Mistrzostwa Świata Katar 2022

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
azar
Posty: 774
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:40

Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022

Post autor: azar »

dwa wpierdole na początek i 1:0 z Albanią po golu Lewego w okolicach 90 minuty, widzę to
pozdrawiam serdecznie dzis kazda mordke
pozdrawiam serdecznie Monike Brodke
Bakan
Posty: 1339
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022

Post autor: Bakan »

Mordy, odcinek z rozkminą naszych grupowych rywali. Jest jedenastka mieszana i wyszło, że Tomaszewski chyba nie ma racji.

https://youtu.be/Ry-rPzbzl18
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022

Post autor: potter »

Ciekawy początek tych eliminacji skoro w Polsce nie zagra z Anglią Lewy, a Loew potwierdził że piłkarze z ligi angielskiej nie przyjadą [Leno, Gundo, Rudiger, Havertz, Werner].
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9023
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022

Post autor: genocidegeneral »

Spoiler
Obrazek
Dodano po 2 dniach 23 godzinach 9 minutach 10 sekundach:
https://www.kicker.de/erster-schritt-ge ... 62/artikel
tłumaczenie z google
Pierwszy krok: FIFA otwiera drzwi do mistrzostw świata co dwa lata

Kongres FIFA głosuje za studium wykonalności organizowania mistrzostw świata co dwa lata. Gianni Infantino odrzuca krytykę Kataru i Super League.

Krytyka na różnych frontach sprawiła, że ​​Gianni Infantino był lodowaty. Prezydent FIFA umiejętnie odrzucił zarzuty w Super Lidze i ponowne sprzeciwy do mundialu w Katarze, Infantino był w dobrym nastroju. Wreszcie 71. kongres światowego stowarzyszenia otworzył pierwsze drzwi dla jego kolejnej wielkiej rewolucji: mistrzostwa świata kobiet i mężczyzn mogą wkrótce odbywać się co dwa lata.

166 z 209 stowarzyszeń członkowskich głosowało w piątek za wdrożeniem odpowiedniego studium wykonalności. Tylko 22 kraje członkowskie głosowały przeciwko wnioskowi Arabii Saudyjskiej, która jest bardzo bliska Infantino. To kolejny mały krok w jego misji, ponieważ tworzenie większych i więcej zawodów pod parasolem FIFA jest dla Infantino szczególnym priorytetem - ale oczywiście także generowaniem dodatkowego dochodu.

Infantino: „Mamy pustą kartkę papieru i jesteśmy otwarci”

Chociaż wstrzymywał się z innowacjami w zakresie mistrzostw świata, ponownie potwierdził mentalne igrzyska o ogólnych zmianach w międzynarodowym kalendarzu gier. „Mamy czystą kartkę papieru i jesteśmy otwarci na wszelkie opinie i opinie na temat tego, jak możemy ulepszyć kalendarz. Może nie możemy, ale musimy spróbować. Musimy być otwarci” - powiedział 51-letni stary.

Z wyjątkiem długiej przerwy podczas II wojny światowej, mistrzostwa świata zawsze odbywały się co cztery lata. Ostatecznie decyzja o zmianie musiałaby zostać podjęta przez Radę FIFA. Istniejący model piłki nożnej „nie jest doskonały” - przyznał Infantino. Ale nikt nie musi „wyrywać się z naszych struktur, aby sprostać obecnym wyzwaniom”.
Super League? „FIFA jest przeciwna takiemu projektowi”

Szef FIFA nie chciał odpuszczać zarzutów na ten temat w Super Lidze - złożył kolejne jasne oświadczenie bez pytania. „Powiedziałem to już wcześniej, ponownie chcę wyrazić się jasno i precyzyjnie: FIFA jest przeciwna takiemu projektowi” - powiedział.

„New York Times” poinformował w czwartek, że FIFA, wiedząc Infantino, była zaangażowana w rozmowy z założycielami Super League w ciągu ostatnich kilku miesięcy, a nawet zasygnalizowała chęć ich wsparcia. Prezydent hiszpańskiej ligi Javier Tebas mówił już o zaangażowaniu Infantino w te plany: „To on stoi za Super League i już mu to powiedziałem”.

Katar? „Każda dyskusja powinna być oparta na zweryfikowanych faktach”

Infantino odrzucił to, podobnie jak wznowione dyskusje na temat nadchodzącego gospodarza Mistrzostw Świata w Katarze. "Poczyniliśmy pewien postęp. Wiemy, że są wyzwania i że można zrobić więcej. Ale każda dyskusja powinna być oparta na zweryfikowanych faktach" - powiedział Szwajcar, odpowiadając na prośbę sześciu skandynawskich stowarzyszeń.

