La Liga - liga hiszpanska

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Kto skończy w TOP6 2023/2024?

Alavés
1
1%
Almería
1
1%
Athletic Bilbao
8
5%
Atlético Madrid
24
16%
Barcelona
23
16%
Cádiz
1
1%
Celta Vigo
3
2%
Getafe
0
Brak głosów
Girona
3
2%
Granada
2
1%
Las Palmas
1
1%
Mallorca
0
Brak głosów
Osasuna
0
Brak głosów
Rayo Vallecano
1
1%
Real Betis
11
7%
Real Madrid
26
18%
Real Sociedad
19
13%
Sevilla
7
5%
Valencia
1
1%
Villarreal
15
10%
 
Liczba głosów: 147

Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: svnchez »

I całkiem możliwe, że Bale też wyleci.
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Awatar użytkownika
sychy
Posty: 335
Rejestracja: 12 lis 2019, 7:41
Lokalizacja: תל אביב-יפו

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: sychy »

Rupert pisze: 05 gru 2019, 14:45 Brak hazarda to akurat niestety plus
Widziałeś jego ostatnie mecze?
Ty farmazonie kłamiesz, nawet gdy mówisz: "Dzień dobry"
Weź te pieniądze i wsadź je sobie w odbyt
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4537
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Groszek »

Czemu plus?
Ostatnio grał dobrze

No i Bale też kontuzja ale na klasyk zdąży :lol:
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: nihil Novi »

Bale niech lepiej nie zdąży

Ale tego Hazarda to szkoda maksymalnie
Sensei życia
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1218
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: gambler »

Jeszcze do meczu z psg - niby szkoda końcówki (kurwa, te dwie akcje to jak z fify, kick off glitch i ten rykoszet :lol: ), ale najważniejsze ze drużyna nie jedzie dzisiaj do bruggi grać o życie i większość może na luzie odpocząć. Mógł bejl załadować, to by se wyjaśnił z kibicami.

Turbo props dla drużyny za sytuację w lidze. Może brzmieć śmiesznie, ale Real po 15 kolejkach dalej walczący o ligę na tym samym metrze co barca, to niespotykane, Props. Wyłapali w czapkę tylko na Balearach, a mają już w tym sezonie z głowy wyjazdy na Wandę, El Madrigal i ramon sanchez.

ogóle ziza props, za plan, decyzje, przywrócenie isco, to jak drużyna wyglada. Jego idea jest trudna do zrealizowania i w tej szatni możliwa chyba tylko z nim. Ja zawsze zastanawiam się czy dziennikarze którzy twierdzą, że on opowiada o futbolu okrągłymi zdaniami, w ogóle czytają/słuchają tych konferencji, albo rozumieją co on gada.
Co prawda, Real nadal wyglada na ekipę, która może w jednym meczu ograć każdego na świecie, jak i przez każdego z topu zostać mocno obnażona


Żal hazarda, który nie robił liczb, ale grał zajebiście i dużo wnosił. Meunier wtedy bez kartki. Ogólnie wliczając mięśniowe i cała resztę, Real chyba zakończy rok mając w pierwszej części sezonu 30 oficjalnych kontuzji na koncie :bowdown: .

Przypominam dyskusje jaka była na tym forum i zresztą wszędzie w internecie, gdzie ludzie pukali się w czoło, czemu fede a nie m. Llorente. ja broniłem, zidane bronił i podpompował.
Wiadomo było, ze trzeba temu chłopakowi dać minuty, zaufanie i pozwolić uwierzyć, ale sam sie nie spodziewałem, ze on zacznie tak błyskawicznie wymiatać. Fajnie się czasami nie pomylić w ocenie piłkarza. Jeszcze będzie słabszy moment, kto wie co za tydzień. Chłop ma najlepsze możliwe doświadczenie do zgarnięcia, bo pewnie to on zagra na camp nou na messiego, który jest w wybornej formie.

Zachwalany przez wszystkich llorente jest rezerwowym u kolejnego trenera.

I jeszcze szkoda tego jak ułożony jest terminarz, ale dla każdego kto ogląda tę ligę, zna bilans, lobby, decyzje i wypowiedzi tydzień po tygodniu, to w sumie nic dziwnego. Mam tylko nadzieje, ze mecz się spokojnie odbędzie, chociaż sytuacja w niczym się nie zmieniła. TD planuje manifestacje przed i w trakcie, piłkarzom Realu nikt nie jest w stanie zapewnić bezpieczeństwa (imo raczej nic im się nie stanie).


A joaquin jest najpiękniejszy.
yer a wizard, Harry
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4537
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Groszek »

Real ma już 29 kontuzji w tym sezonie więc dużo nie brakuje :)
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Deyker
Posty: 1052
Rejestracja: 17 maja 2019, 9:24

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Deyker »

Gdyby Real miał Hazarda w gazie(z meczu na mecz grał coraz lepiej, więc pewnie teraz ładnie by cisnął) i Marcelo w formie to mogłoby być naprawdę ładne Gran Derbi. No, ale w tej sytuacji kadrowej i z tą formą Barcy obawiam się, że Real dostanie min 2 bramkami, a jak Casemiro dostanie jeszcze żółtko z Valencią(a coś czuje, że dostanie) to może być naprawdę niewesoło.
crl
Posty: 452
Rejestracja: 30 kwie 2019, 14:26

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: crl »

ale jestem naładowany przed dzisiejszym meczem i przed środą. mam aż dziwnie dobre przeczucia. jak widzicie skład na dzisiaj? Militao na lewej, Case-Kroos-Valverde środek, Bale-Benzema z przodu i chyba jednak bardziej odpowiedzialny Rodrygo. albo Case-Kroos-Valverde-Modrić/Isco środek i wtedy BB w ataku
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: kapec »

Niestety wczoraj nie miałem możliwości obejrzenia meczu, ale koniec końców, ten remis wydarty w ostatnich sekundach może okazać się lepszy (w kontekście mentala przed klasykiem) niż jakaś łatwa wygrana.

