Bilety na wydarzenia sportowe

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11606
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Bilety na wydarzenia sportowe

Post autor: FLoo »

Gdyby nie ja to byś nie wiedział w ogóle
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Bilety na wydarzenia sportowe

Post autor: kapec »

Rozesłali maile, u mnie na 8 osób 0 trafionych.

Dodano po 13 minutach 33 sekundach:
Jak ktoś chce bilety na Polska - Słowacja w st petersburgu na słowackie sektory to dajcie znać, dostępne wszystkie kategorie xd

e: w sumie to są dostępne wszystkie kategorie na wszystkie mecze Słowacji

e2: powinięte 11 biletów :cool:
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11606
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Bilety na wydarzenia sportowe

Post autor: FLoo »

@kapec znasz jakieś grupki gdzie ktoś odsprzedaje bilety na finał?
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Bilety na wydarzenia sportowe

Post autor: kapec »

Nie, ale jak coś mi się obije o uszy to dam znać na PW.
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11606
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Bilety na wydarzenia sportowe

Post autor: FLoo »

Dzięki

Dodano po 1 dniu 15 godzinach 31 minutach 23 sekundach:
znasz access code na bilety polski? xD

@kapec


e: działa, nieważne :razz:
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11606
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Bilety na wydarzenia sportowe

Post autor: FLoo »

@kapec wybierasz się do Kataru?
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Bilety na wydarzenia sportowe

Post autor: kapec »

Odczytałem parę dni temu, ale zapomniałem odpisać.

Najbliższe plany to Belgia i Holandia. Najważniejsze że udało się kupić bilety na drugi mecz mimo dziwnych godzin wrzucenia do sprzedaży. Katar raczej odpuszczę, mam sporo innych ważnych wydatków w tym roku, chociaż parę osób namawia to też na 100% nie mówię nie. Jak ziomki podrzucą ciekawą, w miarę tanią opcję to lecę, ale samemu nie chce mi się rozkminiać na siłę.
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11606
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Bilety na wydarzenia sportowe

Post autor: FLoo »

dzięki za info, ja odpuszczam i nastawiam się na euro u sąsiadów
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
kociao
Posty: 512
Rejestracja: 25 paź 2019, 19:09

Re: Bilety na wydarzenia sportowe

Post autor: kociao »

kiedy można się spodziewać startu sprzedaży biletów na EURO 2024, jak to standardowo wyglądało w poprzednich edycjach?
Co powiedziałabyś na nockę u mnie?
Mógłbym Ci kupić bardzo ładną suknię
Za kolejnym razem już jakoś pójdzie
Bo lubisz pieniądze, a ja pieniędzmi się zajmuję głównie
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Bilety na wydarzenia sportowe

Post autor: kapec »

Ciężko powiedzieć, tzn. po 1 poprzednia edycja jako pierwsza była rozgrywana w całej europie, po 2 to były czasy covidu.

Jeszcze trochę wody we Wiśle upłynie, do tematu wrócimy w 2023.
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4537
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Bilety na wydarzenia sportowe

Post autor: Groszek »

2023

Na 2020 zaczęli przyjmowanie wniosków w grudniu 2019 a w styczniu dostałem potwierdzenie że mój wniosek został potwierdzony, a miesiąc później lockdown i resztę historii znamy
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
elkacpero
Posty: 1027
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:23

Re: Bilety na wydarzenia sportowe

Post autor: elkacpero »

kupował ktoś z Was bilety na mecz Barcelony? Bilety na LM dużo droższe niż na mecze ligowe? Łatwo jest je dostać czy trzeba polować, bo szybko schodzą?
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 2049
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: Bilety na wydarzenia sportowe

Post autor: sztyc »

byłem na meczu w 2016, miałem do wyboru ligowy mecz z atletico (z tego co pamiętam ceny od 100 euro wzwyż, no ale to był mecz na szczycie) albo ćwierćfinał pucharu króla z bilbao (bilety za 40 euro), liga była droższa niż liga mistrzów co mnie trochę zdziwiło, nie wiem jak jest teraz, wtedy z dostepnością nie było problemów, ale nie kupowałem przez stronę, bo tam wówczas trzeba było być zarejestrowanym socio, tylko w jednym z dedykowanym sklepów barcy w centrum miasta, może co do tego jak jest teraz wypowie się kto inny - sporo się mogło zmienić

oglądanie trochę jak w teatrze, młyn za jedna z bramek, podejrzewam, że zagłębie lubin może mieć większych ultrasów niż fcb, cały stadion ma dość dobrą widoczność, więc wybór górnych trybun powinien cię zadowalać, sam mecz propsik, było 3-1, bilbao do przerwy robiło co chciało i myślałem że inaki williams to niedługo będzie złota piłka, po przerwie wsadzili suarez, pique z bani po rogu i neymar lufę z daleka od poprzeczki, w ogóle to on zrobił na mnie zdecydowanie najlepsze wrażenie, na żywo typ był kosmiczny, messi co ciekawe piach, a i tak miał dwie asysty
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Awatar użytkownika
Picasso
Posty: 128
Rejestracja: 08 cze 2022, 21:27

Re: Bilety na wydarzenia sportowe

Post autor: Picasso »

Aktualnie na Camp Nou jest dość głośno. Jest to oczywiście inny rodzaj dopingu niż w Polsce, bo nie ma śpiewów przez 90 minut, a typowy młyn (za bramką), o którym pisał @sztyc, jest raczej skromny. Natomiast, jak sędzia nie odgwiżdże np. ewidentnego faulu, to gwizdy z trybun są ogłuszające. Pare razy byłem na meczach ze znajomymi, którzy akurat przyjechali do Barcelony i zdarzało im się zatykać uszy w takich sytuacjach :lol:. Na przestrzeni ostatnich lat pojawiło się też trochę przyśpiewek, których w 2016 r. nie było - z jednej strony jest "Robert Lewandowski" śpiewane na melodię z Flinstone'ów, a z drugiej "Un dia de partit", które brzmi naprawdę super. Na meczach zaraz po odejściu Messiego w 10 minucie było też klasyczne "Meeeeesiii Meeeeesiii", ale się nie przyjęło. Niezmienna jest za to "indepencia" w 17 minucie 14 sekundzie każdej połowy (to akurat często słychać w TV).

