La Liga - liga hiszpanska

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Kto skończy w TOP6 2023/2024?

Alavés
1
1%
Almería
1
1%
Athletic Bilbao
8
5%
Atlético Madrid
24
16%
Barcelona
23
16%
Cádiz
1
1%
Celta Vigo
3
2%
Getafe
0
Brak głosów
Girona
3
2%
Granada
2
1%
Las Palmas
1
1%
Mallorca
0
Brak głosów
Osasuna
0
Brak głosów
Rayo Vallecano
1
1%
Real Betis
11
7%
Real Madrid
26
18%
Real Sociedad
19
13%
Sevilla
7
5%
Valencia
1
1%
Villarreal
15
10%
 
Liczba głosów: 147

Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: potter »

Włoska z Juve nie, ale gdyby poszedł do Interu, o którym się mówi i zabrał Juventusowi tytuł po tylu latach z rzędu to już byłoby coś. Inna sprawa, że i bez niego się to może wydarzyć z Pirlo na ławce i też dość rozsypanym zespołem.

No ale dawać go do City, jestem ciekaw jakby sobie radził w Anglii.

E:
I tak się skończy na straszeniu, nowym kontrakcie z dużą podwyżką i tyle.
dicegame
Posty: 165
Rejestracja: 05 lip 2019, 15:28

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: dicegame »

@up pewnie tak się skończy

Ale serio, chyba nie myślicie że w wieku 33 lat przeniósłby się do Anglii, gdzie walka o mistrzostwo to ciężka sprawa. Mam wrażenie, że już mu się nie chce w takie rzeczy bawić typu zacięta walka i występowanie co mecz. W jego sytuacji wybrałbym milutkie PSG, Neymar-Mbappe-Messi - super trio, grałby w co drugim lub trzecim meczu (z farmerami z Angers grałby ktoś inny) i gituwa. Akurat jakieś 3 lata w Paryżu i można kończyć karierę.

e: Arthur Melo spowodował wypadek samochodowy pod wpływem alkoholu. Na katalońskim wybrzeżu o 4 nad ranem wjechał Ferrari na chodnik i uderzył w latarnię. Katalońskie media podają, że (o ile dobrze liczę) wyszło mu, że miał we krwi ponad 1 promil alkoholu (0,55 mg/l). Co za dzban.

temu co się w głowie pomieszało :crazy:
Bakan
Posty: 1339
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Bakan »

Jeśli ma odejść z Barcy to fajnie byłoby go zobaczyć w Juve, razem z Ronaldo. Chociaż jeden wspólny sezon byłby pięknym zwieńczeniem tych dwóch karier. Byłoby co wnukom opowiadać.

Drugi scenariusz to powrót do Argentyny i powrzucanie jakichś Copa Libertadores do gabloty. Będąc na takim poziomie jak jest teraz, mocno przesrastałby pewnie ligę i najzwyczajniej w świecie, mógłby to zrobić.
yaneq
Posty: 3492
Rejestracja: 24 kwie 2019, 21:51

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: yaneq »

Arthur poMelo...

Swoją drogą on jeszcze nie buja się po Turynie?
...a to jest nasze przeznaczenie, że stoimy na szpicy...
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2032
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Krynew »

Romano dał here we go - Koeman wbija do Barcy xD
Kocham, pozdrawiam
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: joey »

ej, a Inter Miami? bo coś ostatnio było pierdolone, że poza Matuidim ma jakiś kozak z Europy wjechać i może to szansa sympatycznego skądinąd Argentyńczyka na spokojną emeryturę w mieście kokainy i Udonisa Haslema?
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: SWN »

Ciekaw jestem, czy Messi kiedyś zgodnie z planem faktycznie wróci do Newell’s Old Boys, czy odpierdoli im akcje jak Podolski z Górnikiem. Ja na jego miejscu wypierdoliłbym już teraz, bo psychicznie jest pewnie mocno rozjebany tymi wpierdolami w LM, na podbój ligi angielskiej imo już trochę za późno (argument 'hehe Messi by se w premierszip nie poradził' już chyba dawno rozjebany meczami z czołówką), więc kompletowałby sobie powoli krajową gablotę i elo. Co jak co, ale ta era post-leowa faktycznie zapowiada się w Barcelonie na spaloną, śmierdzącą ziemię, a gdzieś w okolicach trio z Neymarem byłem przekonany o fajnym, płynnym przejściu klubu w nowy format - kilku młodych kozaków z przodu i Messi cofający się z wiekiem do roli powiedzmy ósemki.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4537
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Groszek »

Jak ma odchodzić to tylko juve <3 przecież to by było piękne Messi rzuca podaniami a ronaldo napierdala brameczki
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: baqlashan »

SWN pisze: 17 sie 2020, 16:03 bo psychicznie jest pewnie mocno rozjebany tymi wpierdolami w LM
dostaje wpierdol w LM, potem patrzy na swoją kobietę, na swój dorobek, na swoją pozycję w świecie sportu i najważniejsze - na swoje stosy zielonego papru, i cała frustracja związana z porażką mija jak za użyciem magicznej różdżki
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
pardon
Posty: 7836
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: pardon »

xavi trenuje pastuchow w katarze i co najlepsze - bez sukcesow, a pewnie i dawno polecialby ze stanowiska gdyby nie magiczne nazwisko
messi uzera sie z pastuchami w barcelonie, szargajac od 5 lat nerwy w lm
pique udaje pilkarza, a po godzinach organizuje turnieje tenisowe
buskets nie umie juz biegac

a iniesta odchodzi w czas ze statusem zywej legendy, kopie bez cisnienia w sympatycznej japonii z rodzina u boku
Awatar użytkownika
demon
Posty: 1249
Rejestracja: 30 gru 2019, 15:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: demon »

