Transfery

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Transfery

Post autor: Cz4rny1337 »

@nihil Novi proszę przeprosić Pana Do Marzio :(
Obrazek
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: Transfery

Post autor: nihil Novi »

No niestety… Szkoda. IMO debil a decyzja. Rozumiem kwestie finansowe, ale to nie tak, że Real oferował mu jakieś grosze.

Chyba tylko kibice PSG i Barcy cieszą się z takiego obrotu sprawy, bo oglądać grajka tego kalibru w śmiesznej lidze francuskiej... Smutne.
Sensei życia
StpMorti
Posty: 76
Rejestracja: 20 kwie 2019, 20:59

Re: Transfery

Post autor: StpMorti »

Mega dziwny ruch, niby dopiero we wtorek po wizycie w Katarze Kylian skłaniał się bardziej ku PSG.
Ostatnio zmieniony 22 maja 2022, 0:45 przez StpMorti, łącznie zmieniany 1 raz.
Bisclavret
Posty: 3297
Rejestracja: 27 gru 2019, 18:27

Re: Transfery

Post autor: Bisclavret »

no to psg to niestety troche marnowanie kariery w zamian za hajs z kosmosu
Awatar użytkownika
boixos
Posty: 671
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:48

Re: Transfery

Post autor: boixos »

nadal nie mogę z beki, że real tak opluty XDDDD
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6838
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Transfery

Post autor: instinkt »

co to znaczy kurwa marnowanie kariery?
to celem kariery nie jest najebać jak najwięcej kwitu?
w dodatku jakby jakimś cudem mu się udało dowieźć puchar ligi mistrzów do paryża w ciągu tych 3 lat to będzie większą legendą niż jakby poszedł do realu i wygrał tam te 3-4 razy przez 10 lat czy ile tam jeszcze będzie miał ochotę grać

wiadomo że dla widzów chujowo bo francja to ściek do oglądania
ale w sumie to hiszpańska wiele lepsza pod tym względem nie jest :lol:
Bisclavret
Posty: 3297
Rejestracja: 27 gru 2019, 18:27

Re: Transfery

Post autor: Bisclavret »

ile będzie znaczyło bycie legenda PSG za 10 czy 20 lat, przecież wyłączając erę szejków to jest wybitnie nieutytulowany klub z osiągnięciami na arenie europejskiej na poziomie Sampdorii. Ok może być tak ze szejkowie będą pakować tyle kasy że w końcu PSG przestanie być traktowane w czołówce jak świeżak znany głównie z frajerskich porażek, ale z drugiej strony czy może też tak nie być? No może.

A poza tym nawet jeśli to i tak mówimy o hipotetycznej sytuacji gdzie przez najbliższe 3 lata Paryż zdobywa LM. Sam określiłeś to mianem cudu, szczególnie że na chwilę obecną ich główny pomysłem na to jest zatrudnienie wybitnego specjalisty od LM czyli Conte :lol:

W Realu taki piłkarz jak Mbappe miałby szansę zostać legenda całej dyscypliny jak wcześniej Zidane czy Cristiano, bo to okres spedzony w Madrycie dał im ich pozycję w historii piłki nożnej. W Paryżu może być tylko lokalnym gigantem, a i to wcale nie jest pewne.

No szkoda
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Transfery

Post autor: Cz4rny1337 »

Cz4rny1337 pisze: 21 maja 2022, 18:02 Jak nie erling, nie Haaland to jaki POTĘŻNY transfer pereza?
XD, pijany byłem, oczywiście, ze miało być „jak nie Kylian, nie Mbappe…”

Ehhh
Obrazek
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Transfery

Post autor: Groszek »

Kilka mediów podane że mbappe 300mln premii za podpis i 90mln netto za sezon :bowdown:
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4353
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Transfery

Post autor: oyama »

Mbappe jak kiedys United z De Gea
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9023
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Transfery

Post autor: genocidegeneral »

Groszek pisze: 22 maja 2022, 8:22 Kilka mediów podane że mbappe 300mln premii za podpis i 90mln netto za sezon :bowdown:
przynajmniej nos utarty superligowym destruktorom futbolu, perez za mało posmarował hehe
Obrazek
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Transfery

Post autor: Piters »

