[film] Star Wars

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: [film] Star Wars

Post autor: MoTyW »

Ja nienawidzę Ashoki bo nie uznaję wjazdu głupot z CW do kanonu.
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
Awatar użytkownika
deska
Posty: 1083
Rejestracja: 27 mar 2020, 13:57

Re: [film] Star Wars

Post autor: deska »

W sensie tego serialu, który mnóstwo osób uważa za jedną z najlepszych gwiezdnowojennych rzeczy? (Ja tam nie oglądałem) To musi ostro piec cię dupa, że Filoni jest teraz jednym z najważniejszych twórców w dalszym rozwoju marki
Awatar użytkownika
enjoy1g
Posty: 411
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:37

Re: [film] Star Wars

Post autor: enjoy1g »

No Clone Wars to po Kotorze i ESB najlepsze co wyszło promowane logiem Star Wars. Tylko że, uwaga tu będzie NERDTALK:

to wszystko zmierza to tego samego błędu na którym wyjebali się na ten głupi ryj z the force awakens. Ahsoka jest w książkach, jest w clone wars, jest w rebelsach i (daje to narazie w spoiler ale i tak kmwtw)
Spoiler
Mandalorianinie
jest jedna z postaci która fandom uwielbia? NO TO NAPIERDALAJMY SERIAL O NIEJ. Kolejna postać zostanie wyeksploatowana bo disney ma problemy ze zrobieniem ciekawych postaci. Nie wiem jeżeli to będzie oneshot 10 odcinków to ok, ale bardziej śmierdzi to fanserwisowym mando. Serial o Kenobim powstaje tylko dlatego, że fani lubią aktora. Aż zastanawiałem się, co mogą pokazać w takim filmie skoro dosyć wyraźnie jest powiedziane, że stary Ben trollił się i doglądał Luka, w międzyczasie rozjebał drugi raz Maula. W pewnym momencie, myślałem, że będzie jakiś biznes z Jabba, ewentualnie dezintegrowanie ludzi pustyni (swoją drogą zajebiście poprowadzeni w nowym kanonie) na szczęście pani Kennedy szybko mi wyjaśniła, że głównym wrogiem Kenobiego, będzie nie kto inny jak HAYDEN CHRISTENSEN iks de. A wieć myszka miki ponownie zapierdoli dzwonem w nostalgię, tym razem fanów wojen klonów (thanks to r/prequelmemes)

Potraktujcie ten post z dystansem, to są tylko domysły ale na ten moment to wygląda na dziesiątki nieciekawych produktów, ponowne zmęczenie materiału i wyciszenie IP po 3-5 latach.
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: [film] Star Wars

Post autor: Bolo »

Ja bardzo lubię ahsokę. Nie lubię live action ahsoki bo kompletnie nie ma w niej wajbu ahsoki, tylko murzynka pomalowana na pomarańczowo która wyglada groźnie i ma za małe czułki, nie wiem jak się to nazywa u rasy torguta.

Ogolnie było tak, że wszyscy jebali ahsokę (lata temu jak ją wprowadzili do canonu clone warsami) bo jak to tak ze anakin ma padawana pojebane po co to komu? (i zgadzałem się z tą opinią, wtedy, że po chuj ona nie pasuje to zeby miał padawana jednak z czasem, bardzo dobrze nakreslili jej postać, jest wyrazista i sensowna, jak mało jaka kobieca postać w gwiezdnych wojnach i dzieki temu stała się jedną z ulubionych postaci w gwiezdnych wojnach, bo jest po prostu kurwa dobra na dobrych kurwa bitach i takie są fakty. Ogólnie z motywowym hejtowaniem clone warsów się nie zgadzam bo wiadomo, że to bajka dla dzieci ale z czasem rozwinęła się na tyle, że nie jest tylko tym i za to, jak przedstawili maula (i w rebelach tez) to ja filoniego na rękach noszę, moja ulubiona postać w gwiezdnych wojnach.

