[film] Star Wars

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: [film] Star Wars

Post autor: MoTyW »

Ja np. nie daję jebania o nowy kanon, sequele spuszczam w swojej świadomości w kiblu i czytam sb dalej książki z EU - polecam ten styl życia.
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: [film] Star Wars

Post autor: mlodyperkez »

propsuje, rowniez udaje ze ostatnia trylogia nie miala miejsca
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: [film] Star Wars

Post autor: Bolo »

Rozumiem dlaczego wyjebali stary kanon i jestem w stanie to zaakceptować gdyby nowe rzeczy poprowadzili dobrze, czego nie zrobili. Clone wars nie jest złe motyw, oczywiscie na poczatku to bajka typowa dla dzieci ale pozniej się rozkręca i ahsoka z najbardziej wkurwiajacej postaci robi się jedna z najlepszych w całych gwiezdnych wojnach, wszystkie postacie nabierają głębi i o wiele lepiej zaprezentowali anakina w porównaniu z prequellami. Sequelle to gówno osrane i fakt ze do mando wzieli filoniego aka hat cowboya oraz favrou od marvela jedynie swiadczy o tym, ze chcą ten kurwidołek uratować i napawa jakimiś nadziejami na przyszłe rzeczy z gwiezdnych, Taika Waititi spierdoli swoje gwiezdne wojny i nie bedzie w tym w ogole czuc gwiezdnych wojen (czego już i tak nie czuc) owszem, nowa trylogia jest piękna wizualnie i z tym się zgodzę.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: [film] Star Wars

Post autor: MoTyW »

Kurde skoro tak reklamujesz to może nawet się przekonam, wsm kiedyś tam trzy sezony obejrzałem i mnie nie porwało, ale zawsze mogę dokończyć :D
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: [film] Star Wars

Post autor: Bolo »

No bo sporo jest fillerów ale to jak pokazali maula w clone warsach to jest cudo, top3 moich ulubionych postaci w sw.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1755
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01

Re: [film] Star Wars

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

Obejrzałem sobie trzecią część jeszcze raz. Po paru latach wróciłem do seansu. Po przeczytaniu książek, w których Palpatine ma jeszcze swojego mistrza i rekrutuje też Darth Maula zwodząc go, lubię patrzeć, obserwować drogę jaką przeszedł i w sumie stworzył, żeby przechwycić Anakina. Jak wspaniale maskował swoje ruchy, wyciszając ciemną stronę mocy odchodząc w cień.
O ile dialogi w drugiej części były słabe, to nie wiem czy znalazłbym jakieś słowo, które nie pasowało w Zemście Sithów. Jestem zafascynowany choreografią walk. Jestem zafascynowany i przechodzą mnie dreszcze jak po finałowym pojedynku Anakin opada wzdłuż górki, patrzy w stronę przeciwnika z wielką nienawiścią w oczach, wręcz płonącą i krzyczy skumulowane ogromnym bólem słowa "I hate you!" do swojego przyjaciela i mistrza Obi-Wana.
Ciekaw jestem jak poprowadzona zostałaby historia jeśli Lucas zrobiłby tą trylogię jako pierwszą
Sadistik:
Haunted Gardens
Elysium
Delirium
L'appel Du Vide
Spoiler
Ezio_Wroclaw pisze: Ja się nigdy nie przewoże. Ja zawsze rozważam tylko dwie opcje na konflikt fizyczny - teleskop w łeb, ostatecznie nożem po mordzie.

Koń, optujesz za poderznietym gardlem śmieciu?
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: [film] Star Wars

Post autor: mlodyperkez »

kto pamieta
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: [film] Star Wars

Post autor: zemsta1kadluba »

zemsta1kadluba pisze: 13 maja 2020, 1:11 Najlepszy filmowy jutuber w końcu nagrał swoją analizę star warsów, polecam obejrzeć wszystkie poprzednie bo złoto
Spoiler
druga część wyszła i polecam w ciemno
Spoiler
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: [film] Star Wars

Post autor: MoTyW »

checix69 pisze: 09 cze 2020, 15:40 kto pamieta
Spoiler
Obrazek
Ja, miałem większość kolekcji uzbieraną nawet... Szkoda, że album pewnie został gdzieś wypierdolony już dawno :(
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: [film] Star Wars

Post autor: mlodyperkez »

a teraz bys za dobra kase sprzedal...albo mial zajebista pamiatke :D pociesze cie bo ja swoj tez gdzies zapodzialem podczas przeprowadzek, podobnie zreszta jak wiele innych gemow z dziecinstwa :(
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9919
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: [film] Star Wars

Post autor: lygrys »

Egmont wydał podobno świetny Komiks o Star Wars, który można czytać bez znajomości komiksów i książek, jako oddzielne dzieło.

