Transfery

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: Transfery

Post autor: nihil Novi »

svnchez pisze: 12 cze 2019, 21:46 Gdzie nawiązania? Przecież wtedy praktycznie przyszli piłkarze z samego światowego topu ogólnie / topu na swoich pozycjach, teraz Hazard i same niewiadome, których dodatkowo 12 miesięcy temu prawie nikt nie znał. Ten Mendy ma dużo zadatków na bycie szczytem bezsensu.

BTW, tak w ramach nikogo: dzisiaj zwróciłem uwagę, że w 2019 Jović w Bundeslidze na 17 meczów strzelił 4 gole, w tym jednego z karnego.
W 2009 za naprawdę znaczące transfery można uznać Ronaldo, Kake, Benzemę i Xabiego.

Wiadomo, że teraz na rynku nie ma do wyjęcia gościa jak Ronaldo (chyba, że Mbappe, ale wiadomo jakie są okoliczności tego transferu). Teraz przychodzi TOP 5 zawodników na świecie, czyli Hazard, ponadto Jović (IMO bardzo podobny transfer do Benzemy, nawet wiek taki sam, chociaż trzeba dodać, że Benzema robił wtedy większe wrażenie), do środka pola prawdopodobnie przyjdzie jakaś gwiazda ~ Kaka. Ale tak jak mówię, z zachowaniem odpowiednich proporcji.
Bakan pisze: 13 cze 2019, 7:42 Real ma zamiar odświeżyć ten środek pola czy dalej Casemiro-Modric-Kroos? Moim zdaniem zarówno Chorwat i Niemiec out. Szczególnie ten drugi, który jest w takim wieku, że można by go konkretnie spieniężyć a jest modelem piłkarza, który niedługo odejdzie w zapomnienie. Doceniam walory techniczne ale mam wrażenie, że dla piłkarzy tego typu zwyczajnie zaczyna brakować miejsca w dużej piłce gdyż mobilność i wszechstronność ma coraz większe znaczenie. Na miejscu Pereza rozbiłybym bank na Kante.
Dlaczego uważasz, że ktoś taki jak Kroos nie odnajdzie się w "nowoczesnym futbolu"? :) Nie ma takiej mocy, żeby Chelsea sprzedała Kante do Realu (po transferach Thibo i Edena), ba nie ma możliwości by Chelsea sprzedała go gdziekolwiek. Poza tym, zrobiłoby się trochę za dużo tych Francuzów.
Sensei życia
Bakan
Posty: 1339
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Transfery

Post autor: Bakan »

Ponieważ nie jest mobilny, słabo broni. Wydaje mi się, że piłka idzie w kierunku, w którym piłkarze drugiej linii powinni być zdecydowanie bardziej wszechstronni. Poza tym Niemiec w poprzednim sezonie był momentami dramatyczny i uważam, że druga linia Realu zdecydowanie potrzebuje odświeżenia.
TheGreatestGolota
Posty: 319
Rejestracja: 08 maja 2019, 16:22

Re: Transfery

Post autor: TheGreatestGolota »

