Mistrzostwa Świata Katar 2022

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9092
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022

Post autor: genocidegeneral »

ale ja nie twierdzę, że nie masz racji, ja tylko każę ci wypierdalać
Obrazek
Awatar użytkownika
exyou
Posty: 1365
Rejestracja: 28 lip 2019, 17:02

Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022

Post autor: exyou »

Ciekawe czy na żywo też byłbyś taki cwany husarzyku :lol:
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3991
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022

Post autor: emcess »

malkontent z ciebie jak huj i ze spiętą dupą w dodatku. daj już sobie spokój i wróć do livescora w listopadzie i muszę udowodnisz swoje przewidywania zamiast tylko narzekać
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4681
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022

Post autor: 8na10 »

jaram sie tym mundialem, jedyna rzecz na ktora czekam w tym roku. bedzie zajebiścia a polska wyjdzie z grupy ja to czuje we krwi
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
exyou
Posty: 1365
Rejestracja: 28 lip 2019, 17:02

Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022

Post autor: exyou »

emcess pisze: 28 sie 2022, 11:36 malkontent z ciebie jak huj i ze spiętą dupą w dodatku. daj już sobie spokój i wróć do livescora w listopadzie i muszę udowodnisz swoje przewidywania zamiast tylko narzekać
okej, trzymam za słowo. Do zoba w listopadzie.
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1262
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022

Post autor: gambler »

kochani pomóżcie,

dwa miesiące do mundialu, do momentu kiedy opierdolimy Argentynę.

chciałem sobie obejrzeć romka koltonia śpiewającego brasil ole ole ole, ale nie mogę nigdzie znaleźć, wisi to gdzieś jeszcze?
yer a wizard, Harry
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5918
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022

Post autor: mql »



łap zwariowanego RoKo
Awatar użytkownika
elkacpero
Posty: 1031
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:23

Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022

Post autor: elkacpero »

:lol: Roman wygląda jakby przyjebał konkretną linie
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6886
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022

Post autor: mateko »

przepiękny :D
Awatar użytkownika
Czak
Posty: 3832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:55

Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022

Post autor: Czak »

On musiał przyjebać konkretną linię xdd
lygrys pisze: 23 sie 2022, 21:13 🎶 Polska gotowa na na duragi 🎶
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3705
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022

Post autor: Prez »

hahah jaki to jest debil
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1262
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022

Post autor: gambler »

dziękuje, oto chodziło, ten filmik zmienił moje życie na lepsze i polecam go sobie obejrzeć od czasu do czasu

MUSICIE PRZYZNAĆ ŻE TU JEST ATMOSFERA MUNDIALU
yer a wizard, Harry
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11741
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022

Post autor: FLoo »

ehh zajebiście było w Moskwie :oops:
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4457
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022

Post autor: Kalom »

piękny to filmik i absolutny TOP formy szalejącego reportera, pasjonata futbolu Romana RoKo Kołtonia
:joint: [*]
pardon
Posty: 7960
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022

Post autor: pardon »

hiszpania holandia argentyna i miejsce dla jakiejs niespodzianki w w polfinalach chyba zgoda
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9753
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022

Post autor: potter »

ta, Hiszpania z atakiem Ferran-Asensio-Sarabia, strach się bać
Awatar użytkownika
myron
Posty: 230
Rejestracja: 01 maja 2019, 10:38

Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022

Post autor: myron »

Panowie coś się popsuło i nie było mnie słychać, to powtórzę jeszcze raz. Mistrzostwa świata w Katarze, to jest jakaś porażka, ja myślę, że te FIFY, UEFY, te skorumpowane kurwy, ta banda imbecyli, która głosowała na tych arabów, to jest jakieś kurwa nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy... jeśli tyle dla was znaczy ludzkie życie, które zostało tysiącami pogrzebane w Katarze dla waszej rozrywki, to was powinno się jebać kurwa, tak was powinno się jebać, jak tylko Theodore McCarrick was może wyjebać. To jest dramat, że w tym antyludzkim społeczeństwie, społeczeństwie w którym kurwa media nie były wstanie powiedzieć, że pamięć ponad 6 tysięcy albo i więcej Azjatów zbezczeszczono zwykła rozrywką dla małp. To jest właśnie ten kurwa świat, przez taki kurwa świat nic się chuja na ziemi nie zmieni, bo jesteście chuj warci i trzeba was jebać, ruchać i na was zarabiać, bo jesteście cywilizacją jebanych zakompleksionych hipokrytów. Rozumiecie to? A Wam kochani, którzy nie głosowaliście na katar i nie będziecie oglądać rozrywki budowanej na tragedii i dramacie tych ludzi, rodzin, serdecznie dziękuje. Powiedzieć wam w ryj wreszcie, wy głupie chuje, że jesteście prymitywami, że kurwa wasza pierdolona piłka nożna, to jest wasz majestat, wasze święto...
Aa szkoda kurwa gadać, szkoda strzępić ryja naprawdę. Niech was... Słuchajcie Ci, którzyście głupie kurwy głosowały na arabów, niech was szlag trafi, chuj warci jesteście, anty-ludźmi jesteście...
Spoiler
Kamyl pisze:eazy-e momentami mógłby spokojnie spełnić swoje ambicje artystyczne w szeregach hemp gru.
Youtube
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022

