La Liga - liga hiszpanska

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Kto skończy w TOP6 2023/2024?

Alavés
1
1%
Almería
1
1%
Athletic Bilbao
8
5%
Atlético Madrid
24
16%
Barcelona
23
16%
Cádiz
1
1%
Celta Vigo
3
2%
Getafe
0
Brak głosów
Girona
3
2%
Granada
2
1%
Las Palmas
1
1%
Mallorca
0
Brak głosów
Osasuna
0
Brak głosów
Rayo Vallecano
1
1%
Real Betis
11
7%
Real Madrid
26
18%
Real Sociedad
19
13%
Sevilla
7
5%
Valencia
1
1%
Villarreal
15
10%
 
Liczba głosów: 147

Awatar użytkownika
Negatyv
Posty: 433
Rejestracja: 19 kwie 2019, 19:18

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Negatyv »

gambler pisze: 10 cze 2021, 18:39 tak jest,
(jeżeli dobrze pamiętam):

1. capi był początkowo niechętny na 10% obniżki i chciał 2 lata,
2. oferta klubu - 1 rok i 10% redukcja'
3. cisza z obu stron, mamy 20kilka dni do końca kontraktu i klub wstępnie zaczął planować pożegnanie legendy
4. presi przekazał przez dziennikarzy, że oferta ważna, ale synek musi zrobić pierwszy krok

zachowania Pereza coraz dziwniejsze i nie wiem czy to idzie w dobrą stronę, ja tam biorę ramosa na dodatkowy rok z pocałowaniem ręki.
wiem że kontuzja + koronawirus + 34 lata, ale też niebywałe że gość który ustalał składy w jednym momencie (niemal) wypada z obu szatni, gdzie był numero uno. ego musi cierpieć, a alternatyw chyba nie widać, bo to zbyt duże nazwisko i potencjalnych ruch, żeby nie wywęszono już oferty jakiegoś psg
Zapomniałeś dodać, że Ramos w marcu odrzucił ofertę kontraktu i powiedział Perezowi "żeby planował kadrę na następny sezon bez niego", a potem na przełomie maja/czerwca dzwonił do wszystkich zawodników z kadry, żeby nie zgadzali się na obniżkę pensji, bo Perez chce zaoszczędzić na Mbappe. Trochę frajerskie zachowanie, więc nie dziwię się, że Perez wysrał się na niego. A teraz z płaczem przybiegł, że chce podpisać, bo nikt inny się nie zgłosił, albo wszyscy mu dają pewnie połowę tego co dostawał w Realu.
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Groszek »

Znając ramosa jak nikt mu nie da dużego kontraktu jak w realu to wróci do Sevilli i powie ze to z miłości xd
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1220
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: gambler »

up props, w punkt :lol:

@Negatyv
prawda z pierwszym, ale w te whatsappy do drużyny średnio wierzę.

wiadomo, chłop przez koronę + kontuzje zawalił 2021, ma 34 lata, olbrzymie wymagania finansowe, ego, upartego brata-agenta.

Efekt pandemiczny też zweryfikował prawdopodobieństwo takich transakcji na rynku, ale mówię (głosem smokowskiego): to jest niebywała historia, gość któremu każdy młokos pucował berło na wejściu do seleccion, albo szatni realu został w jednym momencie zostawiony na aucie bez żalu
yer a wizard, Harry
Awatar użytkownika
luk0as
Moderator
Posty: 1506
Rejestracja: 17 kwie 2019, 13:01

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: luk0as »

trzymaj sie Sergio :(
🎵 13-14.07.24, Warszawa - CLOUT Festival 3.0: Homixide Gang, Destroy Lonely, Gucci Mane, Playboi Carti, Rich Amiri, BabyTron, City Morgue, Young Nudy, Sexyy Red, Chief Keef, Offset, FourFive, Teezo Touchdown, Yung Lean, Trippie Redd + TBA 🎵
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 4635
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: scam_sakawa »

