Transfery

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6707
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Transfery

Post autor: mateko »

No i bardzo dobrze
Awatar użytkownika
Kali
Posty: 1198
Rejestracja: 21 kwie 2019, 13:36

Re: Transfery

Post autor: Kali »

Juventus daje 80 mln euro za Arthura, o chuj tu chodzi
ksiazenieporzadek

Re: Transfery

Post autor: ksiazenieporzadek »

i oczekuje 10 baniek mniej za pjanicia od barcelony XDDDDDDDDDDDDDDDD
Awatar użytkownika
Kali
Posty: 1198
Rejestracja: 21 kwie 2019, 13:36

Re: Transfery

Post autor: Kali »

no pewnie będzie tak, że Barca za jakieś 60-70 mln kupi Pjanica, żeby ffp się zgadzało
samcro
Posty: 777
Rejestracja: 29 maja 2019, 23:34

Re: Transfery

Post autor: samcro »

No przecież to jest deal gdy wchodzi w sprawe tych 2 graczy. Juventus nie dałby tyle siana za Arthura.
Lista forumowych najmanic.: jAg, art, moltisanti,camzat
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Transfery

Post autor: Prez »

Podbiją sobie nawzajem wartości piłkarzy i ffp siądzie
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Transfery

Post autor: Ablazir »

David Luiz - 1 rok
Pablo Mari - 4 lata
Cedric Soares - 4 lata
to rezerwy obstawione :cool:
Obrazek
TheGreatestGolota
Posty: 319
Rejestracja: 08 maja 2019, 16:22

Re: Transfery

Post autor: TheGreatestGolota »

Tebas odpala limit plac wiec na gwalt trzeba robic przychody, wirtualne
Barcelona musi zrobic 70+ do konca nie wiem czy Czerwca lub Lipca by moc znow wydac 100 na kredyt.
Arthur lubi sie bawic i tyje bo ma w pizdzie, joga bonito
Pjanic moze jest stary to widza w nim kogos jak Modric w tym wieki 4-5 lat na poziomie i tyle. Gosc nie broni, jest troche fizycznie zniszczony wiec Juventus wyeksploatowal go do momentu, az chce wycisnac z Arthura to samo, ale nie wiem czy bedzie mial takie zdrowie, daja mu duzy kontrakt i ciekawe czy Ajtuj nie wypierdoli ich na nierobstwo.
Ronaldo chyba ludzi prostuje na dobra sciezke ale tu nie ma co.
Transfery
Odegaard zostaje w sociedad zrodlo As i Marca
Awatar użytkownika
grubiorz
Posty: 124
Rejestracja: 17 kwie 2020, 12:15
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Transfery

Post autor: grubiorz »

oficjalnie Meunier w BVB, kontrakt do 30 czerwca 2024
https://www.bvb.de/News/Uebersicht/Boru ... as-Meunier

a Barca chce wymienić Semedo lub Coutinho na Ndombele. Grubo się bawią w tej Barcelonie.
Awatar użytkownika
jefecito
Posty: 841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:29
Lokalizacja: Kraków

Re: Transfery

Post autor: jefecito »

a Barca chce wymienić Semedo lub Coutinho na Ndombele. Grubo się bawią w tej Barcelonie.
Nic poważnego póki co, jakiś Angielski dziennik to podał który chuja wie bo w Barcelonie cisza i niech tak pozostanie bo deal tragiczny by to był.

Nie podoba mi się ta wymiana Arthura na Pjanica, nie wiem jak się Bośniak sprawdzi na Camp Nou, ale oddawać młodego zawodnika z potencjałem na wielkie granie za już 30 latka i zarobić na tym tylko około 10M€ to brzmi jak słaby biznes. Arthura ciężko ocenić, miał dobre wejście do drużyny, ale wygląda na to jakby od jakiegoś czasu nie robił większych podstępów w swojej grze, nie wiem czy to przez te ciągłe kontuzje w tym sezonie czy przez cała sytuację wokół niego. Na początku tych rozgrywek miewał dobre spotkania gdzie grał bardziej odważnie, ale brakło w tym wszystkim regularności, a i stary trener jak i nowy niespecjalnie przepadali za Brazylijczykiem i często siedział na ławce. Czas pokaże jak rozwinie się Arthur i czy Barca będzie żałowała tego transferu, moim zdaniem zabrakło cierpliwości. Szkoda że ten chujowy zarząd się tak nie kwapi do sprzedania tego marniaka Rakiticia :cry:
krul
Posty: 460
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:19

Re: Transfery

Post autor: krul »

Pjanic sie do niczego nie nadaje. Pomijając już ich wiek, to Arthur jakby nie grał to i tak nie będzie gorszy od tego trutnia.
TheGreatestGolota
Posty: 319
Rejestracja: 08 maja 2019, 16:22

