Transfery

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Bisclavret
Posty: 3371
Rejestracja: 27 gru 2019, 18:27

Re: Transfery

Post autor: Bisclavret »

Inter nie tyle ma problemy finansowe, co rząd chiński dał bana na inwestycje zagraniczne i suning musi jakoś manewrować bez dosypywania hajsu. Raczej będą chcieli zachować klub na lepsze czasy więc w grę wchodzi pożyczka albo sprzedaż mniejszości udziałów. Ten mniejszosciowy udziałowiec to mogą być na przykład ci katarczycy co chcieli kupić Newcastle. No także to jeszcze różnie może być z tymi finansami.

Ale do sedna - Lukaku jest określony przez klub jako jeden z trzech zawodników absolutnie nie na sprzedaż - obok barelli i bastoniego, także z tym transferem to
jak mawiał Popek kurwa nie sądzę, w pierwszej kolejności, jeżeli już będą musieli kogoś sprzedac, pójdzie Lautaro Martinez. Barcelona go chciała kupić za 100 baniek, on nie jest co prawda tyle wart i raczej to będzie wtopa transferowa, no ale w końcu to Barcelona :rotfl:
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: Transfery

Post autor: czardi »

Barcelona, która nie ma kasy na pensje, wyjebie 100mln na jakiegoś marniaka, kurwa nie sądzę.
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Bisclavret
Posty: 3371
Rejestracja: 27 gru 2019, 18:27

Re: Transfery

Post autor: Bisclavret »

Zależy jaki będzie pomysł na ta Barcelone, ale jeżeli zamiast dać sobie 2-3 lata na odbudowę klubu na zdrowych fundamentach zdecydują się tam na wzmacnianie tego co jest, to tak właśnie się skończy - Barcelona wyda 100 milionów na jakiegoś marniaka. Tego, albo innego. Akurat w Barcelonie hajs się znajdzie.
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5205
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Transfery

Post autor: kapec »

No nie wiem, w zimie nie znaleźli 4? milionów żeby wykupić Erica Garicie, i co okienko robią fikołki typu Pjanic/Arthur, Cillessen/Neto żeby hajs się zgadzał. Najpierw to musieliby kogoś pogonić, a dopiero później kupować, i to i tak w niższych kwotach niż wspomniane 100mlne.
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9688
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Transfery

Post autor: potter »

Właśnie też mi się wydaje, że Barca to niekoniecznie zrobi duże zakupy. Rozpierdalają mnie niektóre wpisy na Twitterze fanów jak wrzucają Haalanda oglądającego na zgrupowaniu Norwegii mecz Barcelony jako znak, że on bardzo chce do FCB, a Raiola z Laportą ziomy więc spora szansa jest :D
yaneq
Posty: 3520
Rejestracja: 24 kwie 2019, 21:51

Re: Transfery

Post autor: yaneq »

dawać lukaku za giroud i wszyscy zadowoleni

coś jeszcze czytalem, że niby chelsea będzie się szykować pod aguero bo za darmo ale czy ktoś poważny o tym mówił to nie wiem
...a to jest nasze przeznaczenie, że stoimy na szpicy...
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9688
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Transfery

Post autor: potter »

Nie widzę go w Chelsea, jak za darmo to pewnie właśnie Barcelona, żeby namówić Messiego do zostania. Zgarną Wijnalduma, Garcię i Aguero
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4805
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: Transfery

Post autor: badi »



ręka w gaciach
Awatar użytkownika
Negatyv
Posty: 433
Rejestracja: 19 kwie 2019, 19:18

Re: Transfery

Post autor: Negatyv »

Parę godzin później byli w Madrycie u Floro.
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4578
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Transfery

Post autor: Groszek »

Ogólnie śmieszne lato się w realu zapowiada, Ramos jeszcze kontraktu nie przedłużył bo real nie daje ile chce, vasquez wypierdala do bayernu bo real mu oferuje mniejszy kontrakt, varane nie chce przedłużyć kontraktu na razie więc prawdopodobnie jak nic nie podpisze do końca sezonu to real będzie chciał go opchac, isco wypierdala, bale oby też, millitao, Odriozola, Marcelo też na sprzedaż wystawieni I mariano. Kilku wróci z wypożyczeń w ich miejsce, dzisiaj przy spotkaniu ze starym haalanda i jego agentem media piszą że floro mimo kryzysu chce zrobić grube transfery jak w 2009.