prawda jest taka, że kupując Hazarda czyli najlepszego piłkarza ligi, do tego Jovica najlepszego młodego piłkarza ligi oraz Militao najlepszego obrońce ligi, wracamy sentymelnie do 09
Co do poprzedniego postu, wiem co wymyślił Zidane, kolejną hydrę ale teraz bardziej fizycznymi zawodnikami aż do pomocy, jedynym piłkarzem do dystrybucji piłki bd Kroos, a obrona Mendy (absurdalny transfer) Ramos Varane Militao to oprócz Ramosa który jest silny w miejscu jak nikt ale już ciut wolniejszy.. to najbardziej fizyczna obrona świata..w drugiej linii. Kroos Casemiro Pogba najbardziej wybiegana pomoc świata nad nimi, Benzema Jovic Hazard. podsumując, 3 piłkarzy do grania piłką oraz 7 silnych piłkarzy. Popatrzmy teraz na punkt ważny
bieganie, Mendy dużo biega, Militao też nie ma z tym problemu, Kroos i Casemiro to bardzo wytrzymali zawodnicy, więc 4 piłkarzy do tyrania jest. Pogba dyryguje tą ekipą, Hazard i Jovic tez lubią się ruszać i ten drugi często gra w obronie bo taki ma charakter.
Wymieniając Benzeme i Ramosa, na Viniciusa i Odriozole np. dostajemy w tej 11 eksplozywność i ogromne pokłady energii i przy tak fizycznie skonstruowanej kadrze ciężko bd komukolwiek cokolwiek zdziałać w lidze hiszpańskiej bo całkowicie inni mentalnie piłkarze przychodzą. Robot Jovic, Samba i twardość Militao, dryblujący wszystko i wszystkich oraz podejmujący najlepsze decyzje Hazard no i Pogba na pewno w dużej mierze u Zidane'a to taka truskawka na torcie. Czy to zagra? za dużo piłkarzy ogółem i za mało piłkarzy pod to co sobie wymyślił Zidane. Oprócz Pogby to powinien Ndombele wyciągnąć, odpalić na Bahamy Asensio,Isco i innych koleżków, a narazie nikomu się nie chce zwijać z Madrytu więc przesyt to też wada i tym powinni się zająć jako pierwsze. t
To najlepiej widać po takich zawodnikach jak Ceballos, LLorente, gdy grają często to mają dużo do powiedzenia, jednak jak są traktowani w sposób 1 mecz i 10 na ławce to, ekstraklasa. Mnie to nie ekscytuje po prostu rozumiem co sobie ZZ wykreował i smutne jest to, że ryzykuje 6 lat pracy dla kolejnych pucharów które czasem są formą przypadku, pamiętając jak traktował rezerwowych oraz jak mało co rotował to narazie on nie wykreował nikogo na top, a teraz tych piłkarzy głodnych gry dostał jeszcze więcej więc jaką mamy pewność, że mając w zespole taką młodzież Zidane sobie poradzi??
37 piłkarzy, 9 bocznych obrońców, 6 piłkarzy ze statusem wonderkid(Jovic,Vinicius, Rodrygo, Brahim,Odegaard, Militao), 5 byłych wonderkidów (Asensio, Ceballos, Llorente, Kovacic imo Vallejo) 2 zadaniowców Nacho, Lucas Vazquez, 2 Ex superstar Gareth Bale, James Rodriguez.
Piłkarzy zdecydowanie pod formą Isco, Mariano, Marcelo ... z tych nazwisk które wymieniłem
absurdem jest, fakt że tylko jeden piłkarz robił liczby w tej koszulce ponadprzeciętne to był James, ba ten gość sprawił, że łysy wygrał ligę hiszpańską
Real od 76 meczów w lidze nie warto oglądać, kolejne 38 meczów? ok przynajmniej nie tracę czasu i mniej się wstydzę po GD.
Ale nikt nie będzie mi wciskał kitu że Real robi super zakupy bo kwota Hazarda, Mendyego to 40 mln za dużo + kwota za jaką Bale mógł odejść rok temu, a dzisiejsza kwota to kolejne 60 mln. Za 100 mln przejebane w eter Ronaldo nadal by tu grał, można kupować 20 lewego obrońce ale to nie zmieni niczego
Awatar użytkownika
Froooz
Posty: 12
Rejestracja: 24 kwie 2019, 11:00

Re: Transfery

Post autor: Froooz »

Andrzej bez żadnej szpilki, ale jeśli ma być Kroos-Casemiro-Pogba a przed nimi Jović, Benzema i Hazard to jak to będzie wyglądało? 4-3-1-2? Bo nie wyobrażam sobie tego, nawet jestem w stanie sobie wyobrazić, że na początku sezonu będą grali Hazard-Benzema-Asensio i Jović będzie wchodził powoli z ławki.
Btw to co się odpierdala z tym De Ligtem to jest jakieś nieporozumienie. :dunno: Byłem pewny że zagra w Barcelonie z De Jongiem, transfer byłby logiczny, a tu PSG dające mniej za sam transfer ale oferujące kosmiczną tygodniówkę.
Emdowu
Posty: 56
Rejestracja: 26 kwie 2019, 13:30

Re: Transfery

Post autor: Emdowu »

Jakakolwiek linia pomocy w której będzie grał pogba nie może być nazywana najbardziej wybieganą, nawet nie byłaby w top 10, gościu przebiegał średnio trochę ponad 8km na mecz

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Transfery

Post autor: Cz4rny1337 »

Allegri bierze rok wolnego, a wg. Bilda Chelsea zainteresowana Ralfem Rangnickiem
Obrazek
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Transfery

Post autor: oyama »

Obrazek
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Bakan
Posty: 1339
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Transfery

Post autor: Bakan »

Emdowu pisze: 13 cze 2019, 16:29 Jakakolwiek linia pomocy w której będzie grał pogba nie może być nazywana najbardziej wybieganą, nawet nie byłaby w top 10, gościu przebiegał średnio trochę ponad 8km na mecz

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka
Tym bardziej, że Kroos to też jakiś harpagan nie jest...
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2148
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Transfery

Post autor: Wtn »

svnchez pisze: 12 cze 2019, 21:16
nihil Novi pisze: 12 cze 2019, 20:51 edit: aż dziwnie się człowiek czuje jak Floro w połowie czerwca domknął już praktycznie wszystkie transfery.
Wcale nie, w 2009 bodaj dojebał Kaką, Cristiano i Benzemą jeszcze w czerwcu.

