Kibicowanie - temat tylko dla rolników!!!

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
Lowrider
Posty: 1117
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:04
Lokalizacja: ślizgawka

Kibicowanie - temat tylko dla rolników!!!

Post autor: Lowrider »

W sumie zabrakło powyższego tematu a chcę wkleić linka, więc zakładam temad

https://kibiceslaska.pl/kazdy-kiedys-by ... tras-siles

ładnie się bawią we wrocławiu, zarzucają że Marcin "Psikuta" Robak jest odpowiedzialny za śmierć Jezusa :bowdown: :bowdown:
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Kibicowanie - temat tylko dla rolników!!!

Post autor: Ablazir »

Ma ktoś jakąś legit stronę, gdzie można poczytać o relacjach zagranicznych klubów?
Obrazek
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Kibicowanie - temat tylko dla rolników!!!

Post autor: oyche »

ultras-tifo.net

e: a chuj myślałem że chodzi ci o relacje z meczów
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11616
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Kibicowanie - temat tylko dla rolników!!!

Post autor: FLoo »

Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2800
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Kibicowanie - temat tylko dla rolników!!!

Post autor: WHITE »

jakie groźby xD napisali negatywne komentarze tylko jak typowe wykopki, ale wiadomo, że na Legię trzeba nasrać :bowdown: ha tfu na dziennikarzy i wieśniaków
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kibicowanie - temat tylko dla rolników!!!

Post autor: joey »

płótno na Kisiela nie do zaakceptowania, niezależnie od genezy całego zamieszania, ja jestem zażenowany
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9022
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Kibicowanie - temat tylko dla rolników!!!

Post autor: genocidegeneral »

WHITE pisze: 09 lut 2020, 20:10 jakie groźby xD napisali negatywne komentarze tylko jak typowe wykopki, ale wiadomo, że na Legię trzeba nasrać :bowdown: ha tfu na dziennikarzy i wieśniaków
ty kumaj trochę, nie chodzi o komentarze na peju nowego inwestora Polonii tylko o ten transparent, którego tłumaczenie masz w cudzysłowie
Obrazek
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2800
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Kibicowanie - temat tylko dla rolników!!!

Post autor: WHITE »

no to gdzie te groźby? :dunno:
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
MalinowyJogurt

Re: Kibicowanie - temat tylko dla rolników!!!

Post autor: MalinowyJogurt »

Jest tu ktoś z Zabrza kto 29.02 będzie chciał zrobić jakieś piwko na meczu? Jedziemy do was na zakazie na "zwiedzanie muzeum"
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Kibicowanie - temat tylko dla rolników!!!

Post autor: mql »

Szanujmy się - zarówno transparent do przyszłego (wierze) inwestora w Polonię jak i w tego biednego chłopaka są nie do obrony.

A liczę, ze całe zamieszanie będzie miało pozytywne konsekwencje dla samej Polonii, Warszawa zasługuje na więcej klubów niż tylko jeden
Malizna
Posty: 166
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:00

Re: Kibicowanie - temat tylko dla rolników!!!

Post autor: Malizna »

MalinowyJogurt pisze:Jest tu ktoś z Zabrza kto 29.02 będzie chciał zrobić jakieś piwko na meczu? Jedziemy do was na zakazie na "zwiedzanie muzeum"
Można coś walnąć. Będę się odzywać bo nie wiem jeszcze na 100 % czy będę
druhu
Posty: 102
Rejestracja: 19 kwie 2019, 0:00

Re: Kibicowanie - temat tylko dla rolników!!!

Post autor: druhu »

mql pisze: 10 lut 2020, 10:09 Szanujmy się - zarówno transparent do przyszłego (wierze) inwestora w Polonię jak i w tego biednego chłopaka są nie do obrony.

A liczę, ze całe zamieszanie będzie miało pozytywne konsekwencje dla samej Polonii, Warszawa zasługuje na więcej klubów niż tylko jeden
:lol:
Powtórka z rozrywki, rok temu mieliśmy podobnego gagatka, który również doczekał się transparentu (urbański bodajże). Precyzując zachowując przy tym #kmwtw, biedny chłopak nie został pobity jak informowali rzetelni dziennikarze rok temu, co sam ojciec w dzisiejszym wywiadzie potwierdził, a sama geneza nieporozumienia nie wynika z tego, że przyszedł z KSP. Rozumiem, że tak samo krytycznie podchodzisz do transparentów skierowanych w stronę Midaka, bo na weszło napisali, że to taki fajny chłopak, który jest zaszczuty przez zamaskowanych bandytów?

Oczywiście najbardziej mi się podoba, że o dobro sportowej Warszawy troszczą się ludzie w żaden sposób niezwiązany ze stolicą. Rozumiem, że chęć dojebania Legii przesłania fakty, bo nie wiem jak można chcieć finansowania klubu, którego frekwencja na meczach wynosi <500 osób, a same grupy kibicowskie są podzielone na 6 odłamów. Poza tym, spokojnie z tym sponsorem, wielu już było chętnych, ale każdy rezygnował, gdy się orientował, że okoliczne grunty nie są własnością Polonii, a bodajże prywatnej spółki Engela.
to nie ja obrażam ludzi na czaciku
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Kibicowanie - temat tylko dla rolników!!!

Post autor: kapec »

Oficjalny finał akcji wygląda następująco
Komisja Ligi ukarała Legię Warszawa, ŁKS Łódź oraz Arkę Gdynia po spotkaniach 21. kolejki Ekstraklasy.