@MoTyW obejrzyj te clone warsy i bez takiego spiecia dupska ze jak oni mogo psuć mnie star warsy to znajdziesz tam fajne elementy, wiadomo ze te fillerowe odcinki o klonach to nie kazdemu lezą mi tez nie, nuda ogolnie ale tam jest duzo fajnych motywów (hehe) w rebels tez i ja będę bronił te bajki bo dupo wpierdalają nową trylogię i taki clone wars anakin>filmowy anakin i to motzno, pieknie nadali głębi temu chujkowi dumnemu i to mi się podoba w tym, że rozwijają postacie bardzo fajnie.



akurat fan serwis w mando jest taki, trochę za dużo ale jak jest, to jest sensowny jak np w ostatnim odcniku serialu, to ma po prostu sens.

serial o obim ma być miniserią, jeden sezon, jestem za. Wole serial co tam se robił w jednym sezonie niż komiks. Jeśli Filoni i Favreau dalej będą odpowiadać za gwiezdne wojny to nie sądze zeby to zjebali.

serial o typie z roque one to mi lata koło chuja, ten film, serial o nowej republice też. Ciekawy moze byc acolyte ktory ma mieć miejsce w koncowych fazach high republic (oczywiscie cale high republic to swego rodzaju reboot i mam nadzieje ze tego nie spierdolą) co tam jeszcze ma byc? serial o ahsoce tez mam troche w dupie bo nie czuje ahsoki, jak predzej pisałem w tej aktorce.

mam nadziej ze

mando spoiler
Spoiler
retkonują nową trylogię tym serialem bo niby co sie stalo z baby jodą jak han solo junior rozjebał luka świątynie? zreszta ile luk baby yode do tego czasu uczył? ze 30 lat wiec moze to bedzie nowym kanonem ze luke zaczal uczyc szybciej niz na jebana starość
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: [film] Star Wars

Post autor: MoTyW »

deska pisze: 18 gru 2020, 16:35 To musi ostro piec cię dupa, że Filoni jest teraz jednym z najważniejszych twórców w dalszym rozwoju marki
Wjbn mam. Czytam sb dalej książki z EU, powoli uzupełniając i tak sporą już kolekcję i mój głód fana SW jest zaspokojony. Do wszystkich nowych produktów ery post-Lucasowej podchodzę z ogromną rezerwą i jakichś 80% w ogóle nie sprawdzam.
Bolo pisze: 19 gru 2020, 19:33 @MoTyW obejrzyj te clone warsy i bez takiego spiecia dupska ze jak oni mogo psuć mnie star warsy to znajdziesz tam fajne elementy, wiadomo ze te fillerowe odcinki o klonach to nie kazdemu lezą mi tez nie, nuda ogolnie ale tam jest duzo fajnych motywów (hehe) w rebels tez i ja będę bronił te bajki bo dupo wpierdalają nową trylogię i taki clone wars anakin>filmowy anakin i to motzno, pieknie nadali głębi temu chujkowi dumnemu i to mi się podoba w tym, że rozwijają postacie bardzo fajnie.
Trochę oglądałem i albo nuda, albo głupoty, przy czym wiem jakiego rodzaju jest to produkt i nie miałem wobec niego nigdy górnolotnych oczekiwań - po prostu wolę ten czas wrzucić w coś innego. Za każdym razem będę powtarzał też, że jebać te kurwy za zjebanie Mandalorian i zamknięcie niedokończonego cyklu "Komandosi Republiki" Karen Traviss.
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: [film] Star Wars

Post autor: Bolo »

@MoTyW jak jużchcesz oglądać cw to poszukaj w necie listę odcinków bez fillerowych jak nie chce ci się oglądać nudziarstwa o klonach samych, mi się w sumie to ogladalo ciekawie bo lubię klony pomimo że 3/4 z nich to nawet nie pamiętam. Ostatni sezon, ten z tego roku jest supi (tez ma fillery, 4 pierwsze odcinki chyba) bo dzieje się dosłownie w tym samym czasie co zemsta sithów. Rebels tez nie jest tak chujowe jak ludzie to przedstawiają. Same momenty gdzie poruszają temat mocy i jedi i takich tam jest dojebany oraz nie wiem czy widziałeś na jutubku jak się ahsoka lała z
Spoiler
vaderem
bardzo fajna rzecz się stała wtedy. Ogolnie, warto obejrzeć dla samemu znania kanonu. Pondro a han solo był chujowy.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: [film] Star Wars

Post autor: Bolo »

@MoTyW @ToMojaStaraKsywka sprawdzaliscie coś z tego high republic?
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: [film] Star Wars

