Transfery

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4391
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Transfery

Post autor: Piters »

Perisica na bank wkurwiało po prostu, że włoskie kluby ostatnimi laty są w stanie płacić 7 kartonów mleka i dwadzieścia siedem groszy za wypożyczeniu w opcji wykupu

I ja to szanuje
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Bisclavret
Posty: 3391
Rejestracja: 27 gru 2019, 18:27

Re: Transfery

Post autor: Bisclavret »

Nie no spoko że Ivan idzie gdzieś, gdyby nie Gosens to może i byłby jakiś sens żeby go zatrzymać, ale docelowo to jest zawodnik do rotacji i dawanie mu wysokiego kontaktu pachniało kolejnym vidalem.

Swoją drogą w karierze piłkarza nie może zdarzyć się nic lepszego niz praca z Conte, jak ci się przyfarci to na koniec kariery jeszcze wskoczysz na dobry kontrakt, choćbyś nawet był wrakiem, bo Antonio powie MA BYC VIDAL ALBO JA SPIERDALAM no i nikt mu nie wytłumaczy że to bezsens.
Awatar użytkownika
Kebo
Posty: 141
Rejestracja: 05 maja 2022, 12:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery

Post autor: Kebo »

rflmrk pisze: 28 maja 2022, 18:37 dość odważne słowa jak na kibica klubu, który do momentu przyjścia szanownego pana trenera antonio conte szorował dupą po dnie, a po jego odejściu przegrał rywalizację w lidze z odwiecznym rywalem. tutaj uściślijmy, że wspomniany rywal opierał w minionym sezonie większość swoich ofensywnych atrybutów na:
a) pozbawionym elementarnych podstaw w sztuce podawania brahimie diazie
b) superskrzydłowym saelemaekersie z zawrotną liczbą jednej bramki w pięćdziesięciu meczach
c) trzydziestoletnim byłym pracownikiem sklepu agd rozgrywającym drugi sezon w poważnej piłce
d) duetem napastników ze średnią wieku na poziomie 38 lat

w świetle powyższych faktów na pytanie o jakość piłkarską f.c. internazionale milano odpowiedz sobie sam
Wroc do podstawówki i zaczniemy rozmowę jak posiądziesz umiejetność czytania ze zrozumieniem. Ja o kfc a ten o Serie A…

Kibicem nie jestem gwoli ścisłości bo kibic to dla mnie osoba żyjąca w środowisku klubu i regularnie chodząca na mecze, jestem co najwyżej sympatykiem.

Co do treści posta to się całkowicie zgadzam, przegrać z takim milanem mistrza to skandal i kompromitacja.

Jednak jeśli chodzi o markę i wartość historyczna tottenham to nic nie znaczący klub porównując do słabych sportowo Interu czy Milanu, chyba, ze oglądasz piłkę od kilku lat.
https://linktr.ee/don_kebo

Po podaniu ręki milaniście, myję ją. Po podaniu ręki juventino, liczę swoje palce.
Awatar użytkownika
Damian
Posty: 395
Rejestracja: 22 kwie 2019, 2:48

Re: Transfery

Post autor: Damian »

Wez rozbieg, a sciana sama cie znajdzie.
Awatar użytkownika
horrypaz
Brak Kultury
Posty: 3256
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:43
Lokalizacja: Hands, Underwood

Re: Transfery

Post autor: horrypaz »

fajnie jakby ten przegrany finał odpalił trochę lfc i przyszły jakieś transfery większe niż karwaljo z 2 ligi

mane do bajernu out
in musi napastnik, musi pomocnik. czekamy jak w 2018 na ogłoszenia na miarę potężnego brazylijskiego żółwia fabinho czy alissona
Awatar użytkownika
Kebo
Posty: 141
Rejestracja: 05 maja 2022, 12:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery

Post autor: Kebo »

Mane out, Darwin Nunez in, moja prropozycja
https://linktr.ee/don_kebo

Po podaniu ręki milaniście, myję ją. Po podaniu ręki juventino, liczę swoje palce.
Awatar użytkownika
imo
Posty: 2020
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:07

Re: Transfery

Post autor: imo »

Horry pisze: 29 maja 2022, 10:40 fajnie jakby ten przegrany finał odpalił trochę lfc i przyszły jakieś transfery większe niż karwaljo z 2 ligi

mane do bajernu out
in musi napastnik, musi pomocnik. czekamy jak w 2018 na ogłoszenia na miarę potężnego brazylijskiego żółwia fabinho czy alissona
Też mam nadzieję na pewne zmiany, może wyjazd mane wyszedłby ostatecznie na dobre.