Nie lubię Realu, wkurwiłem się jak zabrał LM Atleti, ale mimo wszystko - szacun za karierę, królował wielokrotnie.
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
ksiazenieporzadek

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: ksiazenieporzadek »

zjebać sobie status legendy przez takie gierki

szkoda i tyle
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: nihil Novi »

Pereza pojebalo. Nie pozdrawiam.
Sensei życia
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Groszek »

Chyba ramosa
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: nihil Novi »

Nie wierze w propagandę Marci czy Pederola, bo to marionetki Pereza. Prześledź sobie odejścia poszczególnych zawodników czy trenerów (nawet ZZ), gdzie zawsze przed transferem czy rozwiązaniem kontraktu jest budowana odpowiednia narracja typu:

Iker kret
Ronaldo zły chłopak
Ramos chciwy na pieniądze
Zizou śmieć
Makelele po co to komu

Za to w druga stronę:

Benzema kozak
Bale letnim transferem
Ancelotti decima/nadzieja
Marcelo forma top bo ma 3 dietetyków (ale zadnej diety)

Ramos jaki by nie był, to wierze ze ostatecznie przyjąłby kontrakt który Real proponował mu 3 miesiące wcześniej. Ale wiadomo jebany papcio Perez musi się unieść duma. W sumie jego nieślubny dzieciak będzie mógł być kapitanem wiec profit
Sensei życia
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1220
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: gambler »

ksiazenieporzadek pisze: 16 cze 2021, 21:55 zjebać sobie status legendy przez takie gierki
:lol:
yer a wizard, Harry
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Groszek »

Ramos na konferencji:
Klub wystosował ofertę na rok z obniżką pensji. Dzisiaj chcę podkreślić i jasno wyjaśnić, że pieniądze nigdy nie były problemem. Prezes ode mnie samego w ostatnich miesiącach wiedział, że moja sprawa to nie jest temat finansowy. Że moja sprawa to temat lat. Oferowali mi rok, a ja chciałem dwóch lat. Ja chciałem spokoju oraz ciągłości i takie było nastawienie mojej oraz mojej rodziny. To było jedyne, o co prosiłem. Jednak podkreślam i naciskam: temat finansowy nigdy nie był dla mnie problemem. Chciałem dwóch lat, klub dawał mi rok. Dochodząc do tego momentu, w ostatnich rozmowach czy negocjacjach - możecie to nazywać jak chcecie - zaakceptowałem ofertę z obniżką pensji i odpowiedziano mi, że oferty już nie ma. Zrobiłem to w terminie do 30 czerwca, do kiedy jestem zawodnikiem Realu Madryt, ale zakomunikowano mi, że nawet przy zatwierdzeniu ostatniej oferty, jaka była na stole - oferty, propozycji, nazywajcie to jak chcecie - miała ona datę ważności. Ja o tym nie wiedziałem, taka jest prawda.
Czy to Florentino Pérez poinformował cię, że oferta wygasła? Co mu wtedy odpowiedziałeś? Co powiedziałeś prezesowi, gdy poinformował cię, że przez formalności i daty nie możesz zostać w domu, w którym grałeś przez 16 lat?
Na końcu to prywatne spotkania, które chcę utrzymać jako prywatne z szacunku do mojego klubu, mojego prezesa i do samego siebie. Są rzeczy, które są bardzo osobiste i nie należy ich ujawniać. Jednak mnie poinformowano o tym też poprzez mojego agenta około tydzień temu i byliśmy tym zaskoczeni, że oferta wygasła bez naszej wiedzy. Mi nie dano żadnego ultimatum, by powiedzieć tak lub nie. Rozumiem, że to były negocjacje i gdy mnie o tym poinformowano, poinformowałem ich, że jest szansa, że akceptuję ich ostatnią propozycję położoną na stole, lecz okazało się, że jest za późno.
Zawsze mówiłem, że chcę dalej grać w Realu Madryt i gdy powiedziałem „tak, planujcie beze mnie”, rozumiem to tak, że żaden graczy trener, że nikt nie jest ponad klubem. Nikt nie jest też ponad planami tego klubu. Moje negocjacje były niezależne od planów klubu i nie uważam, że były tak znaczące, że te słowa były kategorycznym nie dla pozostania. Moje „nie” to było „nie” dla oferty na stole, ale nigdy nie wiedziałem, że ma ona datę ważności. Więc tak, powiedziałem jednego dnia, by planowano beze mnie, bo nikt nie jest ponad tą instytucją i plan klubu musi iść dalej niezależnie od mojej odpowiedzi na ofertę czy mojej odpowiedzi w negocjacjach.
Czyli Ramos obudził się tydzień temu gdy media aka real puszczał newsy ze oferta już wygasła i zaakceptował ofertę Realu po tym jak real podpisał Alabe z kontraktem 10mln i się dowiedział sorry mordo już za późno :lol:
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
ksiazenieporzadek

