Bieganie

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Malizna
Posty: 166
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:00

Re: Bieganie

Post autor: Malizna »

Dzięki za odpowiedzi. Chwilę poszperałem i w Decathlonie jest jakiś podstawowy pas na bidon i na żele, więc go kupię i zobaczę czy mi podpasuję. Dłuższe bieganie z wodą w ręku nie wchodzi w grę, po jakimś czasie zaczyna to być wkurzające.
Awatar użytkownika
trez
Posty: 1040
Rejestracja: 13 sie 2019, 10:31

Re: Bieganie

Post autor: trez »

Kiedyś zamiast wody wziąłem niebieskiego 4move. :lol: Co to za gówno. Tylko woda w trakcie biegania. Latem po bieganiu/rowerze coś gazowanego cola/oshe. :razz:
Awatar użytkownika
fromage
Posty: 3906
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: Bieganie

Post autor: fromage »

ja kiedys lub pare razy pronda lub koke przysypialem i wtedy sie naprawde zapierdala, nie ze duzo ale oczywicho robisz micro-micro doza i puszczasz jakies liquid dnb albo bassline jesli (jesli lvl2) i lecisz jak taki prawdziwy chuj bo masz wyjbebundo na innych i na wszystko jako ze ich nie ma na okoklo tylko lecisz i robisz misje i patrzysz tylko przedsiebie i jak pare godzinek dopoki nie zejdzie faza, troche przypal ale z random npc pov ale na chuj sie kryc kurwa jesli lubisz sport to i tak bedziesz biegal 4h z prondem lub bez, pozdro dla biegaczy polecam adiadas apke do biegania (nie mam garmina smartwatcha albo jakies xiaomi opaski) takze jakis czas sie biegalo z telefonikiem jaki ze tego w chuj nie lubie ale appka b dobra
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
Awatar użytkownika
retriakaretrox
Posty: 1597
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Bieganie

Post autor: retriakaretrox »

Kupiłem sobie trochę lepsze jakościowo ciuszki termo i jest różnica jak chuj, dziś 10km przy -1, nowe leginsy, bluzka, rękawiczki + jakaś termo czapka z 4F i komin z Polara i było cudownie, ten miesiąc zamykam ze 150km przebiegniętymi, oby styczeń był jeszcze lepszy :joint:
ja się nie ślizgam, ja się ślizgawkuje
2ps__
Posty: 2750
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Bieganie

Post autor: 2ps__ »

fromage pisze: 22 gru 2020, 22:05 ja kiedys lub pare razy pronda lub koke przysypialem i wtedy sie naprawde zapierdala, nie ze duzo ale oczywicho robisz micro-micro doza i puszczasz jakies liquid dnb albo bassline jesli (jesli lvl2) i lecisz jak taki prawdziwy chuj bo masz wyjbebundo na innych i na wszystko jako ze ich nie ma na okoklo tylko lecisz i robisz misje i patrzysz tylko przedsiebie i jak pare godzinek dopoki nie zejdzie faza, troche przypal ale z random npc pov ale na chuj sie kryc kurwa jesli lubisz sport to i tak bedziesz biegal 4h z prondem lub bez, pozdro dla biegaczy polecam adiadas apke do biegania (nie mam garmina smartwatcha albo jakies xiaomi opaski) takze jakis czas sie biegalo z telefonikiem jaki ze tego w chuj nie lubie ale appka b dobra
haha props, musze tak kiedys zrobic xD
Awatar użytkownika
PeterStillNinety's
WNB Weteran
Posty: 2563
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:43

Re: Bieganie

Post autor: PeterStillNinety's »

retriakaretrox pisze: 31 gru 2020, 11:46 Kupiłem sobie trochę lepsze jakościowo ciuszki termo i jest różnica jak chuj, dziś 10km przy -1, nowe leginsy, bluzka, rękawiczki + jakaś termo czapka z 4F i komin z Polara i było cudownie, ten miesiąc zamykam ze 150km przebiegniętymi, oby styczeń był jeszcze lepszy :joint:
Wszystko z 4F ? Serio taka dobra jakosc? Mam kurtke zimowa z 4F i też nie narzekam
Kontuzje brak sportu byłem wyczerpanym wrakiem dziś powracam po swój łup jak pirat w ręce z hakiem
Awatar użytkownika
fromage
Posty: 3906
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: Bieganie

Post autor: fromage »

jakie rekordy kurcze? bo ja po 40 robilem
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
Awatar użytkownika
cukier
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:54

Re: Bieganie

Post autor: cukier »

retriakaretrox pisze: 31 gru 2020, 11:46 Kupiłem sobie trochę lepsze jakościowo ciuszki termo i jest różnica jak chuj, dziś 10km przy -1, nowe leginsy, bluzka, rękawiczki + jakaś termo czapka z 4F i komin z Polara i było cudownie, ten miesiąc zamykam ze 150km przebiegniętymi, oby styczeń był jeszcze lepszy :joint:
lecisz na samych leginsach biegowych, bluzie na koszulce i w sumie czapka/rękawice/komin i to tyle? ja nie umiem się przekonać, bo szybko mnie wiatr dobija, nie umiem się ubrać w zimę do biegania i to jest powód do przestoju
fromage pisze: 31 gru 2020, 20:52 jakie rekordy kurcze?
kurcze 26 życiówka, a biegałem tylko w jeden wakacyjny sezon, więc czuję się z tego dumny
Buntownik to najdoskonalsza forma człowieka. Odrzuca konformizm na rzecz indywidualizmu nie będąc atencyjnym hipsterem, ale rewolucjonistą.
>>> wbita https://www.youtube.com/user/ComeoutTV <<<
Awatar użytkownika
qualite_de_schizoide
Posty: 1163
Rejestracja: 30 cze 2019, 17:19