Jak patrzę na takich wariatów jak Valverde - pierwszy po lewej, to serce się raduje. Będzie dobrze.

e: i zacytuję z lajwskora
svnchez pisze: 15 gru 2019, 22:54 Szkoda że to nie Kurtuła :D
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11444
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: SWN »

Śniło mi się dziś, że przypomniałem sobie o meczu na jakimś melanżu, sprawdziłem wynik i było 5:1 dla Barcy przy ponad kwadransie czasu do końca, śpiewające trybuny. Ani razu nie miałem snu o piłce nożnej, a dopóki nie włączyłem komputera nie wiedziałem nawet, że dziś Gran Derbi. Kusi postawić jakieś Barcelona ponad dwiema bramkami :twisted:
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: nihil Novi »

Real proszę, zróbcie mi prezent na gwiazdkę.
Sensei życia
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1218
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: gambler »

Jestem wyjątkowo spokojny, najwyżej na meczu będę się wkurwiał. Oczywiście Klasyk to zawsze prestiż, duma i walka o zwycięstwo, ale co Real może wywieźć poza porażką będzie dobre.

Wszystkie karty są po stronie Barcy. Messi w formie, mecz na Camp Nou, więcej odpoczynku w tygodniu, kontuzje marcelo-hazard > arthur-dembele. Mają nawet swoich chłopaków w obsadzie, chociaż i tak zdołali typowo przed klasykiem spruć się do całego świata o sędziowanie.

Real przyzwyczaił do tego, że na tym etapie sezonu ligowego jest już gadka o nastawieniu i finałach, a ewentualna porażka w bezpośrednim starciu zabijała ligę.

gg i gl, fede;mendy;case, dacie radę dzieciaki
yer a wizard, Harry
Awatar użytkownika
jefecito
Posty: 841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:29
Lokalizacja: Kraków

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: jefecito »

gambler pisze: 18 gru 2019, 17:42Mają nawet swoich chłopaków w obsadzie, chociaż i tak zdołali typowo przed klasykiem spruć się do całego świata o sędziowanie.
Myślałem, że takie komentarze to tylko na realmadryt.pl i fcbarca.com :lol:

Mimo piachu jaki Barcelona gra w tym sezonie to każdy inny wynik niż dzisiejsza wygrana z Realem będzie dla mnie rozczarowaniem. Ostatnio zwyżka formy, Messi gra zajebiście, Grizi zaczyna kumać ocb, całościowo uważam że Barca ma po prostu lepszych piłkarzy obecnie i więcej jakości na boisku.
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1218
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: gambler »

To jednak clasico, trzeba trochę podgrzać kociołek :)
Znając życie pewnie tym razem HH i Ricardo coś przydrukują dla Realu
yer a wizard, Harry
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11444
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: SWN »

To niezły sen kurwa
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
suraks
Posty: 620
Rejestracja: 10 maja 2019, 15:02
Lokalizacja: bolivia

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: suraks »

suarez jest taki tragiczny benz go zjada w kazdym aspekcie gry gdyby 3 sezony temu ktos mi to powiedzial wysmialbym go
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: svnchez »

Tylko ja w tym meczu tak tęskniłem za Marcelo, może nawet bardziej żałuję jego nieobecności niż Hazarda? Matko, jakiż ten Mendy jest daremny w ofensywie, no przecież Hakimi czy Regui byli o wiele lepsi w swoich pierwszych sezonach w profesjonalnej piłce. Oczywiście o tej daremności było wiadomo już co najmniej od kilku tygodni biorąc pod uwagę, że w ciągu całego sezonu zaliczył może z jedną dobrą wrzutkę, ale zupełnie nie rozumiem ciągłej gry jego stroną, skoro ma dośrodkowania na poziomie przeciętnego obrońcy z ligi polskiej (a jak już raz mu się udało to spalił). Dlaczego to nie szło stroną Carvajala? Jedynie przychodzi mi na myśl całkowite skupienie się na zatrzymaniu ofensywnych zapędów Alby, bo chyba nic innego :dunno:
Aha, no i klasycznie niedosyt po niewykorzystanej przewadze, Varane porysowany, ale nawet nie sprawdził na varze. Nomen omen - klasyk.
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1218
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: gambler »

VAR niepotrzebny w takiej sytuacji. Lenglet mówi, że chciał wybić piłkę, a Rafa to jego przyjaciel.
yer a wizard, Harry
Awatar użytkownika
jefecito
Posty: 841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:29
Lokalizacja: Kraków

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: jefecito »

Muhammad Ghulam Al Balushi (dyrektor sportowy Al Sadd): "Tak, odbywają się negocjacje między Xavim, a Barceloną i życzymy mu sukcesów gdziekolwiek pójdzie."
Pojawiają się sprzeczne informacje jedni dziennikarze piszą, że Xavi w poniedziałek podejmie decyzje i jeśli się zgodzi od razu przejmie zespół, z drugiej strony są też głosy, że wszystko odbędzie się dopiero w lecie i Valverde zostaje. Jedno jest pewne coś jest na rzeczy.

Nie podoba mi się za bardzo sprowadzanie już Xaviego (jest na to za wcześnie chyba), ale jestem na tak byle wypierdolić Valverde na zbity pysk.
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: kapec »

Według Khaleda Waleeda, pracownika beINSports w Katarze, sprawa jest już przesądzona. Xavi dogadał się z Barceloną i kwestią czasu pozostaje jego ogłoszenie na stanowisku nowego trenera katalońskiego klubu.
ODPOWIEDZ