Bukmacherka

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

peterkurten
Posty: 872
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:12

Re: Bukmacherka

Post autor: peterkurten »

Dokładnie jak @emcess napisał. Betburger :oops:
Awatar użytkownika
exyou
Posty: 1350
Rejestracja: 28 lip 2019, 17:02

Re: Bukmacherka

Post autor: exyou »

Ile ten bet burger miesięcznie kosztuje?

Czemu w takim razie ludzie stawiają zamiast grać surebety? jaki jest haczyk?
peterkurten
Posty: 872
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:12

Re: Bukmacherka

Post autor: peterkurten »

@exyou
100e na miechach z tego co widzę, a czemu nie grają ? Wypowiem się czemu ja nie gram, a grałem.
Obecnie jest to utrudnione że względu na brak możliwości grania u buków typu b365, bwin itp. można się bawić w jakieś vpny i konta na hindusów, ale ja się boje osobiście bo jestem za głupi na to xd oraz trzeba się temu poświęcić w stuprocentach. Ja jak grałem kiedyś to zrobiłem sobie wolne 3 miechy i nakurwialem od rana do wieczora i naprawdę był sztos bo średnia za te 3 miechy wyszła mi z tego co pamiętam 12-15kola.
Dodatkowo na wejście trzeba mieć też pokaźną kwotę, aby miało to sens, ja wchodziłem z około 20k.
Trzeba również mieć szybka rękę bo sam nie raz miałem sytuacje że był surebet, zagrałem u jednego buka, a u drugiego nie zdążyłem i modliłem się by siadło bądź ewentualnie kontrowalem, aby być jak najmniej stratnym.
Ogólnie ciekawy temat i jedyny rodzaj bukmacherki do jakiego mógłbym wrócić.
3 miesiące już bez grania, rekord od ukończenia 14 roku życia, polecam ten styl.
Awatar użytkownika
exyou
Posty: 1350
Rejestracja: 28 lip 2019, 17:02

Re: Bukmacherka

Post autor: exyou »

2ps__ pisze: 03 sty 2021, 15:28 ja jak mialem to napisalem, że wplacilem siano bo chcialep pograc live, ale podczas dokonywania deficytu ze wzgledu na przebieg spotkania zaklad ten przestał być dostępny i normalnie mi napisali, ze droga wyjatku mi wyplaca to normalnie takze na przyszlosc warto spróbowac tego sposobu
Nie przesżło to na sts, koleś napisał że musze obrócić. Co zrobić żeby nie stracić siana? :wall:
Goodguy
Zbanowany
Posty: 39
Rejestracja: 30 mar 2020, 8:01

Re: Bukmacherka

Post autor: Goodguy »

Poleci ktoś jakieś grupy /strony z fajnymi typami?
pieschrodingera
Posty: 1238
Rejestracja: 03 wrz 2020, 3:00

Re: Bukmacherka

Post autor: pieschrodingera »

Jest jakaś strona gdzie można poprzeglądać statystyki typu:

zdarzenia z kursem X na Y godzin przed wydarzeniem u bukmachera Z zachodzą ze średnim prawdopodobieństwem P ?

przykładowo, bardziej konkretnie:
typy na mecze piłkarskie z kursem 2.0(powiedzmy +/- 0.02) na 24 godziny przed wydarzeniem u bukmachera STS wchodzą średnio w 46% przypadków

Z tym na Y godzin przed chodzi mi o to żeby nie wrzucać do jednego wora kursów, które były na 2 tygodnie przed i na godzinę przed, bo wiadomo, że kursy się zmieniają.
tbc
zuperhero
Posty: 1681
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Bukmacherka

Post autor: zuperhero »

jak ktoś chce na szybkości zagrać giga surbeta live to na djokovica na betfair exchange jest w tej chwili 2.0 a na bet365 na Fritza 2.7
*nie oglądam ale pewnie jakiś uraz novaka
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: Bukmacherka

Post autor: recklezz »

yoo kuleje borocek, bedzie kreczing
zuperhero
Posty: 1681
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Bukmacherka

