Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
mnich
Posty: 126
Rejestracja: 15 wrz 2019, 16:54

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: mnich »

Z tego co w necie mozna wysledzic byl to wykopek, takze tam aferaborkowa byla popularna, co jak co ale gosciu pieknie poprowadzil to pytanie o ta sprawe :d jak na Hejtpark byl to historyczny stream :D dostalem wszystko, czego "ten zwykly we mnie" chcial :rotfl:
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6833
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: mateko »

"Ale wiecie że ten typ nie pił do Mateusza Borka, tylko do historii jak Najman się przyjaźnił z Saletą i po jego wylocie do Tajlandii zaczął się spotykać z jego żoną."
Cytuję z piłkawki.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: SWN »

Już niżej od razu ktoś sprostował, że Saleta wyjebał wtedy niby do USA nie Tajlandii, ale faktycznie prawie udało mu się upiec dwie pieczenie na jednym ogniu
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6833
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: mateko »

Okej, nie widziałem tego.
Awatar użytkownika
banger
Posty: 863
Rejestracja: 22 kwie 2019, 16:54

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: banger »

Tylko, że to wykopek dzwonił i pytanie było na 100% o kopyto borka xD
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3632
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Moltisanti »

Stano pierdoli bzdury z którymi sam się nie zgadza tylko po to żeby mieć konflikt z medialnym Najmanem który do tego jest łatwym celem. Nie ma bardziej cynicznego śmiecia :bowdown:
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: SWN »

Też dziwie się skąd takie propsy choćby na wspomnianej piłkawce, gdzie póki co w ankiecie Stano miażdży Najmana. Znaczy no dobra, nie dziwie się, bo pisząc posta przypomniałem sobie, że Najman jest od dawna wyłącznie memem i sporo osób napierdala się z niego 'bo tak', a ciężko wyjść z bagienka mając na koncie tyle wylewów w karierze co on. Dużo celniejsze pytania do Stanowskiego, dużo więcej syfów wygrzebane, dużo więcej razy mówiłem do ekranu "NO WŁAŚNIE KURWA" kiedy padały kwestie wchodzenia w dupsko i twitterowego dzbaniarstwa. Chuja tam się wybronił z zarzutów, za to liryczna bitka ze starym Najmanem i napierdalanie się hie hie no albo przegrana bo częściej pan przegrywał:):) jest dużo łatwiejsza i bardziej chwytliwa, to i wynik w internecie się zrobił.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2838
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: WHITE »

nie wytłumaczył się tylko z telefonu od wykopka gdzie zresztą tajska część skradła show, a tak jedyne co było to wałkowanie dwóch screenów przez Najmana :dunno:
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Bakan
Posty: 1354
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Bakan »

Ten wczorajszy Hejt Park to cringe w chuj czy tylko trochę? Ewentualnie jakby jakaś kompilacja była z lepszych momentów to git by było no bo całość oglądać to kurwa...

Z Que natomiast chętnie obejrzę.

No i wbijam z propsem dla Kowal Menadżer. Ci co tego nie oglądali, kurwa niech oglądaną. Przecież to piękne jest jak Paczul siedzi autentycznie obsrany bo się boi, że z Euro odpadną + Kowal momentami tak podniecony tą gierką, że aż się zapowietrza. Aż dzieciństwo mi się przypomina tylko, że ja grałem na trzeźwo a Kowal wychodzi „zjeść ogórka”.

https://youtu.be/_Z7CJ6vMt0s
11:11, zrezygnowany wzrok Paczula bo Kowal coś durnego znowu wymyślił i „na nich”, bezradność asystenta
Ostatnio zmieniony 03 kwie 2020, 8:40 przez Bakan, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6833
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: mateko »

Miałem na nocy obejrzeć ten hejt park, ale stwierdziłem, że takie rwane oglądanie to do dupy, wieczorem przy piwku z dobrą szamką wjedzie.
Awatar użytkownika
samir
Posty: 905
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:26

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: samir »

genialny stream kosztuje sie kazda minuta i ryje sie w pracy jak pojebany
Awatar użytkownika
Tracz
Zbanowany
Posty: 479
Rejestracja: 13 sty 2020, 20:23

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Tracz »

SWN pisze: 03 kwie 2020, 1:16 Też dziwie się skąd takie propsy choćby na wspomnianej piłkawce, gdzie póki co w ankiecie Stano miażdży Najmana.
Bo piłkawka zawsze wali konia do pewnych osób.

