La Liga - liga hiszpanska

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Kto skończy w TOP6 2023/2024?

Alavés
1
1%
Almería
1
1%
Athletic Bilbao
8
5%
Atlético Madrid
24
16%
Barcelona
23
16%
Cádiz
1
1%
Celta Vigo
3
2%
Getafe
0
Brak głosów
Girona
3
2%
Granada
2
1%
Las Palmas
1
1%
Mallorca
0
Brak głosów
Osasuna
0
Brak głosów
Rayo Vallecano
1
1%
Real Betis
11
7%
Real Madrid
26
18%
Real Sociedad
19
13%
Sevilla
7
5%
Valencia
1
1%
Villarreal
15
10%
 
Liczba głosów: 147

Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: svnchez »

Dziękuję Jezus, Sergio Ramos, Karim Benzema, Z. Zidane
ZZ jak poukładał ten zespół względem tego co było rok temu :bowdown:
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Awatar użytkownika
jefecito
Posty: 841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:29
Lokalizacja: Kraków

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: jefecito »

gratki dla Realu
Today's game was Setién's last game at the Camp Nou. [@gerardromero]
Ciekawe kto się podejmie trenowania tego pierdolnika, niestety problemy są dużo głębsze niż sama osoba trenera, ta drużyna potrzebuje gruntownej rewolucji i pogonienia świętych krów z klubu na co ani nie ma chęci ze strony zarządu ani też pieniędzy żeby to zrealizować. Ciężko patrzeć optymistycznie na kolejny sezon będąc sympatykiem Barcelony..
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: nihil Novi »

Zidane to wielki trener. Gwarant jednego dużego trofeum co sezon.
Sensei życia
Awatar użytkownika
demon
Posty: 1249
Rejestracja: 30 gru 2019, 15:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: demon »

jefecito pisze: 16 lip 2020, 23:23 gratki dla Realu
Today's game was Setién's last game at the Camp Nou. [@gerardromero]
Ciekawe kto się podejmie trenowania tego pierdolnika, niestety problemy są dużo głębsze niż sama osoba trenera, ta drużyna potrzebuje gruntownej rewolucji i pogonienia świętych krów z klubu na co ani nie ma chęci ze strony zarządu ani też pieniędzy żeby to zrealizować. Ciężko patrzeć optymistycznie na kolejny sezon będąc sympatykiem Barcelony..
No niestety trzeba będzie jakoś przeżyć ten kolejny sezon i czekać na rewolucję za rok, bo teraz to nie ma szans, żeby coś się zmieniło.
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: kapec »

ZZ jak poukładał ten zespół względem tego co było rok temu
Przede wszystkim props za ogarnięcie gry w obronie, przecież sezon temu wpadło 46 bramek na pizdę co zaowocowało 12 porażkami. Z zeszłosezonowego bilansu 63-46 zrobili 68-23, bardzo dużo dał też Courtois wracając na światowy poziom.

Co do
Today's game was Setién's last game at the Camp Nou. [@gerardromero]
to już pomeczowa wypowiedź Messiego wszystko, czego doświadczyliśmy od stycznia, było bardzo złe jest wystarczająco wymowna, ale żeby wyjebali go przed LM? Z jednej strony puszczenie drużyny na koniec sezonu w "samopas" dałoby pozytywny impuls, z drugiej jeszcze niedawno oglądało się świetny mecz 4-1 z Villarrealem.
Awatar użytkownika
JVCORE
Posty: 1467
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:15
Lokalizacja: WWA

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: JVCORE »

Ależ słabiutki ten mistrz Hiszpanii w tym roku
#freefromage

GVMBLER
jabolsdz
Posty: 258
Rejestracja: 21 kwie 2019, 12:24

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: jabolsdz »

respekt dla Zizou za to co zrobił z tą ekipą - nie trzeba było dużo jakości na ten sezon, ale trzeba było tworzyć konkretną ekipę, i on to zrobił bardzo szybko. mega propsy.
ksiazenieporzadek

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: ksiazenieporzadek »

kapec pisze: 17 lip 2020, 3:12 to już pomeczowa wypowiedź Messiego wszystko, czego doświadczyliśmy od stycznia, było bardzo złe jest wystarczająco wymowna, ale żeby wyjebali go przed LM?
a to nie chodzi o to, że w tym sezonie już na camp nou nie mają nic do grania? xd
bo ostatni w lidze to wyjazd do alaves, a lm przecież turniej w lizbonie
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11615
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: FLoo »

rewanż z Napoli nie jest przypadkiem w Barcelonie? w Lizbonie dopiero od ćwierćfinałów
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: kapec »

ksiazenieporzadek pisze: 17 lip 2020, 10:11
kapec pisze: 17 lip 2020, 3:12 to już pomeczowa wypowiedź Messiego wszystko, czego doświadczyliśmy od stycznia, było bardzo złe jest wystarczająco wymowna, ale żeby wyjebali go przed LM?
a to nie chodzi o to, że w tym sezonie już na camp nou nie mają nic do grania? xd
bo ostatni w lidze to wyjazd do alaves, a lm przecież turniej w lizbonie

Tak jak napisał Floo, z Napoli grają na Camp Nou.

