Premier League - liga angielska

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Kto skończy w TOP6 2023/2024?

Arsenal
54
17%
Aston Villa
16
5%
Bournemouth
3
1%
Brentford
2
1%
Brighton & Hove Albion
16
5%
Burnley
2
1%
Chelsea
26
8%
Crystal Palace
0
Brak głosów
Everton
1
0%
Fulham
1
0%
Liverpool
44
14%
Luton Town
3
1%
Manchester City
53
17%
Manchester United
34
11%
Newcastle United
39
12%
Nottingham Forest
3
1%
Sheffield United
2
1%
Tottenham Hotspur
17
5%
West Ham United
3
1%
Wolverhampton Wanderers
1
0%
 
Liczba głosów: 320

Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Bolo »

Ciekawe czy ktoś kiedyś będzie analizował inny klub z prem
Tak jak wy piszecie wiecznie każda drobnostkę o czelsi, oczywiście to nie jest atak w zadnym wypadku, delikatna smiechawka ino
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7855
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Cz4rny1337 »

znaczy nie bede go bronil, bo mecz zagral slaby [slabszy byl tylko imo Ruben], ale mysle, ze ustawienie tez ma znaczenie i to jakie zadania otrzymal od trenera
ogólnie jakbyś wczesniej widział Havertza, to on swoją mową ciała i miną sprawia wrażenie "wyglądał jakby ktoś mu kazał grać z kolegami z innej klasy, którzy go przezywają na przerwie a on w ramach odwetu będzie cały mecz pokazywał jak bardzo jest niezadowolony" i znudzonego tym co sie wokół dzieje, wręcz leniwego, a w sumie tylko mount miał więcej wślizgów od niego i on mimo tego wrazenia nie jest jakims stojącym w miejscu Ozilem.

ale dobra, mi to pasuje, ostatni gracz z którego kibice przeciwnych drużyn nabijali się po debiucie bo nie wyszła mu piętka [plus pisali, że Kagawa lepszy] całkiem spoko się rozkręcił, więc temu tez dam szanse
Obrazek
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4647
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: szpilman »

Kai havertz obrywa w mediach, a Alonso się zajada cziperkami.
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9753
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: potter »

Ważne nowe kontrakty kapitanów: Grealisha i Auby.
Awatar użytkownika
imo
Posty: 2020
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:07

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: imo »

Wielkie Leeds wczoraj po uprzednim dobrym meczu z Liverpoolem dostało w pizde w karnych w efl cup z wielkim hull (pzdr grosik wiem że to czytasz). Odpadło także Southampton.
Chciałem sprawdzić czy Leeds grało drugim składem ale nie wiem czy mają dwa składy w sumie.
Dołączył(a): 04 Kwietnia 2012
lygrys pisze: 17 sie 2023, 22:17 z uśmiechem na twarz mówię mój catchphrase "dzień dobry, w czym pani pomóc?"
Obrazek
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5918
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: mql »

Rezerwy full, moze poza Robertsem i Rodrigo - wczoraj w pierwszym składzie u Bielsy grał choćby Mateusz Bogusz.
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4392
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Piters »

Leeds to tam chuj, ale Southampton pierwszym garniturem wyszli, tragiczni są na razie
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9753
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: potter »

Z Liverpoolem nadal bez Silvy, Chilwella, Pulisica i Ziyecha, no i bez bramkarza ofc. Ech :/
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7855
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Cz4rny1337 »

jak bez pulisica :(((
Obrazek
yaneq
Posty: 3538
Rejestracja: 24 kwie 2019, 21:51

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: yaneq »

Fajnie jakby spróbowali pograć na dwóch napastników np Giroud - Werner
...a to jest nasze przeznaczenie, że stoimy na szpicy...
2ps__
Posty: 2758
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: 2ps__ »

potter pisze: 18 wrz 2020, 15:09 Z Liverpoolem nadal bez Silvy, Chilwella, Pulisica i Ziyecha, no i bez bramkarza ofc. Ech :/
no lipka troché, ale i tak czuje w kosciach 1x, zobaczycie
Awatar użytkownika
neks
Posty: 1210
Rejestracja: 21 kwie 2019, 15:39

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: neks »

dla mnie Chelsea zawsze była klubem z małą liczbą kontuzji, a ewentualne absencje nie wpływały mocno na kształt drużyny, teraz co chwilę trzeba coś szyć grajkami nie na swoich pozycjach albo zmieniać formacje, wkurwiające
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Bolo »



zastanawiało mnie gdzie on niby ma grać, teraz już wiem.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5228
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: kapec »