Bez przesady, Real a PSG to nie jest jak różnica między Barceloną a Górnikiem Łęczna. Wiadomo, że PSG frajerzy, ale jak spojrzysz na skład to dawałbym większe szanse na zdominowanie światowej piłki w następnych latach właśnie im a nie Realowi. Sportowo to moze byc lepszy wybór (chyba ze pomoc Realu i Benzema, którzy maja milion lat pograją jeszcze kolejny milion), jedynie poziom ligi i tradycja klubu dużo mniejsza, ale w sumie chuj z tym
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9023
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Transfery

Post autor: genocidegeneral »

Beka z tej rozmowy Pereza i Mbappe puszczonej przez Pedrerola, "PSG zniszczyło twoje dziecięce marzenie" XD Typ przecież nie wybierał między Paryżem a bezdomnością, a Floro krzyczy "chociaż udawaj że on cię gwałci", no kurwa.
Obrazek
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Transfery

Post autor: Groszek »

O czym ty pierdolisz co
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Kiro
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2022, 15:08

Re: Transfery

Post autor: Kiro »

Piters pisze: 22 maja 2022, 12:16 Bez przesady, Real a PSG to nie jest jak różnica między Barceloną a Górnikiem Łęczna. Wiadomo, że PSG frajerzy, ale jak spojrzysz na skład to dawałbym większe szanse na zdominowanie światowej piłki w następnych latach właśnie im a nie Realowi. Sportowo to moze byc lepszy wybór (chyba ze pomoc Realu i Benzema, którzy maja milion lat pograją jeszcze kolejny milion), jedynie poziom ligi i tradycja klubu dużo mniejsza, ale w sumie chuj z tym
Akurat Real zaczyna wymieniać tę pomoc i chyba mają więcej przyszłościowych zawodników niż PSG :dunno: A Messi i Neymar też już raczej długo nie pograją
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9023
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Transfery

Post autor: genocidegeneral »

@Groszek w jaki sposób PSG zniszczyło marzenie Kyliana o grze w Realu
Obrazek
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Transfery

Post autor: Groszek »

Ale on tam nie mówił tylko o psg
Wiadomo od tego debila pederola ale jest psem pereza
Złamali jego pragnienie, nadzieję... To mieszanka wszystkiego: polityków, Kataru... Powiedzieliśmy ostatnio o tym, że Macron dzwonił do niego codziennie, by wpoić mu, że jest emblematem Francji, że musi zostać dla kraju, że jest wzorem dla każdego Francuza. To mogło go dotknąć.
Po za tym podał że z Perezem gadali co 15 dni i ponad 10, dni temu zerwał kontakt

A tu mbappe w pozycji dyrektora sportowego
RMC Sport
Mbappé o ostatecznej decyzji poinformował liderów PSG w czwartek, a umowę podpisał w piątek. Nowy kontrakt gwarantuje piłkarzowi najwyższe zarobki w zespole, ale także solidne gwarancje sportowe. To oznacza zmiany w zespole, ale także dyrekcji. Już w sobotę poinformowano dyrektora Leonardo, że zostaje zwolniony, a jego miejsce najpewniej zajmie Luis Campos, bliski przyjaciel rodziny Mbappé. W najbliższych dniach zwolniony zostanie także trener Mauricio Pochettino, a pierwszym szkoleniowcem, z jakim rozmawia klub, jest Zinédine Zidane.
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5170
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Transfery

Post autor: kapec »


Piters pisze:chyba ze pomoc Realu i Benzema, którzy maja milion lat pograją jeszcze kolejny milion)
Że co

Modrić to wiadomo, ale Kroos 32, Casemiro 30, Valverde 23, Camavinga 19, i po tym co się odjebało wierzę w grube wejście po Tchoumaniego, 22. Co do Benzemy to właśnie Kylian w przyszłości mógł być jego zmiennikiem, bo 34 lata to też nie jest koniec piłkarskiego życia. O obronie nie wspominałeś ale też razem z bramką max 30 lat, więc nie mówimy tu o domu spokojnej starości.
pardon
Posty: 7836
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Transfery

Post autor: pardon »

vini-benzema-son

trzymajcie kciuki
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Transfery

Post autor: Groszek »

Son może grać na prawej?
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
ODPOWIEDZ