La Liga - liga hiszpanska

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Kto skończy w TOP6 2023/2024?

Alavés
1
1%
Almería
1
1%
Athletic Bilbao
8
5%
Atlético Madrid
24
16%
Barcelona
23
16%
Cádiz
1
1%
Celta Vigo
3
2%
Getafe
0
Brak głosów
Girona
3
2%
Granada
2
1%
Las Palmas
1
1%
Mallorca
0
Brak głosów
Osasuna
0
Brak głosów
Rayo Vallecano
1
1%
Real Betis
11
7%
Real Madrid
26
18%
Real Sociedad
19
13%
Sevilla
7
5%
Valencia
1
1%
Villarreal
15
10%
 
Liczba głosów: 147

Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1252
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: gambler »

Zawsze bardziej czułem że Barcelona spierdoliła karierę messiemu, niż odwrotnie, ale co zajebało El mundo, to musi być fejk
yer a wizard, Harry
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4580
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Groszek »

Perez z wirusem :( ale bez objawów narazie uff
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9070
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: genocidegeneral »

:rotfl:
Obrazek
Awatar użytkownika
azar
Posty: 774
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:40

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: azar »

gambler pisze: 31 sty 2021, 1:09 Zawsze bardziej czułem że Barcelona spierdoliła karierę messiemu, niż odwrotnie, ale co zajebało El mundo, to musi być fejk
zwlaszcza po Messim w kadrze Argentyny bylo widac, jak wspaniale odnalazlby sie gdziekolwiek indziej poza Barcelona.
pozdrawiam serdecznie dzis kazda mordke
pozdrawiam serdecznie Monike Brodke
ksiazenieporzadek

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: ksiazenieporzadek »

ten hazard :lol: :lol:
Awatar użytkownika
samir
Posty: 905
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:26

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: samir »

azar pisze: 03 lut 2021, 15:42
gambler pisze: 31 sty 2021, 1:09 Zawsze bardziej czułem że Barcelona spierdoliła karierę messiemu, niż odwrotnie, ale co zajebało El mundo, to musi być fejk
zwlaszcza po Messim w kadrze Argentyny bylo widac, jak wspaniale odnalazlby sie gdziekolwiek indziej poza Barcelona.
no jasne przeczuwam że bez barcelony jakieś nantes albo boca juniors to byłby sufit
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: czardi »

Wstawiasz za Messiego Pawła Brożka i Barca trzy tryplety robi w okresie 2009-2020.
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4580
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Groszek »

Hazard :bowdown: :lol: weź W po sezonie
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
Shpaner
Posty: 362
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:26

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Shpaner »

Ten hazard to jest bardziej kryształowy niż robben
lambiczi
Posty: 845
Rejestracja: 22 kwie 2019, 16:58

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: lambiczi »

Przynajmniej zostanie zapamiętany jako najgorszy transfer w historii futbolu :)
jefecito
Posty: 842
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:29
Lokalizacja: Kraków

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: jefecito »

Fatalne wieści w sprawie Ansu Fatiego. TV3 podało dziś, że zawodnik przeszedł dwa tygodnie temu drugą operację kolana, a teraz nie wyklucza się nawet trzeciej interwencji chirurgicznej.
kurwa, oby się wygrzebał z tego, w tym sezonie już prawdopodobnie nie zagra
Awatar użytkownika
samir
Posty: 905
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:26

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: samir »

oby w ogóle stanął na nogi jak arkadiuszo ale nie za tym lol pierwszym razem
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4580
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Groszek »

Ale zizou dzisiaj dał na konferencji, jak na niego to w chuj bitewnie :lol:
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
Clay
Posty: 1561
Rejestracja: 03 sie 2019, 13:26

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Clay »

Proszę, chociaż o trochę szacunku. Powiedzcie mi w twarz, że chcecie, bym odszedł, a nie gadacie za plecami – wypalił Francuz w kierunku dziennikarzy, przypominając, że jego zespół "zdobył mistrzostwo nie dziesięć lat temu, a w poprzednim sezonie". – Jednego dnia jestem w klubie, drugiego mam być poza nim. Potem wracam do środka, a następnie, gdy zremisujemy lub przegramy, znów wypadam. Mówi się o wielu rzeczach, w tym o zmianie trenera, ale jeśli ludzie chcą, bym rzucił pracę, to tego nie zrobię. Zawodnicy też się nie poddadzą. Nie gramy dobrze, to prawda, ale mamy nadzieję na odmienienie sytuacji – zaznaczył Zidane.
– Śmieszy mnie, gdy po każdej porażce pytacie mnie, czy boję się o pracę – kontynuował Zizou. – Nie zasługuję na takie traktowanie od części dziennikarzy. Oczekuję szacunku. Jeśli nie zrealizujemy celów, będę pierwszym krytykiem, bo jestem odpowiedzialny za tę drużynę. Jestem wkurzony, bo spędziłem dwa tygodnie w zamknięciu i miałem chęci, by wyjść i powiedzieć, że będziemy walczyć aż do końca – zadeklarował szkoleniowiec.
W ogóle jak czytam komentarze/opinie kibiców Realu to większość przewija się negatywnych co do Zidana i wytykanie mu - zdaniem kibiców - błedów, trzymania się swoich ludzi, odpulanie młodych itp. Z perspektywy nie-kibica trochę w szoku że taka jazda z Łysym jest uskuteczniana.
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4372
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Piters »

