La Liga - liga hiszpanska

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Kto skończy w TOP6 2023/2024?

Alavés
1
1%
Almería
1
1%
Athletic Bilbao
8
5%
Atlético Madrid
24
16%
Barcelona
23
16%
Cádiz
1
1%
Celta Vigo
3
2%
Getafe
0
Brak głosów
Girona
3
2%
Granada
2
1%
Las Palmas
1
1%
Mallorca
0
Brak głosów
Osasuna
0
Brak głosów
Rayo Vallecano
1
1%
Real Betis
11
7%
Real Madrid
26
18%
Real Sociedad
19
13%
Sevilla
7
5%
Valencia
1
1%
Villarreal
15
10%
 
Liczba głosów: 147

Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Groszek »

XDDD
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7686
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: ebismolarek »

Elegancko dalej można wpierdalać picke i oglądać netflixa
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2780
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Mider »

Typ za 160mln euro pierdoli co sezon, że jego marzenie to gra w Realu, a jak już to marzenie staje się rzeczywistością to przybywa na prezentacje z brzuchem piwnym :bowdown:
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9519
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: potter »

Smutna sprawa. Ciekawe co mu się stało, w Chelsea też miewał na początku sezonu lekką nadwagę, ale szybko nadrabiał i był wspaniały, a teraz takie coś.
Ostatnio zmieniony 30 wrz 2020, 21:23 przez potter, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 4656
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: scam_sakawa »

Mider pisze: 30 wrz 2020, 16:33 Typ za 160mln euro pierdoli co sezon, że jego marzenie to gra w Realu, a jak już to marzenie staje się rzeczywistością to przybywa na prezentacje z brzuchem piwnym :bowdown:
Życie jak w Madrycie. :D

Szkoda jednak chłopa. Niech zdrowieje, robi formę i gra.
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
johnsonpokrywa
Posty: 288
Rejestracja: 23 paź 2019, 15:33

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: johnsonpokrywa »

skrzydła Hazard - Dembele to było coś
I live on borrowed time, my expiration date I passed it, so lock me up forever, but this shit is everlastin'
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4793
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: badi »

chyba kurwa w tupolewie
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: czardi »

Barca znowu daje nadzieję na to, że idzie lepsze, ale który to już kurwa raz, pewnie za momencik wróci obraz nędzy i rozpaczy. Tak czy siak opchnąć Bombele frajerom z Manchesteru, ściągnąć Garcię i Depaya, w międzyczasie wyjebać Bartomeu i normalnie po tryplet, Fati Złota Piłka, Neymar samobój na urodzinach siorki.
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1220
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: gambler »

lambiczi pisze: 21 wrz 2020, 10:10 Czy jest tutaj ktoś to rozumie decyzje Zidane?
Oczywiście że nie. Wiadomo chłop ma immunitet na decyzyjność, chociaż irytacja max, jak się to śledzi i ogląda :lol:


Na ten moment niczym z Jurkiem Brzęczkiem, nie ma stylu, strategii, ale wynik broni. W ciemno bym brał 7/9pkt w otwarciu sezonu mając już z głowy Betis i RSSS na wyjeździe. Oczywiście z Valladolid i Sociedad fart, w Sevilli klasyczne brawa dla sędziego :lol:

To dosyć nietypowe otwarcie, brak pretemporady etc etc, ale grają wolną kaszankę jak po wznowieniu zeszłej ligi.
Zizek cały czas ma w głowie rotacje niczym w drugiej części sezonu 16/17, ale chyba zapomniał że:
a) drużyny nie przygotowuje już pintus,
b) całość zestarzała się o 3 lata + trochę nasyciła,
c) nie ma CR7

ja szanuję szasnę dla młodych, jego czutkę i pomysły, ale na ten moment to nawet nie jest fifa, ani football manager.
Nie ma wyklarowanego stylu, formacji, ani once da gala, a chyba to by się przydało.

