Transfery

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: Transfery

Post autor: nihil Novi »

Następna LM dla Paryżan
Sensei życia
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5860
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Transfery

Post autor: cloud »

czyli jednak, szkoda, chciałem go zobaczyć w PL.
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7847
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Transfery

Post autor: Cz4rny1337 »

Giroud bliziutko AC Milan [Di Marzio]
Obrazek
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3686
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Transfery

Post autor: Prez »

nihil Novi pisze: 08 lip 2021, 11:09 Następna LM dla Paryżan
1/4 max
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
imo
Posty: 2018
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:07

Re: Transfery

Post autor: imo »

Odpadną najpóźniej w finale
Dołączył(a): 04 Kwietnia 2012
lygrys pisze: 17 sie 2023, 22:17 z uśmiechem na twarz mówię mój catchphrase "dzień dobry, w czym pani pomóc?"
Obrazek
SLAFF
Posty: 355
Rejestracja: 29 kwie 2019, 8:25

Re: Transfery

Post autor: SLAFF »

Mentalnosć zwycięzców bezcenna, za wszystko inne zapłaci szejk.
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9689
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Transfery

Post autor: potter »

Cz4rny1337 pisze: 08 lip 2021, 11:57 Giroud bliziutko AC Milan [Di Marzio]
Już praktycznie zaklepane, w poniedziałek medicale, całość ma się zamknąć w okolicy 2 mln (1 plus 1 bonusów).
Smuteczek..

Abraham i Bats też pewnie odejdą i wbije Danny Ings czy ktoś taki, dajcie spokój
Awatar użytkownika
yytr
Posty: 1967
Rejestracja: 04 sty 2020, 16:11

Re: Transfery

Post autor: yytr »

Arsenal na kogoś poluje xd?
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7692
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Transfery

Post autor: ebismolarek »

Na Bena White i Sambi Lokonge, przynajmniej taka gadka się przewija
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6224
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Transfery

Post autor: FruitOffTheWall »

Parzyszek w szczecinie, całkiem dobry transfer pewnie postrzela pol roku jak to ma w zwyczaju, nie jest to zly napastnik( jak na naszą lige dobry) ale lubi spierdolic dobrą piłke
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9689
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Transfery

Post autor: potter »

Wymiana Griezmann <-> Saul na ostatniej prostej, nikt nikomu nie będzie nic dopłacać bo Barcelona zadowolona z zejścia z pensji Francuza, aczkolwiek dwa lata temu kupili za 120 mln.
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 4830
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Transfery

Post autor: scam_sakawa »

Zastanawiam się dla kogo jest to lepszy ruch i ciężko mi wydać osąd.
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
jefecito
Posty: 842
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:29
Lokalizacja: Kraków

Re: Transfery

Post autor: jefecito »

potter pisze: 14 lip 2021, 16:57 Wymiana Griezmann <-> Saul na ostatniej prostej, nikt nikomu nie będzie nic dopłacać bo Barcelona zadowolona z zejścia z pensji Francuza, aczkolwiek dwa lata temu kupili za 120 mln.
Atletico ma dopłacić 10-15M do tego dealu takie przynajmniej są przecieki na ten moment.

Mi się ten ruch w ogóle nie podoba, znów oddajemy piłkarza do bezpośredniego rywala, do tego Barca dostaje Saula który od lat w mojej opinii nie zrobił żadnego progresu i jak się fajnie zapowiadał tak teraz stracił skład w klubie jak i w reprze.

Rozumiem dlaczego klub musi go sprzedać, Grizi ma potężną pensję (on chyba nawet z roku na rok zarabia coraz więcej z tego co pamiętam), ale wolałbym żeby go sprzedali do Anglii, Włoch za nawet mniejszy hajs niż oddawać go do Atletico, a i chuj mnie strzela, że Antoni musi odejść bo w klubie dalej są jakieś miernoty na za wysokich pensjach jak Umtiti, Cou, Pjanic, Dembele :what:
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 4830
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Transfery

Post autor: scam_sakawa »

Gianluigi Donnarumma oficjalnie w Paris Saint-Germain.
Donnarumma podpisał pięcioletni kontrakt i związał się z klubem z Paryża do 30 czerwca 2026 roku. Do stolicy Francji przeniósł się w ramach wolnego transferu po tym, jak wygasła jego umowa z Milanem.

22-letni reprezentant Włoch rozpoczął treningi w ekipie z Mediolanu w 2013 roku. Na początku swojej kariery golkiper wyróżnił się na Mistrzostwach Europy U-17 (2015) i został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju.

Dobre występy otworzyły mu drzwi do pierwszej drużyny klubu z Lombardii w sezonie 2015/2016. Podczas sześciu sezonów spędzonych z „Rossonerimi“, Donnarumma zgromadził na swoim koncie 215 meczów Serie A, 16 spotkań Ligi Europy i 12 meczów w Pucharze Włoch, w tym dwa finały rozegrane w 2016 i 2018 roku.

