Ekstraklasa

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Kto spadnie z ligi w sezonie 2023/24?

Cracovia
3
2%
Górnik Zabrze
0
Brak głosów
Jagiellonia Białystok
4
3%
Korona Kielce
11
8%
Lech Poznań
0
Brak głosów
Legia Warszawa
5
4%
ŁKS Łódź
14
10%
Piast Gliwice
1
1%
Pogoń Szczecin
0
Brak głosów
Puszcza Niepołomice
38
27%
Radomiak Radom
5
4%
Raków Częstochowa
2
1%
Ruch Chorzów
12
9%
Stal Mielec
15
11%
Śląsk Wrocław
14
10%
Warta Poznań
3
2%
Widzew Łódź
10
7%
Zagłębie Lubin
2
1%
 
Liczba głosów: 139

Awatar użytkownika
VBSW
Posty: 3093
Rejestracja: 07 paź 2019, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: VBSW »

Oczywiście, że tak. Polskie kluby nie umieją grać dobrze w lidze, kiedy grają w pucharach. Cóż, piłkarzyki mają zbyt napięty terminarz, a trenerzy nie mają pojęcia o umiejętnych rotacjach :joint:
Sąd mnie tu nie rusza, sądzi tylko Pan
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4218
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: Ekstraklasa

Post autor: gogi »

ta spina fanów Pogoni o to że przekładają mecz Lecha jest tak żenująca że aż śmieszna

ja to bym jeszcze Lechowi dzień przed Charleroi/Partizanem dopierdolił Puchar Polski w Suwałkach bo śmie podciągać polski futbol w europejskich rankingach
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: joey »

kibice Lecha już zapomnieli jak narzekali na przełożony mecz Legii z Wisłą Płock :lol:

ale ogólnie jestem oczywiście za - w tych eliminacjach powinniśmy robić wszystko pod pucharowiczów, żeby jednak jakoś się wepchnąć na te salony, bo bez tego postępu liga nie zrobi
trójkąt bermudzki wola mokotów
MalinowyJogurt

Re: Ekstraklasa

Post autor: MalinowyJogurt »

@gogi No to mogli nie robić szopki z biletami, tylko od razu powiedzieć, że jak awansują to będą planowali przełożyć mecz, kibice są wkurwieni, bo od nas 950 osób miało w niedziele jechać na mecz, a od kilku dni nikt z Lecha nie odpisywał na maile, ani nie odbierał mimo, że listy wyjazdowe zostały wysłane, ludzie pozałatwiali sobie busy, transporty, wolne w robocie a oni wszystko zlali, tak kibice Pogoni są wkurwieni. Jak najbardziej kibicuję żeby każdy z klubów, który jeszcze gra wszedł do grupy LE, ale nie mówcie, że niedzielny mecz z Pogonią by ich tak wykończył, że by sobie w kwalifikacjach nie poradzili.
Przedstawiciele Lecha Poznań w kilku publikacjach na Twitterze zaznaczyli, że zawiedli się na decyzji Pogoni. Pamiętać jednak należy, że klub z Poznania sam lepiej nie traktuje innych klubów, w tym przypadku Pogoni. W marcu prezes Jarosław Mroczek wystosował list do prezesa Klimczaka, aby ten wpuścił na mecz z Lechem kibiców Dumy Pomorza. Mecz ostatecznie przez COVID został przesunięty, ale odpowiedzi przez kilkanaście dni nie było. W ostatnich dniach Pogoń oczekiwała na zamówione bilety na zaplanowany na niedzielę mecz. One też do Szczecina nie dotarły, ani żadne wyjaśnienie, dlaczego kibice Portowców, mieliby na stadion nie wejść. Co ciekawe, godzinę temu, jeszcze przed przełożeniem spotkania bilety na sektor gości trafiły do otwartej sprzedaży dla kibiców gospodarzy. Bez żadnej informacji zwrotnej do Pogoni.
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2020, 22:02 przez MalinowyJogurt, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
VBSW
Posty: 3093
Rejestracja: 07 paź 2019, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: VBSW »

joey pisze: 23 wrz 2020, 21:45 kibice Lecha już zapomnieli jak narzekali na przełożony mecz Legii z Wisłą Płock
Klasyczny przykład ich hipokryzji. :joint:

