La Liga - liga hiszpanska

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Kto skończy w TOP6 2023/2024?

Alavés
1
1%
Almería
1
1%
Athletic Bilbao
8
5%
Atlético Madrid
24
16%
Barcelona
23
16%
Cádiz
1
1%
Celta Vigo
3
2%
Getafe
0
Brak głosów
Girona
3
2%
Granada
2
1%
Las Palmas
1
1%
Mallorca
0
Brak głosów
Osasuna
0
Brak głosów
Rayo Vallecano
1
1%
Real Betis
11
7%
Real Madrid
26
18%
Real Sociedad
19
13%
Sevilla
7
5%
Valencia
1
1%
Villarreal
15
10%
 
Liczba głosów: 147

Awatar użytkownika
demon
Posty: 1296
Rejestracja: 30 gru 2019, 15:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: demon »

Wreszcie :joint:
Awatar użytkownika
sebring
Posty: 4224
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: sebring »

teraz niech pirlo zatrudnia, prosze XDDDD
kiedy czasy są dobre, to wódka jest zdrowa
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4578
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Groszek »

Szkoda 😢
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4805
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: badi »

ale ulga z rana :bowdown:
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7692
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: ebismolarek »

sebring pisze: 28 paź 2021, 1:23 teraz niech pirlo zatrudnia, prosze XDDDD
Raczej Xavi
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4578
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Groszek »

Aguero kolejne 3 miesiące przerwy po problemach z oddychaniem ostatnio
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 4805
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: scam_sakawa »

Chociaż chuj w dupę za pamiętny mecz z pogonią Ballacka za sędziowską kurwą to jednak żal mi Barcelony - przykro się obserwuje upadek giganta.
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
jefecito
Posty: 841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:29
Lokalizacja: Kraków

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: jefecito »

Dembele wrócił po 4 miesiącach przerwy, zagrał 30 min i znów się rozjebał, kolejna kontuzja dwójki na 3 tygodnie :bowdown:
Bakan
Posty: 1354
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Bakan »

cyniu pisze: 01 lis 2021, 21:35 Chociaż chuj w dupę za pamiętny mecz z pogonią Ballacka za sędziowską kurwą to jednak żal mi Barcelony - przykro się obserwuje upadek giganta.
A mi trudno się nie uśmiechnąć, kiedy przypomnę sobie w jakich okolicznościach przeprowadzane były transfery Dembele, Coutinho, czy wcześniej Fabregasa i Mascherano. No i te remontada z PSG :wall:
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9683
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: potter »

Groszek pisze: 01 lis 2021, 21:32 Aguero kolejne 3 miesiące przerwy po problemach z oddychaniem ostatnio
Mówi się nawet, że może już nie wrócić do grania w piłkę, bo jego wyniki badań są fatalne.
Awatar użytkownika
jefecito
Posty: 841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:29
Lokalizacja: Kraków

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: jefecito »

Smutna sprawa, decyzja ma zostać podjęta gdzieś w okolicach lutego następnego roku.

Xavi zgodził się na powrót Daniego Alvesa do Barcy, ma zostać podpisany w najbliższych dniach, pewnie do końca sezonu. Piłkarsko nie wiem co o tym sądzić, ale Alves może być pomocny dla Xaviego w budowaniu drużyny i rozwoju młodych zawodników.
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4805
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: badi »

zajebisty ruch, jeden z moich ulubieńców wraca.
pilkarsko nie mam żadnych oczekiwań, ma grać niby praktycznie za friko także bajabongo i do przodu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
boixos
Posty: 671
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:48

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: boixos »

Dani <3
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4578
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Groszek »

Bale wrócił po 3 miesiącach zagrał 45min z Białorusią i niby znowu kontuzja :bowdown: :lol:
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: nihil Novi »

Jebać go i tak.
Sensei życia
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: czardi »

Dawać jeszcze Pedrito, co by strzelił tę setną bramkę w barwach blaugrana, której nie mogę odżałować :oops:
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7692
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: ebismolarek »

I z Vissel Kobe niech wbija Iniesta, Sergi Samper i Vermaelen
ksiazenieporzadek

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: ksiazenieporzadek »

i bojan
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Bolo »

I ronaldinho z pierdla
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Mider »

Francuski niezależny dziennikarz Romain Molina twierdzi, że Ferland Mendy w 2018 roku dopuścił się napaści seksualnej na dwóch kobietach. Piłkarz ani Real Madryt na razie nie zareagowali na te informacje.


