Fantasy NBA

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10150
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Fantasy NBA

Post autor: ART »

i hardena
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5684
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fantasy NBA

Post autor: joey »

niniejszym:
DRAFT - NIEDZIELA, 19.10, godzina 21:00

@jAg @ART @suitup @wojtas @kshaq @rbj @the badman @suitup @ksiazenieporzadek @joey

wykorzystamy ligę premier, ponieważ większość z nas jest już na miejscu i tu możecie podejrzeć, czy wasza drużyna jest już na liście, czy potrzebujecie linka. sprawdzajcie pw, pijcie wodę i uważajcie żeby nie zgubić równowagi
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
Kacper
Posty: 622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:45

Re: Fantasy NBA

Post autor: Kacper »

Nie macie już miejsca?
Awatar użytkownika
wojtas
Posty: 407
Rejestracja: 18 kwie 2019, 10:20
Lokalizacja: Miasto Maczet

Re: Fantasy NBA

Post autor: wojtas »

jeszcze powinno być 13

Dodano po 2 minutach 35 sekundach:
joey pisze: 12 paź 2021, 19:45

wykorzystamy ligę premier, ponieważ większość z nas jest już na miejscu i tu możecie podejrzeć, czy wasza drużyna jest już na liście, czy potrzebujecie linka. sprawdzajcie pw, pijcie wodę i uważajcie żeby nie zgubić równowagi
tutaj https://basketball.fantasysports.yahoo. ... 1418/teams jest bardziej czytelnie, nie miesza się z wynikami z zeszłego roku
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6788
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Fantasy NBA

Post autor: jAg »

Kurwa, ja w niedzielę nie mogę
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
wojtas
Posty: 407
Rejestracja: 18 kwie 2019, 10:20
Lokalizacja: Miasto Maczet

Re: Fantasy NBA

Post autor: wojtas »

Mamy 9 graczy w lidze, brakuję jednego żeby było parzyście @joey, widziałem, że @Paul chciał dołączyć
Awatar użytkownika
Paul
Posty: 217
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:40

Re: Fantasy NBA

Post autor: Paul »

Tak, bardzo chętnie wezmę udział, niedziela mi pasuje, akurat chory jestem ;)
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5684
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fantasy NBA

Post autor: joey »

nie, nie, wszystko się zgadza, ja po prostu nie ogarniam ostatnio i zapomniałem @jAg wysłać inva, bo on z G League przychodzi.

ogólnie to pizda z dziobem jest, bo zależało nam, żeby obciąć ligę do 10 slotów, a ja wolałbym na ostatnią chwilę się aż tak nie rządzić i nie poszerzać, zwłaszcza, że nawet gdybyśmy to zrobili, to brakuje jeszcze jednego zawodnika, na którego znalezienie mamy jakieś 30 godzin, także to wszystko się nie układa za bardzo

jeśli chodzi o ligową ankietę, to jak tylko jag odeśle mi swoje głosy, to dam znać co i jak

pozdro i udanej soboty
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
ketiovv
Posty: 242
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:42

Re: Fantasy NBA

Post autor: ketiovv »

ale pizda widzowie, chyba nawet pod telefonem nie będę w niedziele
użytniku @Paul skoro koniec końców nie uda Ci się dołączyć, może chcesz pobawić się i mi wydraftować drużynę?
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6788
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Fantasy NBA

Post autor: jAg »

Ja odpadam, bo daliście godzinę i dzień draftu, która mi kompletnie nie pasuje.
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
wojtas
Posty: 407
Rejestracja: 18 kwie 2019, 10:20
Lokalizacja: Miasto Maczet

Re: Fantasy NBA

Post autor: wojtas »

@joey no to trzeba szybką zamianę
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5684
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fantasy NBA

Post autor: joey »

posłałem pw do usera @Paul
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
ketiovv
Posty: 242
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:42

Re: Fantasy NBA

Post autor: ketiovv »

ja coś spróbuję wykombinować.... w najgorszym wypadku będzie mi wybierało zawodników najwyżej na liście? :lol:
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5684
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fantasy NBA

Post autor: joey »

do końca nie wiem, ale przypuszczam, że jeśli nie ustawisz sobie jakiejś shortlisty (można to zrobić tutaj, po prostu se klikasz w gwiazdke przy zawodniku), to decyduje miejsce na liście wg. yahoo + Twoje zapotrzebowanie pozycyjne
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
wojtas
Posty: 407
Rejestracja: 18 kwie 2019, 10:20
Lokalizacja: Miasto Maczet

Re: Fantasy NBA

Post autor: wojtas »

ketiovv pisze: 17 paź 2021, 12:31 ja coś spróbuję wykombinować.... w najgorszym wypadku będzie mi wybierało zawodników najwyżej na liście? :lol:
https://help.yahoo.com/kb/pre-rank-play ... n6163.html
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6788
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Fantasy NBA

Post autor: jAg »

@joey btw jakim cudem wybrałeś akurat niedzielę, skoro tylko jednej osobie nie pasował czwartek?
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5684
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fantasy NBA

Post autor: joey »

bo art z badmanem zgłosili, że będą dostępni późno, a to jednak środek tygodnia i myślę, że nie każdemu pasuje siedzenie po nocach ze świadomością, że następnego dnia trzeba wstać do tyrki albo do szkoły
niedziela zresztą też nie pasowała tylko Tobie, ziomuś, przynajmniej na tamten moment, także równie dobrze mógłbym sobie rzucić monetą, tak bardzo zgodni byliśmy :dunno:

poza tym w kwestiach zmian jest bardzo podobnie. playoffy przeszły jednym głosem, natomiast w kwestii IL jest remis i w gruncie rzeczy to nie wiem, co z tym zrobić
chyba po prostu napad na bank
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6788
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Fantasy NBA

Post autor: jAg »

ketiovv pisał, że pasuje mu czwartek, wtedy kiedy ja.
A argument z wstawaniem do tyrki to już w ogóle jakiś absurd, bo jutro jest poniedziałek i też trzeba wstawać do pracy/szkoły.
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
wojtas
Posty: 407
Rejestracja: 18 kwie 2019, 10:20
Lokalizacja: Miasto Maczet

Re: Fantasy NBA

Post autor: wojtas »

Czemu ludzie nie chce injury spota xd
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6788
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Fantasy NBA

Post autor: jAg »

No też mnie to dziwi, przecież to choć w minimalnym stopniu redukuje przypadkowość
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
ODPOWIEDZ