Bukmacherka

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
fifi
Posty: 1523
Rejestracja: 17 sie 2019, 13:48

Re: Bukmacherka

Post autor: fifi »

jakis typ w komentarzach na fb pod jakims postem betfana pisal ze mu nie zwrocili siana za zaklad bez ryzyka. tak tylko mowie
bel pisze: wczoraj, 18:05 popadam w paranoje
bel pisze: wczoraj, 22:40 popadam w paranoje
Awatar użytkownika
abe
Posty: 480
Rejestracja: 06 lip 2019, 20:12
Lokalizacja: earthgang

Re: Bukmacherka

Post autor: abe »

jak rejestrujecie się gdzies u buka to skan dowodu normalnie dajecie czy zamalowujecie czarnymi paskami jakies informacje?
twenty thousand on my watch 'cause I needed time
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: Bukmacherka

Post autor: recklezz »

@fifi rozne sa lby, probuja multikonta robic potem afery, albo nie doczytal regulaminu do 48 bodajze zwrot dochodzi a on po godzinie drze jape, rejestrując sie z kodem na pewno otrzymasz zwrot, jestem swiezo po skorzystaniu z tej promocji nawet wyplate w godzinie na konto wyplacili. Ogolnie to ten betfan spoko wyglada z ofertą i kursami na tle innych legali, moze jak jakis bonus dadza to sie wplaci kiedys, a fortuna online to gowno najgorsze jak do stacjonarki mam sentyment tak to online jebane zdzierstwo nawet czatu nie ma, jakis bonus dali bez ryyka to se wplacilem czekam na rozliczenie zakladu od 10 rano gdzie u konkurencji do 20 minut, jeszcze jakby to bylo jakas malo popularna liga a wynik wszędzie widnieje, wyplacam stamtad i nie wracam
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Bukmacherka

Post autor: oyche »

2ps__
Posty: 2756
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Bukmacherka

Post autor: 2ps__ »

wplacilem krzyża na tego betfana, nie mam żadnego komunikatu o zakładzie bez ryzyka, mimo, że użyłem kodu, mogę normalnie grać i zwróca?

na czacie mi nie odpisuja xd
Awatar użytkownika
krychaj5
Posty: 266
Rejestracja: 23 wrz 2019, 16:51

Re: Bukmacherka

Post autor: krychaj5 »

Ja dziś pograne na Bayern (handi) i Las Palmas (win)
Awatar użytkownika
abe
Posty: 480
Rejestracja: 06 lip 2019, 20:12
Lokalizacja: earthgang

Re: Bukmacherka

Post autor: abe »

co ten bayern takiego narobił że ludzie mówią ze przegra teraz z wolfsburgiem?
twenty thousand on my watch 'cause I needed time
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5205
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Bukmacherka

Post autor: kapec »

Wygrana Wolfsburga daje im pewny start od fazy grupowej LE, Bayern gra o zwycięstwo które mogłoby dać fajną atmosferę przy świętowaniu mistrza, które i tak wiadomo jak będzie wyglądać.

W Bayernie out Alaba, Thiago, Cou, Sule, Tolisso, prawdopodobnie Gnabry i Perisic.

To tak z suchych informacji, bilans ostatnich 5 meczów Wolfsburga u siebie to 0-2-3. Ale kursy 4.4-4.2-1.7 raczej normalne.

Gdzie to ludzie tak stawiają na Wilki?
Awatar użytkownika
abe
Posty: 480
Rejestracja: 06 lip 2019, 20:12
Lokalizacja: earthgang

Re: Bukmacherka

Post autor: abe »

ło jezu, dzięki za kozacką dawkę informacji.
fortuna cała wrzy (pomijając posty polityczne...) od stawiania na wolfsburg i rozkmin czy legia wygra, kub chociaż zremisuje z piastem
twenty thousand on my watch 'cause I needed time
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2836
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Bukmacherka

Post autor: WHITE »

Trzaskowski 29,5+%
Trzaskowski +12,5% > Duda
pewniaczki
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
pardon
Posty: 7945
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Bukmacherka

Post autor: pardon »

smieszna sprawa.

do momentu pandemii sts oferowal co tydzien graczom bonus 30zl o ile dokonaja tygodniowo obrotu na conajmniej 200zl po kursie bodaj 1.85, banal dla regularnych graczy. promocja trwala dobre kilka miesiecy, a dodatkowe trzy dychy do obrotu co poniedzialek nie smierdzialy.

od marca bonus sts zawieszony, a co zrobila fortuna kiedy sport zaczal ruszac po pandemii? srednio raz w miesiacu do reki (nie w bonusie) 30zł dla graczy o ile wciagu 3 dni dokonaja obrotu na conajmniej 90zł po kursie min. 2.0.

jakby co u fortunki wlasnie dzis wjechal.
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3683
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Bukmacherka

Post autor: Prez »

gdzie gracie? zastanawiam się gdzie wpłacić hajsik, z stsem mam beef jakby co
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Bartuz
Posty: 456
Rejestracja: 20 maja 2019, 15:15
Lokalizacja: Fryna City

Re: Bukmacherka

Post autor: Bartuz »

Forbet, zwłaszcza zakłady specjalne na mecze lub multiwynik czego na Fortunie nie doświadczysz.
Malizna
Posty: 166
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:00

Re: Bukmacherka

Post autor: Malizna »

Totalbet chyba najlepszy w PL
Awatar użytkownika
checollada
Posty: 700
Rejestracja: 27 kwie 2019, 12:34

Re: Bukmacherka

Post autor: checollada »

W betfanie jak dodasz 3 zdarzenia na kupon z min kursem 1.35 to nie płacisz podatku 14%
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: Bukmacherka

Post autor: recklezz »

W totalbecie tez takie cos jest, w iforbet niestety tylko w weekendy bodajze? I o określonych godzinach. Ja już polecilem mu betfana, akutalnie najlepiej sie prezentuje oferta zakładów szczegolnie live, w kazdym innym polskim buku mialem ten problem ze zjeby zamykali zakłady co sekundę strasznie okrojona oferta i no ciężko było zagrac jakis esport bo przez 95 procent spotkania zamknięty zaklad, nie ma tego problemu w betfan. I na live jak i ogolnie oferta zakładów najlepsza w PL. Kursy tez sa ok, support szybko sprawnie, wyplata w 15 minut na koncie.