Cała sytuacja wyszła po apelu obrońcy Realu Madryt o niełączenie go ze sprawą gwałtów, o jakie oskarżany jest Benjamin Mendy z Manchesteru City. Twitt Ferlanda w tej sprawie skomentował Romain Molina, francuski niezależny dziennikarz śledczy, który odpisał mu: „Całkowicie się z tobą zgadzam, to jest skandaliczne, jak gość uderzający i kopiący dziewczynę po pokazaniu jej swojego członka”.

Molina dopisał w sprawie apelu, że uznaje oczywiście za skandaliczne mylenie zawodników przy opisywaniu danego czynu, ale następnie wrzucił zdjęcie zgłoszenia (nie wiadomo konkretnie, czy było to zgłoszenie policyjne), konkretnie stronę 3. z czterech z 3 stycznia 2018 roku. Interpretuje się, że do zdarzenia doszło na imprezie sylwestrowej. Na opublikowanej stronie możemy przeczytać:

Koleżanka poszkodowanej opisuje, że napastnik [nie pada żadne imię czy opis] wyjął swojego członka i bawił się nim, zmuszając je obie do patrzenia na niego. Gdy tego nie zrobiły, napastnik złapał jedną za szyję, uderzył i rzucił na ziemię. Do pomieszczenia wszedł jego kolega, który widząc jego agresywne zachowanie po wypiciu dużej ilości alkoholu, próbował go powstrzymać, ale napastnik kopnął dziewczynę w głowę. Koleżanka krzyczała, by uderzył ją, ale on skupił się na dziewczynie nazywanej Kenzą. Tej na ziemi z ust zaczęła wydobywać się piana i płakała. Nie krwawiła, ale miała dużego siniaka na twarzy. Koleżanka zapewnia, że nie prowokowały napastnika swoim zachowaniem, a ten był niesamowicie pobudzony i nie mógł ustać w miejscu, chociaż próbował go uspokoić kolega. Nagle napastnik miał zmienić nastawienie i zaczął przepraszać je obie. Kenza wstała i razem z koleżanką uciekły do łazienki, gdzie się zamknęły i opuściły hotel następnego dnia wieczorem. Przed wyjazdem udały się jednak do pokoju napastnika, by wyjaśnić zajście, a ten w odpowiedzi zdjął spodnie i majtki, wyjmując członka. Dodał, że do niczego przecież nie doszło. Koleżanka podkreśla, że zna napastnika, ale nie chce jeszcze ujawniać jego imienia z powodu obawy przed represjami.

Molina dodał swoje nowe informacje na tak zwanym Twitter Spaces zorganizowanym przez konto ActuFoot. Dziennikarz potwierdził, że ofiara wylądowała w szpitalu z urazem głowy. Obu dziewczynom grożono, by wstrzymały swoje działania prawna i na końcu to właśnie zrobiły. Molina podkreślił, że Olympique Lyon dobrze wiedział, że Ferland Mendy zaatakował seksualnie dwie kobiety, ale zatuszował to, by dokonać jego transferu. Ostatecznie latem 2019 roku obrońca za 48 milionów euro przeszedł do Realu Madryt. Niektórzy interpretują, że po prostu klub doprowadził do polubownego zamknięcia sprawy. Warto zaznaczyć, że obecnie przeciwko Mendy'emu nie toczy się żadne śledztwo ani sprawa sądowa.

Molina od kilku miesięcy miał zapowiadać, że opublikuje szczegóły napaści seksualnej ze strony reprezentanta Francji w piłce nożnej, który ma mieć ogromne problemy z alkoholem i który w trakcie napaści miał być także pod wpływem marihuany. We wrześniu dziennikarz dodawał, że koledzy nie hamowali tego reprezentanta, bo dobrze im się żyło przy jego możliwościach finansowych, a cała sytuacja doprowadziła do tego, że kontakt z graczem zerwała większość rodziny.

Zawodnik, Real Madryt ani Lyon dotychczas nie skomentowali sprawy. Także przynajmniej do ostatniej nocy nie informowały o niej żadne większe francuskie ani hiszpańskie media.
ODPOWIEDZ