E: Romano już informuje, że Mane out.
Dołączył(a): 04 Kwietnia 2012
lygrys pisze: 17 sie 2023, 22:17 z uśmiechem na twarz mówię mój catchphrase "dzień dobry, w czym pani pomóc?"
Obrazek
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9747
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Transfery

Post autor: potter »

Buksa oficjalnie w RC Lens, 6 baniek kosztował

Awatar użytkownika
imo
Posty: 2020
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:07

Re: Transfery

Post autor: imo »

Liverpool value Sadio Mane at £42.5m and believe they would be better off keeping him for a year and losing him for nothing in 2023 rather than doing business for the rumoured fee of around £25.5m. [@JamesPearceLFC]
Dołączył(a): 04 Kwietnia 2012
lygrys pisze: 17 sie 2023, 22:17 z uśmiechem na twarz mówię mój catchphrase "dzień dobry, w czym pani pomóc?"
Obrazek
Awatar użytkownika
Kebo
Posty: 141
Rejestracja: 05 maja 2022, 12:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery

Post autor: Kebo »

Lewy odpalił rakietę, soon -> Barcelona
https://linktr.ee/don_kebo

Po podaniu ręki milaniście, myję ją. Po podaniu ręki juventino, liczę swoje palce.
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6881
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Transfery

Post autor: mateko »

Ma jaja
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4810
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: Transfery

Post autor: badi »

:bowdown: :bowdown:
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9091
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Transfery

Post autor: genocidegeneral »

Orlen Camp Nou
Obrazek
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9747
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: potter »

Ale słabe to zachowanie Lewego, chłopie masz kontrakt do 2023, podpisałeś go świadomie i to chyba Bayern w tej chwili decyduje czy to jest już jego koniec tam czy nie. Takie wymuszanie transferu żenujące, powinien dostać nauczkę i przez rok tkwić w Monachium jeszcze, ale no pewnie odpuszczą mu, bo będzie drugi Dembele, też przy okazji transferu do Barcelony notabene.

Pan piłkarz obrażony, bo mu klub odpowiednio wcześnie oferty kontraktu nie złożył xD
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4591
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Transfery

Post autor: Groszek »

Lewy ty mały człowieku :lol: spłakał się bo bayern szukał zastępstwa za sezon czy dwa za 34 napstnika XD kurwa ja pierdole ty polaczku
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6803
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Transfery

Post autor: jAg »

:what: :what: :what:
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6803
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: jAg »

A skąd wiesz, co działo się podczas rozmów? Ja się wolę wstrzymać od opinii, jeśli praktycznie nic nie wiadomo, jakie były szczegóły. Może warto poczekać na szerszy komentarz obu stron? :dunno:
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4591
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Groszek »

Wiemy bo jest skurwialym kurwa polakiem katolikiem
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4591
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Transfery

Post autor: Groszek »

Fabrizo mówi że real niby rusza po słoninę xd
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
jefecito
Posty: 842
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:29
Lokalizacja: Kraków

Re: Transfery

Post autor: jefecito »

Lewy ładnie leci, ale niech lepiej ma jakiś plan B jakby Barca nie wypaliła. Przypominam, że obecnie Barcelona nie może nawet zarejestrować Christensena i Kessiego którzy już dawno są dogadani, ba nawet nie jest w stanie odnowić kontraktu z Sergim Roberto :lol:

Stąd ostatnio pojawiały się plotki o sprzedaży De Jonga (klub chce, on nie), są jeszcze jakieś inne deale załatwiane (CVC), ale nie wiadomo czy to wypali. Żeby nie skończyło się jak z Messim pod koniec okienka.
ODPOWIEDZ