Transfery

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Transfery

Post autor: Piters »

Alonso król FPL, same dobre wspomnienia z tym wariatem będącym nagle z dupy na szpicy
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1220
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: Transfery

Post autor: gambler »

uwielbiam, wspaniały to jest piłkarz. Memiczny, bekowy, a technika i fantazja przywyzsza większość stawki. Zawsze wpadnie coś i z przodu, i z tyłu.

za taka kasę i jako plan B - idealna opcja dla Barcelony. Na tempie ligi hiszpańskiej nie powinni go aż tak wozić + będą kontrolować większość spotkań.

mogę się mylić, ale wydaje mi się że Barca już w 2016 chciała go pozyskać, ale jednym z powodów wybrania Chelsea była przeszłość w Realu
yer a wizard, Harry
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Transfery

Post autor: Cz4rny1337 »

Według Romero City puści Bernanrdo Silve do barcy za mniej niż 80 mln euro, ugadani co do kwoty

Ponadto twierdzi, ze pośrednik/agent który ściągnął Aube do Barcy jest w biurach katalonskiego klubu z powodu zainteresowania Chelsea


Hahahha
The figures mentioned for Bernardo Silva are between €50M and €55M

Mniej niż Cucurella i chuj

Txhiki i Pep sabotują City i finansują Barce za szejkowe, przekręt w chuj
Obrazek
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Transfery

Post autor: potter »

Dlatego dałem że City nie będzie mistrzem, oni już mają z 18 ludzi do gry, wypadnie ze 2-3 i nie dadzą rady grać co parę dni. Chyba, że nagle pójdą na grubo. Inna sprawa, że nie wiem gdzie mialby jeszcze Bernardo w Barcelonie wcisnąć.

Błagam tylko nie Auba, to pierdolnie po max pół roku.
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2032
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Transfery

Post autor: Krynew »

Jednocześnie Juve i Spurs w walce o Depaya. Oby go powinieli, bo wtedy Auba powinien zostać.
Kocham, pozdrawiam
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Transfery

Post autor: instinkt »

nie wiem kompletnie co to City odpierdala w tym okienku bo to faktycznie wygląda jakby tam zostało 15 typków do grania
czy może ci młodzi co się tam kręcą to takie giga talenty że w sumie to wyjebane?
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2032
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Transfery

Post autor: Krynew »

Ale co wy dajecie z tą wąską kadrą City to ja nie wiem, przecież oni mają po dwóch grajków na każdą pozycję.

Rodri/Phillips
Kevin/Gundo
Mahrez/Bernardo
Grealish/Foden
Haaland/Alvarez

W przypadku tego odejścia Bilvy mieliby 3 tyg na ogarnięcie kogoś nowego lub ewentualnie w Carabao Cup itd więcej minut dostałby młody Palmer. Póki co na ten moment trio Fernandinho/Jesus/Ster zastąpili Phillips/Haaland/Alvarez, nie uważam, żeby City na tym źle wyszło xD Jedyne co im by się przydało teraz to jakiś lewy obrońca by odbić stratę Zinchenki bo na bokach mają w sumie tylko Cancelo, Walkera i od biedy Ake.

Romero: Barca zaoferowała dziś Aubie przedłużenie kontraktu o rok, w zamian za obniżenie wynagrodzenia. Przedstawiciele wyszli zadowoleni. No i gituwa, nie dla Auby w CFC
Kocham, pozdrawiam
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Transfery

Post autor: Cz4rny1337 »

Źródła z City dementują jakikolwiek deal w sprawie Silvy.