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: ksiazenieporzadek »

El Confidencial ogłosił, że w najbliższych dniach będzie publikować wypowiedzi Florentino Péreza z nagrań z prywatnych rozmów prezesa Realu Madryt. Portal twierdzi, że poznamy prawdziwe odczucia sternika Królewskich o klubie, legendach i mediach.

11.09.2006 „Casillas to nie jest bramkarz na Real Madryt, co mam ci powiedzieć... Nie jest nim, nigdy nie był, był naszą wielką pomyłką, ale gościu, chodzi o to, że [wyciszone] go uwielbiają, kochają, rozmawiają z nim, tak go bronią... Cóż, to jedno z wielkich oszustw. Drugim jest Raúl. Dwoma wielkimi oszustwami Realu Madryt są pierwszy Raúl i drugi Casillas”.
24.04.2006 „Zidane to wspaniały gość. I Beckham, i Ronaldo, nie? Ale przy nich są też ci, którzy uważają, że... Dobra, Ronaldo jest bezczelny i kropka, ok? Jest bezeczelny i tyle. Więcej, oni wszyscy są bezczelni. Ale najgorszy jest Raúl, bo jest słaby, a uważa, że Real Madryt jest jego i wykorzystuje wszystko, co istnieje w Realu i co rozwinął klub dla własnych korzyści. On i jego agent. To winny tego, że Realowi idzie źle... Posłuchaj, odszedłem między innymi przez niego. Bo on, jako że zdaje sobie sprawę, że jest skończony i że jest z nim średnio, to mówi: «Zanim skończę ja, to skończę z Realem». To negatywny typ, niszczy Real, morale zawodników. Wszystko, by ludzie mówili: «To z Realem jest źle, a nie z Raúlem». To straszne, jak zły jest ten chłopak. A ja nie poradziłem sobie z tym problemem. Mam wiele do roboty i musiałem dokonać fuzji Abertis z Autostrade oraz wielu rzeczy więcej, więc słuchaj, byłem tam przez sześć lat i byłem szczęśliwy”.
24.04.2006 „Dużo winy w sprawie Raúla ma też Ginés [Carvajal; jego agent] Do tego, do cholery, Raúl, człowieku, ma też problemy w domu. No jeśli masz problemy w domu, weź rozwód czy separację, nie wiem! [...] Jak można być tak zgorzkniałym... Ale człowieku, w ogóle dlaczego... On ma traumę przez dziewczyny. Chyba pierwsza go zostawiła – ta, z którą był przez długi czas. Chyba idzie mu źle z dziewczynami... Nie wiem, dlaczego. W życiu, jak mówiła moja matka, trzeba każdego ranka wstawać i dziękować Bogu. Każdego ranka. Ale nie można robić takich rzeczy jak on, a tym bardziej będąc Raúlem. Gościu, życie dało ci wszystko. On zarabia 2 miliardy peset rocznie. To jakieś jaja, to [przerwane]... On nie będzie więcej grać w Realu Madryt. Nawet by nie grać, lepiej dla niego odejść z Realu. Bycie w Realu i brak gry, to będzie dla niego tortura. Cóż, ja uważam, że powinien odejść... On niszczy Real Madryt i wszystko. Dla niego to jest «albo ja, albo chaos». Jasne, że chaos”.
2.04.2006 „Beckham to dobry gość. Dobry gość, tak. Jest naprawdę ogarnięty. Jeśli zarabia 30 milionów euro rocznie, musi być ogarnięty. Słuchaj, najwięcej zarabiali Beckham i Ronaldo. Oni ze wszystkiego zgarniali 30 milionów euro rocznie. Za nimi Zidane, który musiał dostawać z 25 milionów euro. I potem już nikt. Bo Figo to miał... zegarek w kraju, coś tam jeszcze, bank... Nie reklamował niczego. Resztę znaleźliśmy mu my. Audi znaleźliśmy, żeby dać coś Raúlowi i Figo. Ale bez tego nie miał niczego. Raúl to niczego nie sprzedaje, gościu, to nie jest produkt medialny”
24.04.2006 „Piłkarze to wielcy egoiści, nie można na nich liczyć w niczym. Więcej, jeśli ktoś na nich liczy, to popełnia błąd. Wystawiają cię, to durnota. Ja mam straszne założenie o piłkarzach. Gościu, straszne. Wiesz, że widziałem różne kolektywy, ale nigdy takiego jak ten piłkarzy, człowieku”.
jak dla mnie afera koperkowa, bo nagrania sprzed 15 lat teraz to już chuja znaczą. props dla floro, że już w 2k6 miał rację co do casillasa

