Premier League - liga angielska

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Kto skończy w TOP6 2023/2024?

Arsenal
53
17%
Aston Villa
15
5%
Bournemouth
3
1%
Brentford
2
1%
Brighton & Hove Albion
16
5%
Burnley
2
1%
Chelsea
26
8%
Crystal Palace
0
Brak głosów
Everton
1
0%
Fulham
1
0%
Liverpool
43
14%
Luton Town
3
1%
Manchester City
52
17%
Manchester United
33
11%
Newcastle United
39
12%
Nottingham Forest
3
1%
Sheffield United
2
1%
Tottenham Hotspur
16
5%
West Ham United
3
1%
Wolverhampton Wanderers
1
0%
 
Liczba głosów: 314

Awatar użytkownika
Damian
Posty: 395
Rejestracja: 22 kwie 2019, 2:48

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Damian »

FLoo pisze: 06 maja 2021, 16:55 Prawdopodobieństwo ze taki Tottenham mając 4 mecze, 11 punktów straty wyprzedzi United jest zerowe. WHU też. Ogólnie to wystarczą im 3 pkt na 5 spotkań aby zostać w TOP4. Jedyne zagrożenie to Leicester i może Chelsea, która na wypadek nie powodzenia w finale LM, musi zapewnić sobie TOP4. Jakbym miał się założyć to w czołowej czwórce już nic się nie zmieni.
Pisalem tylko i wylacznie o matematycznych szansach. Raczej pewne, ze United skonczy w TOP4, ale na pewno nie moga sobie odpuscic ostatnich kolejek.

Co do tego czy uklad sie nie zmieni, to zostawiam terminarz zespolow z miejsc 3-7:


Leicester (63 pkt): Newcastle (H), ManUtd (A), Chelsea (A), Tottenham (H).
Chelsea (61 pkt): City (A), Arsenal (H), Leicester (H), Aston Villa (A).
West Ham (58 pkt): Everton (H), Brighton (A), West Brom (A), Southampton (H)
Tottenham (56 pkt): Leeds (A), Wolves (H), Aston Villa (H) i Leicester (A)
Liverpool (54pkt, mecz mniej): Southampton (H), West Brom (A), Burnley (A), Crystal Palace (H), ManUtd (A)
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Piters »

Boli mnie jakimi kurwa durniami jest większość kibiców Arsenalu. Pomysłu na grę nie ma od przyjścia Artety, zawodnicy chuja grają, nawet Ci co wcześniej nie grali chuja, chwile ciągneła zespół dobra forma młodziaków. Ale nie kurwa od pół roku (a w sumie to już będzie z 7-8 miesięcy) wszędzie gadanie, że trzeba dać czas, to zawodnicy są za słabi (na rywalizacje z Brighton :lol: ), że to pech, że to wina obsranej przez ptaka murawy. I nagle się wszyscy obudzili. Tego zespołu nie da się oglądać, za Artety obejrzałem zaledwie z 15-20 spotkań i każdy to była jebana katorga dla oczu. Na początku to tolerowałem, ale ile można. Potem wracałem, bo mowie no moze coś się poprawiło, ale nadal nie. I te jebane barany w Polsce i na świecie ciągle gadały, że tu widać jakiś pomysł, decyzje są uzasadnione. Nawet teraz, jak nagle przyszło olśnienie (wow, bo wcześniej to trzeba było być jasnowidzem, żeby przewidzieć jak się kończy granie chujni, chujni nieosiągalnej dla reszty zespołów), to jest jakiś nadal spory % kibiców, który broni Artety. No ale serio, czy to tak trudno zobaczyć, że nie ma pomysłu? Czy trzeba być jebanym strategiem i taktykiem na poziomie Kloppa, żeby zauważyć co gra zespół?