No i można też zacytować wypowiedź Setiena z pomeczowej konferencji
Mam nadzieję, że będę prowadził tę drużynę w Lidze Mistrzów, ale nie wiem, czy tak będzie. Zgadzam się z Messim w pewnych kwestiach. Musimy być krytyczni wobec siebie.
Także Twoja rozkmina lekko kuleje.
Awatar użytkownika
Damian
Posty: 395
Rejestracja: 22 kwie 2019, 2:48

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Damian »

Groszek pisze: 16 lip 2020, 23:03 Gołota gdzie jesteś??
Wielki Zidane wrócił i pokazał że ma nosa do wszystkiego :bowdown: jeszcze jakby wygrał lm to lecę i mu loda robię
Oczywiscie rozumiem wielka radosc i trzeba oddac ZZ, ze poukladal ta druzyne, ale to jednak Barca bardziej przepierdolila mistrzostwo na wlasne zyczenie, anizeli ZZ dokonal czegos niemozliwego.
Awatar użytkownika
r.u.s
Posty: 93
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:53

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: r.u.s »

Ja tu tylko wpadłem zostawić :bowdown: dla ZZ, Casemiro, WIELKIEGO I POTEZNEGO MODRICIA, Ramosa, Kroosa, Mendiego, Benzemy, Kurtuła, Varana i całej reszty zawodników Realu. Przepiekny to był pościg i pięknie smakuje ten tytuł. Szkoda tylko kurwa tych meczy z RSSS i pierwszego meczu z City, ale wydaję mi się, że drużyna odrobiła teraz lekcje w kwestii odprężenia i jak kiedyś jak Real wygrywał 1-0 to było praktycznie pewne, że się na głupi ryj wypierdolą i stracą gola w końcówce, tak teraz dowożą te jednobramkowe prowadzenia do końca jak szefostwo pierdolone. iHala Madrid! <3
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Piters »

Kurde ja jako niedzielny kibic ligi hiszpańskiej myślałem, że oni tego Setiena wzieli tylko na przeczekanie na pół roku, a tu sie okazuje że był traktowany poważnie. Ja pierdole, Barcelona co z Tobą :lol:
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: nihil Novi »

Damian pisze: 17 lip 2020, 11:27
Groszek pisze: 16 lip 2020, 23:03 Gołota gdzie jesteś??
Wielki Zidane wrócił i pokazał że ma nosa do wszystkiego :bowdown: jeszcze jakby wygrał lm to lecę i mu loda robię
Oczywiscie rozumiem wielka radosc i trzeba oddac ZZ, ze poukladal ta druzyne, ale to jednak Barca bardziej przepierdolila mistrzostwo na wlasne zyczenie, anizeli ZZ dokonal czegos niemozliwego.

Klasyk. To nie Real wygrał tylko Barca przegrała. :bowdown:

Nie wiem czy pamiętacie, ale Real grał 4/5 sezonu bez Hazarda oraz Asensio, którzy mieli stanowić w 70% o sile ofensywniej Królewskich . Bale dobrze bawił się na trybunach, a w ostateczności ofensywę musiał ciągnąć Benzema na spolke z młodziakami z Brazylii.
Sensei życia
Awatar użytkownika
neks
Posty: 1177
Rejestracja: 21 kwie 2019, 15:39

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: neks »

oczywiście szanuję i gratuluję, a teraz mogą przelać 32 bańki na konto Chelsea XD
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Groszek »

Damian pisze: 17 lip 2020, 11:27
Groszek pisze: 16 lip 2020, 23:03g6 08
Gołota gdzie jesteś??
Wielki Zidane wrócił i pokazał że ma nosa do wszystkiego :bowdown: jeszcze jakby wygrał lm to lecę i mu loda robię
Oczywiscie rozumiem wielka radosc i trzeba oddac ZZ, ze poukladal ta druzyne, ale to jednak Barca bardziej przepierdolila mistrzostwo na wlasne zyczenie, anizeli ZZ dokonal czegos niemozliwego.
XDDDDDDD Kurwa no pewnie real w tym roku zdobył mistrza z 86pkt i mają jeszcze 1 mecz, ale gdy rok temu Barca wygrała mistrza mając 87 pkt to kurwa super barcelona jadą po swoje xDDDDD
Jak zawsze real wygrywa to przeciwnik nie był wystarczająco dobry ale w drugą stronę to już nie :lol: :lol:
Plus jak wyżej hazard kontuzja większość sezonu to samo asensio I bez nich dali radę
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
r.u.s
Posty: 93
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:53

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: r.u.s »

oj tam chlopaki, przeciez wiadomo, ze to bardzo VARtosciowe mistrzostwo jest, sedziowie zalatwieni bo Perez pitos posypal ;)
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2148
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Wtn »

Gdyby nie Ramos nie byłoby tego mistrzostwa,dlatego :bowdown: :bowdown: dla niego,najlepszy obrońca świata elo
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2780
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Mider »

neks pisze: 17 lip 2020, 13:19 oczywiście szanuję i gratuluję, a teraz mogą przelać 32 bańki na konto Chelsea XD
czemu? coś z Courtois?
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 4635
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: scam_sakawa »

Bonusy w umowie Edena. :)
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
ODPOWIEDZ