Euro 2021

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Kto wygra Euro 2020?

Czas głosowania minął 12 lip 2021, 11:29

Anglia
15
19%
Włochy
65
81%
 
Liczba głosów: 80

ksiazenieporzadek

Re: Euro 2021

Post autor: ksiazenieporzadek »

Pozdrawiam ludzi (wszyscy poza tymi co kibicowali Anglii)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10391
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Euro 2021

Post autor: wujot »

NIESAMOWITY TURNIEJ POD WIELOMA WZGLĘDAMI :bowdown:

też pierwszy raz w życiu poświęciłem swój czas i obejrzałem prawie wszystkie mecze, może ze 3 ominąłem w sumie. Po fazie grupowej obstawiałem finał Włochy - Anglia i wygraną ITALIA ITALIA ITALIA

POZDRO DLA WSZYSTKICH Z LIVESCORE
Awatar użytkownika
demon
Posty: 1296
Rejestracja: 30 gru 2019, 15:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Euro 2021

Post autor: demon »

pardon pisze: 12 lip 2021, 0:14 dzieki chlopcy za urocze cztery tygodnie, bylo milo :oops:
Było miło do środy. Niektórym od tej pory całkiem odjebało. Po kilku można się było spodziewać, niektórych jednak uważałem za ludzi na poziomie. Mam nadzieję, że byli najebani :lol:
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4251
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: Euro 2021

Post autor: gogi »

niesamowite było to jak Southgate w pierwszej połowie taktycznie zarżnął Włochów, dwie sztywne linie na 20-25 metrze i Włochów w pierwszej połowie nie było

wystarczyło zdjąć Trippiera, przejść na czwórkę w obronie i wszystko się zesrało

wisienką na torcie najlepsza zmiana w historii futbolu i wyznaczenie na decydującego karnego gościa, który nigdy w karierze nie strzelał karnych
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
MalinowyJogurt

Re: Euro 2021

Post autor: MalinowyJogurt »

Finesta pisze: 12 lip 2021, 0:24 I przed nami kurwa Katar
Kurde nie wiem czy tylko mi ten termin pasuje czy co :D?

Zimowe popołudnie, wracasz po pracy, za oknem szarówka, nie ma i tak co robić więc odpalasz meczyki i żyjesz turniejem aż do Bożego Narodzenia, imo lepiej niż w wakacje kiedy jest 30 stopni i chcesz iść ze znajomymi nad jeziorko, ale masz dylemat czy czasem nie zostać i nie obejrzeć Finlandia - Rosja
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4372
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Euro 2021

Post autor: Piters »

gogi pisze: 12 lip 2021, 0:31 niesamowite było to jak Southgate w pierwszej połowie taktycznie zarżnął Włochów, dwie sztywne linie na 20-25 metrze i Włochów w pierwszej połowie nie było

wystarczyło zdjąć Trippiera, przejść na czwórkę w obronie i wszystko się zesrało

wisienką na torcie najlepsza zmiana w historii futbolu i wyznaczenie na decydującego karnego gościa, który nigdy w karierze nie strzelał karnych
no beka z typa, cały turniej murował przy 0-0, a jak dostali gonga na 1-1 to uznał, że warto rozjebać plan, który działał i zaatakować Saką
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
demon
Posty: 1296
Rejestracja: 30 gru 2019, 15:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Euro 2021

Post autor: demon »

W sumie szkoda, że Anglicy nie wyjebali się na Niemcach. Może ktoś by poszedł po rozum do głowy i zatrudnił kogoś lepszego niż Southgate. A tak murarz z Middlesbrough zostanie pewnie jeszcze ze 3 lata marnując ofensywny potencjał.
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9695
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Euro 2021

Post autor: potter »

MalinowyJogurt pisze: 12 lip 2021, 0:32
Finesta pisze: 12 lip 2021, 0:24 I przed nami kurwa Katar
Kurde nie wiem czy tylko mi ten termin pasuje czy co :D?

Zimowe popołudnie, wracasz po pracy, za oknem szarówka, nie ma i tak co robić więc odpalasz meczyki i żyjesz turniejem aż do Bożego Narodzenia, imo lepiej niż w wakacje kiedy jest 30 stopni i chcesz iść ze znajomymi nad jeziorko, ale masz dylemat czy czasem nie zostać i nie obejrzeć Finlandia - Rosja
Dla mnie też props ten termin, zresztą ostatni normalny mundial, piękne stadiony już prawie gotowe, czekanko.

Gratulacje dla fanów Włoch, chciałem już przez chwilę Southgate'a przepraszać, ale przypomniał mi w tym finale [od 60 min] jakim idiotą jest i tak jak pisze demon pewnie będzie jeszcze przynajmniej do mundialu zarzynał potencjał ofensywny tej ekipy. No cóż, i tak głównie byłem za Francją, nie trafiłem z typowania chyba nic, wyniki postaram się podać we wtorek, ale widziałem że Anglii nikt do finału nie przewidywał chyba.

Moja 11:
Schmeichel/Donnarumma - Maehle, Bonucci, Maguire, Shaw - Hojberg, Jorginho, Pedri - Chiesa, Sterling, Kane
Ostatnio zmieniony 12 lip 2021, 1:07 przez potter, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1252
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: Euro 2021

Post autor: gambler »

Porca miseria, jezu, mega często widzę jak ktoś w oczywisty sposób punktuje jakieś zachowanie pod tezę i pewnie obserwuje jakichś frajerów, ale cały timeline na tt zajebany krytyką ściągania medali przez Angoli którzy nic nie wygrali.