no i najważniejsze pytanie czy jadł ośmiorniczki
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: nihil Novi »

Jebać Pereza
Sensei życia
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Rupert »

Przestań mi kurwa Raula prześladować
[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: kapec »

Kolejne opublikowane prywatne wypowiedzi Florentino Péreza:

2.04.2008 „Zobaczyliśmy, że inny bramkarz był lepszy od Casillasa. On jednak nie jest za bystry. Nie martw się. Ja go znam doskonale. To gość... Cóż, jest bardzo niski, a do tego widać, kiedy ma lepsze lub gorsze stosunki z dziewczyną. To widać, jest wtedy nieobecny. Jest jak małe dziecko. Jest jak pantoflarz. Jak kukiełka, dziecięcy. Ludzie tego nie wiedzą, ale mam z nim bardzo dobre stosunki. Ludzie uważają, że mnie denerwuje, ale ja uważam, że gdyby dał z siebie więcej, to byłby numerem jeden. Na pewno, bez problemu, bo ma spektakularne warunki, chociaż brakuje mu kilku centymetrów. Jednak mogę opowiedzieć ci o meczu ligowym, w którym graliśmy o mistrzostwo z Barceloną. Pamiętasz, jak wygraliśmy 4:2? To on w piątek spóźnił się na trening. A wszyscy go za to oklaskują. To było na Bernabéu i miał pecha, że ja tam byłem. Był po rozmowie z dziewczyną. Mieli kłótnię... To jakiś żart”.

11.09.2006 „Casillasa kochają wszyscy... Coś niesamowitego. To niesamowita sprawa, ale jasne, to daje ci futbol. Popatrzmy, Casillas nie ma ani wzrostu, ani dobrze nie widzi. Mówiłem Ginésowi [Carvajalowi; agentowi Ikera]: stary, zabierz go do okulisty. Ja myślę, że on nie widzi dobrze, bo strzelają mu z dystansu i ech... To samo przy rożnych. Ja mu mówię: «Ten chłopak nie widzi dobrze z daleka». Przysięgam, że mu to powiedziałem. Żebyś nie pomyślał, że to kłamstwo. Powiedziałem to dla jego dobra”.