Post autor: zuperhero »

już kurs zaryły w ziemie wszędzie, także po ptakach, kto skorzystał ten skeszował właśnie w moment 15% swojej stawki

i tip: tutaj od razu jak na dłoni macie przykład że giełda betfair dyskontuje value momentalnie, natomiast bukmacherom zajmuje to czasem kilka minut, podczas których można się nachapać ich kosztem(właściwie jedyny taki moment :P )
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Bukmacherka

Post autor: oyche »

sarara mowił żeby grube siano na fit dzika stawiać

+++
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2800
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Bukmacherka

Post autor: WHITE »

doszliście albo macie znajomego którzy doszli do etapu grania jednego kuponu na 10+ bukach? jest to uciążliwe, czy jest program do tego?
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
zuperhero
Posty: 1681
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Bukmacherka

Post autor: zuperhero »

zuperhero pisze: 12 lut 2021, 13:27 już kurs zaryły w ziemie wszędzie, także po ptakach, kto skorzystał ten skeszował właśnie w moment 15% swojej stawki

i tip: tutaj od razu jak na dłoni macie przykład że giełda betfair dyskontuje value momentalnie, natomiast bukmacherom zajmuje to czasem kilka minut, podczas których można się nachapać ich kosztem(właściwie jedyny taki moment :P )
w ramach ciekawostki a propos tego meczu- kolega mi opowiadał że w ostatnim secie medicala wziął z kolei Fritz, na rynku kompletna panika kurs skacze jak pojebany(jak to zazwyczaj bywa w przypadku medicali), bo traderzy nie wiedzą co robić, jako że to szlem, więc w panice na rynku bez problemu przemieliło kilkaset koła euro, a ostatecznie okazało się że Fritzowi rozkleił się but, a lekarze po prostu mają w swojej apteczce klej, stąd wezwanie medyka na kort XD
Awatar użytkownika
yytr
Posty: 1944
Rejestracja: 04 sty 2020, 16:11

Re: Bukmacherka

Post autor: yytr »

Co sądzicie o Barcelona awans @18.00 ;)?
Awatar użytkownika
Damian
Posty: 395
Rejestracja: 22 kwie 2019, 2:48

Re: Bukmacherka

Post autor: Damian »

To juz nie to PSG sprzed kilku lat i nie ta Barcelona. Imo bez szans.
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6206
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Bukmacherka

Post autor: FruitOffTheWall »

po lewej smiechowy bet ktory obstawiłem wczoraj za dwojke ktora mi została na koncie nie spodziewałem sie ze wejdzie hehe

a po prawej typy na dzisiaj,tak wiem ze chuj nie stawka ale jak nie ma free bonusów to ja pierdole granie za w chuj siana
Spoiler
Obrazek

ps kusiło żeby tą wisłe obstawić ze win ale kurwa znam te realia albo wisła pyknie albo bedize kurwa nudne 0:0 i bym sie lekko zawiódł
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: Bukmacherka

Post autor: czardi »

yytr pisze: 04 mar 2021, 14:36 Co sądzicie o Barcelona awans @18.00 ;)?
Raczej bym się cieszył z zawyżonego kursu na PSG i puścił Paryżan, Barca bez Pique, a PSG nie obsra się jak Sevilla i ma kim kontrować, powietrze szybko zejdzie z Katalończyków. Jebać to LM, liczy się liga i Copa na ten moment :)
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10154
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Bukmacherka

Post autor: wujot »

Dostałem jeszcze jeden bonus 50zł od sts za pierwszą wpłatę i muszę to obrócić ze 3x Macie jakieś typy na ten ping pong? @FruitOffTheWall @ART
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9942
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Bukmacherka

Post autor: ART »

no jakies losowe klikasz i moze wejdzie a moze nie
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10154
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Bukmacherka

Post autor: wujot »

haha ok :D
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6206
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Bukmacherka

Post autor: FruitOffTheWall »

ja obstawiam te z małym kursem ale najlepiej sie live obstawia jak sa niske kursy typu 1.50 i 1.60 sie nie zawiodłem nigdy na tym @wujot
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
ODPOWIEDZ