Groszek pisze: 17 sie 2020, 16:05 Jak ma odchodzić to tylko juve <3 przecież to by było piękne Messi rzuca podaniami a ronaldo napierdala brameczki
Tak jak nie lubię Cristiano (delikatnie mówiąc), tak chętnie bym zobaczył tę dwójkę w jednej drużynie na stare lata. Ale temat Juve to raczej sci-fi, nawet nie wiem czy sam Juventus chciałby budować zespół na dwóch typach 33 i 35 lat. Już prędzej uwierzę w jakieś PSG lub City, ale nawet w tym przypadku byłbym w ciężkim szoku jeśli doszłoby do takiego transferu.
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: baqlashan »

wiecie co, mnie to gra cr i messiego w jednej drużynie by nawet nie zdziwiła, biorąc pod uwagę co się odpierdala na świecie w roku 2020

byłoby to chyba najgłośniejsze wydarzenie w historii sportu - oto 2 najwybitniejszych piłkarzy swojej generacji, absolutni kilerzy i najwięksi rywale, po latach grają w jednym zespole, piękne
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: svnchez »

Nie no, dajcie spokój, nie ma opcji że Messi nagle pójdzie grać w Ameryce Południowej czy jakimś Inter Miami, bez jaj :lol: Jak Włochy to raczej Inter, na Juve chyba bez szans na ten moment, chyba że kosztem kilku zawodników.

Ja wcale nie byłbym taki pewien tej lipy bez niego. Oczywiście teraz robi statystyki, ciągnie grę i cały klub za mordę, ale ma to też swoje minusy. Cała messidependencia ma miejsce głównie kiedy on jest na boisku, wszyscy podają do niego i wyjebane, niech on coś wymyśli. Już wiele razy pod jego nieobecność liczyłem na pogubienie punktów przez Barcelonę, a tu okazywało się, że nagle można rozłożyć odpowiedzialność na kilku zawodników, którzy robili swoje i dopisywali kolejne wygrane. Ostatni wpierdol w Klasyku miał miejsce bez Messiego, a w LM i tak od lat nie ma go w decydujących momentach. W sumie to co kiedyś zarzucano CR-owi, od paru lat ma miejsce z Messim: nawrzuca goli ogórom, ale w ważnych chwilach znika.

Oczywiście wiele zależy od mądrego zarządzania całą sytuacją po odejściu Messiego (w które tego lata na ten moment średnio wierzę), na co kibice Barcy chyba na razie nie mają co liczyć, ale klub stał się trochę zakładnikiem jednego piłkarza niemal na wszystkich płaszczyznach, od boiskowej po instytucjonalną i takie oczyszczenie mogłoby wyjść wbrew pozorom na dobre, gdzie nagle nie będzie na kogo zwalić odpowiedzialności za kreowanie gry i wykańczanie sytuacji. I tak jak wspominałem wcześniej - nie ma szans na powtórzenie jakiegoś casusu Milanu, o którym niektórzy spekulują.

Koeman nigdy nie był dla mnie zbyt dobrym trenerem; dzisiaj już Canizares objechał go w hiszpańskim radiu, ale w idealnym świecie Bartomeu podpisałby Henryego i może wówczas zacząłbym wierzyć w jakiś spektakularnie spieprzony sezon.
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Awatar użytkownika
Clay
Posty: 1561
Rejestracja: 03 sie 2019, 13:26

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Clay »

baqlashan pisze: 17 sie 2020, 16:47 wiecie co, mnie to gra cr i messiego w jednej drużynie by nawet nie zdziwiła, biorąc pod uwagę co się odpierdala na świecie w roku 2020

byłoby to chyba najgłośniejsze wydarzenie w historii sportu - oto 2 najwybitniejszych piłkarzy swojej generacji, absolutni kilerzy i najwięksi rywale, po latach grają w jednym zespole, piękne


Ehh, zbyt piękne, ale pomarzyć można
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: kapec »

yaneq pisze:Arthur poMelo...

Swoją drogą on jeszcze nie buja się po Turynie?
Po kompromitującej porażce z Bayernem Monachium w ćwierćfinale Ligi Mistrzów Barcelona nie zezwoli Brazylijczykowi na szybszą przeprowadzkę do Turynu i tym samym środkowy pomocnik ma być zmuszony do pozostanie w „Dumie Katalonii” aż do 24 sierpnia.
Bakan
Posty: 1339
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Bakan »

Zebrałem swoje przemyślenie odnośnie Barcy i sieknąłem tekst:

https://futbolowarebelia.com/2020/08/18 ... ntymentow/
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 4635
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: scam_sakawa »

Abidal zwolniony z Barcelony.
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
demon
Posty: 1249
Rejestracja: 30 gru 2019, 15:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: demon »

No i super, szanuję go za karierę piłkarską i pokonanie choroby, ale na dyrektora sportowego się nie nadaje (przynajmniej w klubie na takim poziomie).
Awatar użytkownika
RW0
Posty: 2227
Rejestracja: 20 kwie 2019, 16:00
Lokalizacja: 71

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: RW0 »

Koemam official. To co - za rok znowu ten sam temat i szukanie trenera? XD
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Rupert »

Myślę że roku nie wytrzyma

Wysłane z mojego G3121 przy użyciu Tapatalka

[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
ODPOWIEDZ