Wrestling

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5201
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Wrestling

Post autor: kapec »

To nie jest odpowiedź na moje pytanie, więc je powtórzę

Można wiedzieć ile straty przyniosła pierwsza gala i skąd te informacje? Czy tak po prostu napisałeś to, co sobie uroiłeś w głowie.

To że KPW robi eventy w sali gimnastycznej o których wie 30 osób z całej Polski nie oznacza, że reszta przedsięwzięć wrestlingowych też będzie przynosić straty. Mam nadzieję że pisząc takie rzeczy masz wgląd we wszystkie umowy sponsorskie, w tym umowę z TVP które udało się ogarnąć Panu Pawłowskiemu.
pieschrodingera
Posty: 1238
Rejestracja: 03 wrz 2020, 3:00

Re: Wrestling

Post autor: pieschrodingera »

lygrys pisze: 17 paź 2021, 13:28 Gale wrestlingu zawsze przynoszą straty, to na szkółce się zarabia kasę.
WWE też? :lol:
tbc
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10008
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Wrestling

Post autor: lygrys »

Przecież KPW robi swoje gale w porównywalnej hali co PTW.

A wrestling, to tylko tylko kurwa WWE czy AEW?
To jest main stream wszystkie inne federacje, to federacje niezależne tzw indy wrestling.

W Europie Main Streamową federacją jest, tylko WWE NXT UK.
Jeżeli Progress Wrestling który na Wembley miał prawie 5000 osób na publice i nie jest main streamem to jak PTW ze swoimi 600 widzami w hali MOSIR może być main streamowym produktem?
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
manieq
Posty: 1152
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:40
Lokalizacja: WRO

Re: Wrestling

Post autor: manieq »

lygrys pisze: 17 paź 2021, 18:21 Jeżeli Progress Wrestling który na Wembley miał prawie 5000 osób na publice i nie jest main streamem to jak PTW ze swoimi 600 widzami w hali MOSIR może być main streamowym produktem?
1) Identycznie tak samo jak nazywasz Matę, Quebonafide czy Taco Hemingwaya mainstreamem mimo, że sprzedają paręnaście razy mniej albumów niż przykładowo taki Drake czy Travis Scott.

2) Taka poprawka - ładnie brzmi "Wembley", ale to jest mowa o hali, a nie stadionie.
lygrys pisze: 17 paź 2021, 18:21 W Europie Main Streamową federacją jest, tylko WWE NXT UK.
*WWE.

NXT UK to tylko projekt, marka pod ich skrzydłami, nie osobna instytucja.
I go up the stairs like tup tup tup, oh, frühstück awaits me - well this is a cliché.
I live at home, I always go down the stairs for breakfast you know what I mean.


Obrazek
Awatar użytkownika
YKCUL
Posty: 2863
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:07
Lokalizacja: Legalizacja

Re: Wrestling

Post autor: YKCUL »

Lygrysowi wydaje się że o wrestlingu coś tam wie czyli nie wie za wiele
NOWY FORUM ŚLI**
TYLKO NIE RAPOWY
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7114
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: Wrestling

Post autor: piernikowyskoczek »

heh, ja przez te lata myślałem, że Lygrys naprawdę jest obeznany, jeśli chodzi o wrestling, a wychodzi na to, że mota się i pierdoli łatwo obalane głupoty, dobrze, że teraz, gdy wrestling stał się czymś normalnym i lubianym (dzięki Pawłowskiemu) możemy zweryfikować te bzdury
pieschrodingera
Posty: 1238
Rejestracja: 03 wrz 2020, 3:00

Re: Wrestling

Post autor: pieschrodingera »

lygrys pisze: 17 paź 2021, 18:21 A wrestling, to tylko tylko kurwa WWE czy AEW?
Napisałeś zawsze w kontekście nie zarabiania na galach, dlatego wymieniłem WWE.
tbc
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10008
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Wrestling

Post autor: lygrys »

Jak WWE odpaliło NXT to one najpierw przynosiło straty.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5201
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Wrestling

Post autor: kapec »

lygrys pisze:Gale opublikowali na youtube, bo ja im to zasugerowałem.
A ja myślałem że to dlatego, że nie potrafili ogarnąć eventu/transmisji, o czym sami napisali.
Podczas gali pojawiły się pewne problemy techniczne z oświetleniem, które wpłynęły na jakość zdjęć i nagrań. Postanowiliśmy zatem, że gala KPW: Odrodzenie będzie dostępna w całości za darmo na naszym kanale YouTube.
Cóż za megalomania z Twojej strony, jak jakiś polski katol.

Do tego KPW obejrzało 1tys osób, ZA DARMO, to ciekawe ile by było w ppv. Samo podpisywanie kontaktów w PTW obserwowało 40tys, galę tylko na YT prawie 150tys, nie licząc już ile tysięcy oglądało live na tvp sport.

Liczby nie kłamią, za to Ty już tak, bo dalej potrafisz tylko oczerniać, zamiast przedstawić dowody o tych wszystkich stratach.

Piecze dupa oj piecze.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9744
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Wrestling

Post autor: jajca »

kapec pisze: 18 paź 2021, 9:42 Podczas gali pojawiły się pewne problemy techniczne z oświetleniem, które wpłynęły na jakość zdjęć i nagrań. Postanowiliśmy zatem, że gala KPW: Odrodzenie będzie dostępna w całości za darmo na naszym kanale YouTube.
hahaha i Lygrys śmie ich porównywać do PTW gdzie występowały gwiazdy z USA, transmisja w ogólnopolskiej TV a organizacyjnie wszystko dostępne na ostatni guzik, w dodatku oczernia PTW twierdząc, że przynosi straty.
pewnie na KPW jakis krystian zapomnial wcisnąć "record" na kamerze i jorgnął się w połowie eventu, albo im odcieli prąd w sali gimnastycznej xD
lygrys pisze: 17 paź 2021, 13:09 Tak czy inaczej wszystko się rozchodzi o to jak długo sponsorzy będą chcieli dokładać kasy do produktu, który przynosi straty.

