Kibicowanie - temat tylko dla rolników!!!

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

MalinowyJogurt

Re: Kibicowanie - temat tylko dla rolników!!!

Post autor: MalinowyJogurt »

W tygodniu odwiedzę pierwszy raz Kalisz, to będzie ciekawy mecz, szczególnie, że Kotwica to chyba będzie za sektor buforowy robić :lol:

A na jutrzejszy mecz z mordercami wszystkie bilety wyprzedane :cool:
Awatar użytkownika
VBSW
Posty: 3138
Rejestracja: 07 paź 2019, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kibicowanie - temat tylko dla rolników!!!

Post autor: VBSW »

Czyżbyś wrócił po przerwie na kibicowski szlak? :joint:
Jeśli dobrze pamiętam, że coś wspominałeś kiedyś, że jakaś tam przerwa była.
Sąd mnie tu nie rusza, sądzi tylko Pan
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam
MalinowyJogurt

Re: Kibicowanie - temat tylko dla rolników!!!

Post autor: MalinowyJogurt »

No w sumie w tym sezonie Lubin już zaliczony, Grodzisk również, teraz akurat mam wolne to na PP się przejadę, no a jak będzie później to już wyjdzie w praniu :D Chociaż powiem Tobie, że ostatni wyjazd do Lubina to była największa popisówka psiarni jaką widziałem a zarazem ich najbardziej obsrane gacie, ten mecz był tydzień po tym morderstwie, obstawiali nas jakby sam prezydent przyjechał, na wysokości Głogowa całą kolumnę rozbili na dwie części i my pojechaliśmy prosto, a druga część za nami została skierowana do centrum Głogowa tylko po to, żeby po 20 minutach dowiedzieć się, że jednak wąsom się coś pojebało i mają wrócić na główną XD Dodatkowo są tam jakieś remonty więc staliśmy w korku w kilkanaście fur w sumie piknikowego składu, bo do Głogowa wjechali ci bardziej sportowi, no i staliśmy w Polkowicach gdzie swój mecz akurat kończyło Zagłębie Sosnowiec więc też trochę adrenalina była, bo wiadomo pewnie byłoby w plecy. Na powrocie za to my odjebaliśmy i się zagapiliśmy na rondzie odłączając się od grupy jechaliśmy przez centrum Lubina na szczecinskich blachach, na szczęście bez większych atrakcji. No, ale takiego trzepania i tylu wąsów to ja w życiu na oczy nie widziałem, nigdzie.
Awatar użytkownika
VBSW
Posty: 3138
Rejestracja: 07 paź 2019, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kibicowanie - temat tylko dla rolników!!!

Post autor: VBSW »

Ja już nie wiem, gdzie najbardziej psy odpierdalały, ale chyba Lechia nadal. Takiego kordonu powitalnego w przejściu na trybuny to nigdy nie widziałem. Aczkolwiek ostatnio we Wrocławiu z tego co gadałem z chłopakami bo niestety musiałem odpuścić to cymbały z tą oprawą.
W sumie z samochodówki to najbardziej wspominam Płock, gdzie tylko #kmwtw jechali. Zbiórka tu, zbiórka tam i też wymyślone genialnie miejsce spotkania - na polu przy cmentarzu. Gdzie rolnik sobie, kurwa pole kosił. Wcale niepodejrzane. Jeszcze jak przez te wiochy pojedyncze kolumny przepierdalały na typowo warszawskich blachach i wzrok ludzi to :lol:
I się wjebali Nas, było jak było, bo potem mieliśmy pojechać pod jakieś centrum chuj wie gdzie to przez pierwszą połowę zobaczyłem przez płot, a raczej posłuchałem chujowych rapów bo koncerty były, a potem tylko pod stadion odśpiewać i powrót. Chuje od samego Płocka do samej Warszawy nas transportowali na powrocie. Debile.
I w sumie ten Wrocław co komplet był to dwa pociągi chyba były, jak dobrze pamiętam, a reszta autobusami. To przeca jak postój był i lanie w krzczory to też niektórym psiarskim odpierdalało, że miejsce publiczne :lol:
A z takich atrakcji jak zagapić się na rondzie to po Warcie tej poprzedniej na wyjeździe nasz kierowca busa też zabłądził i przypadkiem pojechał na powrocie inaczej, bo okazało się, że ktoś tam gdzieś grał po drodze, ale już nie pamiętam, te "przypadkiem" :lol:

Ale dobrze, póki stadionów nie zamykają to trzeba chodzić, jeździć bo potem to już chuj będzie.
Sąd mnie tu nie rusza, sądzi tylko Pan
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam
MalinowyJogurt

Re: Kibicowanie - temat tylko dla rolników!!!

