Bieganie

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11714
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Bieganie

Post autor: FLoo »

jakies suple czy inne tabletki by wzmocnić kolana?
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
esdoen
Posty: 1214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:44

Re: Bieganie

Post autor: esdoen »

@FLoo: podobno chuja wszystko działa i raczej placebo. ja żarłem wiele w ramach testów i nie zauważyłem jakiejkolwiek różnicy.
Awatar użytkownika
dou
Posty: 842
Rejestracja: 17 kwie 2019, 23:36

Re: Bieganie

Post autor: dou »

Galaretka
Kiedy umiera człowiek, tracimy całą bibliotekę
Użytkownicy nawiązujący do plhh na maturze: encrenoire, jajca, MalinowyJogurt, Master
Jasny pisze: 08 lip 2022, 11:20 Szkoda, że ludziom mózg nie wraca.
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5905
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Bieganie

Post autor: mql »

badi pisze: 27 mar 2021, 7:09 a jaka apka teraz najlepsza?

Wysłane z mojego Mi Note 10 Lite przy użyciu Tapatalka
Ja korzystam ze Stravy, ale wciąż tęsknie za endo [2]

strava nieźle zdradliwa niestety, potrafi mi policzyć kilometr za mało czy za dużo, czy uznać, ze przebiegłem na szagę przez kompleks budynków xddd no i nie ma piłki nożnej jako sportu, do tego brakuje comiesięcznych raportów, e h h
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1423
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: Bieganie

Post autor: bronek »

@mql na stravie jest opcja poprawienia trasy (ale tylko na apce webowej chyba), wlasnie dlatego ze oni wiedza ze liczenie trasy na zywo ma swoje wady ;) Ale chyba nigdy nie mialem tak zeby apka sie o kilometr pomylila, ale to moze byc przez parametry GPSa na komorce bo wiem ze sa jakies opcje typu zlokalizuj dokladniej dzieki serwisom google/wifi/bluetooth/itd...
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1668
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: Bieganie

Post autor: MalkoNTENT »

FLoo pisze: 27 mar 2021, 10:16 jakies suple czy inne tabletki by wzmocnić kolana?
dou pisze: 27 mar 2021, 12:35Galaretka
Bez kitu, stosowałem różne rzeczy, kolageny, msmy. Ale różnice poczułem tylko po jedzeniu żelatyny z rana. Po 2 tygodniach autentycznie czułem się naoliwiony. Minus jest taki, że tego gowna ciężko przełknąć i była to męczarnia.
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
Awatar użytkownika
trez
Posty: 1070
Rejestracja: 13 sie 2019, 10:31

Re: Bieganie

Post autor: trez »

Kolega twierdzi, że tylko galaretka + msm w tabletkach. Przerobił wiele rzeczy i tylko takie placebo pomaga. :D

U mnie po ostatnim rezonansie kolana to strach biegać, ale organizm sam domaga się lekkiego rozruchu.
yaneq
Posty: 3520
Rejestracja: 24 kwie 2019, 21:51

Re: Bieganie

Post autor: yaneq »

też przerabiałem te mixy na stawy i 0 efektu...chyba spróbuję z tą żelatyną pokminić może faktycznie zadziała, ewentualnie ostatnio mocno hajpowane bpc 157
...a to jest nasze przeznaczenie, że stoimy na szpicy...
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1668
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: Bieganie

Post autor: MalkoNTENT »

Ja się przymierzam do wstrzyknięcia kwasu hialuronowego.
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
Awatar użytkownika
esdoen
Posty: 1214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:44

Re: Bieganie

Post autor: esdoen »

Też mam już podobne przemyślenia nt. kwasu - pod koniec 2020 cisnąłem ostro z fizjoterapeutą, żeby kolano przestało boleć, i w zasadzie gówno z tego wyszło, tylko frustracja została. No ale z kwasem też zdania są podzielone na temat tego ile to działa, i czy w ogóle działa.
Awatar użytkownika
Bunnymen77
Posty: 1769
Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10

Re: Bieganie

Post autor: Bunnymen77 »

MalkoNTENT pisze: 29 mar 2021, 14:26 Ja się przymierzam do wstrzyknięcia kwasu hialuronowego.
Szwagier wstrzykiwal, nic nie pomoglo.
Awatar użytkownika
sZp
Posty: 226
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:23

Re: Bieganie

Post autor: sZp »

obgryzajcie wszystkie kostki
zuperhero
Posty: 1683
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Bieganie