O tym Mendym już nawet nic nie mówię, bo sądzę, że rzeczywistość go wyjaśni XD

Tak naprawdę to nie Floro PODOBNO ściągnął m.in Ronaldo tylko Calderon
http://weszlo.com/2019/06/13/byc-prezes ... la-weszlo/
Awatar użytkownika
RW0
Posty: 2227
Rejestracja: 20 kwie 2019, 16:00
Lokalizacja: 71

Re: Transfery

Post autor: RW0 »

Froooz pisze:Andrzej bez żadnej szpilki, ale jeśli ma być Kroos-Casemiro-Pogba a przed nimi Jović, Benzema i Hazard to jak to będzie wyglądało? 4-3-1-2? Bo nie wyobrażam sobie tego, nawet jestem w stanie sobie wyobrazić, że na początku sezonu będą grali Hazard-Benzema-Asensio i Jović będzie wchodził powoli z ławki.
Btw to co się odpierdala z tym De Ligtem to jest jakieś nieporozumienie. :dunno: Byłem pewny że zagra w Barcelonie z De Jongiem, transfer byłby logiczny, a tu PSG dające mniej za sam transfer ale oferujące kosmiczną tygodniówkę.
Hazard Jovic/benzema Mbappe

Tak będzie wierze


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
JastrzabHBO
Posty: 533
Rejestracja: 24 maja 2019, 12:33

Re: Transfery

Post autor: JastrzabHBO »

[mention]Wtn[/mention] masz tutaj na myśli starego Ronaldo, nie Cristiano a wa†ek jest przecież o 2009.. :rotfl:
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Transfery

Post autor: Cz4rny1337 »

Di Marzio, a teraz angielskie media informuja, ze Sarri jutro do Juve, ugadali sie, Wlosi zaplaca miedzy 5 a 10 mln funtów za trenera. W jego miejsce Lampard [zdaniem Di Marzio]

no zobaczymy

albo wielki sukces, albo wielka klapa, nic pomiedzy
Obrazek
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Transfery

Post autor: szpilman »

To ten sezon
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11445
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Transfery

Post autor: SWN »

Sarriemu będą teraz kosić zegarek co kolejkę
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Lowrider
Posty: 1117
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:04
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Transfery

Post autor: Lowrider »

O chujec, Fornals faktycznie trafił do West Hamu
Awatar użytkownika
Whiskiz
Posty: 339
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:47

Re: Transfery

Post autor: Whiskiz »

Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Transfery

Post autor: kapec »

Może i nikogo, ale dzisiaj do Realu dołączył Takefusa Kubo, 2 mln e.

Dobra wieść, oby dobrze poprowadzili go w Madrycie. Może być duża radość z tego chłopaka.
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1218
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: Transfery

Post autor: gambler »

Marca pokazuje takie coś,
Spoiler

podobno dyrekcja woli eriksena mimo nieprzychylnych raportów dot. jego charakteru/osobowości, ale zidane jest uparty na Pogbę. mam ambiwalente podejście do francuza, ale nie mówię nie, bardziej za
imo w nawiasie pod vinim powinien być brahim/asensio (ten to nawet do pierwszego) i pewnie mendy będzie sporo grał w lidze.

zgodnie z planem, lipiec to będzie operacja sprzedaż,
dla mnie najciekawsze jaka będzie przyszłość isco i asensio, no i kim po pretemporadzie okaże się dla tej ekipy rodrygo.
w madrycie w zasadzie wszyscy już wyłożyli chuja na garetha bejla poza nim samym, a ta operacja wydaje mi się na tyle niemożliwa do zrobienia, że luźno przewiduje - real będzie miał ekskluzywnego rezerwowego, który pewnie się jeszcze przyda i uratuje fujarę zidanowi
Ci, którzy mają zostać dają spore pole do manewru, ale na ten moment nie zanosi się żeby łysy odszedł od 433, plastyka formacji i ew. dwóch napastników może wychodzić z przebiegu meczu


straszna szkoda, że w tej drużynie więcej szans może już nie dostać kovacić, czy nawet james który dawałby elastyczną opcję gry z '10', no ale zizek ma swoje pomysły, swoich ulubieńców i swoich francuzów. ja mu ufam i elo. jeżeli odzyska dla tej drużyny marcelo i asensio, to jest kotem. ciekawe jak przy idolu będą się rozwijać młodzi i czy będzie tak płynnie rotował jak w 16/17, ale do tych kwestii to ważne kto i jak przygotuje tę drużynę bez Pintusa
yer a wizard, Harry
Miker
Posty: 136
Rejestracja: 14 cze 2019, 17:02

Re: Transfery

Post autor: Miker »

Lowrider pisze: 14 cze 2019, 14:27 O chujec, Fornals faktycznie trafił do West Hamu
Dziwny transfer. Rice nie do ruszenia na DP, więc na dwie pozycje zostają jeszcze Obiang, Noble, wreszcie zdrowi Sanchez, Wilshere i Lanzini plus w zanadrzu jeszcze jakiś Snodgrass. Klasyczny West Ham - tragiczna obrona, ale lepiej pakować w ofensywę :dunno:
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Transfery

Post autor: Piters »

Liczenie, że Wilshere sie znowu nie rozpierdoli to za duże oczekiwania, ale ogólnie się zgadzam
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
ODPOWIEDZ