Bukmacherka

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
Lehu
Posty: 174
Rejestracja: 22 kwie 2019, 16:54

Re: Bukmacherka

Post autor: Lehu »

Nie zgadzam się że stwierdzeniem, że zyski są OGROMNE.

Procent z całkowitych zarobków bukmachera? Co to za pomysł w ogóle. Myślałem, że to na tyle jasne, że nie trzeba rozpisywać, ale OK.

Zarobek z cashoutu = o ile mniej bukmacher wypłaci za kupony z cashoutu w stosunku do tego, gdyby na tych kuponach nie skorzystano z cashoutu.
zuperhero
Posty: 1685
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Bukmacherka

Post autor: zuperhero »

nie no spoko, tak myślałem, po prostu napisałeś to w nie bardzo przejrzysty sposób ;)
a wgl co do cashoutów to w przeliczeniu na konkretne pieniądze to może nie jest jakaś duża kasa robiona przez buki na tym nie zarabiają ale i tak w opór łebski typ to musiał wymyślić, bo właściwie zerowy wysiłek żeby wprowadzić taką opcję, a wpada im za darmo sianko
Awatar użytkownika
Lehu
Posty: 174
Rejestracja: 22 kwie 2019, 16:54

Re: Bukmacherka

Post autor: Lehu »

Luzik ;)

Wcale nie taki zerowy wysiłek... Dużo rzeczy trzeba uwzględnić. Sam kiedyś pisałem algorytm i wiem, że łatwo się wywalić. Oczywiście w dzisiejszych czasach, gdy buki się robi "z paczki", faktycznie jest to kwestia kilku decyzji biznesowych. Technicznie bezproblemowo, bo już ktoś kiedyś to porządnie zrobił.
Awatar użytkownika
Hazardzista
Posty: 1191
Rejestracja: 05 paź 2019, 16:37

Re: Bukmacherka

Post autor: Hazardzista »

Lehu pisze: 15 sie 2020, 23:26
Hazardzista pisze: 15 sie 2020, 17:43 Cashout na każdym buku jest zawsze mega nieopłacalny dla gracza i generuje bukowi olbrzymie pofity.
Czemu wypowiadasz się o czymś, o czym nie masz pojęcia? Długofalowy zsk z cashoutu to od dziesięciu do dwudziestu procent. I nawet nie próbuj dyskutować.
Nie bardzo rozumiem, piszesz że zysk buka na cashoutach to od 10 do 20%? Dla mnie już takie 5% zysku dla buka na takiej prostej funkcji jak cashout to ogromny zysk patrząc przez pryzmat jak duże dochody generuje średni buk na rynku.
Awatar użytkownika
Lehu
Posty: 174
Rejestracja: 22 kwie 2019, 16:54

Re: Bukmacherka

Post autor: Lehu »

Nie bardzo rozumiem
To przeczytaj co wyżej pisałem ;)
MalinowyJogurt

Re: Bukmacherka

Post autor: MalinowyJogurt »

Na którym najlepiej grać na live z tej trójki STS,Fortuna,Totolotek? Zależy mi na jak największej liczbie wydarzeń live. STS mnie zaczął lekko irytować
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: Bukmacherka

Post autor: recklezz »

Trojka ktora wymieniles to obecnie top 3 najslabszych polskich firm bukmacherskich jesli chodzi o oferte live. Czemu nie forbet chociazby? Betfan, ewinner?
Awatar użytkownika
Kacper
Posty: 622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:45

Re: Bukmacherka

Post autor: Kacper »

Nie byłbym taki przekonany panie recklezz. Wszystko chyba kwestia sportów, które grasz. STS miał jeszcze z rok temu jak dokładnie to sprawdzałem najlepszą ofertę live na tenisa i e-sport lolowy, które mnie interesowały. Tam gdzie na wymienionych przez Ciebie bukach masz na przykład 1-2 opcje underowe, tam na STSie masz 4.
Fortuna miała niewiele gorszą, ale dla mnie odpada w przedbiegach za czekanie na wypłate 3 dni, w 2020 to jest jakiś żart. iforbet, sts czy betclic reallizują wypłaty już często w pół godzinki, niezaleznie od dnia tygodnia.
Betfan mnie ordynarnie wyruchał na hajs i już gdzieś kiedyś o tym pisałem, nie grajcie tam proszę.
Od czasu jak to sprawdzałem to powstało parę nowych tworów typu ten ewinner, których nie sprawdzałem i ciężko mi powiedzieć. Na US Open zrobie tam sobie konto bo mają fajny bonus powitalny z bezpiecznym zakładem do 150zł które można cofnąć na konto bankowe.

+ największy dla iforbet jest taki, że ostatnio raz na tydzień dawali dwukrotne mnożniki wygranej na wybrane sporty dla wszystkich użytkowników i to fajna oferta, bez haczyków. Do tego na urodziny wysyłają pluszaka i jakiś kod bonusowy więc wspaniała firma
2ps__
Posty: 2758
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Bukmacherka

Post autor: 2ps__ »

wiesz moze januszo do kiedy ta promka z bezpiecznym zakladem do 150? nie chce mi sie przedzierać przez regulamin promocji
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: Bukmacherka

Post autor: recklezz »