Nie siedziałem na wszystkich trybunach, ale na pierwszy raz polecam miejsca po środku stadionu (lateral lub tribuna), bo widoczność z nich jest zdecydowanie najlepsza. Nie ma sensu silić się na miejsca jak najbliżej murawy, bo z nich słabo widać akcje w przeciwległych sektorach boiska, a zwłaszcza na drugim skrzydle. No chyba, że mówimy o miejscach VIP za ławkami rezerwowych - te polecam, bo siedząc tam można spotkać chociażby kontuzjowanych piłkarzy albo ich żony.

Bilety dostać łatwo i można je kupić ze sporym wyprzedzeniem przez stronę internetową. Niestety minusem biletów na Camp No jest to, że kupując bilety przez internet nie mamy już od jakiegoś czasu opcji wyboru krzesełek. Kupujesz bilet na trybunę, a nie konkretne krzesełko przez co możesz zapłacić 140 euro za miejsca na 2nd Grandstand, a system przydzieli ci miejsca wysoko i na rogu z których widoczność nie będzie się specjalnie różnić od miejsc gościa, który dał za swoje bilety 70 euro i miał szczęście w losowaniu :roll:. Plus jest jednak taki, że stewardzi nie pilnują tego żeby ludzie się nie przesiadali więc jak system wylosuje ci słabe miejsca, to po starcie meczu spokojnie możesz się przesiąść na puste, lepiej zlokalizowane miejsce, bo na 99% nikt tam nie już nie przyjdzie.

Ceny biletów są raczej zawsze mniej więcej takie same, a jeśli są akurat droższe to zależy to od rangi rywala, a nie od rozgrywek. Przykładowo, bilety na Inter w Lidze Mistrzów nie będą się cenowo różnić względem biletów na mecz z Sevillą w lidze. Chcąc mieć dobre miejsca trzeba być przygotowanym na wydatek rzędu 130-170 euro, ale warto śledzić promocje, bo co jakiś czas pojawiają się kody rabatowe / groupony typu -50% na wszystkie bilety.
Awatar użytkownika
elkacpero
Posty: 1027
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:23

Re: Bilety na wydarzenia sportowe

Post autor: elkacpero »

dzięki wielkie panowie za tak rozbudowane odpowiedzi. ciekawa opcja z tym grouponem, będę się rozglądał to może coś fajnego wpadnie :joint:
Awatar użytkownika
Picasso
Posty: 128
Rejestracja: 08 cze 2022, 21:27

Re: Bilety na wydarzenia sportowe

Post autor: Picasso »

Patrz też na oficjalnej stronie, ostatni kod zniżkowy (50% za "Kounde") był w banerze na stronie, na której kupuje się bilety
2ps__
Posty: 2750
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Bilety na wydarzenia sportowe

Post autor: 2ps__ »

czy istnieją jakieś zawody sportowe na których widzów obowiązuje dresscode? dostałem bilety na jakieś ważne grand prix golfowe, co więcej są to bilety vipowskie i poszedłbym z ciekawości a nie chciałbym popeliny odjebac ze w dresie przyjdę a tam nwm cali na biało wszyscy xd
Awatar użytkownika
Picasso
Posty: 128
Rejestracja: 08 cze 2022, 21:27

Re: Bilety na wydarzenia sportowe

Post autor: Picasso »

2ps__ pisze: 30 sie 2022, 11:08 czy istnieją jakieś zawody sportowe na których widzów obowiązuje dresscode? dostałem bilety na jakieś ważne grand prix golfowe, co więcej są to bilety vipowskie i poszedłbym z ciekawości a nie chciałbym popeliny odjebac ze w dresie przyjdę a tam nwm cali na biało wszyscy xd
Są dwie zasady dzięki, którym nie będziesz wyglądał jakbyś się urwał z choinki. Pierwsza - koszulka z kołnierzykiem (polo), raczej nie koszula i na pewno nie t-shirt. Druga - spodnie materiałowe w typie Henry Cottons, raczej nie chinosy i na pewno nie jeansy czy dresy. Poza tym nie ma co się przejmować, bo pola golfowe w Polsce to miejsca, w których trzeba wszędzie wywieszać znaki typu "nie jeść", "nie pić" i "nie srać", bo inaczej to kto wie co mogłoby się wydarzyć.
2ps__
Posty: 2750
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Bilety na wydarzenia sportowe

Post autor: 2ps__ »

kurde przypal trochę z tymi spodniami, nie posiadam akurat spodni typu henry cottons xD no ale dzięki, sam fakt ze o tym wspomniałeś pozwala mi stwierdzić ze powinienem się ubrać w miarę schludnie,

ps rzecz nie dzieje się w polsce
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 7519
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01

Re: Bilety na wydarzenia sportowe

Post autor: eddy_wata »

polowka, spodnie w kolorach bezu, szarosci w kant i nie opadajace na buty tylko raczej minimalnie krotsze. Tak przynajmniej spodnie robi nike golf pro i bedziesz wygladal jak tiger woods
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
ODPOWIEDZ