Fantasy Premier League

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4372
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Fantasy Premier League

Post autor: Piters »

U mnie postawienie Sona na kapitana w poprzedniej kolejce (i teraz) w końcu przynosi punkty, bo tak to tylko w 1 kolejce mój kapitan zagrał za więcej niż 3 pkt, w chuj na tym potracilem

Zastanawiam się czy by Mounta nie wywalić, ostatnio średnio sobie radzi, tylko kto za niego
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Graf
Posty: 139
Rejestracja: 28 kwie 2019, 9:11

Re: Fantasy Premier League

Post autor: Graf »

Tielemans w tej samej cenie, Ayoze 0,5 bańki mniej.

Pocisnalem w tej kolejce z free hitem i skład wydaje się zadowalający.
Spoiler
Obrazek
Spoiler
Obrazek
Druga opcja zamiast Dilvy i fillera Greenwooda, będący w zwyżkowej formie Jimenez i filler Dendocker, co ślizgawka mysli na ten temat?
frontkick pisze: cały kraj sie jara poza jedna jedyna wioska nieugietych galów sluchajacych belmondziarza i sentino
Awatar użytkownika
stanky
Posty: 286
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:15

Re: Fantasy Premier League

Post autor: stanky »

free hita zostawia sie na blank week gdzie gra tylko kilka drużyn
Awatar użytkownika
Lowrider
Posty: 1122
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:04
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Fantasy Premier League

Post autor: Lowrider »

no i na co to, za kolejkę znowu będzie kupa :dunno:
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11712
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Fantasy Premier League

Post autor: FLoo »

Może mówi o wild card
Największa pizda na forum:

Mider
Miker
Posty: 136
Rejestracja: 14 cze 2019, 17:02

Re: Fantasy Premier League

Post autor: Miker »

U mnie zielono (poza overallem) - 3362 w PL, 245k w OR, 15 w SLG. Trochę jestem zły na siebie ze względu na Sona, którego chciałem wziąć przez cały tydzień, ale się obsrałem w sobotę. Teraz Jimmy oraz Sonaldo wjeżdżają i pytanie kto na C? KDB, Son, Mane, Przechuj, Tammy czy nawet Jimmy?
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11712
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Fantasy Premier League

Post autor: FLoo »

Co z Abrahamem?
Ostatnio zmieniony 29 lis 2019, 10:48 przez FLoo, łącznie zmieniany 2 razy.
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
40 minut easy
Posty: 858
Rejestracja: 19 kwie 2019, 14:46

Re: Fantasy Premier League

Post autor: 40 minut easy »

ponoć żebra więc na bank nie zagra. oczywiście wykorzystałem transfer i sprzedałem augero na rzecz vardiego i teraz będę grał dwoma napastnikami :bag:
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11712
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Fantasy Premier League

Post autor: FLoo »

Teraz kolejka jwst w tygodniu to kiedy zamyka się okienko na GW15?

Digne ława a z ławy Kelly czy kupić Auriera za Digne i od razu nim grać?
i Abraham -> Ings

i wtedy muszę zrobić -4pkt, ewentualnie zrobić druga opcje tylko a Auriera kupić po GW14 i nie robić na minus

Halko pomocy
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5207
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Fantasy Premier League

Post autor: kapec »

Na stronie fantasy pierwszy mecz GW15 to wtorkowy Crystal Palace - Bournemouth rozgrywany o 20:30, więc koniec okienka powinien być we wtorek o 19:30.
Awatar użytkownika
neks
Posty: 1205
Rejestracja: 21 kwie 2019, 15:39

Re: Fantasy Premier League

Post autor: neks »

40 minut easy pisze: 29 lis 2019, 10:47 ponoć żebra więc na bank nie zagra
biodro, nie żebra, jeszcze po meczu mówił że jest już full lepiej niż się wydawało, ale żadnej oficjalki póki co nie było, imo 50/50
Awatar użytkownika
40 minut easy
Posty: 858
Rejestracja: 19 kwie 2019, 14:46

Re: Fantasy Premier League

Post autor: 40 minut easy »

a to soraweczka, źle gdzieś przeczytałem, no ale nie zmienia to faktu, że imo zagra miczi na 99%
Awatar użytkownika
GeorgePortfel
Posty: 102
Rejestracja: 04 maja 2019, 1:50

Re: Fantasy Premier League

Post autor: GeorgePortfel »

Trzeba czekac na pressy.

