La Liga - liga hiszpanska

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Kto skończy w TOP6 2023/2024?

Alavés
1
1%
Almería
1
1%
Athletic Bilbao
9
6%
Atlético Madrid
25
16%
Barcelona
24
16%
Cádiz
1
1%
Celta Vigo
3
2%
Getafe
0
Brak głosów
Girona
4
3%
Granada
2
1%
Las Palmas
1
1%
Mallorca
0
Brak głosów
Osasuna
0
Brak głosów
Rayo Vallecano
1
1%
Real Betis
11
7%
Real Madrid
27
18%
Real Sociedad
19
12%
Sevilla
8
5%
Valencia
1
1%
Villarreal
15
10%
 
Liczba głosów: 153

Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5209
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: kapec »

Jeśli brać na serio tweet Ćwiąkały to całkiem możliwe :lol:
Spoiler
Awatar użytkownika
Clay
Posty: 1561
Rejestracja: 03 sie 2019, 13:26

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Clay »

W tej Barcelonie to chyba juz wszyscy wąchają stare getry Xaviego, to byłby niezły chichot losu jakby po uwielbieniu i robieniu z niego mesjasza okazał się totalnym niewypałem
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Bolo »

Wszyscy myślą ze to czas na poważne ruchy i taki będzie font, jakiś times new Roman a okazuje się ze to zwykły comic sans ; /
Wygrzeszam Cię, mordzia.
dicegame
Posty: 165
Rejestracja: 05 lip 2019, 15:28

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: dicegame »

haha, w Barcelonie już po rewolucji - Alba jednak zostaje (bo to nagle dobry kumpel Koemana z czasów Valencii, i w ogole teraz to już udowodni swoją wartość). Oczywiście najpierw nowy trener rozmawiał z Messim, a że Messi się dobrze kumpluje z Albą...

To Suarez pewnie też zostanie.
Awatar użytkownika
johnsonpokrywa
Posty: 288
Rejestracja: 23 paź 2019, 15:33

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: johnsonpokrywa »

akurat przy całym spierdoleniu i jednowymiarowości tego typa, to moim zdaniem na ławkę mógłby zostać

Suarez mógłby być nowym Larssonem, wbita na jakieś ogony czy coś, chociaż nie wiem czy i to zdałoby egzamin bo w sumie i tak nie ma sensu do niego podawać skoro za każdym razem piłka odbija się jak od jebanego sęka
I live on borrowed time, my expiration date I passed it, so lock me up forever, but this shit is everlastin'
jefecito
Posty: 842
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:29
Lokalizacja: Kraków

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: jefecito »

Suarez za dużo zarabia żeby pełnić rolę rezerwowego i odejdzie z klubu o czym dzisiaj poinformował go Koeman, oczywiście ci tchórze z zarządu nawet nie mieli jaj żeby się skontaktować i porozmawiać z Suarezem jak należy o jego przyszłości. Na wylocie również są Rakitic, Vidal, Umtiti.
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11731
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: FLoo »



Czyli zostanie xD
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 4859
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: scam_sakawa »

Czuję łzawe oświadczenie o upokorzeniu, z którym muszą stanąć twarzą w twarz, a Messi kolejny raz wykaże się miłością do klubu, oczywiście odpowiednio wycenioną.

Ale chciałbym się mylić i zobaczyć Leo w poważnym klubie.
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5209
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: kapec »

Ja to podbijam Ćwiąkałę
A ja wyobrażam sobie scenariusz, w którym Messi mówi, że zostaje na rok i chce zobaczyć, co się tu będzie działo, a potem podejmie decyzję co dalej, żeby narzucić na władze (aktualne i przyszłe) jeszcze większą presję.
Awatar użytkownika
samir
Posty: 905
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:26

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: samir »

o 16;30 konferencja z bartomeu

mysle ze ten prezydent z chuja, jak i zaden czlowiek w historii barcelony nie pozwolilby sobie byc zapamietany jako najgorsza chujoza przez ktora leo odszedl, takze pewnie nowy kontrakt bo co innego

a nie to chyba fejk byl
Ostatnio zmieniony 25 sie 2020, 15:42 przez samir, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11499
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: SWN »

@kapec a już przy ostatnim przedłużeniu nie było czasem takich dąsów i dżentelmeńskiej umowy, że podpisze, ale za większy hajs + zagwarantowanie wzmocnień? ile można patrzeć 'co tu będzie się działo' mając 33 lata.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5209
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: kapec »

Być może, ostatnio przedłużał w 2017 ale nie jestem kibicem FCB żeby pamiętać szczegóły.

W każdym razie jeśli tak to wtedy osiągnął swój cel. Była podwyżka + trzy transfery 100+ mlne, do tego de Jong za 75.

