"Za drinem drin, za kreską kreska. Perypetie hip-hopowej wytwórni RRX" 13/10/2021

Kategoria poświęcona książkom, tekstom i dziennikarstwu.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Sha6e
Posty: 166
Rejestracja: 17 kwie 2019, 23:30

Re: "Za drinem drin, za kreską kreska. Perypetie hip-hopowej wytwórni RRX" 13/10/2021

Post autor: Sha6e »

W piątek gościem Hejt Parku w Kanale Sportowym będzie Krzysztof Kozak. Prowadzącym Tomasz Smokowski.
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 2051
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: "Za drinem drin, za kreską kreska. Perypetie hip-hopowej wytwórni RRX" 13/10/2021

Post autor: sztyc »

proponuję zakład ile razy smokowski powie "niesamowita historia" w ciągu całego programu
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Awatar użytkownika
kon rafal
Posty: 1394
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:07

Re: "Za drinem drin, za kreską kreska. Perypetie hip-hopowej wytwórni RRX" 13/10/2021

Post autor: kon rafal »

Top 10 kurew zapinanych w sześciu jak cytrynę


Wielkie 5 dla niego

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6206
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: "Za drinem drin, za kreską kreska. Perypetie hip-hopowej wytwórni RRX" 13/10/2021

Post autor: FruitOffTheWall »

przeczytałem całe i generalnie nie jest źle, ale kurwa strasznie chaotyczne są te historie jak tu nagle kozak opowiada o wypadku aby dwie linijki pózniej opowiedzieć anegdotkę jak jechali z borixonem do X miasta w taksówce nawąchani. Generalnie dla hiphopheadów ciekawa lektura ale wczute książkowe świry mogą się zawieźć. Brakuje mi historii z fazim, cycki i krew np bo stawiam ze tam również były dobre czopki. Fakt kozak robi z siebie czasem bożka ale historia z klęczącym pezetem choć wydaje się absurdalna rozbawiła mnie tu tego.
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
ricky
Posty: 880
Rejestracja: 22 kwie 2019, 17:21
Lokalizacja: Bełchatów

Re: "Za drinem drin, za kreską kreska. Perypetie hip-hopowej wytwórni RRX" 13/10/2021

Post autor: ricky »

kupilem i jeszcze nie zaczalem czytac, bo najpierw zbior Lovecrafta mam do dokonczenia ale juz na wstepie rozbawila mnie rekomendacja cypisa na tyle okladki tak jakby ten kutafon brzydal mial cos do gadania xDD
FUCK OFF MR LAHEY
Awatar użytkownika
Archie
Posty: 255
Rejestracja: 29 kwie 2019, 3:05

Re: "Za drinem drin, za kreską kreska. Perypetie hip-hopowej wytwórni RRX" 13/10/2021

Post autor: Archie »

Dobrze pasuje do tego tematu wywiad z Tede z okazji 20-lecia S.P.O.R.T.: https://newonce.net/artykul/tede-jaka-i ... ecie-sport
Tede odnośnie potencjalnej ekranizacji pisze:Nie doczytałem jeszcze książki Krzyśka do końca, więc nie wiem na ile byłby to film sensacyjny, a na ile komedia. Pamiętam taką scenę sprzed dwudziestu lat, jak Kozak poszedł do kibla w klubie. Wraca, patrzę na niego, a on ma cały nos zielony. Okazało się, że pomylił torby i wąchał z piątki jointów. Właśnie tak mi się kojarzą tamte czasy. Wiadomo, że nie brakowało nerwowych sytuacji, natomiast teraz myślę o tym raczej w żartobliwych kategoriach.
Szalony KNT :lol:
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 4643
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: "Za drinem drin, za kreską kreska. Perypetie hip-hopowej wytwórni RRX" 13/10/2021

Post autor: scam_sakawa »

Spoiler
Wyjebanie 50 koko w ciągu 2 dni - props Chada
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
gimb
Posty: 497
Rejestracja: 03 maja 2019, 8:45

Re: "Za drinem drin, za kreską kreska. Perypetie hip-hopowej wytwórni RRX" 13/10/2021

Post autor: gimb »

Chad
mudryk
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4039
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: "Za drinem drin, za kreską kreska. Perypetie hip-hopowej wytwórni RRX" 13/10/2021

Post autor: Luxair »

Fajnie i lekko się czyta. Nie wiem czemu obawiałem się że Kozak będzie się w książce wybielał - bez ceregieli pisze o rozbijaniu aut po pijaku, tonach koksu, litrach wódy, bijatykach itp. Pewnie część jego hagiografii trzeba podzielić przez 2 (zwłaszcza jak pisze że liczyła się tylko muzyka, robili coś jako pierwsi w Polsce itp.), ale paradoksalnie takie przechwałki jeszcze bardziej nadają całości formę gawędy cwaniaczka. No i jest klimat: w piwnicy Chada przy zasłoniętych zasłonach wciąga 50 gram koksu, Pęku kradnie szynkę z lodówki a piętro wyżej żona Kozaka wyprawia czwórkę dzieci do szkoły :)

No ciekawe jak z tym Synem Bogdana ostatecznie było, czy faktycznie zastraszał Volta i KNT czy nie. Hmmm.
Nie wiedziałem też że Jajonasz był takim party animal a Tede wciągał już koks nagrywając "Nastukafszy".

