Transfery

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4642
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Transfery

Post autor: szpilman »

Ten Kia Joorabchian to podobno nieźle macki zapuścił w siedzibie Arsenalu, chyba nawet mianowali skurczybyka jakimś gościem do spraw transferów, typo potrafi nieźle wyciskać z umów swoich brazylijskich pupilków. To on wcisnął Romkowi między innymi Ramiresa czy Oscara, a akcje z Tevezem i Marszczerano jak jeszcze w West Hamie grali to grubsza akcja. No nic powodzenia w Arsenalu.
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
Kali
Posty: 1224
Rejestracja: 21 kwie 2019, 13:36

Re: Transfery

Post autor: Kali »

Kali pisze: 06 sie 2020, 17:43 Liverpool negocjuje z Norwich transfer Jamala Lewisa, pierwsza oferta 10 mln funtów
Norwich chciało 2 razy tyle, więc Liverpool bierze Kostasa Tsimikasa z Olympiakosu za niecałe 12 mln funtów, w tygodniu ma pojawić się na testach medycznych i podpisać kontrakt.
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2045
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Transfery

Post autor: Krynew »

Co odpierdala Valencia xD

Parejo i Coquelin idą do Villarealu za jakieś 15mln
Kocham, pozdrawiam
kocur
Posty: 1066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:34
Lokalizacja: Poznań

Re: Transfery

Post autor: kocur »

Nic mnie tak nie cieszy, że ten marniak Parejo odchodzi, ja bym go nawet za darmo oddał.

Dodano po 6 godzinach 11 sekundach:
Nic mnie tak nie cieszy, że ten marniak Parejo odchodzi, ja bym go nawet za darmo oddał.

W sumie odchodzi za darmo xd te 15 to za Coquelina
kocur
Posty: 1066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:34
Lokalizacja: Poznań

Re: Transfery

Post autor: kocur »

Nic mnie tak nie cieszy, że ten marniak Parejo odchodzi, ja bym go nawet za darmo oddał.

W sumie odchodzi za darmo xd te 15 to za Coquelina
crl
Posty: 452
Rejestracja: 30 kwie 2019, 14:26

Re: Transfery

Post autor: crl »

Nic mnie tak nie cieszy, że ten marniak Parejo odchodzi, ja bym go nawet za darmo oddał.

W sumie odchodzi za darmo xd te 15 to za Coquelina
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6224
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Transfery

Post autor: FruitOffTheWall »

moj ulubieny gracz tego sezonu PETTERI FORSELL piłkarzem stali mielec.NO I KURWA ELGANCKO
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
kocur
Posty: 1066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:34
Lokalizacja: Poznań

Re: Transfery

Post autor: kocur »

Ta aktualizacja postów na taptalku nie działa :/
impertynencki
Posty: 115
Rejestracja: 27 wrz 2019, 11:21

Re: Transfery

Post autor: impertynencki »

No i co z tym Sancho. Takie słowa padły, żeby przystawić United do muru czy faktycznie deal upadł? Nastawiłem się już na nowego idola z numerem 7.
najlepsze dni uciekają nam na właśnie dziś
Awatar użytkownika
Negatyv
Posty: 433
Rejestracja: 19 kwie 2019, 19:18

Re: Transfery

Post autor: Negatyv »

FruitOffTheWall pisze: 10 sie 2020, 20:17 moj ulubieny gracz tego sezonu PETTERI FORSELL piłkarzem stali mielec.NO I KURWA ELGANCKO
Czyli już wiemy kto spadnie
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3687
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Transfery

Post autor: Prez »

Linetty ponoć idzie do Torino
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6224
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Transfery

Post autor: FruitOffTheWall »

cetnarski ma dzisiaj podobno podpisać kontakt z koroną kielce.Gość od kilku lat to hobby plejer ale podobno wyjazd na łotwe mu dobrze zrobił,troche mu kibicuje bo wydaje sie sympatycznym gościem
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1252
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: Transfery

Post autor: gambler »

odegaard wraca do Realu, zajebiście :bowdown:


EDIT:

"Transfery" (powroty z wypożyczeń) Realu Madryt w tym okienku:

Odriozola ----> zmiennik na prawą obronę
Łunin ---------> zmiennik Tchibo (Areola wraca do PSG)
Odegaard i Ceballos -------> chłopaki do rywalizacji w środku, chociaż zakładam, że Dani w rotację a Martin jest w stanie z miejsca wskoczyć do 11 w miejsce Modricia


Marca podaje, że w Valdebebas odbyło się spotkanie dyrektora generalnego z drużyną, który potwierdził to co mówił wcześniej Floro - transferów nie będzie. Mimo wszystko lekkie zdziwienie, bo myślałem że Perez trochę w przypływie entuzjazmu popłynął udzielając tamtego wywiadu po zdobyciu mistrzostwa, ale na ten moment wydaje się że Presi jak zwykle ma na to solidny plan.

Klub nie chce obniżać pensji piłkarzom, woli przeczekać sytuację i dokończyć przebudowę stadionu oraz prawdopodobnie ruszyć za rok po Mbappe. Mogą przejść koło nosa planowani wcześniej Havertz i Camavinga, ciekawe co jeżeli nadarzy się jakaś okazja na rynku.
Będzie skupienie na operacji sprzedaż, która negocjacyjnie będzie na pewno ciężka. Na pierwszy rzut oka do sprzedania James, Bale (wypchnięcia z klubu), Mariano, Isco (?), Brahim (wypożyczenie).