Donnarumma został najmłodszym bramkarzem w historii wybranym do „Squadra Azzura“ w wieku 17 lat i 189 dni, w meczu przeciwko reprezentacji Francji we wrześniu 2016 roku. Niedawny triumfator EURO 2020 okazał się decydującym czynnikiem w rzutach karnych, dzięki którym Włochy wygrały z Hiszpanią w półfinale i Anglią w finale. Za całokształt swojej pracy został uznany najlepszym zawodnikiem turnieju.

- Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę być częścią tak wspaniałego klubu, jakim jest Paris Saint-Germain - powiedział sam zainteresowany, cytowany przez oficjalną stronę klubu. - Czuję się gotowy do podjęcia tego nowego wyzwania i dalszego rozwoju w tym miejscu. Z Paryżem chcę wygrać jak najwięcej i dać radość kibicom.

- Jesteśmy szczęśliwi, że możemy powitać Gianluigiego Donnarummę w Paris Saint-Germain - powiedział natomiast Nasser Al-Khelaïfi, prezes klubu. - Gratulujemy mu zwycięstwa na EURO 2020 i tytułu najlepszego piłkarza rozgrywek. Wiem, że Gianluigi otrzyma ciepłe powitanie od wszystkich w klubie, włączając w to jego kolegów z drużyny, nasz personel i wszystkich paryskich kibiców - skwitował.

Ciekawe, co zrobią z Navasem w tej sytuacji - pomimo 34 lat na karku to wciąż fachura i według mnie zasługuje na regularne występy.
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4579
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Transfery

Post autor: Groszek »

Brahim Diaz z Realu wraca na wypo do Milanu na 2 lata, milan może go wykupić za 22mln a real skontrować to za 27 po 2 latach, jutro niby oficjalka.
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
ksiazenieporzadek

Re: Transfery

Post autor: ksiazenieporzadek »

jeszcze milan zapłaci 3mln za wypo, kolejny genialny deal floro pereza, jakby diaz wypalił to odkup za 2mln więcej niż za ile sprzedany
Awatar użytkownika
grubiorz
Posty: 124
Rejestracja: 17 kwie 2020, 12:15
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Transfery

Post autor: grubiorz »

Grzegorz Sandomierski w Górniku
https://www.gornikzabrze.pl/aktualnosci ... -w-gorniku

a wczoraj ogłoszono transfer Rafała Janickiego
https://www.gornikzabrze.pl/aktualnosci ... em-gornika
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 4830
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Transfery

Post autor: scam_sakawa »

Olivier Giroud został piłkarzem AC Milanu po transferze z Chelsea.


Nie zostało to oficjalnie potwierdzone, ale umowa, opiewająca na około 3,5 miliona euro za sezon, najprawdopodobniej będzie obowiązywała do 30 czerwca 2023 roku i zawierała opcję przedłużenia o sezon. Wiadomo za to na pewno, że reprezentant Francji założy koszulkę z numerem 9.

Kwota transferu wyniosła milion euro, a z bonusami może ostatecznie zamknąć się w dwóch milionach euro.

Do przeprowadzki dochodzi kilka tygodni po potwierdzeniu wykorzystania opcji przedłużenia umowy do 30 czerwca 2022 roku z Francuzem przez Chelsea.

Przeprowadzka 34-letniego napastnika była jednak tylko kwestią czasu. Po tygodniach medialnych spekulacji ostatecznie w piątek pojawiły się pierwsze zdjęcia francuskiego napastnika, który wylądował w Mediolanie, aby przejść testy medyczne i podpisać kontrakt z AC Milanem.

Wszystko przebiegło zgodnie z planem i tym samym Giroud po 2,5 rocznej przygodzie pożegnał się z Chelsea. W barwach tej drużyny rozegrał łącznie 119 spotkań, w których trakcie 39 razy trafiał do siatki, a do tego zanotował 14 asyst.

„Wszystkim osobom związanym z „The Blues”, moim kolegom z drużyny, trenerom, całemu klubowi, ogromnie dziękuję za wyjątkowe chwile. Z lekkim i szczęśliwym sercem rozpoczynam nową przygodę. Nasze zwycięstwa w FA Cup, Lidze Europy i Lidze Mistrzów były wspaniałe” – napisał w wiadomości pożegnalnej na Twitterze.


AC Milan tym samym pozyskał napastnika z ogromnym doświadczeniem, mającego w przyszłym sezonie odciążyć nieco Zlatana Ibrahimovicia.

Dla klubu z Mediolanu to kolejny transfer w tym oknie. Wcześniej do zespołu dołączył jeden całkowicie nowy zawodnik - z Lille przeniósł się bramkarz Mike Maignan, bezpośredni następca Gianluigiego Donnarummy. Wykupieni zostali też, wypożyczeni do tej pory, Fikayo Tomori i Sandro Tonali.
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9689
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Transfery

Post autor: potter »

Jeszcze 9 sobie wziął żeby przełamać klątwę



Powodzenia mistrzu!
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6224
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Transfery

Post autor: FruitOffTheWall »

janicki to nigdy nie przestanie w ekstraklasie grać, lecz ostatnie pół roku w B-B miał udany
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
ODPOWIEDZ