Premier League - liga angielska

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Kto skończy w TOP6 2023/2024?

Arsenal
54
17%
Aston Villa
16
5%
Bournemouth
3
1%
Brentford
2
1%
Brighton & Hove Albion
16
5%
Burnley
2
1%
Chelsea
26
8%
Crystal Palace
0
Brak głosów
Everton
1
0%
Fulham
1
0%
Liverpool
44
14%
Luton Town
3
1%
Manchester City
53
17%
Manchester United
34
11%
Newcastle United
39
12%
Nottingham Forest
3
1%
Sheffield United
2
1%
Tottenham Hotspur
17
5%
West Ham United
3
1%
Wolverhampton Wanderers
1
0%
 
Liczba głosów: 320

Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4391
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Piters »

Z tego co czytałem to Premier League w tym sezonie wprowadziło narzucone przez Fife przepisy o zagraniach ręką (inne ligi wprowadziły to rok temu). Wszystko jest robione pod przepisy, a że są chujowe to wiadomo kogo wina.

Tutaj wątek odnośnie tego jak ktoś chce czytnąć:



No a puchar myszki miki serio mogli odpuścić i chyba nawet chcieli, ale coś tam czytałem że przez umowy sponsorskie lipa jest

Zresztą LM i LE też ładne posiekają widzę - 6 kolejek pod rząd w każdym tygodniu, wyłączając przerwę na kadrę
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9747
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: potter »

Lampard ponoć tak zjebał Alonso w szatni jak jeszcze nigdy nikogo. Hiszpan się obraził, że został zmieniony i nawet nie chciał z drużyną siedzieć podczas drugiej połowy. Media donoszą, że dni pięknego Marcosa w Chelsea są policzone. Piękne by to było, ale kto go kupi? :D
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Bolo »

Oczywiście arsenal
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7855
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Cz4rny1337 »

Ponoć go zjebal bo marcos se poszedł do busa (bez zgody) zamiast ogląda mecz z drużyna, cześć piłkarzy mówi ze wyglądało to tak ostro ze nie sadza ze marcos zagra u franka jeszcze kiedykolwiek

I cytat z wywiadu:
Ashley Cole : I have played under ancelotti, Jose , Grant, Di Matteo... But I have to say Frank gives the hardest batterings of them all.


XD
Obrazek
Bakan
Posty: 1355
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Bakan »

potter pisze: 28 wrz 2020, 20:10 Lampard ponoć tak zjebał Alonso w szatni jak jeszcze nigdy nikogo. Hiszpan się obraził, że został zmieniony i nawet nie chciał z drużyną siedzieć podczas drugiej połowy. Media donoszą, że dni pięknego Marcosa w Chelsea są policzone. Piękne by to było, ale kto go kupi? :D
Jeśli go kupi jakiś zespół grający 3-4-3 czy też 3-5-2 to wyjdzie na tym dobrze. Zauważyłem, że w dzisiejszym futbolu coraz bardziej widoczne są różnice między wahadłowymi i bocznymi obrońcami, a w zasadzie jest coraz więcej piłkarzy, którzy nadają się tylko do gry w systemie trójką. Zidane rzekomo między innymi dlatego nie chciał Hakimiego. Cancelo, Semedo i w zasadzie TAA też (LFC gra czwórką ale większość defensywnej roboty robi za niego pomoc, specyficzne ustawienie) wpisują się w ten trend. Przykłady można mnożyć.

A co do LFC, to 9 punktów na starcie to mile zaskoczenie. Jakieś wtopy z Chelsea czy Arsenalem nie wykluczałem. Do perfekcji daleko bo defensywa wygląda źle, ale i tak lepiej niż u większości zespołów aspirujących o tytuł. Jeśli miałby teraz wskazać kto wygra mistrzostwo i dlaczego, to wskazałbym na The Reds, gdyż mają oni najmniejsze dysproporcje jakości między formacjami i Kloppa u sterów, choć nie wiem czy najlepszy trener w lidze nie pracuje obecnie w Arsenalu. Teza być może kontrowersyjna ale odwaga przy wychodzeniu z pod pressingu, plus świetny kontratak robią wrażenie. To czego brakuje do perfekcji to po prostu lepsi wykonawcy.
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7855
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Cz4rny1337 »