11.09.2006 „Reyesa to tylko po prostu chciał pozbyć się Arsène Wenger, tylko tyle. Nie chciał go ani Capello, ani nikt, a tutaj przyszedł. Ja naprawdę niczego nie rozumiem. A jako że niczego nie rozumiem, to wolę się nie wypowiadać, a byłem tam przez 6 lat. Niech teraz robią to inni. I oby szło im dobrze, ale ja niczego nie rozumiem, stary. Niczego, nic a nic. Ja sprzedałbym już Roberto Carlosa do Chelsea, bo chcieli go od nas kupić w zamian za Carvalho. Mielibyśmy już Carvalho w środku i kupilibyśmy Zambrottę, bo on był jedynym, którego potrzebowaliśmy do obrony. Do tego był za 2 euro”.

11.09.2006 „I gdybym miał sprowadzić drugiego z Juventusu, a wiem, że wam bardzo się podoba, to sprowadziłbym Buffona. Też był tani. Bo Casillas to nie jest bramkarz na Real Madryt, co mam ci powiedzieć... Nie jest nim, nigdy nie był. To była nasza wielka pomyłka, ale chodzi o to, że... [wyciszone] ... podziwiają go, kochają go, rozmawiają z nim, tak go bronią... Cóż, to jedno z wielkich oszustw. Drugim jest Raúl. Dwoma wielkimi oszustwami Realu Madryt są pierwszy Raúl i drugi Casillas”.

15.10.2012 „Naparzają w nią [Sarę Carbonero], bo ona nie jest za mądra. Jak Iker może jej to mówić? Ona powiedziała w telewizji, że sprawa Ramosa i Mourinho nie jest z teraz, a że pochodzi sprzed roku. Ona nie może tego powiedzieć, gościu... Wszyscy wskazują na Ikera, to jest jasne”.

[bez daty i nagrania z powodu, jak informuje dziennik, szacunku dla Carbonero] „Tej lasce absolutnie nie ufam. Te laski, te babki, wiesz, o co im chodzi... Im odbija, idą po sławę, idą po nie wiadomo co i chociaż mówią, że nie, że ja jestem tą dobrą i takie tam. Tej lasce dali nie wiadomo co i już uważa się za gwiazdę kina”.
Real Madryt opublikował oficjalny komunikat prezesa Florentino Péreza.
– Przedstawione wypowiedzi zostały wygłoszone na rozmowach nagranych potajemnie przez pana José Antonio Abellána, który od wielu lat próbuje je bezskutecznie sprzedać. Zaskakuje, że teraz, pomimo upływu takiego czasu, dzisiaj publikuje je dziennik El Confidencial.

– Są to wypowiedzi wyciągnięte z rozmów o głębszym kontekście.

– To, że te rozmowy są przedstawiane teraz, po upływie tylu lat od momentu ich przeprowadzenia, moim zdaniem ma związek z moim udziałem w Superlidze jako jeden z jej promotorów.

– Oddałem tę sprawę w ręce moich prawników, którzy analizują możliwe działania, jakie mogą podjąć.
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Groszek »

Jak na razie nic wielkiego 2 tym nie padło, kilka wypowiedzi w punkt, kilka bez sensu i za mocno no ale szambo wypłynęło, ciekawe co następne że Ronaldo to płaczek, czuję się jakbym czytal komentarze na Real Madrid.pl xd :bowdown: :bowdown: :lol:
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9022
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: genocidegeneral »


Former goalkeeper Casillas comments: “Mounguer” (a play on words between ‘monguer’ (someone who’s stupid) and the word that Piqué wrote). Piqué replies: “That’s what Florentino said about you in the audio recordings. No?”
:oops: :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2780
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Mider »

Te fragmenty taśm o Casillasie :bowdown: :lol: czuć pasje w tych linijkach
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Groszek »

