Premier League - liga angielska

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Kto skończy w TOP6 2023/2024?

Arsenal
54
17%
Aston Villa
16
5%
Bournemouth
3
1%
Brentford
2
1%
Brighton & Hove Albion
16
5%
Burnley
2
1%
Chelsea
26
8%
Crystal Palace
0
Brak głosów
Everton
1
0%
Fulham
1
0%
Liverpool
44
14%
Luton Town
3
1%
Manchester City
53
17%
Manchester United
34
11%
Newcastle United
39
12%
Nottingham Forest
3
1%
Sheffield United
2
1%
Tottenham Hotspur
17
5%
West Ham United
3
1%
Wolverhampton Wanderers
1
0%
 
Liczba głosów: 320

Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4393
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Piters »

Nie no wiem, że niezle tam grał, wlasnie dlatego mam go na radarze. Chodziło mi czy coś odnosnie wypożyczenia sie rusza :D Ale za analize dzieki, chetnie przeczytam :D
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9756
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: potter »

Krynew pisze: 27 sie 2020, 17:34 Mi gdzieś info mignęło, że Sheffield go chce, a LFC poważnie to rozważa, bo uważają że Potter umie się zająć młodymi. Ale nie pamiętam źródła
Nie ja, tylko Wilder :P
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2048
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Krynew »

Hahahaha, wybacz coś mnie pojebało w głowę
Kocham, pozdrawiam
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7693
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: ebismolarek »

Potter to w Brighton
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2048
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Krynew »

Wiem wiem, chodziło mi o Wildera i Szefild, nie wiem czemu wystukałem @pottera
Kocham, pozdrawiam
Awatar użytkownika
Master
Posty: 301
Rejestracja: 15 maja 2019, 16:45
Lokalizacja: Kato

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Master »

Piters pisze: 27 sie 2020, 22:56 Nie no wiem, że niezle tam grał, wlasnie dlatego mam go na radarze. Chodziło mi czy coś odnosnie wypożyczenia sie rusza :D Ale za analize dzieki, chetnie przeczytam :D
https://twitter.com/JamesPearceLFC/stat ... 79042?s=20
Widzę beton i tylko beton, gdy patrzę ślepo
Obrazek
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5229
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: kapec »

Może nowa ankieta? W poprzedniej trafiony Arsenal kosztem Leicester.
Bakan
Posty: 1355
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Bakan »

Raczej pewne wypożyczenie, prawdopodobnie do Premier League. Póki co trzeba czekać ale Klopp na Anfield raczej go nie zostawi bo raczej mało szans na grę.
Awatar użytkownika
40 minut easy
Posty: 858
Rejestracja: 19 kwie 2019, 14:46

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: 40 minut easy »

tak patrzę na to co robi Chelsea i wszechobecne spusty i tak sobie myślę czy opcja "wymieniamy pół składu w jedno okienko" kiedykolwiek wypaliła czy zawsze odbijała się czkawką i dopiero po latach zaczynało to wyglądać?
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: svnchez »

No Sevilla wyjebała prawie cały + trenera i wygrała LE i czwarte miejsce w lidze, ale nie wiem czy pytasz o Chelsea/PL czy ogólnie.
Zresztą mnie tam nie powalają aż tak te transfery, Thiago Silva fajny na krótką metę, Havertz mega potencjał, Ziyech syf, fanem Wernera nigdy nie byłem, Chilwell xd za taką kwotę, jeszcze murzyn bramkarz jak przyjdzie to beka

oczekiwania wzrosną, a na premier to może być za mało
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Bakan
Posty: 1355
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Bakan »

Mi się wydaje, że Chelsea wciąż w chuj goli będzie tracić i dalej radosny futbol. To przyjście 36-letniego Silvy po to by złapał za mordę całą defensywę to nie wiem, jakoś tego nie widzę. Chilwell też lepszy z przodu niż z tyłu, no i brak bramkarza. Moim zdaniem za duży akcent poszedł na ofensywę. Zdecydowanie lepiej byłoby przykurwić jakiś gruby transfer z tyłu typu Koulibally, Carlos, De Vrij, czy ktoś tam jeszcze, niż załadować tyle siana w atak, a z tyłu wziąć na alibi emeryta i udawać, że będzie lider itd.
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7856
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Cz4rny1337 »

Jak United i Solskjear wyjebal 200 milionów to była to „konieczna przebudowa” i potrzeba czasu

Jak Chelsea rozjebalo 200 baniek - oooo to teraz Fronk musi wygrać szystko!!!!!

Przecież nikt nie oczekuje więcej niż stabilnego top4 i rozsądnych wyników w pucharach

A spusty są bo na tle innych klubów Chelsea jest po prostu aktywna i na dodatek ściąga swoje 1 cele, a nie drugi czy trzeci wybór.

No i wiecie, zeszłoroczne wyniki były kręcone z Tammym jako głównym napastnikiem, a Werner to ze dwa poziomy w ogólnej grze - wybiega na pozycje, cofa się, jest aktywny, podbiega do rozegrania
Zyiech to tez zmiana jakościowa, w końcu ktoś kto będzie w stanie przerzucić piłkę na drugie skrzydło a nie zatrzymać się w trakcie dryblingu i podać do tylu

Ja stwierdzę ze problemem nie jest zestaw obrońców tylko to jak ich frank ustawia - w Derby tez miał problem ze stałymi fragmentami - teraz sobie wymyślili ze ten problem rozwiąże 2 metrowy bramkarz
Ostatnio zmieniony 03 wrz 2020, 13:47 przez Cz4rny1337, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4393
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Piters »

Atak wygląda zajebiście, ale obrona faktycznie nadal nie przekonuje moim zdaniem
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
40 minut easy
Posty: 858
Rejestracja: 19 kwie 2019, 14:46