Tymczasem zabawa, raz Arribas i Marvin park, klasycznie jak jesteś w lodówce to szykuj się na pierwszy skład, a jak zagrałeś zajebiście to za chwilę wypierdalasz na trybuny.
Jedynie co cieszy, to szanse dla Jovicia, który dla mnie wygląda na bardzo dobrego napastnika, który potrzebuje szans i zaufania. Tak samo powrót do formy Fede Valverde, no i czekamy na najlepszą wersję pięknego Norwega.
Prawdopodobnie Mayoral odejdzie do Romy na wypożyczenie, a Nacho być może zostanie względem kontuzji Carvajala.


przy takiej barcelonie i realu, atleti i sevilla mogłyby się włączyć do walki o tytuł, ale zobaczymy jak dadzą radę w maratonie. Uśmiech, jakby Lopetegui to wygrał, ale raczej mission impossible.
od początku do końca nie mogłem zrozumieć operacji L. Suarez do ATM. Będzie rozpierdalał, chociaż zdziwi się chłopak, bo koszulka zmieni mu standardy sędziowskie. w końcu dostanie czerwo w la liga <3, pewniak

hazard to jest smutna historia jak ja pierdolę. Ciężary w głowie, jak świetnie wyglądał z PSG i śmieć go kontuzjował. Teraz pech, pech i 'problemo gordo'. Kolejny uraz Carvajal. ogólnie kontuzję będą grały OGROMNĄ rolę w tym sezonie.
yer a wizard, Harry
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Groszek »

@gambler
A. Od przygotowania fizycznego teraz jest dupont który jak dla mnie świetnie sobie radzi.
B. Dopiero początek sezonu więc ofc nie ma jeszcze once de gala jako takiego więc wszyscy narazie dostają szanse
C. Arribas i Marvin dostali szanse bo kilku było nie obecnych i Zidane im dał szanse w nagrodę za wygranie młodzieżowej ligi mistrzów
D. Za carvahala jest odriozola więc mam nadzieję że sobie jakoś poradzi

Ale ogólnie ogarniam zidana bo w pół sezonu jak wrócił zrobił z Realu maszynę do defensywy, bo atak wiadomo nie domaga. Hazard cały czas połamany, asensio dopiero wraca po tej Chujowej kontuzji i mam nadzieję że w końcu coś pokaże.
Na grubaska hazarda nie mam nawet słow, przyszedł rok temu z brzuchem to w tydzień stracił wagę i zaraz miał kontuzje jakąś, a potem ta kostka i w tym niby to samo wrócił trenuje jak pojebany i znowu kontuzja.
Ogólnie mam to samo że kurwie na tego zidana, ale rozumiem bo w ataku nie ma kim grać, przeciez jakby w tamtym sezonie jakby oba skrzydła dołożyły po 15 goli to sto razy lepiej by to wyglądało, drugi strzelec ramos z 12 golami chyba ni kurwa :lol: a po nim chyba rodrygo z 6.
Inny rzecz konferencje zidana :lol: nie wiem czy ci dziennikarze są nie dojebani(pewnie tak) co mecz te same pytania:
Co sądzi pan o sędziowaniu? Z: nie rozmawiam o sędziach to ich praca
Dzisiaj zagrał vini, czemu nie zagrał rodrygo?
Dzisiaj zagrał rodrygo, czemu nie isco?
Dzisiaj zagrał isco, czemu nie moja stara?
I odpowiedzi zidana mam 25 zawodników, ale tylko 11 może grać.

Onii jakieś studia skończyli? Nie potrafią się spytać o coś innego? No kurwa

I chuj ze w następnym meczu będę kurwil na zidana, ale i tak go kocham <3 niech i trenuje przez 20 lat jak co sezon będą pucharki wpadać.

