Bukmacherka

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11616
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Bukmacherka

Post autor: FLoo »

Niee
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
effy
Posty: 39
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:01

Re: Bukmacherka

Post autor: effy »

ktos cos dzis na ligę ewropy?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
fifi
Posty: 1391
Rejestracja: 17 sie 2019, 13:48

Re: Bukmacherka

Post autor: fifi »

gralem astane, teraz wrzucilem dudelange-apoel +2.5 i lazio-cluj -3.5 tak o
Obrazek
Awatar użytkownika
fcksnitch
Zbanowany
Posty: 45
Rejestracja: 28 lis 2019, 21:22

Re: Bukmacherka

Post autor: fcksnitch »

Polecacie jakieś zagraniczne buki?
Ostatnio zmieniony 29 lis 2019, 21:49 przez fcksnitch, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
f0rsaken
Posty: 704
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:39
Lokalizacja: wm

Re: Bukmacherka

Post autor: f0rsaken »

Strzelałem w wynik 2:1 w meczu Man Utd i miałem rację
Spoiler
tylko wygrała nie ta drużyna
Spoiler
Obrazek
A trzeba było zamiast tego na Getafe dać, jak planowałem :dunno:
6
Obrazek
lygrys pisze: 04 lis 2023, 14:29zawszę piszę tak by nie było przypału.
Awatar użytkownika
TdW
Posty: 5599
Rejestracja: 11 wrz 2019, 21:09

Re: Bukmacherka

Post autor: TdW »

Trochę umarł nam temat. Może macie jakieś ciekawe typy na dzisiejszą Bundeslige?
Jugol
Posty: 12
Rejestracja: 16 gru 2019, 20:17

Re: Bukmacherka

Post autor: Jugol »

Mainz nie remisowalo w tym sezonie ani razu więc dzis by wypadalo, ponadto x w berlinie i borussia win/bts
Awatar użytkownika
f0rsaken
Posty: 704
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:39
Lokalizacja: wm

Re: Bukmacherka

Post autor: f0rsaken »

Jugol pisze: 17 gru 2019, 14:21 Mainz nie remisowalo w tym sezonie ani razu więc dzis by wypadalo, ponadto x w berlinie i borussia win/bts
this did not age well

Co mnie kurwa jakieś Monako, Liverpoole i inne Dortmundy czy wygrają czy nie jak kurwa Granada nie potrafi wygrać z jebanym czwartoligowcem grając pół meczu w przewadze
6
Obrazek
lygrys pisze: 04 lis 2023, 14:29zawszę piszę tak by nie było przypału.
Jugol
Posty: 12
Rejestracja: 16 gru 2019, 20:17

Re: Bukmacherka

Post autor: Jugol »

No Mainz patologia, ale ty też dobry leb jak.stawiasz puchar hiszpanii gdzie 90% druzyn to jakieś jebane nolnejmy, a puchary sie do tego rządzą swoimi prawami
Awatar użytkownika
formaszczytu
Posty: 2111
Rejestracja: 29 wrz 2019, 15:46
Lokalizacja: SKI

Re: Bukmacherka

Post autor: formaszczytu »

Najgorzej jest obstawiać polską ligę, bo wszystko się może odjebać. Ile to razy drużyny z końca tabeli wygrywały z kosmicznymi wynikami z "mistrzami".
Bolo pisze: 08 maja 2020, 22:44 Forma przeora ci życie i pole.
https://www.last.fm/pl/user/parodyofzombie
https://www.instagram.com/deprawacja/
Awatar użytkownika
TdW
Posty: 5599
Rejestracja: 11 wrz 2019, 21:09

Re: Bukmacherka

Post autor: TdW »

Sportowe świry! Jakieś piłkarskie typy na dziś?
Awatar użytkownika
Kacper
Posty: 617
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:45

Re: Bukmacherka

Post autor: Kacper »

ja nie lubie dzielić się typami, bardziej mi żal jak nie wchodzi
peterkurten
Posty: 872
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:12

Re: Bukmacherka

Post autor: peterkurten »

Też tak macie, że jak już wam siada dwa typy z rzędu to idziecie za ciosem i jakąś szalona pasa wychodzi ? Ja mam obecnie 13+ z rzędu i prawie 3 koła na czysto w 2,5dnia. A ogólnie na przestrzeni tego miesiąca już z dycha w plus. Gram same overy w kosza, czasem jak widzę błąd buka to wtedy under, ale bardzo sporadycznie. Żeby nie było tak kolorowo czarne serie też się zdarzają, najgorsza w tym roku w wakacje na usopen, aż mi smutno jak o tym pomyśle :(
Awatar użytkownika
azar
Posty: 774
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:40