Najman dużo więcej syfów? Co ty opowiadasz, miał z 5 rzeczy przygotowane co mu Twitter podesłał i to koniec zapętlał je w kółko. Oglądając to właśnie było mi szkoda że Najman się porządnie nie przygotował bo na Stanowskiego można było znaleźć jeszcze tuzin wtop które by go ośmieszyły i z których by się nie wytłumaczył a on leciał na paru hasłach z twittera nie mając backgroundu. Stanowski jak Stanowski, on na sportach walki się nie zna ale padło dużo więcej argumentów, tylko z drugiej strony tu nie chodziło o żadne argumenty kogo obchodzi merytoryka w rozmowie z Marcinem Najmanem a popijając cole i zajadając pizzę sprowadzając prowadzących do swojego poziomu i wkurwiając Stano nie wypadł źle a wyzywając Krzyśka na tarczę to pokazał że jest Stano obsrany i kij od miotły ma wiadomo gdzie ja nie jestem nawet pewien czy Stano rozumie co to znaczy pouderzać na tarczę może myślał że chce się napierdalać.
#BOR4LIFE
Awatar użytkownika
michajlow
Posty: 661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:24

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: michajlow »

piękny jest ten moment jak Borek z Najmanem wyliczają ile wytrzymał z trybsonem i pudzianem, a później takim poważnym głosem Boras powtarza te liczby Stanowskiemu :lol: :lol:

- a z Trybsonem?
-41
- a z Pudzianem?
44
:bowdown:
Rossi
Posty: 652
Rejestracja: 25 kwie 2019, 14:43

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Rossi »

SWN pisze: 03 kwie 2020, 1:16 Też dziwie się skąd takie propsy choćby na wspomnianej piłkawce, gdzie póki co w ankiecie Stano miażdży Najmana. Znaczy no dobra, nie dziwie się, bo pisząc posta przypomniałem sobie, że Najman jest od dawna wyłącznie memem i sporo osób napierdala się z niego 'bo tak', a ciężko wyjść z bagienka mając na koncie tyle wylewów w karierze co on. Dużo celniejsze pytania do Stanowskiego, dużo więcej syfów wygrzebane, dużo więcej razy mówiłem do ekranu "NO WŁAŚNIE KURWA" kiedy padały kwestie wchodzenia w dupsko i twitterowego dzbaniarstwa. Chuja tam się wybronił z zarzutów, za to liryczna bitka ze starym Najmanem i napierdalanie się hie hie no albo przegrana bo częściej pan przegrywał:):) jest dużo łatwiejsza i bardziej chwytliwa, to i wynik w internecie się zrobił.

przecież jedyne co najman powtarzał przez te parę godzin to

- CZEMU KAZAŁEŚ SIĘ ZABIĆ
- CZEMU NAPISAŁEŚ WYPIERDALAJ
- JAKBYŚ SIĘ NAZWAŁ SKORO WOREK ZIEMNIAKÓW

nie rozumiem jak ktokolwiek moze na serio napisać że najman wygrał cokolwiek, stano miał rację w 99%
Awatar użytkownika
BRN
Posty: 166
Rejestracja: 04 cze 2019, 14:16

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: BRN »

Beka z Borka, że po jednym niewygodnym telefonie pierdolił, że to jego ostatni występ w Hejt Parku :lol:
Rossi
Posty: 652
Rejestracja: 25 kwie 2019, 14:43

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Rossi »

gdzie?
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7692
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: ebismolarek »

Pod koniec hejt parku była gadka ze ten format może nie dla niego, że nie pojawi się już i coś na twitterze pisal
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4372
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Piters »

No tak naprawdę za wiele to wspólnego ze sportem nie ma, ja tam bym się nie zdziwił jakby nie chciało mu się w takich rzeczach brać udziału
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
Tracz
Zbanowany
Posty: 479
Rejestracja: 13 sty 2020, 20:23

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Tracz »

Rozjebał mnie kasztan co zadzwonił i powiedział żeby Najman nie hejtował Weszło no bo wiecie Paweł Zarzeczny umar :dunno: :rotfl:
#BOR4LIFE
Awatar użytkownika
samir
Posty: 905
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:26

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: samir »

gratulacje dla stano ze udalo mu sie zagotowac tego troglodyte bo za duze swirowanko mu sie udzielilo dla jego spolecznosci fame mma w momencie oblania go woda, niech spierdala juz

e: telefon od jaroslawa krolewskiego o badaniach o amebach i sluzowcach :bowdown: hahaha ja pierdole bezlitosne
ODPOWIEDZ