ebook

Kategoria poświęcona książkom, tekstom i dziennikarstwu.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
yytr
Posty: 1944
Rejestracja: 04 sty 2020, 16:11

Re: ebook

Post autor: yytr »

Używam kindle od kilku lat i bardzo polecam. Bardzo wygodny, bateria długo trzyma.
Pirate bay jest spoko jeżeli szukasz po angielsku a tak to zawsze google i szukanko.
Awatar użytkownika
deska
Posty: 1083
Rejestracja: 27 mar 2020, 13:57

Re: ebook

Post autor: deska »

woblink polecam

legalna kultura złodziejaszku
Awatar użytkownika
redman23
Posty: 1364
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:40

Re: ebook

Post autor: redman23 »

no i https://swiatczytnikow.pl/ oraz https://upolujebooka.pl/ - obie mają porównywarki cen + alerty mailowe jak cena spadnie poniżej x
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7055
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: ebook

Post autor: piernikowyskoczek »

Kindle Paperwhite za 414 PLN na polskim Amazonie, bardzo dobry deal, tu szczegóły:
https://swiatczytnikow.pl/festiwal-okaz ... zl-taniej/
Awatar użytkownika
mancipium
consigliere slgwk
Posty: 3542
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:54

Re: ebook

Post autor: mancipium »

czy ktoś z Was robił ze znajomym household na kindle i miał wspólna bibliotekę potem?
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6707
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: ebook

Post autor: mateko »

Korzysta ktoś z Legimi? Mam darmowy kod na ebooka.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: ebook

Post autor: oldschool »

Korzysta ktoś z Legimi na Kindle i chce odpowiedzieć na kilka prostych pytań?
2ps__
Posty: 2750
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: ebook

Post autor: 2ps__ »

wydaje mi sie ze pytalem o to juz milion razy i odpowiedz zawsze byla JESZCZE nie, wiec ponawiam pytanie: czy na kindlu/jakims innym czytniku ebookow istnieje mozliwosc tlumaczenia sobie poszczegolnych słów z języków obcych? [hiszpański głównie mnie interesuje jeżeli ma to jakieś znaczenie, no najlepiej jakby inne też można było]
Awatar użytkownika
dou
Posty: 840
Rejestracja: 17 kwie 2019, 23:36

Re: ebook

Post autor: dou »

Tak.
Kiedy umiera człowiek, tracimy całą bibliotekę
Użytkownicy nawiązujący do plhh na maturze: encrenoire, jajca, MalinowyJogurt, Master
Jasny pisze: 08 lip 2022, 11:20 Szkoda, że ludziom mózg nie wraca.
2ps__
Posty: 2750
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: ebook

Post autor: 2ps__ »

ok na kazdym czy musze szukac konkretnych z taka funkcja
Awatar użytkownika
mancipium
consigliere slgwk
Posty: 3542
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:54

Re: ebook

Post autor: mancipium »

na kindle paperwhite istnieje bez problemu taka opcja. Klikasz slowko i od razu moze Ci tlumaczyć. Musisz wgrać tylko słownik.

@oldschool : kupiłem z miecha temu roczny vvoucher na legimi i korzystam na czytnik kindle.
2ps__
Posty: 2750
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: ebook

Post autor: 2ps__ »

ogólnie to jest jeden z tych wynalazków [kindle oasis coś tam, jakiś najnowszy nwm dokładnie], które odmieniły moje życie jak np szczoteczka soniczna lub rower typu szosa, w sensie ze coś kupujesz i kurwa bez kitu czujesz apgrejd jakości życia, kupując to cacko nastawiałem sie głównie na zwiększenie komfortu czytania no bo kurwa nie wiem nigdy jak sie ułożyć z ta książka, a ze mam słabość do JEBITNYCH KNIG to już wgl pizda, wozić to ze sb i wgl, no i jest kurwa gites czytam se jedna ręka, druga ręka trzymam na brzuchu na plecach, zajebiscie odpalam i lecę kurwa. Ale okazuje sie ze to jest jeszcze huj, okazuje sie ze najlepsze jest to ze nagle każda pierdolona książka jest w moim zasięgu, jestem typem człowieka co ma listę, listę książek i filmów i seriali i wgl różnych doświadczeń które muszę odbębnić, nigdy nie czytam/oglądam czegoś z poza listy, no i w huj rzeczy z tej listy jako ze jestem hipsterem była dla mnie z różnych powodów niedostępna, albo kurwa kolejka w bibliotece na pół roku, albo na drugim końcu miasta, albo nie ma i beceluj, a ze teraz mieszkam za granica to już w ogóle albo kurwa kupuj [i zapierdol se pół haty książkami], albo nie czytaj i zdalniej kurwa do reszty, A TERA KURWA PYK, tytuł książki chomikuj.pl, CONVERT i lecę z tym gownem, w związku w powyższym łykam te książki teraz jak pojebany, wczoraj w przerwach między sprawunkami dnia codziennego lyknalem piknik na skraju drogi, kurwa ale to jest dobre, zapomniałem już jak lubię te kurwa surowe, chłodne scifi, wcześniej w pare dni zwierzęta ludzie bogowie ossendowskiego co kiedyś jaca podkręcał, wcześniej jakiś reportaż z pizdy o mugabe co na fali zajawki na afryke do listy dodałem i tak napierdalam bez opamiętania, no jestem zachwycony tym zakupem a nie eksplorowałem jeszcze opcji czytania książęk w języku obcym i tłumaczenia nieznanych słówek co również wydaje sie sztosem, gorąco polecam
Awatar użytkownika
#1
Posty: 1386
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:20

Re: ebook

Post autor: #1 »

Gdzie kradnie się teraz książki?
^ kogo to chuj obchodzi?
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7055
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: ebook

Post autor: piernikowyskoczek »

zagraniczne libgen.rs
polskie nadal chomik
Awatar użytkownika
redman23
Posty: 1364
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:40

Re: ebook

Post autor: redman23 »

zagraniczne annas-archive.org
polskie też tam mogą być, jak nie to chomik/doci, jak nie to torrent

no i zawsze w lokalnej bibliotece można spytać, bo teraz mają normalnie ebooki w bibliotekach cyfrowych
lambiczi
Posty: 845
Rejestracja: 22 kwie 2019, 16:58

Re: ebook

Post autor: lambiczi »

z-lib, nadal działa
ODPOWIEDZ