Re: Bieganie

Post autor: qualite_de_schizoide »

Biegam sobie ostatnio codziennie po godzince przy temperaturze -4 max i jest całkiem spoko. Z tym, że niebawem u mnie po -10 i więcej w ciągu dnia, także przy takiej temperaturze to już chyba wymiękam. A Wy do jakich jesteście w stanie jeszcze regularnie biegać z przyjemnością?
chuj mnie boli co se napiszesz na forze
Awatar użytkownika
trez
Posty: 1040
Rejestracja: 13 sie 2019, 10:31

Re: Bieganie

Post autor: trez »

Minus 5 bez wiatru to maks dla mnie. Potem już trzeba bawić się w trzecią warstwę.

Na legginsy nakładam jeszcze krótkie spodenki, żeby dupki nie przewiało.
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Bieganie

Post autor: mql »

zimno to tam chuj, ten skurwiały śnieg najgorszy

ale to się ślizga
Awatar użytkownika
trez
Posty: 1040
Rejestracja: 13 sie 2019, 10:31

Re: Bieganie

Post autor: trez »

W sobotę wpieprzyłem się do lasku. Było już w miarę ładnie wydeptane. Na chodnikach to jazda figurowa.
Awatar użytkownika
cukier
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:54

Re: Bieganie

Post autor: cukier »

muszę ruszyć dupę, bo kilogramów co nie miara a tylko przez bieganie umiem coś tam zrzucić. jakie pro tipy na zimę?
trez pisze: 12 sty 2021, 19:34 W sobotę wpieprzyłem się do lasku.
przy niezbyt zmarzniętej ziemi w lesie nie ma za dużej ciapy? jakie ścieżki?
mql pisze: 12 sty 2021, 19:33ale to się ślizga
dziś wieczorem na czacik wpadnę się poślizgać
Buntownik to najdoskonalsza forma człowieka. Odrzuca konformizm na rzecz indywidualizmu nie będąc atencyjnym hipsterem, ale rewolucjonistą.
>>> wbita https://www.youtube.com/user/ComeoutTV <<<
Awatar użytkownika
trez
Posty: 1040
Rejestracja: 13 sie 2019, 10:31

Re: Bieganie

Post autor: trez »

Nie ubierać się za ciepło. Po chwili i tak rozgrzejesz się i nie będzie doskwierało zimno.

U mnie od paru dni lekko na minusie, więc w lesie idealnie po ubitym śniegu na ścieżkach. Gorzej na chodnikach, gdzie nie zawsze posypane.
Awatar użytkownika
checollada
Posty: 689
Rejestracja: 27 kwie 2019, 12:34

Re: Bieganie

Post autor: checollada »

Ja teraz biegam w bieliźnie narciarskiej, krótkich spodenkach i cienkiej kurtce przeciwwiatrowej. Do tego cienkie rękawiczki i cienka opaska na uszy, kiedy temperatura spada do 0. Dzisiaj niby -1 ale ten wiatr sprawiał, ze odczuwalna -7. Do tego mocne opady śniegu, to najgorsze, fatalnie się biega. Oby te mrozy i śnieg szybko przeszły, bo bez aktywności fizycznej w chwile wracam do złych nawyków i tyje na zawołanie:/
Awatar użytkownika
kelsohmm
Posty: 802
Rejestracja: 18 kwie 2019, 6:36

Re: Bieganie

Post autor: kelsohmm »

no i na szyje jakiś komin albo husta, bo pizga w gardło
możesz mi mówić daquan
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Bieganie

Post autor: mql »

bez komina to ja i wietrznym latem nie biegam, wiatr zawsze zabójczy :dunno:
Awatar użytkownika
cukier
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:54

Re: Bieganie

Post autor: cukier »

dzisiaj nie było wiatru, także po ponad półrocznej przerwie sobie polatałem - żeby nie było, że szukam zawsze wymówek :D
Buntownik to najdoskonalsza forma człowieka. Odrzuca konformizm na rzecz indywidualizmu nie będąc atencyjnym hipsterem, ale rewolucjonistą.
>>> wbita https://www.youtube.com/user/ComeoutTV <<<
SLAFF
Posty: 349
Rejestracja: 29 kwie 2019, 8:25

Re: Bieganie

Post autor: SLAFF »

Też dzisiaj polatałem, w najgorszych warunkach odkąd biegam czyli od marca 20. Błoto, mokry snieg i ubity snieg. Dobrze, że założyłem turfy piłkarskie, bo nawet nie wyobrażam sobie przyczepnosci i przemakalnosci w zwykłych biegówkach.
Awatar użytkownika
fromage
Posty: 3906
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: Bieganie

Post autor: fromage »

troche lipa biegac z tymi duzymi smartfonami po 6.67 cala bo albo w lapie trzymasz albo ta opaske na bicepsa i nie fajnie ale jesli juz biegacie z telefonami to polecam adidas running apke w chuj dobra ale zegarek czy jakas opaska xiaomi lepsza wiadomo z apka fajnie sie lata bo se statystyke patrzysz i pozniej juz lecisz nie ze ten tylko zeby range wbic expa ja na metine bo na tej adidas apce jakies konkursy so co wikend i wiesz zapierdalasz i mozna cos tam wygrac wiesz
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
ODPOWIEDZ