Pierwsza gala na pewno przyniosła i kolejne przyniosą większe.
takie teksty jak powyższy to jest wprost zniesławianie i bezpodstawne, oszczercze działanie na szkodę organizacji. Przesłałem screeny z postów lygrysa do Pana Pawłowskiego, liczę na szybką reakcję jego prawników
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10008
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Wrestling

Post autor: lygrys »

Przed publikacją gali napisałem do osoby z KPW i pokazałem mu wynik głosowania gdzie polscy fani wrestlingu chcieliby ich gala została.
Wtedy jeszcze gala nie była opublikowana, bo nadal się zastanawiali gdzie ją wrzucić jak im pivotshare upadł.

Gale KPW są robione z pasji, KPW (i MZW też) nigdy nie zakładali, że jak zaczną robić gale, to będą na nich zarabiać.

PTW od początku stawia na to, że ma zarabiać tyle co Fame MMA i tego im się osiągnąć nie udało.
Arek dobrze wie jakie mam o nim zdanie i jakoś nadal ma mnie w swoich znajomych.
Zresztą sam mi wysłał zaproszenie.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
mas
Posty: 3133
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:40

Re: Wrestling

Post autor: mas »

to pierdolenie o pasji w gałęzi rozrywki która jest nastawiona typowo na profit :lol:
no ale KPW masz na miejscu a jak wiadomo jesteś zbyt leniwy i uprzedzony jak Polak pojechać gdzieś dalej, i próbujesz udowodnić że klasa B jest lepsza od ekstraklasy bo robią to z PASJI
no i fajna ta ankieta, gdzie kilkadziesiąt osób ma ponoć decydujący głos pokazuje tylko skalę tej śmieszności
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10008
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Wrestling

Post autor: lygrys »

Jak PTW zrobi gale w Trójmieście to prawdopodobnie nie pójdę na gale.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9744
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Wrestling

Post autor: jajca »

oczywiscie ze nie, tak samo, jak nie oglądałeś transmisji z ich gali i przestałeś być fanem wrestingu, i wcale nie proponowałeś KPW wrzucenia ich "gali" na youtube bo PTW tak zrobiło xD
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
stratemirat
Posty: 570
Rejestracja: 31 maja 2020, 6:22

Re: Wrestling

Post autor: stratemirat »

lygrys pisze: 17 paź 2021, 18:21 W Europie Main Streamową federacją jest, tylko WWE NXT UK.
NXT UK odpalone tylko po to, żeby podebrać rynek i wrestlerów brytyjskim indiesom i World of Sport, które szykowało się do startu w ITV xD
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7114
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: Wrestling

Post autor: piernikowyskoczek »

jestem w szoku, jakie fikoły robi Lygrys, jak wychodzi na jaw partactwo i nieudolność KPW, to mówi, że to celowe, bo to z pasji i że to backyard i w ogóle xD
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10008
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Wrestling

Post autor: lygrys »

Gdyby federacje i wrestlerzy nie byli popularni na świecie, to WWE NXT UK ogóle nie powstało i według moich wrestlingowych znajomych to trochę zniszczyło te brytyjskie fedki plus covid-19.
Przedtem to nawet taki brytyjski Progress czy nawet niemieckie wXw jechało sobie do USA z live eventami od stanu do stanu.

Zresztą wrestlerzy z rostery WWE NXT UK są aktualnie mistrzami KPW Tag Team.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9744
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Wrestling

Post autor: jajca »

i jak się czują biorąc udział w galach, na których występują "problemy techniczne z oświetleniem"?
wyobraź sobie, że płacisz ciężko zarobiony hajs na bilet na galę, a tam "problemy techniczne" i nic nie widać, przecież to jakieś kuriozum, ale to pewnie z pasji i tylko dla wtajemniczonych
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10008
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Wrestling

Post autor: lygrys »

Do póki nie muszę oglądać tak chujowych walk jak na PTW, to czuje się świetnie.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
knarku
Posty: 1725
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:33
Lokalizacja: Nijmegen

Re: Wrestling

Post autor: knarku »

przeciez to sa jakies jaja lygrys, co ty w ogole wygadujesz? przypominam, ze w temacie o jedynej slusznej federacji wrestlingowej w Polsce (a wkrotce i na swiecie - Arek to nowa jakosc na rynku i prawdziwy pasjonat, rewolucjonista) pisales, ze Robert Star zostal potraktowany jak szmata (w dalszym ciagu czekam na potwierdzenie tych slow, bo narazie wychodzi na to, ze jestes zwyklym farmazonem) a na gali KPW: Odrodzenie wystepowaly problemy techniczne z oswietleniem?? Kto kogo potraktowal jak szmate, no kto? Rzekomi zajawkowicze, ludzie, ktorzy robia to z pasji, nie dla zarobku narazali zdrowie swoich zawodnikow? Wyobrazacie sobie zeby na dopieszczonej gali PTW byly problemy z oswietleniem? Przeciez to jest zupelny brak profesjonalizmu z ich strony, ktora to byla ich gala? Arkadiusz zdmuchnal i zrownal z ziemia te wszystkie podrzedne "jedyne sluszne" w twoim mniemaniu federacje, zrozum to.
ODPOWIEDZ