Ja jestem King Bruce Lee Karate Mistrz!
Spoiler
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6808
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: jAg »

Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
imo
Posty: 2020
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:07

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: imo »

tymczasem to Mou daje wykłady o respekcie
Dołączył(a): 04 Kwietnia 2012
lygrys pisze: 17 sie 2023, 22:17 z uśmiechem na twarz mówię mój catchphrase "dzień dobry, w czym pani pomóc?"
Obrazek
Bakan
Posty: 1355
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Bakan »

Mój felieton o Thiago:

https://futbolowarebelia.com/2020/09/26 ... kanowicza/

Dodano po 5 godzinach 9 minutach 12 sekundach:
Bakan pisze: 03 wrz 2020, 13:33 Mi się wydaje, że Chelsea wciąż w chuj goli będzie tracić i dalej radosny futbol. To przyjście 36-letniego Silvy po to by złapał za mordę całą defensywę to nie wiem, jakoś tego nie widzę. Chilwell też lepszy z przodu niż z tyłu, no i brak bramkarza. Moim zdaniem za duży akcent poszedł na ofensywę. Zdecydowanie lepiej byłoby przykurwić jakiś gruby transfer z tyłu typu Koulibally, Carlos, De Vrij, czy ktoś tam jeszcze, niż załadować tyle siana w atak, a z tyłu wziąć na alibi emeryta i udawać, że będzie lider itd.
No kurwa, mówiłem przecież.

Po meczu:
Props dla Lamparda za reakcję, ale jest on ofiarą problemu bogactwa w ataku. Jak wychodzisz dwoma bocznymi obrońcami, którzy są lepsi w ofensywie, niż w defensywie to musisz ich zabezpieczyć drugą linią, która będzie asekurować i pracować. To musi być trójka w typie Jorginho-Kante-Kova czy tam inny RLC.

A jak chcesz grać tylko dwójką defensywnych pomocników to ten Azpi, na którymś boku grać po prostu musi. Inaczej wychodzi Ci skład gdzie z 11 piłkarzy, tylko 4 kuma defensywę. No ale jak masz z przodu Pulisica, Ziyecha, Wernera, Abrahama, Girouda, Havertza, HO to siłą rzeczy chcesz tego upchnąć jak najwiecej i potem wychodzą takie kwiatki.

I jeszcze mój odcinek o de Beeku i Havertzie:
https://www.youtube.com/watch?v=3GLDIgu195w
Awatar użytkownika
Damian
Posty: 395
Rejestracja: 22 kwie 2019, 2:48

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Damian »

Tottenham dzisiaj remis z Newcastle po rzucie karnym w doliczonym czasie. Carroll nabil glowa Diera w reke, ten wczesniej pchniety przez innego zawodnika Newcastle, dwoch zawodnikow na spalonym, a dosrodkowanie z rzutu wolnego po rzekomym faulu Hojbjerga. Wszystko analizowane przez VAR. A to sam faul po ktorym zostal podyktowany rzut wolny :lol:

https://mobile.twitter.com/hugothfc/sta ... yxgnXmr1NE

To jest po prostu kryminal w bialy dzien.
Awatar użytkownika
JVCORE
Posty: 1470
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:15
Lokalizacja: WWA

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: JVCORE »

Mordo akurat totki maja z newcastle sztamę od lat i ustawiają sobie meczyki, mój ziomal wyjął 5 paczek dziś na ich meczu
#freefromage

GVMBLER
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9753
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: potter »

W ogóle Tottenham mocno ruchany też przez kalendarz, jakby nie odwołanie meczu z Luton to by grali wtorek, czwartek, niedziela, wtorek, czwartek, niedziela, a tak to ten pierwszy mecz odpadł przez walkower chociaż.

Kumam, że sezon opóźniony i trzeba to jakoś zmieścić, ale takie rzeczy wcześniej to chyba tylko w FMie były. Mogliby z tego pucharu Kurakao zrezygnować całkiem, podejrzewam że Mourinho odpuści ten mecz z Chelsea.

Wygląda na to, że szykuje się rekordowy sezon pod względem karnych, bo chcą udowodnić, że ten VAR im tak fajnie działa.
ODPOWIEDZ