E: W sumie ja to mam słabą pamięć, ale podobno Lech to już kolejny raz w chuja wali z biletami i już druga ekipa została wyrolowana z biletów, itp., ale nie wiem o chuj chodzi.
Sąd mnie tu nie rusza, sądzi tylko Pan
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: joey »

ale podobno Śląsk ma dokładnie taką samą sytuację z wyjazdem do Warszawy, specjal opłacony, listy powysyłane, a tu jutro może się okazać, że z meczyku nici, bo Legia się ogarnie i jebnie Dritę*

* co wcale nie jest takie pewne, bo Jędza się prawdopodobnie połamał na treningu i jutro w obronie Remy-Wieteska :lol:
trójkąt bermudzki wola mokotów
MalinowyJogurt

Re: Ekstraklasa

Post autor: MalinowyJogurt »

Gdzie oni wcisną te przełożone mecze?

6. kolejka – 3 października (bez poniedziałku)
7. kolejka – 17 października
1. kolejka: 22 października
8. kolejka – 24 października
2. kolejka: 29 października
1/16 finału PP - 31 października
3. kolejka: 5 listopada
9. kolejka – 7 listopada (bez poniedziałku)
10. kolejka – 21 listopada
4. kolejka: 26 listopada
11. kolejka – 28 listopada
5. kolejka: 3 grudnia
12. kolejka – 5 grudnia (bez poniedziałku)
6. kolejka: 10 grudnia
13. kolejka – 12 grudnia (bez poniedziałku)
14. kolejka – 19 grudnia (bez poniedziałku)

numeracja pojebana, ale skopiowałem z forum
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2020, 22:38 przez MalinowyJogurt, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5170
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Ekstraklasa

Post autor: kapec »

Zorganizują specjalny boxing day
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: joey »

:dunno: patologią w pierwszym rzędzie było wyznaczenie terminarza bez założenia, że może wystąpić taka sytuacja, szczególnie mając na uwadze doświadczenia z poprzedniego sezonu. nie wiem, jak mówi regulamin w kwestii spotkań przełożonych, ale domyślam się, że będą próbowali to wszystko upchnąć na wiosnę

oby za rok już nie było tego problemu
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1220
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: Ekstraklasa

Post autor: gambler »

@gogi, piękny post na poprzedniej, zaśmiałem na głos na końcu,


Wypierdol na dawidka (na trybunę kurwa) :lol:
yer a wizard, Harry
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2800
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Ekstraklasa

Post autor: WHITE »

W wielu ligach przekładają mecze żeby pomóc swoim drużynom w pucharach tylko w Polsce mentalność śmiecia i ból dupy musi być :rotfl:
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
VBSW
Posty: 3093
Rejestracja: 07 paź 2019, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: VBSW »

joey pisze: 23 wrz 2020, 22:28 ale podobno Śląsk ma dokładnie taką samą sytuację z wyjazdem do Warszawy, specjal opłacony, listy powysyłane, a tu jutro może się okazać, że z meczyku nici, bo Legia się ogarnie i jebnie Dritę*
Niby tak, ale tutaj w ogóle były jakieś jajca.
"„Lech Poznań gdzie są bilety ? Brak kontaktu z Wami. 4 dni do meczu.”

