Star Trek

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10012
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Star Trek

Post autor: lygrys »

Ktoś na forum obejrzał wszystko od Star Treka?
Lubicie czy was nudzi i wolicie Star Wars?
Coś polecacie sprawdzić?
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
Yayo
Posty: 1558
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:21

Re: Star Trek

Post autor: Yayo »

Użerałem się długo z "Star Trek Next Generation" i w końcu daje se siana, serial zbyt dziecinny, zawsze wszystko dobrze się kończy, zero napięcia, no nie dla mnie. Obejrzałem 20 odcinków w jakiś prawie rok i rezygnuje z dawania kolejnych szans. Czas robi swoje i efekty bardzo się zestarzały. "Star Trek Enterprise" niby trochę lepszy, wciąż jednak bez zbyt dużych emocji, trochę "doroślejszy"... Tyle że co z tego jak po dwunastu odcinkach i kilku miesiącach przerwy nie jestem w stanie sobie przypomnieć żadnego z bohaterów po imieniu/ksywie :roll: Z filmów "Star Trek" z 2009 jest za to spoko i do obczajenia na netflixie, tylko ten tytuł bym polecał. Kontynuacja już nie jest tak udana, ale da się obejrzeć. Podoba mi się w Star Treku to, że postacie przedstawione są bardziej ludzkie niż w Star Warsach gdzie pojawiają się jakby superbohaterowie.
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2226
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Star Trek

Post autor: SiNi »

lygrys pisze: 20 lut 2022, 15:41 Coś polecacie sprawdzić?
Ciężko coś polecić stricte startrekowego, stawiam, że to co było warte uwagi to znasz i oglądałeś, ale podam kilka strzałów może coś znajdziesz dla siebie obecnie wyszedł Star Trek: Strange New Worlds chyba najbardziej podobny w historii kina to "Orville""coś zbliżonego lub z elementami science-fiction The Expanse" "Diuna" Starship Troopers" "The Mandalorian" czy "Battlestar Galactica" i "Firefly"
Tymbark
Posty: 50
Rejestracja: 16 sie 2019, 22:06

Re: Star Trek

Post autor: Tymbark »

Ja sobie ostatnio lece z TNG z tym "poradnikiem" https://www.reddit.com/r/DaystromInstit ... guide_tng/ i szczerze zero nudy, jak weźmiemy tylko naprawdę potrzebne odcinki to 2 pierwsze, w dodatku chujowe, sezony mają ich po 8 do przejścia. O ironio po tych wszytkich the wire, bb, bcs, fajnie jest mieć serial który w sumie jeżeli chodzi o wątki możesz mieć w dupie
ODPOWIEDZ