Zapraszam do dyskusji.

Teraz to pierdolę bo idę spać, ale mimo ze to sukces i dotrze to po czasie, mega to rozumiem i jest to klasyka psychologii sportu.
Z pozycji kanapy i piwka z chipsikami wygląda arogancko, ale kto uprawiał sport to chyba rozumie
yer a wizard, Harry
Awatar użytkownika
Finesta
Posty: 849
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Euro 2021

Post autor: Finesta »

Najgorzej zająć drugie lub czwarte miejsce
krul
Posty: 463
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:19

Re: Euro 2021

Post autor: krul »

srebrny medal dla tych łaków to sukces
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 2091
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: Euro 2021

Post autor: sztyc »

gambler pisze: 12 lip 2021, 1:01 Teraz to pierdolę bo idę spać, ale mimo ze to sukces i dotrze to po czasie, mega to rozumiem i jest to klasyka psychologii sportu.
Z pozycji kanapy i piwka z chipsikami wygląda arogancko, ale kto uprawiał sport to chyba rozumie
na igrzyskach olimpijskich jakoś zbyt często tego nie widzę
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9070
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Euro 2021

Post autor: genocidegeneral »

no na olimpiadzie to chyba poruszenie wywołała nawet ta gimnastyczka która stojąc na drugim stopniu podium zrobiła minę typu ":/"
Obrazek
Awatar użytkownika
demon
Posty: 1296
Rejestracja: 30 gru 2019, 15:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Euro 2021

Post autor: demon »

potter pisze: 12 lip 2021, 0:51 Moja 11:
Schmeichel/Donnarumma - Maehle, Bonucci, Maguire, Shaw - Hojberg, Jorginho, Pedri - Chiesa, Sterling, Kane
Props, ja bym coś podobnego ułożył. Ewentualne Schicka można wcisnąć, w sumie król strzelców, strzelił 5 z 6 bramek Czechów plus gol turnieju. Tylko nie wiem za kogo :dunno:

Za te karne dzisiaj i z Hiszpanią chyba jednak Donnarumma, wybronił im to trofeum bo tak sobie dzisiaj Włosi wykonywali te jedenastki. Ciężka sprawa z tymi bramkarzami, Gigio w sumie nic wielkiego nie pokazał poza karnymi. Schmeichel, Sommer czy Pickford też rozegrali dobry turniej.

Maehle z konieczności na prawej, bo na LO spora konkurencja. Jak ktoś chce być mega precyzyjny, to można dać też Walkera, bardzo dobry turniej w jego wykonaniu.

Mam też dylemat kogo z dwójki Chiellini/Bonucci dać. Jednak gol w finale i więcej rozegranych meczów przechyla szalę na korzyść Bonucciego u mnie.
Awatar użytkownika
Finesta
Posty: 849
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Euro 2021

Post autor: Finesta »

Ja nie wiem czy jednak bym gdzieś nie wcisnął Pogby i wiem, że to może być dziwne, ale Busquets jak dla mnie był genialny na tych mistrzostwach, aż było miło patrzeć na jego grę defensywną która tak bardzo kulała w ostatnim czasie. To świadczy o tym jak dobry on był na tych mistrzostwach i dlaczego Enruqie nie wyobrażał sobie składu bez niego.
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6226
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Euro 2021

Post autor: FruitOffTheWall »

ale anglia zagrała mecz ładnie
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6883
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Euro 2021

Post autor: instinkt »

niezły 5head żeby na piątego karnego dawać 19-letniego Sake który nigdy w życiu karnego nie strzelał :lol:
i jeszcze większy 5head wpuszczanie w ostatniej minucie dwóch gości specjalnie na karne - oba spierdolone :rotfl:
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4580
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Euro 2021

Post autor: Groszek »

Plus cała 3 czarna, przypadek?
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5904
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Euro 2021

Post autor: mql »

MalinowyJogurt pisze: 12 lip 2021, 0:32
Finesta pisze: 12 lip 2021, 0:24 I przed nami kurwa Katar
Kurde nie wiem czy tylko mi ten termin pasuje czy co :D?

Zimowe popołudnie, wracasz po pracy, za oknem szarówka, nie ma i tak co robić więc odpalasz meczyki i żyjesz turniejem aż do Bożego Narodzenia, imo lepiej niż w wakacje kiedy jest 30 stopni i chcesz iść ze znajomymi nad jeziorko, ale masz dylemat czy czasem nie zostać i nie obejrzeć Finlandia - Rosja
no bez kitu, odrobina kolorytu dodana szarej polskiej zimie, kosztem odzyskania czerwca/lipca dla szerokopojętego życia - jest potencjał, bym powiedział, ze ja to kupuję

a wracając do euro: piękny turniej, to była przyjemność. ten Donnarumma jako najlepszy gracz trochę kluje w oczy, ale o kandydaturę walczyło pewnie z 10 graczy, z których żaden mistrzostw nie zdominował, więc chuj z tym
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Euro 2021

Post autor: Bolo »

Ale z was są egoisty
Wygrzeszam Cię, mordzia.
ODPOWIEDZ