Bukmacherka

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

rsl
Posty: 42
Rejestracja: 13 cze 2019, 22:02
Lokalizacja: 091

Re: Bukmacherka

Post autor: rsl »

Pilzno awans @ 2.60
edit: koncertowo to zjebali w doliczonym czasie gry :bag:
Ostatnio zmieniony 27 sie 2020, 19:46 przez rsl, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
qualite_de_schizoide
Posty: 1163
Rejestracja: 30 cze 2019, 17:19

Re: Bukmacherka

Post autor: qualite_de_schizoide »

kurde ale te wirtualne zakłady uzależniają, 4 minuty i mamy rezultat naszego kuponu. Nawet kilka razy mi coś weszło, ale znaczna większość to przegrane ledwo ledwo, co jeszcze bardziej nakręca. Ścierwo, nie polecam.
chuj mnie boli co se napiszesz na forze
zuperhero
Posty: 1681
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Bukmacherka

Post autor: zuperhero »

to jest coś w stylu, losujemy liczbę od 0 do 10, będzie poniżej 5 czy powyżej, czy jakieś wirtualne wyścigi psów? Chujowo że nie wiadomo jak dokładnie działa algorytm losujący więc istnieje szansa że dodatkowo jesteś jebany na niesprawiedliwym wyniku zdarzenia
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1423
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: Bukmacherka

Post autor: niuhniuh »

rsl pisze: 26 sie 2020, 14:39 Pilzno awans @ 2.60
Dałem tam, że będzie +1.5, co za zjebany mecz. Ledwo, ale mamy to
Awatar użytkownika
qualite_de_schizoide
Posty: 1163
Rejestracja: 30 cze 2019, 17:19

Re: Bukmacherka

Post autor: qualite_de_schizoide »

zuperhero pisze: 26 sie 2020, 17:11 to jest coś w stylu, losujemy liczbę od 0 do 10, będzie poniżej 5 czy powyżej, czy jakieś wirtualne wyścigi psów? Chujowo że nie wiadomo jak dokładnie działa algorytm losujący więc istnieje szansa że dodatkowo jesteś jebany na niesprawiedliwym wyniku zdarzenia
normalnie piłkarska liga i co 4 minuty masz kolejkę, można głównie obstawiać zwycięzcę, bts i overy bramkowe, przed obstawianiem masz dostęp do bilansu bramkowego itp.
bukmacher nie ingeruje w żadnym wypadku w wyniki tych rozgrywek, samo oprogramowanie jest z zewnątrz
no i sobie robisz kupon np. 3-4 mecze z overami bramkowymi (+1.5 lub +2.5) i śledzisz wynik przez dwie minuty i masz rezultat
o wyniku decyduje maszyna więc bywa tak, że analizy dotyczące liczby bramek nic nie dają, nie ma tu żadnego systemu

przez to, że jest tak krótki czas od obstawienia do rezultatu jest to takie uzależniające
zdarza mi się że z 2/5 zł robię 10/20zl i o mały włos następnie 100zl przemyka koło nosa, a to wszystko w 10-15 minut
nie polecam, bo strasznie wciąga i same wyniki to loteria zależna od widzimisię algorytmu
chuj mnie boli co se napiszesz na forze
Awatar użytkownika
azar
Posty: 774
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:40

Re: Bukmacherka

Post autor: azar »

widywałem nieraz najebusów w punktach stacjonarnych, którzy ładowali w to po kilka stów na kolejkę :lol:
pozdrawiam serdecznie dzis kazda mordke
pozdrawiam serdecznie Monike Brodke
pardon
Posty: 7836
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Bukmacherka

Post autor: pardon »

mecz w sobote, norweski zenski handball

sola - kristiansand, ov 59,5 @1,85
kristiansand ov 34,5 @1,8

kristiansand wzmocniony nora mork i wlasciwie bez ubytkow przez lato, jak na warunki norweskie galaktyczna obecnie ekipa.
one same w tym meczu pewnie pokryja powyzej 35 bramek, a linia moze o oczko pojsc wyzej do soboty.
rsl
Posty: 42
Rejestracja: 13 cze 2019, 22:02
Lokalizacja: 091