Najsurowiej została ukarana Legia. Przypomnijmy, że część jej kibiców w trakcie niedzielnego meczu z ŁKS-em (3:1) zaprezentowało transparenty odnoszące się do potencjalnej zmiany właścicielskiej w Polonii Warszawa oraz przeprowadzki do klubu 17-letniego Jakuba Kisiela związanego wcześniej z „Czarnymi Koszulami”. Komisja Ligi nałożyła na Legię grzywnę w wysokości 50 tysięcy złotych oraz karę zakazu wejścia na najbliższy mecz ligowy w Warszawie dla wszystkich osób, które w trakcie starcia z ŁKS-em znajdowały się na Trybunie Północnej.

- Niedopuszczalnym i wysoce nagannym jest zachowanie kibiców Legii, którzy po pierwsze grożą młodemu zawodnikowi ich akademii, a po drugie grożą potencjalnemu sponsorowi innego klubu. Komisja Ligi wskazuje, że klub jako organizator imprezy masowej ma obowiązek reakcji na niedozwolone zachowanie swoich kibiców. Legia nie podjęła tymczasem żadnych działań mających na celu usunięcie transparentów z niedopuszczalnymi treściami - skomentował całą sprawę przewodniczący Komisji Ligi, Jarosław Poturnicki.
joey pisze: 09 lut 2020, 20:33 płótno na Kisiela nie do zaakceptowania, niezależnie od genezy całego zamieszania, ja jestem zażenowany
WHITE pisze: 09 lut 2020, 20:10 jakie groźby xD napisali negatywne komentarze tylko jak typowe wykopki, ale wiadomo, że na Legię trzeba nasrać :bowdown: ha tfu na dziennikarzy i wieśniaków
No to bądźmy konsekwentni. Dvalishvili - jak przeszedł z Polonii i w pierwszym sezonie załadował okrągłe 10 bramek (liczba śmieszna, ale z taką można zakręcić się w top3 króla strzelców eklasy) to z tych goli na Łazienkowskiej nikt się nie cieszył i też był jebany? Jakieś Kiełbowicze też były spoko, nawet w tym sezonie Wszołek ma 4 bramki 5 asyst. Jak możesz to przypomnij bo ja tam Warszawy na tyle nie śledzę - był transparent skierowany do Wszołka?

Ale teraz nagle łebek lat 17 jest ciśnięty, to fajnie fajnie jebać wieśniaków xD. Chyba że ktoś wykopał jego stare (kurwa jak stare jak typek ma 17 lat) tłity, wiadomości na FB czy cokolwiek żeby "jebać starą kurwę Legię" to wtedy mógłbym zrozumieć takie podejście. Jak coś takiego było to dajesz, bo aż na tyle się nie zagłębiałem.
Sha6e
Posty: 166
Rejestracja: 17 kwie 2019, 23:30

Re: Kibicowanie - temat tylko dla rolników!!!

Post autor: Sha6e »

Właśnie ponoć chodzi o to, że gość był jakoś zaangażowany w kibicowskie życie Polonii (nie chodzi oczywiście o kulturalny doping na K6). Trzeba być naprawdę przygłupem żeby myśleć, że kibice poświęcili transparent na stadionie poświęcony jakiemuś młodemu kopaczowi tylko dlatego, że przyszedł z Polonii. Takich transferów w młodzieżowych grupach z Polonii do Legii jest pewnie kilka w sezonie, a jakoś nie widać takich pojazdów po innych co tydzień. Ta cała sytuacja pokazuję, że naprawdę duża grupa ludzi to totalni idioci którzy pewnie nawet nie zastanowili się nad jakimś większym sensem tej akcji, tylko od razu przywołują jacy to hipokryci z tych kibiców Legii, że nie traktowali każdego z polonistów tak samo. (to nie przytyk do Ciebie kapec) Widać jest jakiś powód dlaczego tak się stało i raczej osoby które bawią się w "kibicowanie" powinny zdawać sobie sprawę, że jak napiszą na ścianie "jebać xyz" to niekoniecznie autor pozostanie anonimowy. I nie usprawiedliwia tego żaden wiek. Z innej beczki to śmieszne, że pismaki uznają słowo won za jakieś groźby.
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9022
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Kibicowanie - temat tylko dla rolników!!!

Post autor: genocidegeneral »

Zastanawiacie się jak kibice wnoszą race na stadion


Obrazek
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Kibicowanie - temat tylko dla rolników!!!

Post autor: kapec »

Z serii witamy na zachodzie.
Do skandalicznych wydarzeń doszło przed spotkanie 25. kolejki Serie A Roma - Lecce. W drodze do włoskiej stolicy kibice beniaminka zostali zaatakowani przez kiboli Bari. Na razie nie ma informacji o skutkach zajścia.

Według medialnych informacji, grupa chuliganów sympatyzujących z drużyną trzecioligowego Bari liczyła aż 200 osób. Zatrzymali autobusy oraz auta i zaatakowali fanów Lecce m.in. prętami i racami. Kilka samochodów spłonęło, w innych powybijano szyby. Nie ma informacji o poszkodowanych.
https://www.youtube.com/watch?v=_C10XV8JMbE
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kibicowanie - temat tylko dla rolników!!!

Post autor: joey »

trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2800
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Kibicowanie - temat tylko dla rolników!!!

Post autor: WHITE »

Szanujcie polskich kibicow, bo mogliscie miec debili z Niemiec :lol: nawet ja nie moge wybronic tego bolu dupy, ze ktos sobie inwestuje w pilke na drugim koncu kraju
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Kibicowanie - temat tylko dla rolników!!!

Post autor: Bolo »

W niemczech jest inaczej z własnością klubu i ja rozumiem pobudki ale mogli po prostu mu najebać a nie jakieś durne transparenty.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
MalinowyJogurt

Re: Kibicowanie - temat tylko dla rolników!!!

Post autor: MalinowyJogurt »

Sparta Praga gościnnie na kibicowskim turnieju Pogoni.
ODPOWIEDZ