Elo
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: svnchez »

gambler pisze: 02 paź 2020, 18:50 To dosyć nietypowe otwarcie, brak pretemporady etc etc, ale grają wolną kaszankę jak po wznowieniu zeszłej ligi.
Niby tak, ale z drugiej strony czasami klasyczne nie chce wpaść, w dwóch z trzech meczów mogli zamknąć mecz w 15 minut, tylko Benzema i Jović nie potrafili nawet wcelować w bramkę w dobrych sytuacjach

Niestety brakuje tu kogoś z topowym wykończeniem, ten Cavani by się mega przydał, od Viniciusa wykańcza lepiej użytkownik ślizgu (swoją drogą jak prześledzicie jego gole w lidze to może jeden nie był na farcie), Rodrygo też jakimś kilerem nie jest (początek był niezły, szkoda że później słabawo), Asensio nie będzie ciągnął wózka, nawet Hazard nigdy nie był wielkim strzelcem, w Jovicia jak wiadomo nie wierzę, zabawne że wybawieniem na prawe skrzydło mógł być Hakimi, bo dlaczego nie

ze składem to akurat dobrze, że testuje i rotuje; tak to gadają, że zizou beton i ciągle gra tymi samymi
decyzje czasami dziwią, ale po tych wszystkich trofeach to komu zaufać jak nie jemu? wpadki będą się zdarzać, bo zdarzają się każdemu
podbijam propsy dla Duponta, tutaj raczej bez zarzutów
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Groszek »

Hahaha carvajal out na 2 miechy, więc chuj odriozola coś pogra a dziś
Spoiler
odriozola out na 3tyg
:lol: dobrze ze przerwa na reprezentację
Vasquez musisz lub nacho pewnie
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1220
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: gambler »

Absolutnie nie neguję Zidane, on sobie wywalczył święte prawo i swobodę w podejmowaniu najbardziej szalonych decyzji.

To dopiero początek sezonu, ale boli mnie, że nadal ciężko się ich ogląda. Dobrze, że odzyskany został Cortouis, Ramos-Varane-Carvajal wrócili do formy, a Mendy okazał się strzałem w 10, ale ten Real Madryt nie idzie po pierwszym golu po drugiego, ma problemy z kreowaniem zagrożenia, a nawet przejęciem kontroli w środku pola.
Oczywiście pomysł rotacji i zmian zazwyczaj mi się podobał, ale teraz mam wrażenie że drużyna potrzebuje wyklarowania jakiegoś systemu i 11, bo co z tego, że są osoby i płynność w przechodzeniu z 4-4-2 na 4-3-3, albo 4-5-1, skoro w każdym wariancie GRAJĄ chujowo.
Mówię, wynik broni i takie otwarcie sezonu mając wyjazd na Betis i wyjazd na Real Sociedad brałbym w ciemno, ale rzucam pytanie czy niektórzy piłkarze vide Vinicius nie potrzebują większego zaufania i regularności dla złapania formy/rozwoju. Zidane widzi jak trenują i rozmawia z nimi na codzień, ale dla kibica to jest niezrozumiałe bingo.

Można to sprowadzać do formy poszczególnych piłkarzy, bo np. Benzema i Casemiro jeszcze nie wystartowali, ja po prostu tęsknie za Realem który przyjemniej się oglądało.
Cieszą mnie szansę dla Jovicia. Jak go kupili za tyle szmalu, to niech wreszcie dostanie prawdziwą szansę. Ten sezon - now or never. Nie ma swoich jugoli, czas wyciszyć skandale i wziąć się do roboty. Dla mnie wygląda na gościa, który z czasem może się odblokować i dawać więcej, szczególnie grasując więcej w polu karnym, kiedy Benzi może kreować grę w ataku.

I Duponta też nie neguję, drużyna dobrze wyglądała po wznowieniu rozgrywek (też piłkarze musieli rzetelnie przepracować w domu), ale dobrze wspominam czasy z Pintusem i klarowny przekaz do kibiców, dziennikarzy - przygotowujemy formę na drugą część sezonu, finisz ligi i fazę pucharową LM. Tylko wiadomo, wtedy kadra była silniejsza, liderzy młodsi, a rotacje odbywały się w innej formie wobec ustalonej once de gala i 4-3-3. To nadal okres przejściowy, ale chciałbym zobaczyć FUTBOL NA TAK.
yer a wizard, Harry
Awatar użytkownika
benqacz
#freesentino
Posty: 443
Rejestracja: 08 paź 2019, 23:27

