Bukmacherka

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: Bukmacherka

Post autor: recklezz »

@kr0pka Spoko, otwórz sobie ten program lojalnościowy bo juz za pierwsza wplate takiej kwoty jakieś bonusy freebety powineneś mieć, nie pamietam dokładnie tych początkowych etapów https://mostbet-pl.com/bonus-progress, tu sobie kukaj te poczatkowe sa banalne pamietam za samo przejscie na 2 poziom to dostajesz 50pln freebeta i 6 freebetow x25 pln za wykonywanie tez zadan prosciutkich. Jak jakies pytania to pisz pw
Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 4481
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Bukmacherka

Post autor: kr0pka »

Tak tak, jestem w tym.
Jeden zakład kurs 1,5 stawka 25
Live 1,5 i stawka 25
Taśma 1,5x3 i 25
5 betów ogólnie 1,5 kurs x 25zł
za to wpada tak jak pisałeś 50zł freebet i 6x25zł freebet.
nic na potem
Awatar użytkownika
fromage
Zbanowany
Posty: 3914
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: Bukmacherka

Post autor: fromage »

pincset zloty jest
na co stawiac kurwa ale zeby wpadlo wiem ze czasami wpada czasami nie ale co na dzisiaj jest cos ciekawego singielka takiego za 5iataka wiekszego

e; ze niby moze reala i czelsi ake przeciez wchuj to pewne ze cos nie siadzie i pozniej bedzie huj opierdol od lokatora bo gdzie chajs za chate a ja a o real chujowo zagral
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
Awatar użytkownika
exyou
Posty: 1362
Rejestracja: 28 lip 2019, 17:02

Re: Bukmacherka

Post autor: exyou »

Nie wiedziałem że jak na te polskie śmieszne buki wpłacisz np. 1000 zł i nie obrócisz chociaż za 500 zł to nie możesz wypłacić hajsu, co za kurwy. :bowdown:
Awatar użytkownika
NSX
Posty: 2683
Rejestracja: 12 lip 2019, 21:23
Lokalizacja: garaż Jasnego

Re: Bukmacherka

Post autor: NSX »

Na betclic normalnie wplacasz wygrałes wyplacasz
Ostatnio zmieniony 16 gru 2020, 19:26 przez NSX, łącznie zmieniany 1 raz.
oyama pisze: 22 paź 2022, 20:13boli was wielki King Sento
JEŚLI JESTEŚ TAKA PIĘKNA TWOJA DUPA WIELKA
TWERK TWERK SUKO RÓB TWERK
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3974
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Bukmacherka

Post autor: emcess »

no ogólnie raczej buki patrzą na takie rzeczy, jesli moglbys sobie wplacic przez payu i wyplacic na inne konto bez obrotu to moglbys tam rownie dobrze prac pieniadze, wiec nie wiem skad to zdziwienie

chyba, ze mówisz o tym że stawiasz zakład i nie możesz wypłacić, ale tak się raczej dzieje w przypadku bonusów
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
exyou
Posty: 1362
Rejestracja: 28 lip 2019, 17:02

Re: Bukmacherka

Post autor: exyou »

Nie wiedziałem o tym. Wpłaciłem na sts 1000 zł żeby pograć na drugi dzień, ale okazało się że na unibecie mi klepnęli aktywacje konta i chciałem wypłacić hajs i wpłacić na unibet. Sts pisze że musze obrócić conajmniej 50 % :what: :dunno: :dunno:
Awatar użytkownika
NSX
Posty: 2683
Rejestracja: 12 lip 2019, 21:23
Lokalizacja: garaż Jasnego

Re: Bukmacherka

Post autor: NSX »

Mój ziomek też coś miał podobnego to postawił 3 kupony tego samego zakładu 1, X, 2 i tak to ogarnal
oyama pisze: 22 paź 2022, 20:13boli was wielki King Sento
JEŚLI JESTEŚ TAKA PIĘKNA TWOJA DUPA WIELKA
TWERK TWERK SUKO RÓB TWERK
pardon
Posty: 7946
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Bukmacherka

Post autor: pardon »

jak cos chlopaki, to jutro totolotek oferuje freebet 10pln.
2ps__
Posty: 2756
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Bukmacherka

Post autor: 2ps__ »

ja jak mialem to napisalem, że wplacilem siano bo chcialep pograc live, ale podczas dokonywania deficytu ze wzgledu na przebieg spotkania zaklad ten przestał być dostępny i normalnie mi napisali, ze droga wyjatku mi wyplaca to normalnie takze na przyszlosc warto spróbowac tego sposobu
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5205
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Bukmacherka

Post autor: kapec »

Kieran Trippier na bieżąco informował znajomych o przebiegu negocjacji z Atlético Madryt - dowiodły zapisy wiadomości wysyłanych przez gracza.

Kiedy tuż przed świętami Bożego Narodzenia 23-krotny reprezentant Anglii został zdyskwalifikowany przez The FA na 10 tygodni, na ponadto jego konto obciążono grzywną w wysokości 70 tysięcy funtów, wielu przed oczami miało wydarzenia sprzed blisko roku. Wówczas Daniel Sturridge za taki sam czyn nie mógł występować przez cztery miesiące.

