Euro 2021

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Kto wygra Euro 2020?

Czas głosowania minął 12 lip 2021, 11:29

Anglia
15
19%
Włochy
65
81%
 
Liczba głosów: 80

Awatar użytkownika
elkacpero
Posty: 1027
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:23

Re: Euro 2021

Post autor: elkacpero »

1.
kr0pka pisze: 11 cze 2021, 20:20 Ja w meczu otwarcia czuję powyżej 2,5 bramki i wygraną Włochów!
2.
kr0pka pisze: 11 cze 2021, 20:56 po konsultacji eksperckiej poszedł becik na Turcje w opcji - remis nie ma zakładu. 50zł po kursie 4,97. Do boju Burak :D
:rotfl: zawód: typer
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6206
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Euro 2021

Post autor: FruitOffTheWall »

inisnie byku jak ja cie szanuje lubie kurwa takich małych skurwysynków na boisku
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 4383
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Euro 2021

Post autor: kr0pka »

@elkacpero kurwa ile razy ja już sobie obiecałem, że nie będę grał u buka XDDD
nic na potem
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Euro 2021

Post autor: potter »



:shock: :shock: :shock:



25:57 Marciniak na temat takiej sytuacji z ręką jak dziś była
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Euro 2021

Post autor: baqlashan »

kojarzycie tę akcję z dziubą co se walił konia na wizji i za to go wyjebali z kadry? król strzelców priemjer ligi dodam, i główny autor sukcesu zespołu na mundialu 2018

imo ustawka, bo mu się nie chciało grać dla repry, se tam pomyślał że po huj ma zapierdalać po całej europie w te i we wte w taki upał jak ma siano i jest zajebiście opłacany a fani zenitu i tak maja wyjebane wiec o co halo, sie tam ustawili że on se zwali konia (gdzie i tak nic nie widać na filmiku, wiec nie ma jakiejś kompromitacji) i bedzie powód do wyjebania go tuż przed euro, czerczesow już tam wcześniej na jakiś czas przed ta akcja przyaktorzył dziennikarzom że niby jakieś wąty do niego ma :lol: cała afera jebie ostro tzw huyem, no ale huj w to

w każdym razie no moim zdaniem jest to farmazon, choć wiem że pewnie brzmi to jak teoria spiskowa lvl trzynasty
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
elkacpero
Posty: 1027
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:23

Re: Euro 2021

Post autor: elkacpero »

:lol: dobrze, że sobie przynajmniej zdajesz z tego sprawę. chlop rownie dobrze moglby zakomunikować "nie chce mi sie juz dluzej grac w kadrze" po czym zwyczajnie przestac w niej grac zamiast robic virala na pol swiata na ktorym sie tasuje
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Euro 2021

Post autor: baqlashan »

no ale wtedy by po nim jechali że wróg ojczyzny, a tak jest usprawiedliwiony, wyjebali go pod byle pretekstem i huj

a na tym viralu huja widać szczerze, taki poziom żenady w okolicach palca w dupie krychowiaka, ale nic ponad to
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9022
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Euro 2021

Post autor: genocidegeneral »

baqlashan pisze: 12 cze 2021, 12:47 a na tym viralu huja widać szczerze
Spoiler
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Yayo
Posty: 1558
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:21

Re: Euro 2021

Post autor: Yayo »

Nawet niezły ten wczorajszy mecz, chociaż turcy za dużo nie pokazali. Zasłużony wynik.
Awatar użytkownika
elkacpero
Posty: 1027
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:23

Re: Euro 2021

Post autor: elkacpero »

baqlashan pisze: 12 cze 2021, 12:47 no ale wtedy by po nim jechali że wróg ojczyzny, a tak jest usprawiedliwiony, wyjebali go pod byle pretekstem i huj

a na tym viralu huja widać szczerze, taki poziom żenady w okolicach palca w dupie krychowiaka, ale nic ponad to
normalna praktyka przecież, choć jak mniemam faktycznie w przypadku Rosji komentarze mogłyby być trochę bardziej radykalne odnośnie takiej decyzji, ale przecież nikt by go za to nie zlinczował

na pewno nie bardziej niż za walenie konia i puszczanie tego w eter :D
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Euro 2021