A czy Aurier wart -4? Musialby być CS albo chociaz asystka. Z drugiej strony Digne ze składu to już powinien wylecieć parę ładnych kolejek temu.
jefecito
Posty: 842
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:29
Lokalizacja: Kraków

Re: Fantasy Premier League

Post autor: jefecito »

Frank has arrived and he starts by providing an update on Tammy Abraham's fitness. 'He won't be involved tomorrow and we'll know more by the end of the weekend.' He says he has full confidence in the other centre-forward options in his squad.
Jak oni nadal nie wiedzą jak poważny jest ten uraz to czarno widzę występ Abrahama w środku tygodnia. Pewnie sprzedam i w jego miejsce wleci Rashford.

FLoo, ja bym go nie brał za -4, jak masz kim z ławki zagrać, Suprs w obronie wyglądają kiepsko
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11712
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Fantasy Premier League

Post autor: FLoo »

To kto na obronę za Digne?
Mam TAA, Kellyego, Lundstrama i Rico, w banku 1,7 wiec stać mnie na każdego
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
stranger
Posty: 1256
Rejestracja: 26 maja 2019, 0:41

Re: Fantasy Premier League

Post autor: stranger »

Tarkowski
I know you think Obi-Wan gettin' tired now
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
jefecito
Posty: 842
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:29
Lokalizacja: Kraków

Re: Fantasy Premier League

Post autor: jefecito »

Pewnie bym szukał kogoś z Lester patrząc na ich formę i terminarz; Chilwell, Soyuncu. Jak masz dużo hajsiku to też można uderzyć w podwojenie Liverpoolu w obronie (Robertson), ale tu jest problem z blankiem w GW18 + Fabinho wypadł co też może wpłynąć negatywnie na grę obroną i zmniejszyć szanse na CS'y. Tomori też jest jakąś opcją przy dobrym terminarzu. Aurier moim zdaniem dobrze wygląda po wyjeździe na United i wtedy bym o nim myślał, też będziemy wiedzieć więcej o formie Tottków po tych 2 najbliższych kolejkach.
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11712
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Fantasy Premier League

Post autor: FLoo »

Mam dwójkę z Leicester wiec wolałbym nie potrajac. Ten Aurier brzmi spoko na wejście przed wszystkimi co go kupią za 2 kolejki.
Na ta kolejkę mam w obronie TTA, Lundstram i Kelly a na ławce Digne i Rico ze względu na ich rywali, ale jakoś nie wierze w zawodnika CP (przede wszystkim pytanie czy zagra) mimo ze maja fajny terminarz.
Mam do zmiany tez De Gea, ale dam mu jeszcze zagrać w tej kolejce a zmienie na GW15, wiec tak czy siak muszę zrobić pierwsze -4pkt w tym sezonie.
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1252
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: Fantasy Premier League

Post autor: gambler »

Poszedł wildcard. Przestali punktować, spadłem mocno w ślizgawce, no i kumpel z zakładu o dobrą łychę mocno odjechal w punktach.

Ułożyłem coś takiego. zobaczymy jak utrzymają formę, bo wybrałem na szybko dość oczywiste picki, teraz po zastanowieniu zmieniłbym kilka pozycji, ale jebać. Zobaczymy.
Ze starego składu został tylko TAA, Lundstrum i H. Kane, który mógłby wreszcie zacząć strzelać dla wujka Mourinho.
Spoiler
Obrazek
yer a wizard, Harry
Awatar użytkownika
chozen
Posty: 118
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:19
Lokalizacja: biedastok

Re: Fantasy Premier League

Post autor: chozen »

nienawidzę tej gry, kiedy już myślałem ze odbiłem się choć trochę w mojej głowie zrodził się jakże idiotyczny pomysł wymiany sterlinga na mane i postawienie go na kapitanie :bowdown: w sumie w tym sezonie trafiłem z kapitanem JEDEN PIERDOLONY RAZ, jebla idzie dostać. Trzymajcie się w tym fantasy
ODPOWIEDZ