Post autor: MalinowyJogurt »

No trzeba korzystać nie ma co, u nas wyjazdy do Wrocławia to o dziwo jeden wielki spokój z psiarskimi, oprócz jednego gazowania 2 lata temu jak staliśmy tam 2 godziny pod bramą i nerwy puściły to kompletnie nic, nawet bez jakiegoś większego trzepania. Chociaż podobało mi się podejście ochrony w Lubinie, wyjebane mieli na wszystko, bez trzepania, na liście nawet Twojego nazwiska nie szukali tylko kazali iśc i znikać z oczu, bo oni nie chcieli problemów po tym zamieszaniu z zabójstwem :lol:
Awatar użytkownika
VBSW
Posty: 3138
Rejestracja: 07 paź 2019, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kibicowanie - temat tylko dla rolników!!!

Post autor: VBSW »

:lol:
To u Nas na pamiętnym właśnie Poznaniu, akurat wchodziłem tą bramką, gdzie jakiś dziadzia sprawdzał... Klasycznie ręce, te sprawy, ale tak od niechcenia i z tekstem do mnie:
- Nie ma Pan żadnych rac, petard?
- No nie.
- To dobrze.
Essa. :joint:

Gazowanie psiarskich to pamiętam na mistrza do Poznania jak jechaliśmy, to w tym korytarzu do kołowrotków, odjebało im coś i przez płot zaczęli nakurwiać. Atfu, na nich.
Sąd mnie tu nie rusza, sądzi tylko Pan
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Kibicowanie - temat tylko dla rolników!!!

Post autor: Megidox »

Ochroniarki najgorsze w kraju według mnie to Zabrze
(skorpiony kurwy i śmiecie) - dodatkowo umundurowaniem "taktyczno militarnym" to ich tylko Lyra w kraju wyprzedza.
Natomiast psy to najgorzej w Chorzowie I właśnie w reprezentowanym przez Malinowego Szczecinie.

Ps Co do Wrocławia to psom ostatnio odjebało bo zmienił się komendant
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
MalinowyJogurt

Re: Kibicowanie - temat tylko dla rolników!!!

Post autor: MalinowyJogurt »

To już można oficjalnie, właśnie z naszych sektorów poszło głośnie Rotterdam Fans Hooligans i wywieszone flagi ziomów z Holandii na naszym gnieździe
Bisclavret
Posty: 3378
Rejestracja: 27 gru 2019, 18:27

Re: Kibicowanie - temat tylko dla rolników!!!

Post autor: Bisclavret »

Ciekawy ruch w kontekście Waszej eks zgody ze stolicy w sumie
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10391
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Kibicowanie - temat tylko dla rolników!!!

Post autor: wujot »

https://fb.watch/85QGqTMHFC/

na zachodzie sobie poradzili
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5684
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kibicowanie - temat tylko dla rolników!!!

Post autor: joey »

nie jest to zbyt chlubna wiadomość, ale warto odnotować :lol:
Spoiler
@wujot @VBSW
trójkąt bermudzki wola mokotów
Balaclava
Posty: 127
Rejestracja: 11 lut 2021, 13:10

Re: Kibicowanie - temat tylko dla rolników!!!

Post autor: Balaclava »

Najbardziej pokurwiona psiarnia to w Szczecinie i w Białymstoku.

Dziwny ruch ze strony Pogoni, skoro Feyenoord to mocno antypolska ekipa, zresztą Sparta Praga tak samo, a byli w Szczecinie na turnieju.
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5684
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kibicowanie - temat tylko dla rolników!!!

Post autor: joey »

Spoiler
:lol:
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4642
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Kibicowanie - temat tylko dla rolników!!!

Post autor: szpilman »

props
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
kid
Posty: 1276
Rejestracja: 13 sie 2019, 20:32

Re: Kibicowanie - temat tylko dla rolników!!!

Post autor: kid »

jazda

Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10391
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Kibicowanie - temat tylko dla rolników!!!

Post autor: wujot »

Ruch vs Motor :oops:
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Kibicowanie - temat tylko dla rolników!!!

Post autor: Megidox »

Lata 90 w pełnej krasie :) Oby sie jakies fikolki nie odjebaly mimo ze liga i pp to nie to samo bo niezbadane sa wyroki Boskie ;)
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Balaclava
Posty: 127
Rejestracja: 11 lut 2021, 13:10

Re: Kibicowanie - temat tylko dla rolników!!!

Post autor: Balaclava »

TB pewnie bardzo zadowoleni z kim Kaczy występuje w teledysku
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6225
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Kibicowanie - temat tylko dla rolników!!!

Post autor: FruitOffTheWall »

o kogo chodzi?

ale przecież oni to maja w dupie, kaczy jest szanowany jako kibic, dobry człowiek oraz raper i ma taki street credit że nikt o tym nie wspomni
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Balaclava
Posty: 127
Rejestracja: 11 lut 2021, 13:10

Re: Kibicowanie - temat tylko dla rolników!!!

Post autor: Balaclava »



JG jeszcze kilka lat temu z KSP latało. Tak szanowany, ale jednak tatuaż TB do czegoś zobowiązuje
ODPOWIEDZ