Post autor: baqlashan »

elkacpero pisze: 12 cze 2021, 13:53 ale przecież nikt by go za to nie zlinczował
kibole zenitu to jest największa patola w świecie kibicowskim, jakby odmówił wystąpień w reprezentacji to by pojechali z nim do spodu

Dodano po 32 sekundach:
elkacpero pisze: 12 cze 2021, 13:53 na pewno nie bardziej niż za walenie konia
no właśnie nic takiego nie ma na tym filmiku w sumie
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7686
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Euro 2021

Post autor: ebismolarek »

To co tam by musiało być? Chłop pokazuje jak wali niemca po kasku, jeszcze te zbliżenia na ryj i oblizywanie sie jak 2rzyn widzący zdjęcia roxie węgiel
Awatar użytkownika
elkacpero
Posty: 1027
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:23

Re: Euro 2021

Post autor: elkacpero »

baqlashan pisze: 12 cze 2021, 13:54
elkacpero pisze: 12 cze 2021, 13:53 ale przecież nikt by go za to nie zlinczował
kibole zenitu to jest największa patola w świecie kibicowskim, jakby odmówił wystąpień w reprezentacji to by pojechali z nim do spodu

Dodano po 32 sekundach:
elkacpero pisze: 12 cze 2021, 13:53 na pewno nie bardziej niż za walenie konia
no właśnie nic takiego nie ma na tym filmiku w sumie
hmm znając realia świata kibicowskiego pokusilbym się o wniosek, ze nagranie koniuwy może być dla środowiska równie podjebane (o ile nie bardziej) niż zadeklarowanie rezygnacji z gry w kadrze. druga sprawa czy by ich to ruszyło w ogole tak szczerze; ekipy jeżdżące na kadrę z reguły ostatnia rzeczą, którą się interesują to piłkarze występujący na murawie :) poza tym, zawsze mógł znaleźć jakiś dobry powód i to jakoś ładnie ubrać w słowa jak Piszczek np

jak każda teoria spiskowa, Twoja ma jakiś tam promil prawdopodobieństwa, ja jednak zostanę przy swoim pzdr



btw teraz zerknąłem i gość grał w ostatnim sparingu z Polska we Wrocławiu :lol: o czym my właściwie dyskutujemy w takim razie
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Euro 2021

Post autor: baqlashan »

tak szczerze to sie nudziłem i wysnułem taką teorie z dupy na poczekaniu
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
elkacpero
Posty: 1027
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:23

Re: Euro 2021

Post autor: elkacpero »

aaa no teraz to ma sens
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6206
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Euro 2021

Post autor: FruitOffTheWall »

btw baklaszan props za intelingenty foruming ostatnio + avatar z mordą majora inteligenta dodaje +100 do twoich postów
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5395
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Euro 2021

Post autor: clockers »

przejebane co się odjebało dzisiaj, dreszcze kurwa. dobrze, że żyje chłop. niech pocisną tera chłopaki na fulla dla ziomala!
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Euro 2021

Post autor: baqlashan »

FruitOffTheWall pisze: 12 cze 2021, 19:50 btw baklaszan props za intelingenty foruming ostatnio + avatar z mordą majora inteligenta dodaje +100 do twoich postów
serio? przecież ja ostatnio tak pierdole od rzeczy żę szok, pisze se tylko dla zabicia czasu

niemniej dzieki
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
ksiazenieporzadek

Re: Euro 2021

Post autor: ksiazenieporzadek »

da się jakoś na appce flashscore zaznaczyć, żebym dostawał powiadomienia o każdym meczu? wiem, że mogę wchodzić w każdą drużynę / mecz i zaznaczać gwiazdką no ale wolałbym sobie cały turniej machnąć tak

chyba, że jakaś inna appka w tym stylu to dajcie propozycje
MalinowyJogurt

Re: Euro 2021

Post autor: MalinowyJogurt »

Na livescore są gwiazdki po prawej stronie obok nazwy drużyn, nie trzeba wchodzić w dany mecz więc szybko klikasz i masz @ksiazenieporzadek
ODPOWIEDZ