Wrestling

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
manieq
Posty: 1152
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:40
Lokalizacja: WRO

Re: Wrestling

Post autor: manieq »

michajlow pisze: 07 wrz 2021, 20:00 Kogo oni mogą jeszcze realnie ściągnąć do siebie?
Z wolnych topowych zawodników na rynku został Bray Wyatt, Braun Strowman oraz Buddy Murphy. Z lasek mamy Iiconics, które już coś kombinują, ale nie wiadomo, czy to jest powiązane z Ej I Dablju.

All Out przyjemny event - chyba dotychczas najlepszy spod ręki Eliciarzy. Tag teamy rozwaliły bank, czym nie zdziwiły chyba nikogo. Pozostałe pojedynki również przyjemne, choć przyznam, że dało się odczuć brak walki Andrade z PACiem (piszę tu w kontekście potencjalnego 5 stara). Pojawienie się Suzukiego oraz debiuty Ruby Riott, Adama Cole'a i Danielsona niezaprzeczalnie były bardzo mocnymi punktami gali i Tony Khan mocno zaskoczył tym, że wypuścił ostatnią dwójkę w jednym segmencie - ciekawy jestem, jakiego ma jeszcze asa w rękawie, skoro miał możliwość puszczania ich osobno na tygodniówkach, a zdecydował się na "all in". Szkoda tylko, że nie udało się załatwić "The Final Countdown" i przekazano Bryanowi nowy theme song, który nie przypadł do gustu, a przypomina bardziej czasy CFO$ w WWE.

Transfery obu zawodników mocno cieszą, bo to są bodajże pierwsi wrestlerzy z WWE, którzy nie przechodzą obrażeni na poprzednią federację, bo ich zwolniła - wchodzą do AEW jako wielkie gwiazdy, które świadomie nie podpisały nowego papieru z Vincem, bo zdecydowały się przejść na drugą stronę barykady.

Czekam na dalszy rozwój wydarzeń. Dynamite niedługo zacznie pukać w drzwi RAW oraz Smackdown.
I go up the stairs like tup tup tup, oh, frühstück awaits me - well this is a cliché.
I live at home, I always go down the stairs for breakfast you know what I mean.


Obrazek
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9919
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Wrestling

Post autor: lygrys »

Jakoś nie nie chce mi się wierzyć by Dynamite szybko przegoniło Smackdown Albo RAW, to im jeszcze dużo brakuje do tych tygodniówek jeżeli chodzi o ratingi.
Na razie nieznacznie przegonili NXT, co sprawiło, że Vince się wciekł i zaczął robić porządki w NXT.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
manieq
Posty: 1152
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:40
Lokalizacja: WRO

Re: Wrestling

Post autor: manieq »

AEW DYNAMITE 22/09/2021
Kenny Omega vs. Bryan Danielson
**** 1/2*

Bardzo fajne starcie, ale też bez szaleństwa, Zabrakło nieco może dynamiki i zmian przewag no i trochę spamowali tymi samymi spotami (początek walki to obijanie się chopami, potem Omega nawalający V-Triggerami, Danielson Rolling Elbowami; motyw z zapięciem submissiona przez Bryana i nogą na linii powtórzony z dwa czy trzy razy i to w tym samym miejscu nawet). Przeraziłem się Dragon Suplexem na rampie, gdzie Danielson zaczął się trząść, sędzia krążył wokół niego, a kamera skierowana była na Kenny'ego, który oddalał się w tym czasie w stronę tuneli - wyglądało to serio jakby były zawodnik WWE źle przyjął rzut i coś mu się stało poważnego. Ogólne wrażenie mam takie, że walka miała na celu bardziej odnalezienie wspólnej chemii między zawodnikami, a prawdziwe show odbędzie się dopiero w momencie, gdy na szali znajdzie się tytuł mistrzowski. Wynik cieszy, bo zostawia właśnie otwartą furtkę w przyszłości i też na plus, że pojedynek zakończył się w momencie walki, a nie jak to ma miejsce przy większości time drawów, czyli jeden inkasuje swój finisher na drugim i nie ma siły potem odliczyć rywala.