Post autor: zuperhero »

po pierwsze jeśli chce się zadbać o kolana, trzeba ćwiczyć wszystko co jest wokół (zgięcie/wyprost w kolanie, odwodzenie/przywodzenie nogi, wyprost w biodrze) + zlokalizować codziennie powtarzane ruchy, które nadwyrężają kolano i postarać się je zminimalizować i zastąpić tymi 'dobrymi', to są takie dwie rzeczy które mogą dać najwięcej, suple to jest wisienka na torcie i same w sobie nic nie dadzą
Awatar użytkownika
dou
Posty: 842
Rejestracja: 17 kwie 2019, 23:36

Re: Bieganie

Post autor: dou »

Skazanego na trening polecam w tej kwestii.
Kiedy umiera człowiek, tracimy całą bibliotekę
Użytkownicy nawiązujący do plhh na maturze: encrenoire, jajca, MalinowyJogurt, Master
Jasny pisze: 08 lip 2022, 11:20 Szkoda, że ludziom mózg nie wraca.
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5863
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Bieganie

Post autor: cloud »

ej ziomki, dość głupie pytanie. ostatnio zacząłem się trochę ruszać (dwa razy w tygodniu trening bokserski), do tego chcę dorzucić rower jak się ogarnie pogoda, no i może bym pobiegał coś, aby kurwa zrzucić zbędne kilogramy :dunno: nigdy w sumie tego nie robiłem i zawsze uważałem to za turbo nudne zajęcie. są jakieś pro-tipy dla początkujących? czy kurwa na start wystarczy wyjść z domu i ruszyć dupsko? pozdrawiam was
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
RW0
Posty: 2227
Rejestracja: 20 kwie 2019, 16:00
Lokalizacja: 71

Re: Bieganie

Post autor: RW0 »

nie zrazaj sie i nie wkurwiaj jak machniesz tylko kilometr, cisnij swoim tempem, rob przerwy na marsz i jedziesz z koksem chmurek

no i porozciagaj sie przed wiadomo
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10391
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Bieganie

Post autor: wujot »

tylko cipy robią przerwy na marsz

możesz przerwać bieg, ale masz dwie opcje: walka z cieniem, albo pompki
Spoiler
nie no świrki ;) od Twojego organizmy wszystko zależy
Awatar użytkownika
Globe
Posty: 1251
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:47

Re: Bieganie

Post autor: Globe »

cloud pisze: 02 kwie 2021, 20:49 ej ziomki, dość głupie pytanie. ostatnio zacząłem się trochę ruszać (dwa razy w tygodniu trening bokserski), do tego chcę dorzucić rower jak się ogarnie pogoda, no i może bym pobiegał coś, aby kurwa zrzucić zbędne kilogramy :dunno: nigdy w sumie tego nie robiłem i zawsze uważałem to za turbo nudne zajęcie. są jakieś pro-tipy dla początkujących? czy kurwa na start wystarczy wyjść z domu i ruszyć dupsko? pozdrawiam was
Ja też od jakiegoś czasu biegam, żeby się porządnie zregenerować po covidzie i wrócić z formą. Nie wyznaczaj sobie celu w dystansie, tylko biegaj i nie słuchaj chłopaków. Normalnie rap na słuchawkach. Rób przerwy na szybki marsz, wracaj do równego oddechu i wracaj do biegu. Podobno buty do biegania pół rozmiaru, rozmiar większe powinny być. Ja poza słuchawkami nie przygotowywałem się jakoś szczególnie. Rozgrzewka przed raczej dynamiczna, trochę rozciągania. Ważniejsze, żeby porozciągać się po. Yoga jest po tym względem ekstra. Polecam kanał Sean Vigue na youtube.
Awatar użytkownika
insane
Posty: 1524
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: Bieganie

Post autor: insane »

FLoo pisze: 27 mar 2021, 10:16 jakies suple czy inne tabletki by wzmocnić kolana?
artivit
Awatar użytkownika
knarku
Posty: 1730
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:33
Lokalizacja: Nijmegen

Re: Bieganie

Post autor: knarku »

jesli chodzi o kolana to moze ktos bardziej kompetentny sie wypowie, ja jedynie moge podrzucic tego goscia, ktory zyskuje tera troche na popularnosci, rozkmincie sobie temat, moze komus pomoze
ODPOWIEDZ