Panie santo ziomalu przerobilem te polskie buczki pod wzgledem wyplat szybkosci oferty i tak stwierdzam. Sts rok temu spoko ale na dzis ich live lipa, tez lubie postawic lolika i dlatego w stsiku nie zagralem juz od ponad roku, nie wiem jak u was ale u mnie byl caly mecz praktycznie zamkniety zaklad na meczach live lola, tak jakby nie nadazali kompletnie. W iforbet czy totalbet nie bylo tego problemu, wiadomo sa akcje dymy to nie bedzie otwarte 24 ale bez przesady w stsie to kurwa non stoper bylo i sie czeka na zatwierdzenie zakladu najdluzej z bukow ktore testowałem, dlatego polecilem ewinner bo zaskoczyl mnie to jak szybko zaklad na live zatwierdzaja. Na tenisa dalej jest spoko ofera na stsie, nie wiem jak cie wyruchal betfan ale mnie nie i milo wspominam. Na stsie lubilem wplacic mala stawke jakies grosze zagrac szalenca badz uznac to jako transporter skrill -> bankowe(jedyny buk polandzki ktory ma skrilla i paypala jako opcje wplaty) i wyplaty byly do 30 minut. Iforbet ekspres i mnostwo bonusow to o czym wspominasz to jest co tydzien plus na live bez podatku, i no czesto promocje rozne z okazji meczow czy turniejow sa, jeszcze jest ta powitalna oferta dotyczaca 3 pierwszych depozytow. Sts pod wzgledem promocji to jest daleko z tylu nawet na urodziny zyczen chuje nie zlozyli;)
A konto mam najdluzej w sumie z polskich, od poczatku dzialanosci internetowej. Iforbet, totalbet do gry na lola, tenis na sts dalej sie trzyma, ale jeśli chodzi o ogolne podejscie do klienta promocje itd to szkoda tam pieniazki wplacac. Sa w tyle ostro, a fortuna tez bukmacher fajny sentyment mam do stacjonarki ale w internecie to staneli na 2010, nawet live chatu nie maja ;d i na odp czekasz 2 dni. Te bonusy tez ich rozwalaja system wplac 30pln zagraj lacznie za 60 dostaniesz 5 zl :crazy: co do wyplat jak wspominalem to n1 totalbet do 10 minut mi wyplacal i jest super ako bonus jak ktos tasmy lubi pograc. Najlepiej se sam powplacac jakies drobne pograc zobaczyc, lvbet tez warto bo jest to jedyny polski buk ktory oferuje azjany plus nie limituja tak mocno jak inni.

Tu masz strone co w miare rzetelnie porownuje te polskie buki

https://legalne-obstawianie.pl/porownan ... kmacherow/

@@2ps__ do odwolania
pardon
Posty: 7964
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Bukmacherka

Post autor: pardon »

santo januszo pisze: 19 sie 2020, 9:56 Fortuna miała niewiele gorszą, ale dla mnie odpada w przedbiegach za czekanie na wypłate 3 dni, w 2020 to jest jakiś żart
bajdurzysz chlopie :oops: fortuna realizuje wyplaty codziennie o 12, jesli zlecisz wyplate przed poludniem to sianko na twoim koncie masz tego samego dnia, u mnie w ing zazwyczaj bylo to po 1-2h.
Awatar użytkownika
Kacper
Posty: 622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:45

Re: Bukmacherka

Post autor: Kacper »

Bardzo długo już jest ten bonus powitalny i nic przy nim nie majstrują więc pewnie jeszcze trochę to potrwa. Znajomy korzystał i legitnie zwrócił na swoje konto bankowe 150zł, wpłacał 160 z groszami bo podatek od tego zakładu jednak odprowadzają.

no w sumie w większości kwestii się zgadzamy recklezz, oprócz tego lola live na obu bukach. Teraz jak były czasy że grali przez neta i jakieś chujowe dealye to w ogóle źle to działało. Ale na plus to, że można postawić na live nawet polską ligę

Generalnie grając coś więcej niż tasiemki w weekend warto mieć konto w wielu serwisach i korzystać z ich dobroci bo realnie wpływa to na zysk

@pardon czyli pewnie wypłacałem hajs w weekend i idzie to jakimiś normalnymi sesjami bo doszło w poniedziałek. Jest to zajebisty minus w porównaniu do innych buków, gdzie nawet w niedziele masz hajs po chwili.
pardon
Posty: 7964
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Bukmacherka

Post autor: pardon »

ta, w weekendy nie realizuja wyplat.
pociejyo
Posty: 486
Rejestracja: 07 gru 2019, 17:13

Re: Bukmacherka

Post autor: pociejyo »

Najlepiej nie grać na polskim buku
davides123
Posty: 87
Rejestracja: 19 kwie 2019, 16:25

Re: Bukmacherka

Post autor: davides123 »

Na jutro z Fenu
Bryczek, Bielski
@2,19
Na luzaku powinno wejść
+++ siadło
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Bukmacherka

Post autor: oyche »

lewandowski 2 or more@3
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5691
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Bukmacherka

Post autor: joey »

tylko baja 3-2 @ 15.25
trójkąt bermudzki wola mokotów
ksiazenieporzadek

Re: Bukmacherka

Post autor: ksiazenieporzadek »

PSG @3.30


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Morales.
Posty: 114
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:21

Re: Bukmacherka

Post autor: Morales. »

Ziomki, wpłaciłem na sts 2 stówki, jebnalem na Bayern w finale, obecnie mam niecałe 400 na koncie. I chciałem to normalnie jak człowiek wyciągnąć, ale przy opcji wypłaty pokazuje mi że możliwa kwota do wypłaty to max 114. Ktoś wie o co chodzi?
Awatar użytkownika
cmaz
Posty: 12
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:00

Re: Bukmacherka

Post autor: cmaz »

Brzmi jakbyś załapał się na jakiś bonus z wymaganym obrotem (masz może jakiś hajs na depozycie bonusowym?). Pytaj najlepiej doradcy za pomocą chatu, pewnie bez problemu wyjaśni o co chodzi :)
ODPOWIEDZ