Trippier od początku zaprzeczał, że brał udział w całym procederze. Teraz jednak, gdy karę tymczasowo zawieszono, upublicznione zostały wiadomości wysyłane przez zawodnika Atlético Madryt, które nie stawiają go w najlepszym świetle.

Wszystko zaczęło się od „Jeśli chcesz, postaw wszystko” - napisał do kumpla przed sfinalizowaniem transferu z Tottenhamu Hotspur. Tuż przed podpisaniem umowy Kieran Trippier nie szczypał się już w język. „To właśnie staje się faktem” - wiadomość o takiej treści trafiła do Olivera.

Nim jednak do tego doszło, jego znajomy postawił 10 osobnych zakładów na kwotę od 20 do 65 funtów. Później w akcję zaangażowało się dwóch innych przyjaciół 30-latka, a cała trójka otrzymała jeszcze informację, że operacja jest „Gotowa”.
:bowdown:
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4578
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Bukmacherka

Post autor: Groszek »

I szanuję chciał pomoc ziomalom zarobić, a ktoś zrobił szpagat na psach czy tam innej FA i ma teraz problem.
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6224
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Bukmacherka

Post autor: FruitOffTheWall »

szkoda mi tego trippiera
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 4481
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Bukmacherka

Post autor: kr0pka »

Dobra morda, nikogo poza chciwym bukiem nie próbował wykiwać. Jebać tych, co się rozpruli na to.
nic na potem
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6224
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Bukmacherka

Post autor: FruitOffTheWall »

superbet polecam dzis z bonusu na wirtualnych 15 ziko zarobione ez
na tym kole minmum raz w tygodniu jakiś bonus mi wylatuje,u braciaka lipa a u was jak tam superbeciarze forumowicze? ( o ile ktoś na tym gra)
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3684
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Bukmacherka

Post autor: Prez »

u mnie bez bonusu już z 3 tygodnie
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 4481
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Bukmacherka

Post autor: kr0pka »

ma ktoś może przelać 2zł na konto ecopayz? odsyłam na normalne konto. zajebałem się i brakuje mi tyle do depozytu a nie chcę wpłacać 40zł.

mój numer konta: 1101822412

Jak ktoś mi pomoże to proszę od razu o pw z numerem normalnego konta.
nic na potem
davides123
Posty: 87
Rejestracja: 19 kwie 2019, 16:25

Re: Bukmacherka

Post autor: davides123 »

Brescia vs Novara
Siatkówka, baby, Włochy
Typ Brescia wygrana
Kurs 13
Pod h2h
E: ---
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: Bukmacherka

Post autor: recklezz »

kiedys pisalem, ze dam znac jak bedzie cos godnego uwagi z ta promocja dla nowych w superbecie gdzie powiekszaja kurs do 20, i slowa dotrzymuje bo wpadl ciekawy superkurs https://www.superbet.pl/wiki/superkurs- ... regora0121

"Nasz kurs na zwycięzcę walki wieczoru to 20.00!
Zarejestruj się w Superbet, wpłać depozyt o minimalnej wartości 50 zł i postaw swój pierwszy zakład na wygraną Poiriera albo McGregora stawiając maksymalnie 10 zł. Jeśli trafisz, otrzymasz wygraną z kuponu oraz dodatkowy bonus w postaci wygranej z kursem 20.00."

w skrocie wplacasz 50 pln, ale grasz za 10 max na zwyciezce tej walki, obojetnie kogo nawet jak dasz na McGregora to bedziesz mial do wygrania wiecej niz na Poirier'a, jesli Twoj zawodnik wygra dostajesz wygrana z normalnym kursem na konto glowne i sobie mozesz wyplacic a reszte czyli okolo 170 pln na konto bonusowe gdzie trzeba obrocic tylko 3 razy na singlach, lub ako, do wyboru. Wszystko opisanie w linku wyzej, plus regulamin pelny pod tym linkiem https://www.superbet.pl/wiki/regulamin-ufc-22-23012021

bukmacher legalny i wyplacalny
Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 4481
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Bukmacherka

Post autor: kr0pka »

recklezz pisze: 14 gru 2020, 9:59 https://mostbet-pl.com/bonus-progress, tu sobie kukaj te poczatkowe sa banalne pamietam za samo przejscie na 2 poziom to dostajesz 50pln freebeta i 6 freebetow x25 pln za wykonywanie tez zadan prosciutkich. Jak jakies pytania to pisz pw
Gram sobie w tym mostbecie i jest sztosik. Jestem na 3 poziomie aktualnie. Ile freebetów 25/50zł dostałem, tego ni zliczę. Poza tym co 5 zakładów za 25zł dostaje się kolejnego freebeta 25zł. Jedyna lipa, że ecopayz pobiera minimum 5E prowizji za przelew na Polskie konto. Liczba zakładów nie jest oszałamiająca. Tzn są dyscypliny gdzie są wszystkie zakłady, są też takie gdzie nie ma - np. NBA, zero zakładów na danego zawodnika. Mimo to, polecam mega. Wpłata/wypłata - natychmiastowa.
nic na potem
ODPOWIEDZ