Frank Lampard has used 20 DIFFERENT defensive lineups in 41 league games at Chelse
Obrazek
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11738
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: FLoo »

A Ty powiesz ze nie ma pomysłu
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9747
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: potter »

Bakan pisze: 29 wrz 2020, 8:39
potter pisze: 28 wrz 2020, 20:10 Lampard ponoć tak zjebał Alonso w szatni jak jeszcze nigdy nikogo. Hiszpan się obraził, że został zmieniony i nawet nie chciał z drużyną siedzieć podczas drugiej połowy. Media donoszą, że dni pięknego Marcosa w Chelsea są policzone. Piękne by to było, ale kto go kupi? :D
Jeśli go kupi jakiś zespół grający 3-4-3 czy też 3-5-2 to wyjdzie na tym dobrze.
Czyli mówiąc w skrócie: Conte i Inter. Jeśli sprzedadzą Dalberta do Rennes to natychmiast wypożyczą Marcosa.
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7693
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: ebismolarek »

Dziwny ten terminarz Premier League, ze wieczorowe spotkania to zazwyczaj jakieś chujomecze typu Burnley vs Southampton, tak samo dzisiaj Newcastle vs Burnley, czemu tak
Awatar użytkownika
TruthTeller
Posty: 194
Rejestracja: 12 cze 2019, 17:24
Lokalizacja: Wro

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: TruthTeller »

ebismolarek pisze: 03 paź 2020, 10:11 Dziwny ten terminarz Premier League, ze wieczorowe spotkania to zazwyczaj jakieś chujomecze typu Burnley vs Southampton, tak samo dzisiaj Newcastle vs Burnley, czemu tak
Bo w Azji jest wtedy środek nocy, a jest to na tyle duży rynek, że opłaca się tak to poustawiać
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7693
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: ebismolarek »

No i wyjaśnione, dzięki
Sha6e
Posty: 169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 23:30

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Sha6e »

City 4/9 pkt. A patrząc realnie to chyba jedyny zespół który może powalczyć o mistrzostwo. Liverpool pewnie znowu zakręci się koło 100 punktów. Jak dla mnie mistrz znany już w październiku.
Awatar użytkownika
horrypaz
Brak Kultury
Posty: 3256
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:43
Lokalizacja: Hands, Underwood

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: horrypaz »

*Everton
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9747
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: potter »

Salah też korona [pierwszy test pozytywny, czekają na drugi], Thiago wpadł tam i zaraża na razie :D
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11738
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: FLoo »

Ja pierdole, wrzuciłem na c
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
Kali
Posty: 1236
Rejestracja: 21 kwie 2019, 13:36

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Kali »

Z tym Salahem to fejk raczej
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11738
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: FLoo »

Właśnie podobno jakiś Maher Salah xD
Największa pizda na forum:

Mider
Graf
Posty: 139
Rejestracja: 28 kwie 2019, 9:11

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Graf »

Salah pojechał z drużyną do Birmingham więc się nie zaraził. Zobaczymy, jak gracze wrócą po zgrupowaniach, żeby nie było jakiejś plagi zarażeń (w całej lidze). Tytuły z tego sezonu nie będą smakować tak dobrze, jeśli niektóre drużyny będą mieć niedostępną 1/3 składu.
frontkick pisze: cały kraj sie jara poza jedna jedyna wioska nieugietych galów sluchajacych belmondziarza i sentino
Awatar użytkownika
imo
Posty: 2020
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:07

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: imo »

Myślę że dotknie to mniej więcej wszystkich tak samo, więc co poniektórzy znowu znajdą po prostu powód do marudzenia dlaczego ich drużynie nie poszło, a nie lubiana przez nich drużyna wygrała aka Troy Deeney mówiący że tytuł Liverpoolu się nie liczy bo gdyby nie pandemia to by nie wygrali ;d
Dołączył(a): 04 Kwietnia 2012
lygrys pisze: 17 sie 2023, 22:17 z uśmiechem na twarz mówię mój catchphrase "dzień dobry, w czym pani pomóc?"
Obrazek
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7855
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Cz4rny1337 »

tak sobie kminie, Frank tak abrdzo chcial Declana Ryż, narzeka na brak DM, ma za to 5 ŚO, czemu nie przetestować Rudgiera bądź Christensena na pozycji defensywnego pomocnika? Grają tak w reprezentacji
Obrazek
ODPOWIEDZ