Kibice Pogoni nie odpuszczają i dzisiaj opublikowali kolejny wpis: „Drodzy kibice, mamy problem z otrzymaniem informacji zwrotnej odnośnie biletów na niedzielny mecz. Zwracamy się do Was z prośbą. Napiszcie proszę wiadomość na adres [email protected], jest to osoba odpowiedzialna za obecne zamieszanie. Może wam się uda uzyskać informacje zwrotną. Z góry dziękujemy za liczną pomoc.”"
Sąd mnie tu nie rusza, sądzi tylko Pan
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9519
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Ekstraklasa

Post autor: potter »

Śląsk akurat chyba by nie miał nic przeciwko, bo tam z 7-8 na izolacji jest. Mówię o klubie, nie kibicach.
Awatar użytkownika
sZp
Posty: 225
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:23

Re: Ekstraklasa

Post autor: sZp »

joey pisze: 23 wrz 2020, 22:28 ale podobno Śląsk ma dokładnie taką samą sytuację z wyjazdem do Warszawy, specjal opłacony, listy powysyłane, a tu jutro może się okazać, że z meczyku nici, bo Legia się ogarnie i jebnie Dritę*

* co wcale nie jest takie pewne, bo Jędza się prawdopodobnie połamał na treningu i jutro w obronie Remy-Wieteska :lol:
u nas jeszcze zapisy trwają, ja jestem ciekaw na kiedy by ten mecz przełożyli bo przecież chyba wolnych terminów nie ma
potter pisze: 24 wrz 2020, 0:19 Śląsk akurat chyba by nie miał nic przeciwko, bo tam z 7-8 na izolacji jest. Mówię o klubie, nie kibicach.
coś tam wracają podobno (piasecki z mączyńskim, ale ten drugi zapewne nie do gry w niedziele)
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Ekstraklasa

Post autor: mql »

wolne terminy w ekstraklasie chyba najprędzej w drugiej połowie grudnia xd po chuj to w ogóle przekładać, grajmy jak poważni ludzie co 3 dni

a Heniu Szlachetka przez ten nawał maili już nigdy nikogo na stadion nie wpuści, nieźle
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2800
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Ekstraklasa

Post autor: WHITE »

nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
VBSW
Posty: 3093
Rejestracja: 07 paź 2019, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: VBSW »

No i Czesław chciał grać ze Śląskiem w niedziele, więc albo obawa o covid czy chuj wie co.
Sąd mnie tu nie rusza, sądzi tylko Pan
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam
sajmon
Posty: 77
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:00
Lokalizacja: Łask

Re: Ekstraklasa

Post autor: sajmon »

O kurwa beniaminek w 5 kolejce odniósł pierwsze zwycięstwo. w I lidze Arka i ŁKS gniotą ligę, a za rok 18 drużyn, będzie wesoło.

Co do terminów to chyba było ogólnie 37, czy 38 terminów dlatego ligę grają bez podziału.

Z Michniewiczem fajny ruch, a co do łączenia to chyba nie dało rady inaczej. Każde wyjście inne byłoby bez sensu. To tylko jedno zgrupowanie, bo na turnieju chyba już kto inny poprowadzi kadrę. Mówi się o Magierze lub Stolarczyku.

Górnik traci punkty, ciekawe czy Rakow nadal w gazie. Jestem pod wrażeniem trenera Papszuna, jak i całego projektu.
Awatar użytkownika
kid
Posty: 1269
Rejestracja: 13 sie 2019, 20:32

Re: Ekstraklasa

Post autor: kid »

nie wiem jakim chujem wisle udalo sie wywiezc punkt z zabrza bo wybralem wczoraj balet, ale mialem cicha nadzieje ze przyjmiemy 5 bramek i dzisiaj mozna by juz tylko czekac na komunikat o dymisji skowronka. ale nom fajnie ze sie chlopaki spieli moze to w koncu ruszy w dobra strone

also zna ktos powod dla ktorego ekstraklasa (albo canal plus) nie zrobi oficjalnych skrotow meczow na yt? nie wierze ze by im sie to nie oplacalo
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4218
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: Ekstraklasa

Post autor: gogi »

WAŻNY NEWS: Kilku piłkarzy Pogoni z pozytywnym wynikiem COVID-19. Co gdyby zagrali z Lechem? Komisja Medyczna mocno zaniepokojona rozwojem transmisji wirusa w klubach. Testy całej ligi w przyszłym tygodniu.
ten mecz miał się po prostu nie odbyć
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
ODPOWIEDZ