Re: Transfery

Post autor: TheGreatestGolota »

ja mam zdanie, że to dobry transfer dla Barcelony, wiadomo, że Arsenal i Barcelona może się prześcigać na memiczność ale przynajmniej podreperują fpp dzięki Juventusowi i wspomogą ich w wzmocnieniu kadry.
TO nie tylko wygrywanie, a pomoganie rywalom sprawia, że to więcej niż klub :oops:
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Transfery

Post autor: kapec »

Wspominane było już od jakiegoś czasu, ale potwierdzają wszyscy
Pedro osiągnął pełne porozumienie w kwestii swoich przenosin do Romy

Doświadczony skrzydłowy ma związać się z Romą do końca czerwca 2022 roku z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy i na mocy tej umowy inkasować 3,5 miliona euro na sezon.
TheGreatestGolota
Posty: 319
Rejestracja: 08 maja 2019, 16:22

Re: Transfery

Post autor: TheGreatestGolota »

Edu Aguirre informuje ze Hakimi ma wyjebane na Real
Ale mi mlodzi imponuja, Reguilon niech tez powie dzialaczom, ze dopoki Zidane....
Sergi, Martin, Hakimi a taka przyszlosc sie kroila, a tu mlodzi wychodza z inicjatywa... Ja obstawiam, ze jakby wszyscy przeszli do sociedad to walcza o lige.
Ale po co sie produkuje albo Pep namieszal mlodemu albo Hakimi widzial filmik cwiakaly(nie sluchalem bo on nie ma nic do zaoferowania) i sie ugadali z Sancho, ze chca zostac na jeden sezon i wygrac lige.. Dla mnie to bomba bo autorytet Zidane jest dzisiaj limitowany, a mlodzi widza, ze Zidane ma w dupie i graja tylko koledzy
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Transfery

Post autor: kapec »

Edu Aguirre informuje ze Hakimi ma wyjebane na Real
Zarówno F. Romano, jak i DiMarzio że zgodził się na transfer do Interu, rozmowy już zaawansowane, mowa o 40 mln e.

Zajebiście, na PO zostaje Carvajal, niechciany w Bayernie Odriozola i co jakiś czas wystawiany na tej pozycji Lucas Vázquez.

Gikiewicz idzie do Augsburga
Jak poinformował Sebastian Staszewski z Polsatu Sport, doświadczony zawodnik w sobotę zagra swój ostatni mecz w barwach Unionu Berlin (przeciwko Fortunie Düsseldorf), a już w niedzielę ruszy do Augsburga, aby dopełnić wszelkich formalności przed podpisaniem umowy ważnej do 30 czerwca 2023 roku.

Co więcej, dziennikarz podaje, że wynegocjowane warunki finansowe usytuują Gikiewicza na trzecim miejscu wśród polskich golkiperów. Lepszą gażą będą mogli poszczycić się jedynie Wojciech Szczęsny (Juventus) oraz Łukasz Fabiański (West Ham United), a to by oznaczało, że zarobi on więcej od chociażby Łukasza Skorupskiego, który inkasuje w Bolonii 800-900 tysięcy euro rocznie.
Awatar użytkownika
grubiorz
Posty: 124
Rejestracja: 17 kwie 2020, 12:15
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Transfery

Post autor: grubiorz »

według Bilda Rafał Gikiewicz podpisał kontrakt z FC Augsburg do końca czerwca 2023. Klub z Augsburga mają wzmocnić także Daniel Caligiuri (Schalke) i Tobias Strobl (Borussia Mönchengladbach)
ksiazenieporzadek

Re: Transfery

Post autor: ksiazenieporzadek »

Nie ufam im. Jezioro sportu podało, że Leicester


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Transfery

Post autor: potter »

Swoją drogą niby miał oferty od wielu lepszych klubów a wybiera Augsburg, z którym za rok tak samo będzie drżał o utrzymanie do końca sezonu? Bez sensu, to już to rozjebane Schalke ma większe perspektywy nadal mimo wszystko.
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Transfery

Post autor: Groszek »

W sumie jak bardzo hakimi chce iść to real go puści
Ale porozmawia z zidanem i zostanie
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
TheGreatestGolota
Posty: 319
Rejestracja: 08 maja 2019, 16:22

Re: Transfery

Post autor: TheGreatestGolota »

Uhm. Sadzilem ze City sie kroi, ale jak wjezdza Inter to tez dobrze. Juz widze jak Zidane gada z Hakimim jak caly sezon nie rozmawiali.
?
Wszyscy widza jak niektorzy pilkarze sa traktowani wiec, dla mnie to najlepsza decyzja wobec Realu. Bedzie lucas vazqiez i carvajal 50 meczy
ODPOWIEDZ