Post autor: MoTyW »

Nie miałem okazji, w sumie nawet nie wiedziałem, że to teraz wychodzi xD
Sprawdzałem jedynie tłumaczenie Disneya w sprawie wypierdolenia Giny Carano z Mando :/
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1756
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01

Re: [film] Star Wars

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

Bolo pisze: 12 lut 2021, 12:26 @MoTyW @ToMojaStaraKsywka sprawdzaliscie coś z tego high republic?
o co chodzi?
Sadistik:
Haunted Gardens
Elysium
Delirium
L'appel Du Vide
Spoiler
Ezio_Wroclaw pisze: Ja się nigdy nie przewoże. Ja zawsze rozważam tylko dwie opcje na konflikt fizyczny - teleskop w łeb, ostatecznie nożem po mordzie.

Koń, optujesz za poderznietym gardlem śmieciu?
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: [film] Star Wars

Post autor: Bolo »

@ToMojaStaraKsywka no normalnie robią przecież teraz okres 300 lat przed filmami, chyba książka już wyszła i komis i jakiś z miliarda seriali tez będzie w tym okresie
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1756
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01

Re: [film] Star Wars

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

łooo panie, jakieś linki? Ja ostatnio wyjęty z życia jestem
Sadistik:
Haunted Gardens
Elysium
Delirium
L'appel Du Vide
Spoiler
Ezio_Wroclaw pisze: Ja się nigdy nie przewoże. Ja zawsze rozważam tylko dwie opcje na konflikt fizyczny - teleskop w łeb, ostatecznie nożem po mordzie.

Koń, optujesz za poderznietym gardlem śmieciu?
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: [film] Star Wars

Post autor: Bolo »

Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1756
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01

Re: [film] Star Wars

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

Sadistik:
Haunted Gardens
Elysium
Delirium
L'appel Du Vide
Spoiler
Ezio_Wroclaw pisze: Ja się nigdy nie przewoże. Ja zawsze rozważam tylko dwie opcje na konflikt fizyczny - teleskop w łeb, ostatecznie nożem po mordzie.

Koń, optujesz za poderznietym gardlem śmieciu?
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: [film] Star Wars

Post autor: Bolo »

Są na to przesłanki, podobno dymulce fest są za kurtyną, do tego zły odbiór high republic też nie pomaga kennedy w utrzymaniu stołka, za rok jej sie konczy umowa, Mando moze juz przygotowywać pod nowy kanon tym że mini majk yoda z lukierem jest chociażby.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: [film] Star Wars

Post autor: MoTyW »

Zróbcie ekranizację Trylogii Thrawna i chuj kurwa po co się silić na jakieś z dupy gówna, jak jest gotowy scenariusz 10/10 już ://
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: [film] Star Wars

Post autor: MoTyW »

https://www.youtube.com/watch?v=1mDujIVXR0o
Dosłownie jak moja reakcja podczas seansu - pierwszego i zarazem ostatniego, co w przypadku filmów SW się do tej pory nie zdarzało.

Ej, myślałem że się doda do poprzedniego posta??? :/
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: [film] Star Wars

Post autor: Bolo »

@MoTyW czekasz na ten fanowski serial w unrealu z kotora robiony?
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: [film] Star Wars

Post autor: MoTyW »

A kojarzę, że będzie, w sumie pewnie sprawdzę jak mi gdzieś na YT wyskoczy, ale nie napalam się zbytnio.
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
Deyker
Posty: 1062
Rejestracja: 17 maja 2019, 9:24

Re: [film] Star Wars

Post autor: Deyker »

Jak tam oceniacie nowy trailer Obi-Wana? Mi się podobał tylko jakoś te postacie inkwizycji mi trochę śmiesznie wyglądają
Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1756
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01

Re: [film] Star Wars

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

jaranko soundtrackami. Czekam bardzo, jestem głodny sw
Sadistik:
Haunted Gardens
Elysium
Delirium
L'appel Du Vide
Spoiler
Ezio_Wroclaw pisze: Ja się nigdy nie przewoże. Ja zawsze rozważam tylko dwie opcje na konflikt fizyczny - teleskop w łeb, ostatecznie nożem po mordzie.

Koń, optujesz za poderznietym gardlem śmieciu?
ODPOWIEDZ