Post autor: Groszek »

Mnie dalej rozpierdala to że te stadiony są tak blisko siebie :lol:
Spoiler
Obrazek
Równie dobrze mogliby te mistrzostwa robić w Londynie :lol:
Spoiler
Nieskazitelna reputacja Nassera Al-Khelaïfiego może zostać narażona na szwank. Według francuskiego dziennika Libération sternik PSG ma być zamieszany w porwanie i wymuszenia na francusko-algierskim biznesmenie.

Francuski dziennik Libération w swoim czwartkowym wydaniu publikuje efekty dziennikarskiego śledztwa dotyczącego kryminalnych działań Nassera Al-Khelaïfiego, prezesa Paris Saint-Germain i Europejskiego Stowarzyszenia Klubów. Według dziennikarzy Libération Al-Khelaïfi miał być zamieszany w szantażowanie, nadużycia i wymuszenia na franucsko-algierskim biznesmenie, który rzekomo posiadał kompromitujące informacje o samym Al-Khelaïfim.

Mieszkający na co dzień z żoną i dziećmi w Dausze Tayeb B., bo tak nazywa się biznesmen, który padł ofiarą byłego tenisisty, został nielegalnie aresztowany 13 stycznia 2020 roku w Katarze i przebywał w areszcie aż do 1 listopada tego samego roku. Biznesmen miał posiadać poufne materiały, które miały potwierdzać, jakoby Al-Khelaïfi był jedną z osób zaangażowanych w kontrowersyjny wybór Kataru jako gospodarza Mistrzostw Świata.

Poddany ogromnym torturom psychicznym biznesmen został zwolniony z aresztu dopiero po przekazaniu wszystkim dokumentów obciążających Al-Khelaïfiego prawnikom katarskiego działacza w ramach poufnej umowy. Według zeznań Tayeba B. udzielonym Libération, jego aresztowanie było motywowane tylko i wyłącznie „rozkazem emira Kataru”. Przypomnijmy, że w listopadzie 2013 roku Nasser Al-Khelaïfi został ministrem bez teki w rządzie Kataru powołanym przez emira Kataru, Tamima ibn Hamada Al Saniego.

Tym sposobem Nasser Al-Khelaïfi po raz kolejny w tym tygodniu trafił na pierwsze strony gazet. Wczoraj portal Politico opublikował rozmowę z włodarzem PSG, w której ten skrytykował działania Barcelony mające na celu poprawę klubowych finansów. „Czy to sprawiedliwe? Nie, to nie jest sprawiedliwe. Czy legalne? Nie jestem pewny. Jeśli oni [UEFA - dop. red.] na to zezwalają, to inni będą robić to samo. Z pewnością UEFA ma swoje własne regulacje i jestem pewny, że wszystkiemu się przyjrzy”, wyznał Al-Khelaïfi, który nie omieszkał również po raz kolejny przedstawić swojego zdania na temat Superligi. „Jestem naprawdę przekonany, że nikt nie zezwoli na powstanie Superligi. Musimy myśleć o wszystkich, a nie tylko o nas samych. Musimy szanować naszych kibiców”, stwierdził.
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
azar
Posty: 774
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:40

Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022

Post autor: azar »

potter pisze: 25 wrz 2022, 23:17 ta, Hiszpania z atakiem Ferran-Asensio-Sarabia, strach się bać
pomijając już fakt, że na 90% wpadną z Hiszpanią na siebie wcześniej, to Holandia wyjaśniona na ostatnim turnieju przez Czechów to jeszcze lepsza propozycja. Przecież to nie jest nawet top5 w Europie, choć na tle Polski mogli sprawiać takie wrażenie.
Ja typuję półfinały Brazylia - Argentyna i Francja - Portugalia, choć po cichu liczę na Chorwatów.
pozdrawiam serdecznie dzis kazda mordke
pozdrawiam serdecznie Monike Brodke
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 2099
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022

Post autor: sztyc »

holandia jak już gra w mistrzostwach świata, to gra konkret, to nie jebana anglia
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
ODPOWIEDZ