Stowarzyszenia z Danii, Norwegii, Finlandii, Islandii, Szwecji i Wysp Owczych zwróciły się do FIFA o opublikowanie niezależnych raportów i dochodzeń w sprawie zgonów i obrażeń pracowników gości na budowach Mistrzostw Świata. Infantino powtórzył, że kwestia ta była najwyższym priorytetem dla FIFA. Niezależne organizacje praw człowieka wykazały się „znacznym postępem”.
JEBAĆ CIĘ ŁYSA KURWO I CIAPAKÓW ROPONOŚNYCH, BŁAGAM NIECH WRÓCĄ DO HANDLU DYWANAMI (ORAZ DO SIEBIE)
Obrazek
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2800
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022

Post autor: WHITE »

Dobry krok ku uśmierceniu piłki reprezentacyjnej. Nikt nie będzie pod łysola zmniejszał ilości spotkań, więc pewnie część piłkarzy stwierdzi, że ma wyjebane w kadrę.
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
elkacpero
Posty: 1027
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:23

Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022

Post autor: elkacpero »

niech te jebane w mordę kurwy zostawia w spokoju w końcu moja kochana piłeczkę
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9023
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022

Post autor: genocidegeneral »

Arabia Saudyjska przymierzała się do organizacji mundialu w 2030 z jakimiś innymi beżowymi krajami, ale są one są bardzo do tyłu z prawami człowieka infrastrukturą, więc pojawiają się informacje o Włochach.
tu paywall niestety https://theathletic.com/2709095/2021/07 ... ght-sound/
https://www.dailymail.co.uk/sport/footb ... Italy.html
Obrazek
Awatar użytkownika
trez
Posty: 1040
Rejestracja: 13 sie 2019, 10:31

Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022

Post autor: trez »

A czemu nie wspólna kandydatura Polski i Madagaskaru.
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9023
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022

Post autor: genocidegeneral »

większość ankietowanych przez fifa popiera mundial co dwa lata

https://www.bbc.com/sport/football/58587328
Obrazek
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022

Post autor: potter »

wg El Larguero te mundiale co 2 lata już od 2026 roku począwszy
Bakan
Posty: 1339
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022

Post autor: Bakan »

Dla mnie chujnia. Piłki i tak jest za dużo. Odczuwam spory przesyt, a Mundial/Euro to do tej pory było jednak coś extra. Zwiększoną częstotliwość grania obedrze te turnieje z aury wyjątkowości. Taka LM już np. średnio mnie grzeje, z ostatniego finału pamiętam tylko, że KDB łeb rozwalili. Jebać ich.
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11616
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022

Post autor: FLoo »

No a euro kiedy chcą grać czy w ogole
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
kvcper
Posty: 649
Rejestracja: 19 wrz 2020, 20:47

Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022

Post autor: kvcper »

Dobre pytanie, może w lata nieparzyste. Wiem że są inne turnieje wtedy. Z konfederacji by pewnie zrezygnowali
Ja tu gram, a ty Mateusz Borek
https://rateyourmusic.com/~kaemdeq
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022

Post autor: szpilman »

mundial co dwa lata, a euro co rok, proste
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11616
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022

Post autor: FLoo »

2024 euro Niemcy
2025
2026 mś USA/meksyk/Kanada
2027 euro?
2028 mś
2029 euro?

Tak czy siak będą dwa turnieje rok po roku
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
Opieronie
Posty: 2168
Rejestracja: 18 paź 2019, 17:35

Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022

Post autor: Opieronie »

Poroniony pomysł to jest.
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022

Post autor: potter »

no jest, dodając do tego że jeszcze te mundiale będą w większej liczbie drużyn [48 bodajże] to wychodzi nam na to, że za rok w Katarze, chociaż w grudniu, czeka nas ostatni mundial w formie która pamiętamy pewnie od zawsze
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9942
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022

Post autor: ART »

ostatni mundial juz byl poprzednio
ehh takiego jak w 2014 juz nie bedzie
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022

Post autor: mql »

chujnia full, ale w sumie nie mam pewności czy będę miał jeszcze wtedy czas na piłkę (kogo ja oszukuję, oczywiście, ze będę miał)/poważniejsze zainteresowanie piłką (kogo ja oszukuję, oczywiście, ze będę miał)/czy będę w ogóle żył (no tu już nie nigdy nie wiadomo)

póki co celem jest niemieckie Euro, idealnie skrojone pod miesiąc wolnego i turniej życia, no ewentualnie jeszcze dajcie mi jakiś mundial w Argentynie, wtedy będę sobie podróżował między Buenos a innymi Rosario czy Cordobami i bez kitu mogę kończyć relacje z piłką reprezentacyjną
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11616
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022

Post autor: FLoo »

masz w Meksyku, imo jeszcze lepszy klimat
Największa pizda na forum:

Mider
ODPOWIEDZ