La Liga - liga hiszpanska

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Kto skończy w TOP6 2023/2024?

Alavés
1
1%
Almería
1
1%
Athletic Bilbao
8
5%
Atlético Madrid
24
16%
Barcelona
23
16%
Cádiz
1
1%
Celta Vigo
3
2%
Getafe
0
Brak głosów
Girona
3
2%
Granada
2
1%
Las Palmas
1
1%
Mallorca
0
Brak głosów
Osasuna
0
Brak głosów
Rayo Vallecano
1
1%
Real Betis
11
7%
Real Madrid
26
18%
Real Sociedad
19
13%
Sevilla
7
5%
Valencia
1
1%
Villarreal
15
10%
 
Liczba głosów: 147

dakko
Posty: 36
Rejestracja: 17 maja 2020, 17:57

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: dakko »

Jeśli naprawdę ma być nowy początek w Realu to odejście Ramosa jest kluczowe co pokazała np. sytuacja z Conte.
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Groszek »

Nie no ja dalej utrzymuje ze największym problemem Realu jest atak, bo w pomocy jest Fede i odegaard który może w koncu pizde ogarnie i przestanie płakać, a jak nie to ktoś jeszcze, największym problemem jest ojebac ten szrot niepotrzebny Marcelo, isco, bale, mariano, Odriozola I chyba asensio bo u zidana chyba nigdy nie zagra w pomocy tylko jako skrzydłowy którym nie jest
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
widzeszalenstwo
Posty: 671
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:05

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: widzeszalenstwo »

bedzie mi bardzo smutno jesli tak sie skonczy przygoda z realem takich gosci jak marcelo, ramos czy nawet isco. mam nadzieje, ze zagraja jeszcze jakis mecz pozegnalny przy kibicach
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Groszek »

Carvajal varane ramos i mendy czyli "podstawowa" obrona Realu wypada na seville :lol:
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9519
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: potter »




czyżby?
gość ponoć pierwszy dał info o przedłużeniu Neymara
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: czardi »

Byłbym bardzo zaskoczony, ale Messi ma pełne prawo odjebać cokolwiek po tylu latach ciągnięcia tej bandy chuja za uszy. Sprowadzą go, żeby odzyskać mistrzostwo Francji :lol:
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9023
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: genocidegeneral »

Kroos na kwarantannie po kontakcie z zarażoną osobą (on sam wyniki negatywne), Modrić i Casemiro zagrożeni pauzą w ostatnim meczu jeśli złapią kartkę w meczu z Bilbao :oops:
Obrazek
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11616
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: FLoo »

Znowu Zidan odchodzi?
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Groszek »

Tego nikt nie wie :lol: trzeba czekać do końca sezonu I jaka podejmie decyzję. Ma rok kontraktu, real chce żeby został, ale jak to zidane jak powie ze Elo no to elo
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7686
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: ebismolarek »

Kogo widzicie na jego miejsce jeśli odejdzie?
Awatar użytkownika
demon
Posty: 1251
Rejestracja: 30 gru 2019, 15:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: demon »

Pewnie skonczy się na Raulu.
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2780
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Mider »

ebismolarek pisze: 15 maja 2021, 14:25 Kogo widzicie na jego miejsce jeśli odejdzie?
Allegri najlepszy by był
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Groszek »

Pewnie Raul, ale jak dla mnie zostanie przynajmniej na sezon dłużej, z kilkoma zmianami w składzie i lepszym atakiem
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5170
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: kapec »

Jeśli chodzi o Raula, to Eintracht robi podchody
Raúl González w ostatnich dniach miał spotkać się z przedstawicielami Eintrachtu Frankfurt. Ta informacja pojawia się przy doniesieniach o odejściu Zinédine'a Zidane'a.

Pierwszy o kontakcie Eintrachtu z obecnym trenerem Castilli poinformował w poprzednim tygodniu portal Goal. MARCA dodaje teraz, że dwóch reprezentantów niemieckiego klubu przyleciało kilka dni temu do Madrytu, by osobiście porozmawiać z Hiszpanem o projekcie, jaki tworzony jest we Frankfurcie i który po sezonie opuści Adi Hütter, który przeniesie się do Borussii Mönchengladbach.

MARCA informuje, że Raúl po rozmowie poprosił o czas do namysłu, bo wtedy walczył z Castillą o playoffy o awans do Segundy. Dzisiaj Hiszpan rozegra ich pierwszy mecz i na razie skupia się na dokończeniu sezonu z drugą drużyną Królewskich. Gazeta podkreśla, że kilka miesięcy wcześniej sytuację trenera sondowało też Schalke, czyli były klub legendarnego kapitana Los Blancos.
ale gdybym miał wytypować kto zostanie, to chyba jego.
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2780
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Mider »

No i już oficjalnie Kross z covidem :bowdown:
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Groszek »

Hazard zakończył sezon w realu już :lol: przeciążenie uda nie zdziwię się jak za kilka dni wjedzie oficjalka ze jednak kontuzja i out na Euro
W tym sezonie 30-latek nie rozegrał ani jednego pełnego meczu. We wrześniu nie był w odpowiedniej dyspozycji fizycznej, w październiku borykał się z kontuzją mięśniową w prawej nodze, w listopadzie był zarażony koronawirusem, w grudniu zmagał się z urazem prawego uda, w lutym i przez połowę marca z kontuzją lewego uda, a jeszcze w marcu i kwietniu z urazem prawego mięśnia lędźwiowego. Regularnie mogliśmy oglądać go na murawie tylko w styczniu i przez kawałek maja. Ostatni raz rozegrał pełny mecz 545 dni temu.
Niech ktoś da 50mln po sezonie I może wypierdalac
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5170
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: kapec »

A ja się śmiałem z transferu Dembele, o jezusie

Przez długi czas ciężko będzie przebić ten kwitflip na taki hajs
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2780
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Mider »

A może już po prostu kompletnie mają na niego wyjebane w Realu i zmyślili kontuzje żeby tylko nie doznał prawdziwej?
Awatar użytkownika
AlPaCiNo
Posty: 160
Rejestracja: 19 sie 2020, 15:56

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: AlPaCiNo »

Około godziny 21:06 14-letni chłopiec jechał jako pasażer samochodem wraz z rodziną i przyjaciółmi. Młody kibic tak radował się z mistrzostwa „Los Colchoneros”, że wychylił się z okna, zostawiając w pojeździe tylko nogi. Podczas wjeżdżania na parking chłopiec uderzył głową w mur.

Na miejsce natychmiast zostało wezwane pogotowie. Pomimo godzinnej resuscytacji, nie udało się przywrócić samodzielnego oddechu i krążenia, obrażenia głowy były zbyt duże. Lekarze stwierdzili zgon.

„Atlético Madryt jest wstrząśnięte w związku z otrzymaną informację o śmierci młodego kibica. Chcielibyśmy przesłać wyrazy wsparcia dla jego rodziny. Spoczywaj w pokoju” - napisał w mediach społecznościowych klub.
Rip
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4218
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: gogi »



ups
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
ODPOWIEDZ