Ampadu ma iść na wypozyczenie (Athletic) - w obronie tryb yolo widze
Obrazek
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Transfery

Post autor: potter »

Nie no tak to Krynew rozpisałeś, że pominąłeś jedną pozycję bo licząc od Rodriego to gra sześciu ludzi do przodu, a nie pięciu. Zresztą to jest szybka akcja:

Walker - Dias - Ake - Cancelo
brak zmiennika - Stones - rozjebany Laporte - brak zmiennika

Rodri - Gundogdan - KdB
Philips - brak zmiennika - brak zmiennika [liczę już że Bernardo ostatecznie się zawinie)

Mahrez - Haaland - Grealish
brak zmiennika - Alvarez - Foden

Ja wiem, że Ake możemy mówić że jest i stoperem i lewym, Cancelo oba boki, Grealish czy Foden ogarną na 8, ale generalnie mają mało ludzi i zaczyna to wyglądać naprawdę dziwnie.
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2032
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Transfery

Post autor: Krynew »

No i tak jak mówię, przydałby im się boczny obrońca, natomiast z tą pomocą to nie wiem co jest nie tak. Rodri/Philips zagrają na 6, reszta wyżej i jest tam naprawdę sporo ludzi. No i dodam tylko, że moim zdaniem odejście Bilvy skutkowałoby niemal na pewno przyjściem kogoś jeszcze do przodu, jakiś Maddison czy coś.
Kocham, pozdrawiam
yaneq
Posty: 3492
Rejestracja: 24 kwie 2019, 21:51

Re: Transfery

Post autor: yaneq »

Chelsea zainteresowana transferem Zahy, Simon Philips podaje, że kwota może kręcić się koło 25 mln funtów. Najnowsze info jest jednak takie, że może dojść do wymiany i do CP ma pójść CHO, ciekawe...
...a to jest nasze przeznaczenie, że stoimy na szpicy...
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 2071
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08

Re: Transfery

Post autor: 2do5 »

Jak się w ogóle można pozbywać Bilvy i to za taki marny hajs, wspaniały jest to piłkarz
lygrys pisze: Zapraszam do merytorycznej dyskusji.
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7686
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Transfery

Post autor: ebismolarek »

Krynew pisze: 09 sie 2022, 15:43 przydałby im się boczny obrońca
City bierze Sergio Gomeza z Anderlechtu
yaneq
Posty: 3492
Rejestracja: 24 kwie 2019, 21:51

Re: Transfery

Post autor: yaneq »

Werner oficjalnie w Lipsku. Kurcze w sumie szkoda, że odchodzi on a nie Zijesz + Pulisik.
...a to jest nasze przeznaczenie, że stoimy na szpicy...
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Transfery

Post autor: Cz4rny1337 »

Monaco po domknięciu Sarra chce Erica Baillyego - imo badiashile będzie sprzedany i coś czuje, ze do Chelsea (Ew lester w „miejsce” Fofany)

Albo PSG
Obrazek
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Transfery

Post autor: potter »

On ma chyba jakąś kontuzje, bo nie grał w pierwszych trzech meczach Monaco. Ale może tak być, nie awansowali do LM więc dodatkowy hajs im się przyda. Chociaż za Tchouameniego już sporo dostali a ten środek pola marnie teraz wygląda



Dawać tego kota na viceJamesa :bowdown:
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2032
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Transfery

Post autor: Krynew »

Matt Law, Romano i reszta grzeją, że Tuchel naciska na Aubę :bag:
Kocham, pozdrawiam
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Transfery

Post autor: Piters »

Auba niech naciska zeby wzieli go przed nowym odcinkiem All or Nothing, bo podobno brudy tam na niego :lol:
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
Szaju
Posty: 1601
Rejestracja: 20 kwie 2019, 21:23

Re: Transfery

Post autor: Szaju »

https://przegladsportowy.onet.pl/pilka- ... do/8ny9f0b
Gutiemu się sufit na łeb zwalił chyba :lol:
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 7534
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01

Re: Transfery

Post autor: eddy_wata »

Kurde czyli legia oddala reprezentanta chorwacji za czapke gruszek a teraz celtic opedzluje go za 15 mln funtow? Supperrr
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
ODPOWIEDZ