Star Wars Komiks – Darth Vader: Twierdza Vader
https://konglomeratpodcastowy.pl/konglo ... dza-vader/
Spoiler
Magazyn Star Wars Komiks dobił do dziewięćdziesiątego dziewiątego numeru, a w ostatnim tegorocznym wydaniu zakończono serię „Darh Vader” pisaną przez Charlesa Soule’a. Mówiło się o tym tytule, że to jeden z absolutnie najlepszych komiksów gwiezdnowojennych ostatnich lat, a choć na etapie wcześniejszych tomów można było mieć wątpliwości, to już finał rozwiewa je całkowicie. „Twierdza Vader” to pokaz komiksu niemalże totalnego. Z jednej strony to świetna, zamknięta w ramach tego albumu opowieść, która może być czytana praktycznie autonomicznie. Z drugiej, Soule pokazuje tutaj cały swój kunszt, wieńcząc wszystkie wątki i dowodząc jak cała seria była przez niego fantastycznie rozplanowana. A jako, że w ostatnich miesiącach nieczęsto się aż tak mocno zachwycamy Gwiezdnymi wojnami, to dziś postanowiliśmy to zrobić w nieco większym gronie i do Mando i Jerry’ego dołączył ponownie, zaprzyjaźniony z nami Komisarz Sev z Ziemniaczanego Pola Komisarza Seva. Polecamy podcast i polecamy komiks. Kupujcie i czytajcie, bo warto!

„Star Wars Komiks” kupicie oczywiście na stronie Egmontu!
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
dziejaszek
Posty: 242
Rejestracja: 17 cze 2019, 21:25

Re: [film] Star Wars

Post autor: dziejaszek »

checix69 pisze: 09 cze 2020, 15:40 kto pamieta
Spoiler
Obrazek
Tazosy wciąż mam (prawie wszystkie), ale album zaginął.
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: [film] Star Wars

Post autor: baqlashan »

w jakich latach powyższe tazosy wychodziły?
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1755
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01

Re: [film] Star Wars

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

w sumie to 85 lat, w sumie to 2020 moglby zamknąć mordę
https://www.filmweb.pl/news/Nie+%C5%BCy ... %22-140418
Sadistik:
Haunted Gardens
Elysium
Delirium
L'appel Du Vide
Spoiler
Ezio_Wroclaw pisze: Ja się nigdy nie przewoże. Ja zawsze rozważam tylko dwie opcje na konflikt fizyczny - teleskop w łeb, ostatecznie nożem po mordzie.

Koń, optujesz za poderznietym gardlem śmieciu?
Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1755
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01

Re: [film] Star Wars

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

Sadistik:
Haunted Gardens
Elysium
Delirium
L'appel Du Vide
Spoiler
Ezio_Wroclaw pisze: Ja się nigdy nie przewoże. Ja zawsze rozważam tylko dwie opcje na konflikt fizyczny - teleskop w łeb, ostatecznie nożem po mordzie.

Koń, optujesz za poderznietym gardlem śmieciu?
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: [film] Star Wars

Post autor: Bolo »

Co za dużo to po diable, nie podoba mi się live action ahsoka ale obi wana bissake to obejrzę
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: [film] Star Wars

Post autor: MoTyW »

Bolo pisze: 16 gru 2020, 9:01 Co za dużo to po diable, nie podoba mi się live action ahsoka ale obi wana bissake to obejrzę
No tak jest.
Kenobi spoko, a Andor = (Katarn - moc), ale wsm może nawet być ciekawe. Ashoka jebać bo to pedaliada rodem z CW, resztę animacji zresztą też. O Rangers of the New Republic nie słyszałem nic, o Lando zresztą też, wsm nie czekam, ale sprawdzę, bez żadnych oczekiwań.

Bardzo zaciekawiła mnie za to zapowiedź filmu Rogue Squadron, ale jak mi kurwy zjebiecie najlepszą formację pilotów ever (poletzam przy okazji bardzo mocno cykl "X-wingi", jeden z najlepszych w EU, choć obecnie na Allegro osiąga niebotyczne ceny) to wjbn bd miał na was jeszcze bardziej.
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1755
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01

Re: [film] Star Wars

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

powiedzcie coś więcej o Ashoce(?), czemu wszyscy jej nienawidzą?
Sadistik:
Haunted Gardens
Elysium
Delirium
L'appel Du Vide
Spoiler
Ezio_Wroclaw pisze: Ja się nigdy nie przewoże. Ja zawsze rozważam tylko dwie opcje na konflikt fizyczny - teleskop w łeb, ostatecznie nożem po mordzie.

Koń, optujesz za poderznietym gardlem śmieciu?
Awatar użytkownika
deska
Posty: 1083
Rejestracja: 27 mar 2020, 13:57

Re: [film] Star Wars

Post autor: deska »

Ashoka z tego co widziałem to raczej postać bardzo lubiana przez fandom, skąd wniosek, że wszyscy nienawidzą?
Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1755
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01

Re: [film] Star Wars

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

myslalem o Bolu i Motywie, że to wszyscy
Sadistik:
Haunted Gardens
Elysium
Delirium
L'appel Du Vide
Spoiler
Ezio_Wroclaw pisze: Ja się nigdy nie przewoże. Ja zawsze rozważam tylko dwie opcje na konflikt fizyczny - teleskop w łeb, ostatecznie nożem po mordzie.

Koń, optujesz za poderznietym gardlem śmieciu?
ODPOWIEDZ