Bukmacherka

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: Bukmacherka

Post autor: recklezz »

@kr0pka git sie ciesze jak sie podoba, no do pewnego poziomu jest miodzio na 4 poziomie powiezdmy to juz nie ma co sie bic o te freebety bo duze sa warunkii ogolnie te zadania trudne, wiec korzystaj z tych latwych poczatkowych poki mozesz ;d ta promocja z tymi freebetami co 5 zakladow to tez do jakiegos poziomu, chyba 7 max idzie zgarnac ich, nei pameitam ale nie jest to stałe, ze caly czas bedziesz dostawal, osiagniesz limit to finito. Ja posiadam karte ECOPAYZ z waluta pln ktora teraz jest niedostepna ale bylem w tym gronie szczesliwcow/testerow ktorym wysylali w listopadzie, w najblizszych miesiacach ma znow byc dostepna to se lepiej zamowic niz bulic te 5 euro co zlecenie wyplaty, mimo iz tez tam bankomat pobiera jakas kwote od wyplaty dokladnie 2% od wyplaty i minimum 1.5 euro, ale lepiej sobie tak nazbierac wiecej i wtedy wyplacic czy zlecic bo jak bedziesz wyplacal ten tysiak powiedzmy to 20 pln az tak nie zaboli niz przy normalnej wyplacie powiezdmy stowki na konto przez ecopayz. Co do oferty to faktycznie na nba slabo rozbudowana ale kursy to najlepsze jakie widzialem porownujac z innymi, na pilke nozna czy tenis maja kocur, no nic pewnie predzej czy pozniej dojdzie do momentu gdzie powieksza ta oferte bo na nba 50 zakladow to faktycznie malutko jesli chodzi o te topostwa, esports w mostbet sie spoko gra bo kursy maja najwieksze plus bardzo szeroka oferta no wszystko tam zagrasz z esportu. I nie musiales wysylac zadnych dokumentow potwierdzajacych tozsamosc ? ja tam nie pamietam czy cos wysylalem, chyba nic a tez kilkadziesiat wyplat nawet i wplat wiec tym bardziej jeszcze wiekszy plus
Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 4380
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Bukmacherka

Post autor: kr0pka »

Nic nie wysyłałem, na szczęście bo się popierdoliłem o 1 dzień wprowadzając datę urodzenia xD. Spróbuję jeszcze wbić 4 poziom ale bez napinki szczerze mówiąc. Esport to jest ogólnie turbo koks do gry. Polecam grupkę https://www.facebook.com/groups/doswiadczenibukmacherzy parę osób tutaj wrzuca koks bety. Szczególnie dwóch ziomków od LOLa i CSa.
nic na potem
Awatar użytkownika
tw7
Posty: 65
Rejestracja: 19 kwie 2020, 13:14

Re: Bukmacherka

Post autor: tw7 »

Polecacie jakieś ciekawe stronki z propozycjami typów bazujących na statystykach, gdzie podana jest procentowa szansa na dany wynik i kursy? Mile widziana możliwość sortowania lub przeklejana do arkusza excel. Może być z płatnym dostępem.

Uprzedzając wątpliwości... Wiem, że statystyka to nie wszystko ale chcę przesymulować sobie kilka rzeczy bo po prostu lubię :)

Mam wrażenie, że większość procentowych wyliczeń na takich stronach jest z dupy wzięta więc może trafiliście na coś o czym można chociaż kilka dobrych słów powiedzieć?
davides123
Posty: 87
Rejestracja: 19 kwie 2019, 16:25

Re: Bukmacherka

Post autor: davides123 »

Nie spotkałem się nigdzie z taką bazą, ale jeżeli chciałbyś sam analizowac to chyba najrozsądniejszym narzędziem będzie betexplorer, masz całe h2h, kursy na poszczególne zdarzenia czy jego przebieg
Awatar użytkownika
tw7
Posty: 65
Rejestracja: 19 kwie 2020, 13:14

Re: Bukmacherka

Post autor: tw7 »

Chodzi mi o cos w tym stylu https://www.kickoff.co.uk/acca-smacker/
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Bukmacherka

Post autor: oyche »

Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6205
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Bukmacherka

Post autor: FruitOffTheWall »

dzis takie beciki z darmowego bonusu na superbecie trzymajcie kciuki lepiej miec te kilka dyszek niz nie heh
Spoiler
Obrazek
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
svlv96
Posty: 1448
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:51
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Bukmacherka

Post autor: svlv96 »

Eee mordy gra ktoś z mielzkym? Szuka fixow i wysokich kursów, z tego co wstawia na insta to siadają mu ładne kursy. 35 zł na miesiąc. Ktoś coś?
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Bukmacherka

Post autor: Prez »

kiedyś byłem chyba 2 miesiące, ale za dużo tam jednak się działo dla mnie, siedzieć trzeba było nad tym prawie bez przerwy bo wynajdowali co chwile jakies mecze do obserwacji, a ni chuja też nie miałem czutki i sumarycznie wyszedłem chyba ledwo ledwo na zero

to było z 3 lata temu jeśli się nie mylę, nie wiem jak to teraz wygląda
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
exyou
Posty: 1350
Rejestracja: 28 lip 2019, 17:02

Re: Bukmacherka

Post autor: exyou »

svlv96 pisze: 27 sty 2021, 23:06 Eee mordy gra ktoś z mielzkym? Szuka fixow i wysokich kursów, z tego co wstawia na insta to siadają mu ładne kursy. 35 zł na miesiąc. Ktoś coś?
Daruj sobie, chyba tylko tłusty tam zarabia. Musisz siedzieć i śledzić bo cały czas coś wrzucają. Jak nie masz doświadczenia w grze live to tym bardziej odpuść. Te jego fiksy to jakieś urojenia. Byłem kiedyś przez dwa miechy ale tylko ze względu na pana prawko ale i on się zjebał.