Jestem za, chociaż ciekawe te newsy znając wcześniejsze podejście Zidane do Ceballosa, ale tego bym chyba chciał najbardziej żeby Andaluzyjczyk dostał PRAWDZIWĄ szansę, o MØ się nie martwię, byle tylko zaleczył się do końca.
yer a wizard, Harry
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3687
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Transfery

Post autor: Prez »

lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
lambiczi
Posty: 845
Rejestracja: 22 kwie 2019, 16:58

Re: Transfery

Post autor: lambiczi »

Myślicie, że Kapusta ma szanse jeszcze zaistnieć w piłce i pokaże się w Legii z dobrej strony?
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2838
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Transfery

Post autor: WHITE »

jak najbardziej ma szansę grać w klubie spoza top5 lig albo jakiś dół Serie A
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1252
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: Transfery

Post autor: gambler »

Myślę że tak, ale przede wszystkim będę mu z całego serca życzył. Cieszyło kiedy Kapi zaczął grać przyjemnie dla oka w ESA, a następnie stanowić wartość dodatnią dla pierwszej reprezentacji. Nawet jeżeli były to krótkie fajerwerki na niebie.

Dużo komentarzy na jego temat dziwi, ale może to mi nadal ciężko się przyzwyczaić że jest mnóstwo osób, które cieszy kiedy nie wychodzi osobie, jakiej prawdopodobnie nie poznali, nic im nie zrobiła, ma tak niewielkie znaczenie w skali świata/ich życia.

Wątpię powrotu w tym kierunku, ale ciekawostka - w wieku w jakim Kapi teraz wraca, również z Cracovii wyjeżdżał Mateusz Klich żeby zostać następnie zmielonym przez Maghata w Wolfsburgu. Dzisiaj 30 letni piłkarz Premier League i raczej pewniak do wyjazdu na Euro2021.

e: pomyłka o 2 lata, Kapi wraca mając 23, a Clichy miał 21 wyjeżdżając
yer a wizard, Harry
samcro
Posty: 782
Rejestracja: 29 maja 2019, 23:34

Re: Transfery

Post autor: samcro »

WHITE pisze: 13 sie 2020, 18:05 jak najbardziej ma szansę grać w klubie spoza top5 lig albo jakiś dół Serie A
Chyba coś ci się pomieszało, spoza top 5 albo dół serie a. Na chwilę obecną to w belgii był nikim wiec z czym do ludzi. O lepszych ligach to niech myśli jak się w Legii odbuduje bo obecnie nie ma szans na poważną piłkę. Poza tym albo spoza top 5 albo dół serie a jakby doły innych lig top5 były mocniejsze. Był już we Freiburgu, bez powodzenia.
Lista forumowych najmanic.: jAg, art, moltisanti,camzat
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5207
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Transfery

Post autor: kapec »

Inter Miami potwierdził pozyskanie Blaise'a Matuidiego na zasadzie wolnego transferu po uprzednim wczorajszym rozwiązaniu kontraktu zawodnika z Juventusem.
bronek pisze: 08 sie 2020, 16:25
mql pisze: 06 sie 2020, 9:43 Kamil Wilczek aka legenda Brondby (bez kitu, serio go tam lubili) wraca do Danii, ale tym razem wybrał głównego rywal swojego byłego klubu - FC Kopenhagę :crazy:

no nigdy nie sprawiał wrażenia intelektualisty
Napisalem dluzszego posta w tej sprawie mowiacego w skrocie ze mam nadzieje ze kibice broenby maja troche rigczu i sie zachowaja z klasa ale wbilem na meczyki teraz i (tak jak sie spodziewalem, nie powiem ze nie) jednak tak sie nie stalo. Co wiecej, wedlug artykulu to w nowym klubie tez sa ludzie ktorzy juz sa do niego nieprzychylnie nastawieni :damn:
Najzagorzalsi sympatycy Kopenhagi z grupy „Urban Crew” opublikowali stosowne oświadczenie, w którym poinformowali, że Kamil Wilczek nie zostanie przez nich zaakceptowany.

„To oświadczenie nie będzie dłuższe niż absolutna konieczność, ponieważ nikt nie powinien mieć wątpliwości, że numer 9 nigdy nie zostanie zaakceptowany przez Urban Crew.

Osoby z naszej sekcji mogą swobodnie wypowiadać się na temat jego transferu. Ale jeśli nie wystarczy im fakt, że był on kapitanem, królem strzelców itp. w Bröndby i że zaledwie dwa miesiące temu kupował od nich koszulki dla wsparcia - to może też spojrzeć na jego wypowiedzi, gdzie w naszej koszulce podkreśla, że ​​będzie miał Bröndby zawsze w sercu. To jest niewybaczalne, że doszło do podpisania kontraktu z taką osobą.

Klub rozczarował nas kibiców całkowitym brakiem zrozumienia i brakiem szacunku dla uczuć, na których bazuje klub.

Zapewniamy, że nie udzielimy żadnego wsparcia, nie stworzymy żadnych piosenek dla nowego numeru 9. Wind, Daramy, Kaufmann - to jest nasza przyszłość”
:lol:
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2838
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Transfery

Post autor: WHITE »

samcro pisze: 13 sie 2020, 19:00 O lepszych ligach to niech myśli jak się w Legii odbuduje bo obecnie nie ma szans na poważną piłkę.
no przeciez gośc się pyta, co jak będzie grał dobrze
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
ODPOWIEDZ