La Liga - liga hiszpanska

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Kto skończy w TOP6 2023/2024?

Alavés
1
1%
Almería
1
1%
Athletic Bilbao
8
5%
Atlético Madrid
24
16%
Barcelona
23
16%
Cádiz
1
1%
Celta Vigo
3
2%
Getafe
0
Brak głosów
Girona
3
2%
Granada
2
1%
Las Palmas
1
1%
Mallorca
0
Brak głosów
Osasuna
0
Brak głosów
Rayo Vallecano
1
1%
Real Betis
11
7%
Real Madrid
26
18%
Real Sociedad
19
13%
Sevilla
7
5%
Valencia
1
1%
Villarreal
15
10%
 
Liczba głosów: 147

Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1252
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: gambler »

a z meczu getafe-sociedad? co kolejkę odkurwiają się SKANDALE, ale inba jest tylko jak potencjalnie korzysta Real :lol:

tak, w betisie też pierdolnik, ponoć kontaktują się z Pellegrinim, a obok Valencii kręci się Valverde? Fajnie by było zacząć tam nowe projekty z kimś rozsądniejszym za sterami. takie potencjały kadrowe przepalane, że ja pierdole. Ewidentnie mnóstwo ludzi chce już w trybie przetrwania dokończyć ten sezon.

w Espanyolu kibice się obudzili i zaczęli grozić piłkarzom przy 8 punktach straty do bezpiecznej strefy + z Barcą i Realem w terminarzu :bowdown:
imho smutno, że się spierdolą, tak samo jak prawdopodobnie Mallorca, chociaż dzisiaj w bezpośrednim starciu wjechali celtę :O


barca -atleti ruszyli, dajesz marcos llorente, byku
yer a wizard, Harry
TheGreatestGolota
Posty: 319
Rejestracja: 08 maja 2019, 16:22

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: TheGreatestGolota »

Mecz sie nie skonczyl ale hernandez hernandez to jest sedzia dzieki ktoremu gdybym byl sponsorem ligi to bym przestal placic. Ja wiem ze to krotkowzroczne ale to jest gosc ktory swoje bledy nastepnie poprawia kolejnymi. Dla niego to jeden do jednego i to nie chodzi ze sobie robi karny z dupy dla Barcelony ooo juz karny z dupy dla Atletico xd
TheGreatestGolota
Posty: 319
Rejestracja: 08 maja 2019, 16:22

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: TheGreatestGolota »

Btw Saul kopiacy w slupek to druga zolta kartka
8es
Posty: 889
Rejestracja: 09 lip 2019, 15:19
Lokalizacja: Ślůnsk

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: 8es »

Jeden Hernandez daje karnego dla Barcelony, oddzywa się drugi Hernandez i daje karnego dla Atletico rozumiem Jay Jay Okocha dwa re same imiona ale nazwiska?
TheGreatestGolota
Posty: 319
Rejestracja: 08 maja 2019, 16:22

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: TheGreatestGolota »

Nie wiem wyczuwam ze hh odpierdoli jeszcze cos. Jakis double red card dla Atletico, szansa byla przy celebracji Saula na jedna czerwona kartke. Pisze to tu bo na livescorze jutro wszyscy zapomna
Awatar użytkownika
Finesta
Posty: 849
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Finesta »

gambler pisze: 30 cze 2020, 22:04 a z meczu getafe-sociedad? co kolejkę odkurwiają się SKANDALE, ale inba jest tylko jak potencjalnie korzysta Real :lol:

tak, w betisie też pierdolnik, ponoć kontaktują się z Pellegrinim, a obok Valencii kręci się Valverde? Fajnie by było zacząć tam nowe projekty z kimś rozsądniejszym za sterami. takie potencjały kadrowe przepalane, że ja pierdole. Ewidentnie mnóstwo ludzi chce już w trybie przetrwania dokończyć ten sezon.

w Espanyolu kibice się obudzili i zaczęli grozić piłkarzom przy 8 punktach straty do bezpiecznej strefy + z Barcą i Realem w terminarzu :bowdown:
imho smutno, że się spierdolą, tak samo jak prawdopodobnie Mallorca, chociaż dzisiaj w bezpośrednim starciu wjechali celtę :O


barca -atleti ruszyli, dajesz marcos llorente, byku
barcelonka zawsze może oddać mecz espanyolowi jak przedwcześnie skończy się walka o tytuł
Spoiler
czyli w sumie już
TheGreatestGolota
Posty: 319
Rejestracja: 08 maja 2019, 16:22

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: TheGreatestGolota »

Real od 6 meczy gra 4 pomocnikami.
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4578
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Groszek »