Uwierzylibyście z pół roku temu, że będziemy gadać o takim starciu na terenie All Elite Wrestling?
I go up the stairs like tup tup tup, oh, frühstück awaits me - well this is a cliché.
I live at home, I always go down the stairs for breakfast you know what I mean.


Obrazek
Awatar użytkownika
f0rsaken
Posty: 704
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:39
Lokalizacja: wm

Re: Wrestling

Post autor: f0rsaken »

rematch 10 gwiazdek daję z góry :oops:

jest dobrze dobrze robią dobrze wszystko jest w porządku jest git pozdrawiam całe jacksonville dobrych chłopaków niech się to trzyma dobry przekaz leci
6
Obrazek
lygrys pisze: 04 lis 2023, 14:29zawszę piszę tak by nie było przypału.
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9919
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Wrestling

Post autor: lygrys »

KPW Arena 17: Odrodzenie [cała gala] 2:15:55
Gdynia, 21.08.2021
------------------------------------------
Karta gali:
1. Zefir vs. Rosetti
2. (GER) Fynn Freyhart vs. Ricky Sky (SVK)
3. Bracia Fux vs. Eryk Lesak & Piotr Opolski
4. Greg vs. Crowchester (RUS)
5. David Oliwa (c) vs. Michael Kovac (AUT)
Spoiler
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9941
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Wrestling

Post autor: ART »

co za gowno :bag:
widzieli kiedys oni powazna gale wrestlingu, np ptw?
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4338
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Wrestling

Post autor: Kalom »

kpw arena 17: oblodzenie
:joint: [*]
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9919
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Wrestling

Post autor: lygrys »

ART pisze: 16 paź 2021, 21:32 co za gowno :bag:
widzieli kiedys oni powazna gale wrestlingu, np ptw?
Przecież PTW to produkt pg13, w którym nie będziesz miał hardcore matchy.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9684
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Wrestling

Post autor: jajca »

Co ci z tej „hardkor matchy” jak sama gala jest na żenujacym poziomie i aż razi amatorszczyzna, opublikowali gale właśnie teraz zeby podczepić się pod sukces PTW a tylko się skompromitowali, lepiej dla nich zeby nikt tego nie zobaczył
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9919
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Wrestling

Post autor: lygrys »

Gale opublikowali na youtube, bo ja im to zasugerowałem ankietą, którą przeprowadziłem na grupie wrestling polska.
Spoiler
Obrazek
Zastanawiali się gdzie ją dać, bo platforma pivotshare na której miali VOD upadła.
Oni to nie wrzucili po to by się promować na PTW, bo to jest nie realne, tylko po to by po prostu cała gala była do obejrzenia na ich kanale dla chętnych.
KPW to produkt mocno lokalny, skierowany do świadomego widza, a nie fana cyrkowej rozrywki.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9684
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Wrestling

Post autor: jajca »

Ale sam napisałeś „po tym, jak PTW robiło live” czyli jednak jest to próba skonsumowania ich sukcesu, a ta jak nazwałeś „cyrkowa rozrywka” stanowi benchmark i punkt odniesienia nawet dla tak niszowych i żałosnych jak pański wygląd przedsięwzięć jak to śmieszne KWP (które niewiele ma wspólnego z PTW, WWF czy WCW, ot tarzanie się w majtach po 70m2 sali gimnastycznej bez publiki) które musza oglądać się na lidera planując swoje ruchy

Słaba jest ta pseudo-elitarność i udawanie ze amatorskie gale z żenujacym poziomem sportowo-rozrywkowym są dla świadomego widza, to tak jakby udawać, ze się woli grube i brzydkie kobiety tłumacząc sobie tym brak powodzenia u ładniejszych
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9919
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Wrestling

Post autor: lygrys »

Przecież gale KPW i tak mało osób obejrzy, bo to nie jest gala nadawana na żywo.
Jaki sukces PTW? Przecież żaden z live streamów gali nie trafił do karty na czasie.

PTW na gale wydało 10 razy więcej niż KPW wydaje i sprzedali 600 biletów, czyli tylko dwa razy więcej niż KPW na swoich galach do tego z 56 albo więcej rozdali za darmo.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Wrestling

Post autor: kapec »


lygrys pisze: Jaki sukces PTW? Przecież żaden z live streamów gali nie trafił do karty na czasie.
Po co jakieś streamy na YT, skoro Pan Pawłowski ogarnął transmisję na TVP Sport, i przez ich stronę można było zarówno wcześniej na żywo, jak i teraz oglądać galę?