29.08.2007 „Znam prezesa Porto i na pewno 30 milionów [jakie zapłacono za Pepe] wyszły stąd i skończyły w Porto. Trzeba zobaczyć, gdzie doszło do wyjęcia ich z banku. To robi się z Jorge Mendesem, a to agent prezesa, który jest tym, który oszukuje tych wszystkich. Z nim [prezesem Porto] nie zrobiłem żadnego biznesu, bo z nim wszystko było dziwne. Wszystko było dziwne. Pojawiał się Mendes, robił swoje i on potem zarabiał przez Mendesa, to jest jasne. On opłacał Mendesa, bo powiedzmy, że przykrywką prezesa Porto jest Mendes, nie? Więc Mendes i prezes Porto wyciągnęli pieniądze od Rosjanina [Abramowicza] przy Mourinho, Carvalho, Ferreirze... Wyciągnęli te pieniądze i te pieniądze zabrali do Szwajcarii. Musi wkurzyć się ktoś w to zamieszany i ktoś musi nam dać informacje o tym koncie w Szwajcarii”.

15.10.2012 „Ale on [Cristiano] jest szalony, ten gość to imbecyl. On jest chory, on jest chory. Chodzi o to, że do cholery, wy wierzycie, że on jest normalny. Nie jest normalny. Gdyby był normalny, nie robiłby wszystkich głupot, jakie robi. Jak ostatnią, którą w telewizji widzieli wszyscy. Wszyscy, cały świat. Po co robi taką głupotę [chodzi o słowa o byciu smutnym i niecelebrowaniu goli]? [wycięte] Mendes w ogóle nie ma na niego wpływu, jak Mendes w ogóle nie ma wpływu na Mourinho, nic a nic. Absolutnie nic. Nic, nic, nic, w ogóle go nie słuchają. Nawet przy wywiadach, przy których próbowałem pomagać i nic. Że kto? Nic, wy***ane. Nie, nie, bo nie, do cholery. To są goście ze strasznym ego. Rozpuszczeni obaj, trener i on. To są goście, którzy nie widzą rzeczywistości jak ty, bo obaj mogliby zarobić dużo więcej pieniędzy, gdyby byli inni... Ci dwaj są nienormalni, bo rozmawiamy o dużych pieniądzach z terenu praw do wizerunku. Do tego przy tym nastawieniu, jakie mają, z tym wyzywającym nastawieniem, które źle się wszystkim kojarzy... Przecież reklama to coś przeciwnego, to coś całkowicie przeciwnego!”.


15.10.2012 „To jeden z efektów Realu. Do tego on [Coentrão] jest przygłupem. To kolejny, który nie ma głowy. On jest niedołęgą, ok? Real takich gości pożera. Teraz on jest obsrany grą w Realu. [wycięty fragment] Nie, bo Mourinho to imbecyl, często bardzo źle zwraca się do Carvalho i Coentrão. Bo słuchaj, nie chodzi już o to, że ten gość nie chce grać, a o to, że jest trochę debilem. Jeździ bez prawa jazdy i takie rzeczy. To ten z tych, co mówią, że prawo jazdy jest dla innych, ale nie dla niego. Real pożera takich gości, pożera. To gość, którego ostatecznie przytłoczyła presja i on jest bardzo chory, taka jest prawda. Jego [Mourinho] nie obchodzi, że jest chory, on go zabija. Mówi mu «jesteś gównem» i takie tam. Zabija go”.
Dziś o Mourinho, cristiano
I coentrao :bowdown: :lol:

Skratch Pochodzą z tej Portugalia, co nie pije Coca Coli tylko Polo Cocktę
To miasto ciebie kolo połknie
Kumpel kumpla koko opchnie

/scratch
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
ksiazenieporzadek

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: ksiazenieporzadek »

o coentrao sama prawda akurat xD
ODPOWIEDZ