Real to cały sezon gra 4 lub 5
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
TheGreatestGolota
Posty: 319
Rejestracja: 08 maja 2019, 16:22

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: TheGreatestGolota »

Za to co zidane zrobil z jamesem, bedzie super jak nie wygraja mistrzostwa.
A na athletic mozna stawiac dom.
zedytuje xd
Real dostaje absurdalną pomoc od sędziów więc mogę pisać co chce zwycięzców się nie sądzi
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4578
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Groszek »

Ale co zrobił z James? :lol: fajnie zaczął sezon, a później kontuzje przez pół roku i dojść do siebie nie może i gra tak samo Chujowo jak bale i isco
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
jabolsdz
Posty: 258
Rejestracja: 21 kwie 2019, 12:24

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: jabolsdz »

nie no, ja miałem duże wątpliwości do Zidane'a, ale to co zrobił po powrocie to respekt. z rozbitej drużyny nie mającej na siebie pomysłu zrobił fajny kolektyw, który wie jakie są jego braki, ale minimalizuje je umiejętnie, gra tym co ma, ma młodą perspektywiczną drużynę, kilku mocny liderów, i przede wszystkim dobrą atmosferę do wrócenia na szczyt w przyszłym sezonie. ok, sam wynik to głównie zasługa dziwnego sezonu, gdzie w sumie Barcelona i Atletico grają bardzo średnio, no ale pamiętajmy w jakiejś czarnej dupie byli jak Zidane przyszedł i na początku jego pracy wszyscy kpili, że myślano, że to cudotwórca a tu chuj. no a własnie nie chuj, bo idealnie jego sposoby się sprawdziły, żeby wróciła radość.

trzeba zaufać typowi, że ci co odpala, robili jakieś gówno w szatni albo nie boju, no cóż - 11tka to nie jest nigdy 11 najlepszych piłkarzy.

w 12 miesięcy doszliśmy do momentu gdzie kibice Barcelony mogą znów zazdrościć Realowi, a nie na odwrót, ale z tym zarządem w Barcie, to była niestety droga donikąd od dawna.
TheGreatestGolota
Posty: 319
Rejestracja: 08 maja 2019, 16:22

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: TheGreatestGolota »

nie wiem czy Solari i jego drużyna była rozbita wg mnie nie, ten zespół nie miał możliwości takich jakie Zidane ma dzisiaj, przygotowanie, planowanie, układanie i 300 mln i piłkarze z wypożyczeń.

ogółem źle mi się czyta czyjeś ściany tekstu, a ja jestem w tym specjalistą więc postaram się to podzielić.

wydano pierdolone 300 mln Euro, a wygląda jakby wydano max 50 mln, to jak kadra jest zaplanowana, a jak to wygląda to absurd i nie dziwię się, ze sprzedaży Achrafa. Hakimi rozumie sytuacje, że w Madrycie nic się nie wydarzy korzystnego, bo Zidane to jest gość od korzystania z tego co jest tu i teraz.

Kółko wzajemnej adoracji i tyle, a broni łysego fakt, że w Barcelonie popełniono błąd który im się nie zdarzał i zwolniono Valverde który pozwalał zawodnikom na trenowanie w stylu Ancelottiego, ale dawał poczucie zjednoczenia i perspektywę wygranych. Wystarczy zobaczyć jak Messi nie trawi asystenta Kike Setiena.

Btw Leo jest bardziej toksyczny od Ronaldo, Miro Trzeciak takie są fakty
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Mider »

TheGreatestGolota pisze: 02 lip 2020, 23:00 A na athletic mozna stawiac dom.
zedytuje xd
ksiazenieporzadek

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: ksiazenieporzadek »

xDDDDDDDDDDD
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4417
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Kalom »

andrzeju przenocujesz?
:joint: [*]
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7692
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: ebismolarek »

Manuel Pellegrini trenerem Betisu
dicegame
Posty: 165
Rejestracja: 05 lip 2019, 15:28

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: dicegame »

kontrakt na 3 lata, czy wyczymie w tym Betisie tyle czasu? ostatnio raczej nikt tam trenerskiego stołka na dłużej nie mógł zagrzać

ruch to jednak dobry
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4578
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Groszek »

Gołota gdzie jesteś??
Wielki Zidane wrócił i pokazał że ma nosa do wszystkiego :bowdown: jeszcze jakby wygrał lm to lecę i mu loda robię
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11710
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: FLoo »

Nie przejdą City, bez szans
Największa pizda na forum:

Mider
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: daveyo »

No nareszcie, w końcu się udało, ale kiedy jak nie teraz, Real Madryt pokazał klasę i stabilną formę przez większość sezonu i to zaowocowało. Jeszcze Liga Mistrzów i jestem spełniony.
ODPOWIEDZ