KPW mocno lokalne? Co to za organizacja co zamyka się na fanów z reszty Polski, hatfu na nich.

Ale Cię piecze sukces Pana Arka.
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9919
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Wrestling

Post autor: lygrys »

W Attitude Mówi powiedzieli, że sprawdzili ten live stream na TVP i po porwsze trudno było go znaleźć, a jak się znalazło to strasznie się zacinał podobno.

KPW zawsze szło drogą najlepszych indy wrestlingowych fedek na świecie, czyli zaczynamy lokalnie, a jak będzie możliwość działać ogólnopolsko to dopiero wtedy ruszamy w Polskę.
Tak samo zaczynał Progress Wrestling.

PTW na razie też działa lokalnie w Chorzowie, jeżeli zrobi gale w przynajmniej trzech różnych województwach to można powiedzieć, że są produktem ogólnopolskim.

Co mi z tego, że PTW jest ładne opakowane, jak na gali była jedna w miarę dobra walka i to głównie sam Axel Tischer ją zrobił, bo Taras był tak zielony, że Niemiec go za rączkę prowadził.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6707
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Wrestling

Post autor: mateko »

Co za nienawiść, brzydkie to.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9684
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Wrestling

Post autor: jajca »

lygrys pisze: 17 paź 2021, 10:23 PTW na razie też działa lokalnie w Chorzowie, jeżeli zrobi gale w przynajmniej trzech różnych województwach to można powiedzieć, że są produktem ogólnopolskim.
Oj chłopie odleciałeś konkretnie, PTW które zrobiło galę na niespotykaną w Polsce skalę, transmitowana w ogólnopolskiej telewizji, i de facto spopularyzowalo wrestling w Polsce działa lokalnie? Równie dobrze możesz powiedzieć, że Brad Pitt jest lokalnym aktorem bo kręci filmy tylko w Hollywood a nie na wszystkich kontynentach. Jakie to ma znaczenie gdzie fizycznie gala została odbywana, jeśli cała Polska bez wyjątku oglądała z wypiekami #chleb #ciasto? To jest jakiś zaawansowany syndrom wyparcia i zaklinanie rzeczywistości lvl hard ale w sumie nie dziwię się, tylko to zostało hejterom Pawłowskiego, bezsilnie ujadanie z rozpaczy i zawiść ze komuś się udało
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Wrestling

Post autor: kapec »

W Attitude Mówi powiedzieli, że sprawdzili ten live stream na TVP i po porwsze trudno było go znaleźć, a jak się znalazło to strasznie się zacinał podobno.
Muszę przyznać że w chuj ciężko było znaleźć, kto by pomyślał żeby wejść na google, wpisać "stream ptw" i kliknąć pierwszy link.
Transmisję oglądało sporo użytkowników ślizgawki i nikt nie narzekał na zacinanie, ale skoro w Attitude Mówi tak mówili to tak na pewno było.

Zawiść i zazdrość niczym u typowego katolika.

Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9919
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Wrestling

Post autor: lygrys »

Ja oglądałem na youtube, więc nie wiem jak było z tym TVP Sport.
Słyszałem od kilku osób, że były problemy.

Teraz PTW, będzie miało pod górkę, bo efekt świeżości już minął i standardowo dużo ludzi sobie odpuści drugą gale, a nie wiadomo ile przyjdzie nowych osób.

Tak czy inaczej wszystko się rozchodzi o to jak długo sponsorzy będą chcieli dokładać kasy do produktu, który przynosi straty.

Pierwsza gala na pewno przyniosła i kolejne przyniosą większe.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Wrestling

Post autor: kapec »

Można wiedzieć ile straty przyniosła pierwsza gala i skąd te informacje?

Czy tak po prostu napisałeś to, co sobie uroiłeś w głowie.

Podejrzewam kłamstwa i oczernanie Pana Arka, niczym u typowego katolika.
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9919
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Wrestling

Post autor: lygrys »

Gale wrestlingu zawsze przynoszą straty, to na szkółce się zarabia kasę.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
ODPOWIEDZ