Re: Bukmacherka

Post autor: azar »

ja tak miałem zazwyczaj jak zmieniałem taktykę grania, ale niestety szybko się to kończyło :)
pozdrawiam serdecznie dzis kazda mordke
pozdrawiam serdecznie Monike Brodke
peterkurten
Posty: 872
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:12

Re: Bukmacherka

Post autor: peterkurten »

Ja gram od x czasu tylko overy i tenis i gdyby nie czasami chciwość, że jeden typ nie wejdzie i na hama szukam czegoś, aby się odegrać to byłoby super. Właśnie na usopen poleciałem w taki sposób z 6-7k... :(
Ale walczę z tym i coraz rzadziej mi to się zdarza
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: Bukmacherka

Post autor: recklezz »

peterkurten pisze: 25 gru 2019, 14:47 Też tak macie, że jak już wam siada dwa typy z rzędu to idziecie za ciosem i jakąś szalona pasa wychodzi ? Ja mam obecnie 13+ z rzędu i prawie 3 koła na czysto w 2,5dnia. A ogólnie na przestrzeni tego miesiąca już z dycha w plus. Gram same overy w kosza, czasem jak widzę błąd buka to wtedy under, ale bardzo sporadycznie. Żeby nie było tak kolorowo czarne serie też się zdarzają, najgorsza w tym roku w wakacje na usopen, aż mi smutno jak o tym pomyśle :(
No w sumie dzisiaj se wpłaciłem stówkę na betsson pod bonus i jadę na fali bonus obrócony ponad klokers w saldzie ;p jak masz coś ciekawego dziś to podklep, ja sie czaje na Boston dziś o 18 mocniej wjechać cosik
Spoiler
Obrazek
E: w sumie wczoraj wpłaciłem pod ten bonus 200 procent ale nie dodało mi więc zgłosiłem i czekałem z kasą w saldzie nietknięta jak w regulaminie bylo, Dynamo Moskwa go go
Spoiler
Obrazek
Ostatnio zmieniony 25 gru 2019, 15:31 przez recklezz, łącznie zmieniany 1 raz.
peterkurten
Posty: 872
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:12

Re: Bukmacherka

Post autor: peterkurten »

Ja tak na pierwszy rzut oka widzę under w Toronto i over punktowy hardena, ale to tak na szybko, nie wiem czy to zagram bo mam też taki swój przesąd, że nie dziele się typami bo potem nadchodzi czarna passa :P
zuperhero
Posty: 1681
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Bukmacherka

Post autor: zuperhero »

peterkurten pisze: 25 gru 2019, 14:47 Też tak macie, że jak już wam siada dwa typy z rzędu to idziecie za ciosem i jakąś szalona pasa wychodzi ? Ja mam obecnie 13+ z rzędu i prawie 3 koła na czysto w 2,5dnia. A ogólnie na przestrzeni tego miesiąca już z dycha w plus. Gram same overy w kosza, czasem jak widzę błąd buka to wtedy under, ale bardzo sporadycznie. Żeby nie było tak kolorowo czarne serie też się zdarzają, najgorsza w tym roku w wakacje na usopen, aż mi smutno jak o tym pomyśle :(
tak, nazywa się to odchylenie_standardowe/wariancja w połączeniu z pamięcią wybiórczą
peterkurten
Posty: 872
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:12

Re: Bukmacherka

Post autor: peterkurten »

O kurcze, czyli to czysty fart ? Bo jestem lekko wstawiony i nie mam na chwilę obecną jak to przeanalizować (zrobię to jutro napewno). Ty zuperhero z tego co kojarzę to z buka zyjesz, dobrze kojarzę ?
Wielkie kurwa podro dla Ciebie 2115

Ps: że fart, o ile o to chodzi to się zgodzę bo dzisiaj np. zagrałem over w Chinach gdzie było już nierealne aby był, a nagle w półtorej minuty wpada seria 5x3 plus osobiste i linia o 1pkt przekroczona, a podczas tej serii parę razy mialem podobnego farta
pardon
Posty: 7836
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Bukmacherka

Post autor: pardon »

jutro,

Flensburg-Minden, ov 48,5 @1,55
Rimpar-Lubbecke, ov 43,5 @1,45

@2,25
ODPOWIEDZ