Warto skorzystac ze swiezej oferty powitalnej ewinner buk z licencją pewny marcin gortat glowna twarzą, ale polecam tylko ze względu na promocję o której doslownie przed chwilą przeczytalem, na mejla mi podeslali ze zaaktualizowali promocję bez ryzyka. Wczesniej byl zaklad bez ryzyka do 150pln w razie porachy zwracają na konto kwotę- podatek i musisz obrócić 3 razy po kursie 2. Teraz zwracają kwotę i nie musisz NIC obracać, kasa wraca na depozytowe. Ogolnie na dłuższą metę nie polecam tam grac bo są lepsze buki polskie(ale still better than fortuna czy sts śmierdzący) jak betfan czy forbet, ale na takiego one Hita to idealnie wchodzi, wplacasz 170(zeby dostac cala 150pln maxa bo ten podatek jebany) grasz za tyle kupon jakis bez restrykcji, jakie chcesz zakłady ilość i kurs obojetne, oprocz wirtualnych sportów, przegrywasz dostajesz 150zl na konto gracza ktore mozesz wyplacic od razu i zachecam to zrobic, wygrywasz to to co wygrasz tez mozesz wyplacic i tez zachęcam oczywiście. Więc ryzykujesz tylko tym podatkiem plus minus 20 pln a zyskać mozesz sporo więcej wiec imho warto, pamiętajcie że tam przy rejestracji trzeba zaznaczyć ptaszkiem ze chce się skorzystać z promocji powitalnej zaklad bez ryzyka.
Awatar użytkownika
cmaz
Posty: 12
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:00

Re: Bukmacherka

Post autor: cmaz »

Dużo zależy od tego co chcesz grać, najlepiej mieć awaryjnie kasę na 2-3 bukach opórcz 'głównego' żeby zagrać kontrę lub skorzystać jak na jakieś zdarzenie będzie okrojona oferta.

Ja osobiście obecnie gram głównie z aplikacji na telefonie i super smiga apka Betlica (z tych które używałem to jeszcze spoko jest polecany wyżej iforbet- reszta dramat, brak odświeżania kursów, mulenie przy wysyłaniu kuponu, zawieszanie się apki itd). Oferta jest bogata jeśli chodzi o piłkę nożną, na pewno mogłaby być lepsza jeśli chodzi o tenisa (to może być wina, że jeszcze nie ruszyły główne rozgrywki i brakuje handicapów na te turnieje ze śmiesznymi grajkami i zasadami). Bonus na start też symatypczny, co kilka dni pojawiają się jakieś promocje (teraz chyba już 3 tydzień z rzędu jest 60 dyszek za 3 trafione kupony ze stawka 20 PLN) i na najpopularniejsze zdarzenia można złapać podwyższone kursy w ramach super boost. Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to słabo działająca opcja cashout (a jak już jest to nie opłaca się z niej skorzystać) - ale to chyba charakterystyczne dla wszystkich polskich buków lub moja tęsknota za cashoutem z bet365 :)
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: Bukmacherka

Post autor: recklezz »

Up, tak Betclic jest również sympatyczny, ale mam do niego zraze juz od czasów gdy byl bez podatkowy , razem z expekt mieli dojebany bonus startowy ale kursy mial jedne z najsłabszych i weryfikację pamietam z miesiac przechodziłem nic im nie pasowało na wypłatę tez spory czas czekałem ale to stare dzieje teraz na licencji inaczej jest z tego co słyszę. Dla nowych jest 20pln bez depozytu przy wpisaniu kodu: "VIP20PL" podczas rejestracji, do 48h na koncie będzie obrót jakis 4x2.0 cos kolo tego, tak żeby sobie sprawdzić buka gitara. Ja ostatnio tam zagrałem na lige koreanska challenger w lola na kontre ale mnie zmylili bo w ofercie nie mieli poszczególnych map tylko potrojny ten sam zaklad na to kto wygra 2 mapę a ja z automatu jak najwyzej to 1 mapa musi byc jebani A tam 3 takie same zakłady tylko na zwycięstwo 2 mapy, ogolnie na esporcie widze duzo takich roznych farfocli w ich ofercie ale piłka nożna np wyglada sponio.
Awatar użytkownika
fifi
Posty: 1523
Rejestracja: 17 sie 2019, 13:48

Re: Bukmacherka

Post autor: fifi »

Gryf Wejherowo ostatni mecz juniorami prawie cały skład, niedługo grają ze Stalą Rzeszów. Do tego Radomiak z Wigrami powinien sobie poradzić. Ja jeszcze dorzuciłem krakowską Wisłę i Pogoń Siedlce.
bel pisze: wczoraj, 18:05 popadam w paranoje
bel pisze: wczoraj, 22:40 popadam w paranoje
TheGreatestGolota
Posty: 319
Rejestracja: 08 maja 2019, 16:22

Re: Bukmacherka

Post autor: TheGreatestGolota »

napakowany Athletic, w świetnej formie, z dużą kadrą
wypruty fizycznie Real który miał 62h odpoczynku

5 lub 1x za 2.04 na pewno jest to dobry wybór
ODPOWIEDZ