Jakieś inne ciekawe (auto)biografie rodzimych raperów wyszły albo są w trakcie pisania? Dzięki @Jose wiem że Rahima jest beznadziejna, Skrzypka też mnie jakoś nie ciągnie. Zapewne niebawem Tede i Sokół wezmą się za pisanie. Chętnie poczytałbym też o perypetiach Faziego i Spawaczy...
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: "Za drinem drin, za kreską kreska. Perypetie hip-hopowej wytwórni RRX" 13/10/2021

Post autor: KillerCroc »

Rychu coś skrobie z Rawiczem
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: "Za drinem drin, za kreską kreska. Perypetie hip-hopowej wytwórni RRX" 13/10/2021

Post autor: joey »

Luxair pisze: 03 sty 2022, 18:41 Chętnie poczytałbym też o perypetiach Faziego i Spawaczy...
oj tak, Fazi mógłby przejebaną książkę dać, gdyby tylko ktoś potrafił go ogarnąć na dłużej niż parę tygodni
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6494
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: "Za drinem drin, za kreską kreska. Perypetie hip-hopowej wytwórni RRX" 13/10/2021

Post autor: Jose »

Luxair pisze: 03 sty 2022, 18:41 Jakieś inne ciekawe (auto)biografie rodzimych raperów wyszły albo są w trakcie pisania? Dzięki @Jose wiem że Rahima jest beznadziejna, Skrzypka też mnie jakoś nie ciągnie. Zapewne niebawem Tede i Sokół wezmą się za pisanie. Chętnie poczytałbym też o perypetiach Faziego i Spawaczy...
Ktoś mi tam kiedyś gadał, że Flint pisze o Ostrym, ale nie wiem, ile w tym prawdy. I jeszcze było o czymś info już takie legitne, ale nie przypomnę sobie.

Możesz Tusza na Rękach (Kuba Witek) sprawdzić.

Na razie też sporo raperów chyba ma kalkulatory w rękach i boją się otwarcie mówić o przeszłości, wierzę, że sukces książki Kozaka trochę ich pootwiera.
pieschrodingera
Posty: 1238
Rejestracja: 03 wrz 2020, 3:00

Re: "Za drinem drin, za kreską kreska. Perypetie hip-hopowej wytwórni RRX" 13/10/2021

Post autor: pieschrodingera »

Jose pisze: 03 sty 2022, 20:19 Możesz Tusza na Rękach (Kuba Witek) sprawdzić.
Dzięki za tę rekomendację. Nie wiedziałem, że on teraz robi ciekawsze rzeczy niż rap.
tbc
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4039
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: "Za drinem drin, za kreską kreska. Perypetie hip-hopowej wytwórni RRX" 13/10/2021

Post autor: Luxair »

Jose pisze: 03 sty 2022, 20:19 Ktoś mi tam kiedyś gadał, że Flint pisze o Ostrym, ale nie wiem, ile w tym prawdy.
Hmmm, przecież jest już:
https://www.empik.com/brzydki-zly-i-szc ... ,ksiazka-p
...?
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6494
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: "Za drinem drin, za kreską kreska. Perypetie hip-hopowej wytwórni RRX" 13/10/2021

Post autor: Jose »

No tak, ale to jakas tam pisaninia Ostrego, a to chyba miało być coś poważniejszego.
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2165
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: "Za drinem drin, za kreską kreska. Perypetie hip-hopowej wytwórni RRX" 13/10/2021

Post autor: oKulTywowany »

i to niby przez krzysia eis przestał nagrywać,ajj to były czasy ciekawe jakby to wyglądało jakby taki mata czy bedoes żyli w czasach rrx
This page is no longer available.
JackHerrer
Posty: 10
Rejestracja: 28 sty 2022, 14:14

Re: "Za drinem drin, za kreską kreska. Perypetie hip-hopowej wytwórni RRX" 13/10/2021

Post autor: JackHerrer »

Luxair pisze: 03 sty 2022, 18:41 Fajnie i lekko się czyta. Nie wiem czemu obawiałem się że Kozak będzie się w książce wybielał - bez ceregieli pisze o rozbijaniu aut po pijaku, tonach koksu, litrach wódy, bijatykach itp. Pewnie część jego hagiografii trzeba podzielić przez 2 (zwłaszcza jak pisze że liczyła się tylko muzyka, robili coś jako pierwsi w Polsce itp.), ale paradoksalnie takie przechwałki jeszcze bardziej nadają całości formę gawędy cwaniaczka. No i jest klimat: w piwnicy Chada przy zasłoniętych zasłonach wciąga 50 gram koksu, Pęku kradnie szynkę z lodówki a piętro wyżej żona Kozaka wyprawia czwórkę dzieci do szkoły :)

No ciekawe jak z tym Synem Bogdana ostatecznie było, czy faktycznie zastraszał Volta i KNT czy nie. Hmmm.
Nie wiedziałem też że Jajonasz był takim party animal a Tede wciągał już koks nagrywając "Nastukafszy".

Jakieś inne ciekawe (auto)biografie rodzimych raperów wyszły albo są w trakcie pisania? Dzięki @Jose wiem że Rahima jest beznadziejna, Skrzypka też mnie jakoś nie ciągnie. Zapewne niebawem Tede i Sokół wezmą się za pisanie. Chętnie poczytałbym też o perypetiach Faziego i Spawaczy...
Książka o kalim z firmy? Zaraz chyba film wypuszczają?

Witam na forum, pierwszy wpis :)
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6494
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: "Za drinem drin, za kreską kreska. Perypetie hip-hopowej wytwórni RRX" 13/10/2021

Post autor: Jose »

Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9919
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: "Za drinem drin, za kreską kreska. Perypetie hip-hopowej wytwórni RRX" 13/10/2021

Post autor: lygrys »

Kozanostra oczami Dzień Dobry
Spoiler
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
ODPOWIEDZ