A ile można patrzeć "co tu się będzie działo"? Przekonamy się po ogłoszeniu la decision.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11499
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: SWN »

No to by się zgadzało, dokładnie o tym szaleństwie z Griezmannem, Dembele i de Jongiem mówię. Jeśli obie strony klepnęłyby drugie identyczne porozumienie to byłby już totalny cyrk - DOBRA, TO JEDNAK TYCH WYJEBCIE I ZNOWU DUŻE ZAKUPY, TYLKO ŻE COŚ INNEGO.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Michau
Posty: 105
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:57

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Michau »

Messi vs Bartomeu, jak ten drugi nie poda się do dymisji to Messi wydupca. Szkoda trochę, bo myślałem że Messi zechce odejść chociaż po zdobyciu ligi w przyszłym sezonie.
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 4859
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: scam_sakawa »

SWN pisze: 25 sie 2020, 19:44 Jeśli obie strony klepnęłyby drugie identyczne porozumienie to byłby już totalny cyrk - DOBRA, TO JEDNAK TYCH WYJEBCIE I ZNOWU DUŻE ZAKUPY, TYLKO ŻE COŚ INNEGO.
Bez względu na wynik całego zamieszania z Messim, nie wydaje mi się, żeby aktualnie największe talenty/gwiazdy chciały iść do Barcelony - umówmy się, że ten wpierdol od Bayernu trochę ich wyjaśnił. W chwili obecnej tam nie ma mocnej kadry i jakiegoś wyrazistego projektu (podaj do Leo i niech sam opierdoli 5, a potem wyłoży patelnię albo strzeli to niestety nie zda każdego jednego egzaminu). Wyniki PSG, Bayernu pokazują, że w tym momencie Duma Katalonii nie jest najwyższą półką - jakkolwiek nie brzmi to kontrowersyjnie to imo tak właśnie jest - sezon w LaLiga przegrany i to po strasznie chujowej grze. Nie oglądam każdego meczu hiszpańskiej, ale zdaje się, że ostatnia kampania to był festiwal ogórkowatości w wykonaniu Realu i Barcelony, nie jest tak?
Ostatnio zmieniony 26 sie 2020, 7:57 przez scam_sakawa, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4378
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Piters »

Też myślałem kiedyś, że piłkarze patrzą tak jak kibice, ale na podstawie United zauważyłem, że marka klubu jest ważniejsza od obecnych wyników
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
retriakaretrox
Posty: 1600
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: ślizgawka

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: retriakaretrox »

- Luis śpisz?
- Śpię, bo co?
- Bo ja nie mogę.
- Co znowu?
- Luis, bo ja nie mogę zrozumieć jednej rzeczy, co mnie prześladuje.
- Niby czego?
- Dlaczego ten Bartomeu, to taka menda i świnia jest.
- Wiesz co? Ty nudny jesteś. Ty mnie pytasz o to codziennie od 6 lat, dzień w dzień, odkąd został prezydentem Barcelony.
- Luis, bo ja od sześciu lat pojąć nie mogę, po co w ogóle takie coś Pan Bóg stworzył.
- Messi, a po co Pan Bóg stworzył Real Madryt?
- No właśnie po co? Albo takie Kotletico, po co?
- Po jajco jełopie. Dobranoc.
- (Głęboki wydech) Luis ja rozumiem, ja żem sam święty nie jest, ale przecież taki Bartomeu, to jest przecież normalne obrzydlistwo. Po co w ogóle takie coś jest? Ja rozumiem jeszcze, jakby to on miał źle. Ale co, Griezzmana miał, Dembele miał, Coutinho miał to go za dwie flaszki oddał, Frenkie De Jonga też miał. Sam, żem widział jak z nim kontrakt podpisywał.
- No szkoda, że ty jełopie podpisujesz tylko jak ci milionowe podwyżki dają.
- Kurde, jak ja go nienawidzę... i po co w ogóle takie coś jest... Po co? Po co ten Coutinho i Dembele darmozjady dwa pasożyty przebrzydłe? Dlaczego Setiena dopiero wyjebał jak żeśmy Luis 8-2 od Bayernu dostali? Dlaczego on taki jest?
- Messi, nie wiem dlaczego on taki jest no! Może miał trudne dzieciństwo. I w ogóle ja ciebie proszę, skończmy ten temat, bo ja za siebie nie ręczę.
- Widzisz Luis? Jak tylko się o tej mendzie zaczyna rozmowa, od razu konflikty się same rodzą. To jest Luis zło chodzące, trzeba by go wyeliminować.
ja się nie ślizgam, ja się ślizgawkuje
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2842
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: WHITE »

retriakaretrox pisze: 26 sie 2020, 14:58 - Messi, a po co Pan Bóg stworzył Real Madryt?
retriakaretrox pisze: 26 sie 2020, 14:58 Może miał trudne dzieciństwo.
:rotfl:
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4378
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Piters »

Ze zdjęciem jeszcze lepiej wchodzi :lol:
Spoiler
Obrazek
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: TheD »

Usunięto
Ostatnio zmieniony 11 lut 2023, 15:31 przez TheD, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
ODPOWIEDZ