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: benqacz »

Widzę że tu dużo fanów królewskich, co cieszy.
Osobiście uważam że w każdej formacji poza atakiem prezentujemy się coraz lepiej. Początki sezonu zawsze bywały ciężkie, a brak planowanego okresu przygotowawczego wywrócił wszystko do góry nogami.
Ja kurwie na ciągłe wystawianie benzeny którego indolencja w ataku doprowadza mnie do zalewu krwi. Gość który jest w większości meczów jedynym napastnikiem w ostatnim wywiadzie mówi że gole nie są decydujące :wall: :rotfl:
Marzy mi się 5 pełnych męczy dla jovica, widzę jego tygrysie ruchy, potrzebuję zaufania i ciągłości.
Martwi casemiro i brak hazard. O całą resztę jestem spokojny, może być tylko lepiej.
#free2rzyn
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Groszek »

Odegaard out na 3 tyg heh zaczyna się już rozkręcać real co chwila ktoś out
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1220
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: gambler »

za 5 dni benefis emerytów, mogliby normalnie grilla rozstawić obok i dać zizou pokazowe minuty, przynajmniej jakieś emocje


Real tak jak wyżej pisałem - wynik punktowy znacznie lepszy niż gra, ale jak na dłoni wychodzą oczywiste kwestie.
Dla Cadizu ogromny :bowdown: za ten mecz i wykonaną pracę, chociaż ze śmiechu spadłem z krzesła czytając w hiszpańskiej prasie, jak to zjedli taktycznie Real. Jest 2020, nie trzeba sztabu analityków żeby oddać blancos piłkę, zastawić dwie formacje blisko siebie w obronie, czekać na kontry + wylewy obrony i spokojnie sobie wygrać :lol:

też post wyżej, uśmiech jakby sevilla to wygrała, ale chyba nie dźwigną. Może Atleti, ale na razie wygląda to na wyścig żółwi, który źle się ogląda przez rozjebany terminarz.

odegaard kontuzjowany na trochę dłużej.. dajcie mu zdrowie, plz... chcę pooglądać futbol.
yer a wizard, Harry
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5170
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: kapec »

Eden Hazard w najbliższym czasie nie pojawi się na boisku w koszulce Realu Madryt, poinformował dziennik „Marca”.

Mięśniowa kontuzja Hazarda ostatecznie okazała się poważniejsza, niż pierwotnie zakładano, a w związku z tym nie zagra on przynajmniej do listopadowej przerwy reprezentacyjnej. Tym bardziej całkowicie wykluczony jest jakikolwiek jego udział w zbliżającym się prestiżowym starciu przeciwko FC Barcelonie.

29-letni skrzydłowy lub ofensywny pomocnik, który latem 2019 roku kosztował Real 115 milionów euro, gdy przechodził z Chelsea, w bieżących rozgrywkach jeszcze nie wystąpił. W poprzednim sezonie, także w wyniku urazów, jego bilans zamknął się w jednej bramce i sześciu asystach w 22 meczach.

W tych meczach Hazard nie zagra:
21/10: Real Madryt - Szachtar Donieck,
24/10: FC Barcelona - Real Madryt,
27/10: Borussia Mönchengladbach - Real Madryt,
31/10: Real Madryt - Huesca,
03/11: Real Madryt - Inter Mediolan,
08/11: Valencia - Real Madryt.

Na te mecze może powrócić:
22/11: Villarreal - Real Madryt,
25/11: Inter Mediolan - Real Madryt,
29/11: Real Madryt - Deportivo Alaves,
01/12: Szachtar Donieck - Real Madryt.
:bowdown:
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: svnchez »

Hazard zimowym transferem :joint:
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Groszek »

Ty kurwa grubasku ogarnij pizde bo real raczej 2 sezonu nie pociągnie bez skrzydłowych
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1667
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: MalkoNTENT »

Canal + tak pompuje balonik gośćmi w studio na el classico, że jeśli nie pojawi się co najmniej robaldinho to jebne z beki
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
ODPOWIEDZ