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: 40 minut easy »

ej, ale mnie nie chodzi o sumę (od zawsze beka z liczenia hajsu klubom piłkarskim i "ooo ale drogo", "łoo jaka tygodniówka", "dobrze, że te 5m w bonusach" xD) ale o zgranie, atmosferkę i takie tam, bo Solskjaer to kupił w jednym okienku max 3 zawodników a wy w tym już 5 i raczej wiadomo, że to nie koniec więc istnieje duża szansa, że na boisko za 9 dni wybiegnie skład w którym gra pięciu-sześciu nowych piłkarzy. to trochę dziwne mając drużynę na 4. miejscu w tabeli ugranym w dużej mierze przez młodych, fajnych chłopaków pokroju Tammiego (i w ogóle jak się to ma do pierdololo o budowaniu w oparciu o młodzież, ale to już mnie nie obchodzi akurat :cool: )
ogólnie chodzi mi o to, że (z mojej lamerskiej perspektywy) takiego remontu to potrzebowało United będące parę ładnych lat śmierdzącym gównem, a obecna Chelsea potrzebowała dobrego, klasowego obrońcy z najwyższej półki (najlepiej gdyby nie był jedną nogą na emeryturze) i ew. bramkarza (chociaż moim zdaniem nie można zapomnieć jak się broni w jeden sezon więc nie skreślam Kepy - może sobie znajdzie nową dupkę)
niemniej jednak z zapartym tchem będę czekał na pierwsze spotkanie i jestem bardzo ciekawy jak będzie to wyglądać na boisku!
Awatar użytkownika
KejMart
Posty: 335
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:28

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: KejMart »

Chelsea kupiła Havertza kurwa Kaia Havertza ! Po tym jednym transferze wiadomo że kozacko rozegrali to okienko transferowe to jest zawodnik z potencjałem KDB albo nawet lepszym.
Awatar użytkownika
40 minut easy
Posty: 858
Rejestracja: 19 kwie 2019, 14:46

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: 40 minut easy »

ale Chelsea kupiła już kiedyś KDB :dunno: :lol:
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7856
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Cz4rny1337 »

Niestety Tammy po przerwie covidowej, wygladal fatalnie i nie bez przyczyny na tej pozycji gral Giroud, jak bardoz Werner by nei potrzebowal zgrania to i tak wygladal bedzie lepiej, bo daje druzynie cos wiecej niz "tylko" wykonczenie

Zyiech jest w klubie i trenuje z druzyna od lipca

Thiago to imo klasa swiatowa i szybko sie odnajdzie, zreszta nie ma szans zeby gral wszystkie mecze, wiec Frank pewnie tez mu da czas

Chillwell aktualnie jest kontuzjowany, co opozni pewnie o pare tygodni jego wejscie w zespol, ale zna kilku pilkarzy, mowi w tym samym jezyku co trenerzy [XD], wiec to na pewno ulatwi klimatyzacje, a sezon i tak zacznie Alonso na lewej

najwiekszy "problem" to Havertz, ale trzeba spojrzec jak dlugo do skladu Frank wprowadzal Pulisica, mysle, ze tu tez mozemy ogladac z bólem Barkleya w 11 z Havertzem na lawce.

Wiekszosc z tych zawodników to nie są chłoptasie po połowie dobrego sezonu w chujolidze w chujodrużynie tylko gracze z ogromym doswiadczeniem i w wysokich klasach rozgrywkowych i w LM
i w ogóle jak się to ma do pierdololo o budowaniu w oparciu o młodzież
Wrócił Ampadu, zostaje Tammy [przecież Werner nie zagra wszystkiego, a ponoć często lepiej wyglada z kims obok], Mount będzie integralną częścia, Reece zostaje, Odoi zostaje, kontynuowane bedzie wdrazanie Gilmoura
jedynie z mlodych prawdopodobnie Tomori pojdzie na wypozyczenie ze wzgledu na to, ze wraca po dlugiej kontuzji i potrzebuje minut. Ale chyba nic nie zostalo przesadzone.
Broja i Gallagher poszli na obiecujace wypozyczenia [Vitesse i Crystal Palace] i pewnie za sezon dolacza do druzyny, w klubie zostaje Anjorin zeby podlapac minuty w pucharach.
Takze easy

Dodano po 6 dniach 48 minutach 1 sekundzie:
mowi sie, ze Zyiech z kontuzja i nei wyrobi sie na pierwszy mecz

dziennikarze ogolnie uwazaja, ze fronk bedzie gral 4-2-3-1, na poczatku sezonu Havertza zobacyzmy na prawym skrzydle, tak zeby mogl sie dostosowac do tego jak "fizyczna" jest liga angielska

Werner
Puli - Mount - Havertz
Kante - Jorginho

wierze
Obrazek
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9756
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: potter »

Nie no, jaki Jorginho, Kova musi być [asysta z Francją :bowdown: ]. Zresztą Włoch idzie pod młotek do jakiejś Romy pewnie. Ja to się boje że Ryż przyjdzie, tzn. chciałbym, ale czuję że wtedy Kante by odszedł, bo trzeba też kogoś sprzedawać.
Sha6e
Posty: 169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 23:30

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Sha6e »

Kovacic pauzuje za kartki
Awatar użytkownika
TRIBUNAL
Posty: 77
Rejestracja: 08 gru 2019, 22:33

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: TRIBUNAL »

Co i gdzie czytacie o PL? Chodzi mi raczej o publicystyke/ciekawostki/insder info niz newsy ze greenwooda z kadry wyjebali albo grealish najebany auto rozbil
ODPOWIEDZ