Wiec mbappe lub haaland na 100% musi przyjść nie ma chuja

Plus wypowiedź mbappe nowa
Oczywiście, że ta krytyka męczy, szczególnie, gdy grasz dla klubu z twojego kraju i gdy dajesz z siebie wszystko dla reprezentacji... W pewnych momentach to męczy, tak. Jest inaczej dla zawodnika występującego w zagranicznej ekipie, który wraca do Francji tylko na zgrupowania kadry. Ja jestem tu cały czas, więc mówi się o mnie dużo więcej. Jednak byłem świadomy tej sytuacji, gdy podpisywałem kontrakt z PSG.

– Przyszłość? Zobaczymy. Oczywiście, że to [krytyka] na to wpływa. Jednak nie chodzi tylko o to. Najważniejsze to czuć się dobrze w miejscu, w którym jesteś i czerpać radość z każdego dnia
Chłopak nie wie chyba co to krytyka w realu :lol:
Przecież jakby kibice byli na stadionie to taki Hazard by życia nie miał tylko by się pojawił trawę powąchać to by gwizdy szły, a tak to grubasek sobie wraca poraz 20 powoli po kontuzji
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
Ave
Posty: 77
Rejestracja: 31 mar 2021, 15:50

Re: Transfery

Post autor: Ave »



:rotfl:
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: Transfery

Post autor: czardi »

niezły farmazon
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9688
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Transfery

Post autor: potter »

Jeśli to realne, że Kane za 120 mln funtów, widzielibyście go w City/Chelsea/United? W każdym z tych?
Awatar użytkownika
rozklad_gaussa
Posty: 1517
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:22
Lokalizacja: riwaldo

Re: Transfery

Post autor: rozklad_gaussa »

w united

do city tylko haaland
RIVALDO111 pisze: 28 sie 2023, 0:27 Dlatego świat ciotowateje i to każdy kumaty od dawna wie.
Awatar użytkownika
Damian
Posty: 395
Rejestracja: 22 kwie 2019, 2:48

Re: Transfery

Post autor: Damian »

Levy nie puscie Kane do ligowego rywala. W gre wchodzi tylko zagraniczny transfer. Kontrakt ma do 2k24.
TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Re: Transfery

Post autor: TheD »

Usunięto
Ostatnio zmieniony 11 lut 2023, 21:42 przez TheD, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4674
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Transfery

Post autor: Rupert »

Nie wiem czy takie słowa oznaczają cokolwiek #lampard #innipilkarze
[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
Damian
Posty: 395
Rejestracja: 22 kwie 2019, 2:48

Re: Transfery

Post autor: Damian »

Nie, on jest powsciagliwy w tego typu wypowiedziach. Nie naciska rowniez bezposrednio na transfer, ale raczej kazdy moze sie domyslic, ze to juz chyba czas, aby zmienic srodowisko i cos w koncu ugrac. 27 lat na karku, topowy napastnik na swiecie, bardzo dobre liczby.
Awatar użytkownika
rozklad_gaussa
Posty: 1517
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:22
Lokalizacja: riwaldo

Re: Transfery

Post autor: rozklad_gaussa »

z zagranicznych obstawialbym psg, ale tylko ze wzgledu na osobe pochettino no i fakt, ze ich akurat byloby stac, no ale wiadomo jak to jest z tymi anglikami za granica
RIVALDO111 pisze: 28 sie 2023, 0:27 Dlatego świat ciotowateje i to każdy kumaty od dawna wie.
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5205
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Transfery

Post autor: kapec »

Może nie transfer, ale na pewno dzięki temu będzie sporo mniej farmazonów w kolejnym okienku. Neymar w PSG do 2026 z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Do tego Zlatan przedłużył o rok, Modric o rok.

Taison z Szachataru do Internacional na 2 lata
Spoiler
Barcelona z ofertą dla Aguero, kontrakt na 2 lata.
ODPOWIEDZ