Re: Bukmacherka

Post autor: rsl »

Pardon który typ z tych dwóch podanych przez Ciebie pewniejszy twoim zdaniem ?
pardon
Posty: 7836
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Bukmacherka

Post autor: pardon »

to troche jedno wynika z drugiego.

tak wysokie overy w recznej na ogol wynikaja ze starc wyraznego suprematora z outsiderem/underdogiem i to ten faworyt robi 3/4 roboty w takich meczach. bede po prostu zaskoczny jesli kristiansand w tym skladzie nie wsadzi tu rywalkom 35/40 bramek, sola dolozy dwadziescia kilka i bedzie git.
davides123
Posty: 87
Rejestracja: 19 kwie 2019, 16:25

Re: Bukmacherka

Post autor: davides123 »

Na sobotę ksw
Gamrot przez poddanie
@4
E: ---
davides123
Posty: 87
Rejestracja: 19 kwie 2019, 16:25

Re: Bukmacherka

Post autor: davides123 »

LM, ręczna
Flensburg vs Vive
Remis FT
@8
Dotychczas na 4 mecze zremisowali między sobą 3
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: Bukmacherka

Post autor: recklezz »

https://www.flashscore.pl/mecz/zw1XTvn1 ... goly-meczu

co to kurwa bylo, tydzien temu wygrali z nimi 40 punktami, teraz murowani faworyci przed spotkaniem kurs 30 na gosci w fortunie, na ostatnia kwarte wchodzą z prowadzeniem 20 punktowym - i to wpierdalaja jeszcze. Widzialem jak faworyt i 16 punktow odrabial w ostatniej kwarcie ale zeby outsider i to konkretny takie cos odjebal to na prawde pierwszy raz na oczy widze. CSKA scisla czolowka europy jesli chodzi o koszykowke, nie wiem nawet do czego to przyrownac, zestawic jakby juventus z beniaminikiem jakims wygrywal do przerwy 4-0 i to przejebal. Na pierwszy rzut oka można doszukiwać sie jakiejs ustawki ale statystyki nie klamia - w 4 kwarcie perm oddalo 15 rzutow z czego trafili 13, 6/6 za 3 - tego ustawic sie juz nie da. Az czekam na powtorke gdzies na necie 4 kwarty bo takie cos sie nie zdarza czesto, kurwa nigdy.
Awatar użytkownika
pykpyk
Posty: 1061
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:15

Re: Bukmacherka

Post autor: pykpyk »

de minaur @2.28
de minaur duzo solidniejszy, dobry wystep w us open, to ze mniej gral na maczce wg mnie nie ma znaczenia, wg mnie tutaj spore value bo to de minaurowi daje wieksze szanse na wygrana

xD jednak gowno oba pierwsze sety mogl spokojnie ugrac ale kupa
MalinowyJogurt

Re: Bukmacherka

Post autor: MalinowyJogurt »

Na baseballu zawsze jest tak mało niespodzianek? Od kilku dni gram live japońską ligę i stawiam na faworytów i non stop wchodzi.
rsl
Posty: 42
Rejestracja: 13 cze 2019, 22:02
Lokalizacja: 091

Re: Bukmacherka

Post autor: rsl »

e: Sociedad :bag:
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Bukmacherka

Post autor: Prez »

Benfica i -3,5 bramki grane

zaczęło się zajebiscie
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
stranger
Posty: 1248
Rejestracja: 26 maja 2019, 0:41

Re: Bukmacherka

Post autor: stranger »

Napoli to może być sos do makaronu bo napewno nie drużyna.
I know you think Obi-Wan gettin' tired now
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
Awatar użytkownika
Finesta
Posty: 827
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Bukmacherka

Post autor: Finesta »

Ci kupon spierdoli, klasyka
Yoyon
Posty: 295
Rejestracja: 20 cze 2019, 7:47

Re: Bukmacherka

Post autor: Yoyon »

Inter i Napoli do pieca
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Bukmacherka

Post autor: Prez »

ktoś ma doświadczenia z Superbetem? ciekawe bonusy mają, między innymi tygodniowy cashback
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
ODPOWIEDZ