No ale to prawda, średnio śledząc Real nawet to widać
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4580
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Groszek »

Się zgadzam, sam się staram być za zidanem bo nie ma kim grać, a wyniki w miarę są, a z drugiej strony nieraz jego decyzji nie rozumiem i jest to walenie w :wall:, ale powtórzę z takim składem wygrać ligę bez żadnego skrzydłowego i z benzem w ataku, to trzeba potrafić i jestem pewny że z innym trenerem by ładniej grali, ale chuja wygrali e-e-elo
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
Shpaner
Posty: 362
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:26

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Shpaner »

No tak ale zizu ma swoje za uszami choćby trzymanie na siłę Isco i Marcelo
samcro
Posty: 782
Rejestracja: 29 maja 2019, 23:34

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: samcro »

Zidane jak większość trenerów ma swoich ulubieńców i wcale kilka jego wyborów to jest beton.
Odegaardowi powiedział żeby nie odchodził bo sezon jest długi i otrzyma swoje szansę a on sie nie posłuchał i odszedł. Gosć był jednym z najlepszych pomocników w La Liga w poprzednim sezonie a ma pretensje do norwega że nie walczył o miejsce w składzie jak Zidane nie dawał mu grać jak Modrić jest w świetnej formie i najlepszy pomocnik poprzedniego sezonu Valverde gra mało a Odegaard był 3 do wejścia lub 4 nawet bo Isco też był forowany i teraz jest zawiedziony że norweg nie walczy o miejsce w składzie:D Zidane zrobił kawał dobrej roboty w Realu ale też sporo jego decyzji jest słaba jak powyższa, Militao podobnie minut dostaje za mało, Jovic też powinien wiecej grać.
Lista forumowych najmanic.: jAg, art, moltisanti,camzat
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4580
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Groszek »

O czym ty pierdolisz z tym odegaardem typ zagrał 1wsze pół sezonu dobre, a potem się kopał po czole przez kolano bo nie mógł dograć 90minut, przyszedł do Realu i zidane go wystawiał od początku, po kilku meczach kontuzja, wrócił znowu od początku grał znowu kontuzja, znowu grał, znowu kontuzja, wrócił real grał wtedy ważne mecze a modric grał na świetnym poziomie, więc siedział na ławie i co chwilę miał jakieś problemy mięśniowe i nie trenował po czym się rozpłakał i przeszedł do Arsenalu.
:D
Valverde pierwsza część sezonu grał prawie cały czas aż do kontuzji co wyleciał na 3 miesiące, i też wrócił posiedział trochę na ławie zagrał 2 mecze i znowu kontuzja na ponad miesiąc.

Jovic powinninen więcej grać no ale kurwa typ od przyjścia do Realu chuja pokazał, co chwilę jakieś kontuzje, łamanie zasad lockdownu, imprezy w Serbii przy lockdownie, złamanie stopy bo spadnięciu ze ściany(kurwa co) na początku sezonu zidane dał mu zagrać 2 czy 3 mecze od początku i kurwa co stał kurwa a miejscu 0 jakiego kolwiek ruchu żeby dostać podanie.

Serio ja nie wiem co jest z tymi młodzikami w realu ale oni zagrają mecz czy 2 i kontuzje mięśniowe, albo co chwilę któryś nie trenuje bo przeciążenie.

E: I mówienie że isco był do wyboru ponad odegaardem :lol: po prostu w jednym momencie jeden albo drugi był/wracał po kontuzji
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5208
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: kapec »

Álvaro Odriozola i Éder Militão nie trenowali dzisiaj z zespołem. Obaj mają problemy mięśniowe.

Hiszpan opuścił wczoraj boisko po 67 minutach po tym, jak upadł na piłkę. Dzisiaj zgłosił ból mięśni w tylnej części uda, co wskazywałoby na uraz mięśniowy, a nie stłuczenie. Z kolei Brazylijczyk, który wczoraj pauzował, dzisiaj nie wyszedł na murawę z powodu dyskomfortu mięśnia przywodziciela. Obaj przejdą odpowiednie badania jutro.

Jeśli Odriozola i Militão będą mieć oficjalne potwierdzone urazy, a nikt z kontuzjowanych nie wróci do kadry - chociaż dzisiaj Carvajal czy Lucas pracowali indywidualnie z piłkami - to Zidane potencjalnie na mecz z Getafe będzie mógł powołać jedynie 12 piłkarzy pierwszej drużyny, w tym dwóch bramkarzy.
Piękny sezon :lol:
ODPOWIEDZ