Ja polecam lukaqbet na Facebooku chociaż ostatnio słabo bo się wjebał w ligę francuską.
Ostatnio zmieniony 28 sty 2021, 11:11 przez exyou, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
tw7
Posty: 65
Rejestracja: 19 kwie 2020, 13:14

Re: Bukmacherka

Post autor: tw7 »

Jeśli byłeś tam dwa miechy to według mnie absolutnie zbyt krótko. Pierwsze 2-3 miechy to na spokojnie trzeba obserwować co się dzieje i obserwować pewne zależności. Dopiero po dłuższym czasie łapie się jakieś wyczucie i w miarę idzie. Problemem jest to, że duża część osób dołączających do grupy Mielona oczekuje natychmiastowych zysków i podanych różnych ustawek czy tam innych fixów knorra. Ja byłem w tej grupie z przerwami może z rok ale zrezygnowałem bo tak jak wspomniał Prez trzeba poświęcać dużo czasu na obserwowanie co się dzieje a ja tego czasu nie mam.

Dla jednych to spoko zabawa, dla innych zwykła apofenia, dla jeszcze innych sposób na zarabianie pieniędzy. Ale tych ostatnich to będzie bardzo mało i na samym końcu wygranym będzie jedynie twórca tej grupy ustawkowej ;)
Awatar użytkownika
qualite_de_schizoide
Posty: 1163
Rejestracja: 30 cze 2019, 17:19

Re: Bukmacherka

Post autor: qualite_de_schizoide »

te mielzkyego fixy to takie urojenia, że w głowie się nie mieści
gość tak odklejony, że szuka ustawek łamaków w hitowych meczach z 4 najważniejszych europejskich lig XD
chuj mnie boli co se napiszesz na forze
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2800
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Bukmacherka

Post autor: WHITE »

nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
peterkurten
Posty: 872
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:12

Re: Bukmacherka

Post autor: peterkurten »

Kiedyś jak grałem również bylem u mielona z pół roku i jeżeli masz normalne życie to moim zdaniem nie ma sensu tam siedzieć bo tylko będziesz się wkurwiac.

Najlepszy system jaki dla mnie istniał to surebety, przed zniknięciem zagranicznych buków grałem tak z 2-3 miesiące no i to było przepiękne, ale też aby grać tym systemem z konkretnym zyskiem to trzeba mieć najlepiej z 10-15k minimum na start. Do dzisiaj pamiętam jak stworzył mi się middlebet z ligi Bahrajnu w kosza i na czyściocha wpadło z 4kola <3
zuperhero
Posty: 1681
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Bukmacherka

Post autor: zuperhero »

moim zdaniem jedyną opcją jest szukanie value-betów, szczególnie na live(pre-game nawet nie ma co patrzeć bo algorytmy są na ten moment w opór dopracowane i odwzorowują realne prawdopodobieństwo z dużym przybliżeniem, a jak u jakiegoś buka wkradł się błąd to i tak ci anuluje zakład), live w sensie oglądasz sobie transmisje i widzisz że ktoś utyka/bierze medicala a buk nie aktualizuje kursu(bo np wynik stoi w miejscu a algorytm wylicza kurs na podstawie aktualnego wyniku) ewentualnie śledzić kurs na giełdzie betfair i szukać rozbieżności z kursami buków, a czase robią się gigantyczne różnice, szczególnie na bardziej niszowych rynkach (tylko tutaj pytanie w którym miejscu betfair-exchange vs buk jest value :P, ewentualnie grasz se surebeta pomiędzy bukiem a betfairem_exchange ) ale moim zdaniem to i tak jest chujowy zarobek, duża wariancja, i niewspółmierny zysk do włożonego wysiłku, jak chcecie se pohazardować to idźcie w weekend na ruletkę, tam masz mniejszy spread do zapłacenia
svlv96
Posty: 1448
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:51
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Bukmacherka

Post autor: svlv96 »

Dziękuję za opinię co do Mielona w takim razie pierdole te jego typy
Awatar użytkownika
exyou
Posty: 1350
Rejestracja: 28 lip 2019, 17:02

Re: Bukmacherka

Post autor: exyou »

qualite_de_schizoide pisze: 28 sty 2021, 13:58 te mielzkyego fixy to takie urojenia, że w głowie się nie mieści
gość tak odklejony, że szuka ustawek łamaków w hitowych meczach z 4 najważniejszych europejskich lig XD
Podbijam, gość ma depresję i szuka wszędzie spisku, jak Jarosław Kaczyński.
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6205
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Bukmacherka

Post autor: FruitOffTheWall »

ja tam czasem wbije na typy na dziś bo niektorzy maja tam dobre przekminki i wyjebane czasem siada, albo po pewniaczkach do celu, mi granie na super becie na freebetach styknie,boje sie wpierdlać większe siano w bukmacherkę + superbet props za to że wypłacają na revoluta maja u mnie dozgonny
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Bukmacherka

Post autor: Prez »

peterkurten pisze: 28 sty 2021, 15:46 Najlepszy system jaki dla mnie istniał to surebety
nawinąłbyś coś więcej o tym? spotkałem się kilka razy już z tym określeniem, ale nie zagłębiałem się w temat i nie wiem ocb

e: dziękówka @emcess
Ostatnio zmieniony 29 sty 2021, 15:09 przez Prez, łącznie zmieniany 1 raz.
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3925
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Bukmacherka

Post autor: emcess »

różnice kursów w różnych buków tak duże, że nieważne jaki będzie wynik wychodzisz na plus
https://www.betburger.com/surebets
Obrazek jebac kiboli
ODPOWIEDZ