Nie wkurwia mnie zespół, bo wiem na co go stać z panem zajebista fryzura i patałachami w zespole (ale patałachami, którzy z dobrym trenrem zajeli by np. 6 miejsce i umieli rozjebać przeciwnika tej klasy co dzisiaj), ale wkurwia mnie community tych jebanych debilów, tfu
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: kapec »

potter pisze: 06 maja 2021, 23:24 A co to zmieni czy będą na 2 czy na 4?
Od tego czy będziesz na 2, czy 4 miejscu zależy jak dużo hajsu (który obecnie nie leży tak jak kiedyś na ulicy w Berlinie) dostanie się z praw telewizyjnych. Artykuł po sezonie 18/19, nowszego nie chce mi się szukać, ale kwota raczej wzrosła od tego czasu
2,5 mld podzielone na trzy pule: 50 proc. kwoty podzielone po równo na wszystkie kluby, 25 proc. podzielone w zależności od miejsca w tabeli i 25 proc. podzielone w zależności od liczby meczów danego klubu pokazywanych w transmisjach na terenie Wielkiej Brytanii, a także transmisjach międzynarodowych.
e: aktualna umowa
Wartość praw telewizyjnych do pokazywania meczów angielskiej Premier League w najbliższych trzech sezonach wyniesie 9,2 miliarda funtów (43,15 mld zł). To o osiem procent więcej niż przyniosła poprzednia, również trzyletnia umowa.
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9515
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: potter »

To wiem, ale myślę że się United nie będzie przesadnie o te 'drobne' zabijać i Ole zastosuje sporą rotację w tych meczach.

Dziś kluczowy mecz dla Leicester, jeśli go nie wygrają to stawiam, że nie dowiozą top4 .
Awatar użytkownika
Damian
Posty: 395
Rejestracja: 22 kwie 2019, 2:48

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Damian »

NO I LEICESTER NA TEN MOMENT 1:4 W PLECY U SIEBIE Z NEWCASTLE. PRZED NIMI 3 CIEZKIE SPOTKANIA. CHELSEA ROWNIEZ MA PRZED SOBA 3 TRUDNYCH RYWALI. KIERUJAC SIE TABELA WHU MA TEORETYCZNIE NAJLATWIEJSZYCH PRZECIWNIKOW PRZED SOBA. LFC POZA UNITED PRZYNAJMNIEJ NA PAPIERZE POWINIEN MIEC SPACEREK. SPURS MOZE WYJEBAC SIE Z KAZDYM, ALE PRZY PELNEJ PULI I CHOCBY 1 REMISIE KAZDEGO ZESPOLU NAD NIMI OSTATNIE SPOTKANIE GRA Z...LEICESTER O TOP4 :LOL:

JUZ OD KILKU SEZONOW WALKA O MIEJSCA 3-4 WYGLADA JAK WYSCIG ZOLWI. PODTRZYMUJE, ZE KSZTALT TOP4 JESZCZE MOZE SIE ZMIENIC. GDYBYM MIAL STRZELAC W CIEMNO, TO FINALNIE LEICESTER WYPIERDOLI SIE NA OSTATNIEJ PROSTEJ, A W ICH MIEJSCE WSKOCZY KTOS Z DWOJKI WHU/LFC ZE WSKAZANIEM NA TYCH DRUGICH (CZUJE, ZE WHU JEST W STANIE WYGRAC 3 NAJBLIZSZE SPOTKANIA I SFRAJERZYC SIE W OSTATNIM, BO NIE WYTRZYMAJA CISNIENIA).
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Cz4rny1337 »

oszalal
Obrazek
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: kapec »

gdzie jest Kadłub i bany za capslock
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11605
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: FLoo »

ile % kibiców mają wpuszczać na stadiony w ostatnich dwóch kolekjach?
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
neks
Posty: 1177
Rejestracja: 21 kwie 2019, 15:39

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: neks »

gdzieś mi się przewinęło że do 10k w zależności od stadionu, ale procentowo nie widziałem żadnego info
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2124
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: suitup »

Leicester ma do zagrania wyjazd z United dziś, z Chelsea wyjazd i u siebie z totkami
znowu bez LM?
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: szpilman »

Akurat United mogą dziś pyknąć, bo rywal podmęczony i pewnie OGS mocniej zarotuje, żeby nikt się nie wysrał przed finałem. A Tottenham z Masonem to w sumie do jebnięcia, Leeds ich miękkim chujem zrobiło.
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Bakan
Posty: 1339
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Bakan »

Kto piłkarzem sezonu w PL? Rozważam między KDB, Dias i Kane.

Menadżer sezonu raczej nie Guardiola. Jeśli Leicester lub WHU będą w top4 to Moyes lub Rodgers, jeśli nie, to ewentualnie wtedy można Pepa rozważyć.

