Ślizgawkowy klub wędrującej książki.

Kategoria poświęcona książkom, tekstom i dziennikarstwu.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
formaszczytu
Posty: 2111
Rejestracja: 29 wrz 2019, 15:46
Lokalizacja: SKI

Ślizgawkowy klub wędrującej książki.

Post autor: formaszczytu »

Od późnego piątku mam egzemplarz tej oto książki
Obrazek
- jeśli znajdzie się więcej chętnych to spotkamy się z Ciocią Bzy i napisze specjalną dedykację dla forumka. Tak, czy tak - rozdział 18 jest podobno z dedykacją dla nas. :D
W skrócie - zasady ogólne.
1. Zbieramy listę chętnych do przeczytania (niekoniecznie tematyka musi być rapowa).
2. Na okładce będzie doklejony (lub nie, wedle woli właściciela) kawałek kartki na którym po przeczytaniu wpisujecie swój nick.
3. Żeby nie było zamieszania - listę formujemy zawsze w temacie, a nie pisząc do ostatniej osoby, która deklarowała chęć.

Jak to ma wyglądać:
1.Piszesz w temacie, że wpisujesz się do kolejki.
2.Ja kończę czytać, wklejam na tylną okładkę brulion do podpisywania się nickiem.
3Wysyłam książkę na adres, który wyśle mi @sajmon (zgłosił się pierwszy), a następna osoba z kolejki gdy skończy czytać - zostanie poproszona o adres na który książka ma być dostarczona.

Oczywiście nie ograniczamy się wyłącznie do książek okołorapowych. Równie dobrze może to być "Rok 1984" G. Orwella. A żeby było jeszcze śmiesznej - każdy kto ma możliwości by dodać pozycję - niech śmiało się wyhyla.
Ja z ogromną chęcią przeczytałabym "Zaburzenia" Tuszu na rękach.
Ostatnio zmieniony 04 maja 2020, 0:13 przez formaszczytu, łącznie zmieniany 3 razy.
Bolo pisze: 08 maja 2020, 22:44 Forma przeora ci życie i pole.
https://www.last.fm/pl/user/parodyofzombie
https://www.instagram.com/deprawacja/
Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 4383
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Ślizgawkowy klub wędrującej książki.

Post autor: kr0pka »

Staję do kolejki
nic na potem
Awatar użytkownika
LWD
Posty: 2872
Rejestracja: 10 paź 2019, 10:32

Re: Ślizgawkowy klub wędrującej książki.

Post autor: LWD »

drugi
ODPOWIEDZ