Chociaż jak tak teraz myślę to prędzej Bruno niż KDB.
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4537
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Groszek »

Kane :lol: :lol: przecież totki są na 7 miejscu, a że sobie nastrzelal goli "that's his job" m8 I ofc guardiola, na jesień było meh a później ile oni mieli zwycięstw z rzędu? 15? Czy tam więcej
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2609
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Sidd »

Dla mnie Dias
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Bakan
Posty: 1339
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Bakan »

Groszek pisze: 12 maja 2021, 8:43 Kane :lol: :lol: przecież totki są na 7 miejscu, a że sobie nastrzelal goli "that's his job" m8 I ofc guardiola, na jesień było meh a później ile oni mieli zwycięstw z rzędu? 15? Czy tam więcej
Najwiecej goli w lidze (tylko 4 z karnych, Bruno aż 9, Salah 6), najwiecej asyst, trzecia średnia w lidze według Sofa Score, najwiecej celnych strzałów w lidze, trzeci w lidze biorąc pod uwagę gol/minuta, czwarty jeśli chodzi o stworzone okazje.

+ właśnie u Gutki przeczytałem, że jest najlepszy jeśli chodzi o procentowy udział przy golach swojego zespołu spośród wszystkich piłkarzy PL

Nastrzelał sobie goli? Akurat to jest sezon, w którym wyszedł z roli typowego killera, co pokazują przecież liczby. Indywidualnie najlepszy sezon w życiu. Drużyna nie dojechała, ale za sukces drużynowy dostajesz puchar i medal, a nie statuetkę najlepszego piłkarza.
Awatar użytkownika
elkacpero
Posty: 1027
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:23

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: elkacpero »

zawsze bawia argumenty dotyczace wynikow druzyny w kontekscie nagrody i n d w y w i d u a l n e j
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4537
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Groszek »

Bakan pisze: 12 maja 2021, 9:55
Groszek pisze: 12 maja 2021, 8:43 Kane :lol: :lol: przecież totki są na 7 miejscu, a że sobie nastrzelal goli "that's his job" m8 I ofc guardiola, na jesień było meh a później ile oni mieli zwycięstw z rzędu? 15? Czy tam więcej
Najwiecej goli w lidze (tylko 4 z karnych, Bruno aż 9, Salah 6), najwiecej asyst, trzecia średnia w lidze według Sofa Score, najwiecej celnych strzałów w lidze, trzeci w lidze biorąc pod uwagę gol/minuta, czwarty jeśli chodzi o stworzone okazje.

+ właśnie u Gutki przeczytałem, że jest najlepszy jeśli chodzi o procentowy udział przy golach swojego zespołu spośród wszystkich piłkarzy PL

Nastrzelał sobie goli? Akurat to jest sezon, w którym wyszedł z roli typowego killera, co pokazują przecież liczby. Indywidualnie najlepszy sezon w życiu. Drużyna nie dojechała, ale za sukces drużynowy dostajesz puchar i medal, a nie statuetkę najlepszego piłkarza.
No ale komu on te bramki nastrzelal? Są 7 w tabeli więc masz live,chelsea,czester,west ham, manchestery
2 gole i asysta x2 w październiku przeciwko unt i west ham i jedna asysta przeciwko city w listopadzie i tyle, reszta nastrzelana west bromom itp. 17 meczy ogólnie w lidze bez strzelenia gola dla mnie to żaden super sezon do tego 7 miejsce w tabeli jak narazie to nawet to europejskich pucharów się łapią

Jakby kończyli w top 3 to może bym go brał pod uwagę ale jest 10 lepszych typów
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9515
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: potter »

Dla mnie 1. Kane 2. Dias 3. Bruno

Harry sezon życia, bez niego Tottenham by był niżej niż Arsenal, ciekawe czy spierdoli stamtąd w końcu czy będzie tam całą karierę gnił. Pewnie zależy kogo wezmą na trenera i jakie perspektywy przed klubem będą.
KDB trochę problemów zdrowotnych i nie był aż takim kozakiem jak w ubiegłym sezonie.
Bakan
Posty: 1339
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Bakan »

Tak na ten moment to

1.Kane 2. Dias 3. Bruno 4. KDB 5. Gundogan

ale jeszcze trochę pokminie
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: szpilman »

Kane bo jest anglikiem. A tak serio, Kane bo
Spoiler
ma zajebiste staty 21/13
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
ODPOWIEDZ